Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Egert kirjutas:Varrak rääkis spordiuudistes, et Škele ilmselt jääb, aga on mures korvialuse pärast ning vahendid kellegi lisamiseks puuduvad.
samas lisas ka et otsitakse ja vaadatakse vaikselt turul ringi, et ehk mine sa tea võib juhtuda, et leitakse keegi hea hinnaga veel juurde.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas toivo »

Egert kirjutas:Varrak rääkis spordiuudistes, et Škele ilmselt jääb, aga on mures korvialuse pärast ning vahendid kellegi lisamiseks puuduvad.
Mina kuulsin sealt, et n-ö täie raha eest korvialuse mehe palkamiseks finantsi pole, aga mõni noorem või raskest vigastustest tagasi tulev ja seetõttu odavam mees võib siiski kõne alla tulla.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Võimalik, et vaadatakse jooksvalt, kuidas esimestes mängudes hakkama saadakse ja siis otsustatakse. Mulle teeb veidi muret ja ehk korvialusest enamgi mängujuhi positsioon, sest Machado võib T.Sokust isegi parem olla, kuid kas M.Dorbek Gibsoni taset välja kannatab.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas pebeetu »

vaim564 kirjutas:Võimalik, et vaadatakse jooksvalt, kuidas esimestes mängudes hakkama saadakse ja siis otsustatakse. Mulle teeb veidi muret ja ehk korvialusest enamgi mängujuhi positsioon, sest Machado võib T.Sokust isegi parem olla, kuid kas M.Dorbek Gibsoni taset välja kannatab.
Kindlasti mitte.Gibson oli M.Dorbekust parem nii kaitses kui ka rünnakul.VTB käib talle kohe kindlasti üle jõu ja oskuste.Mu süda oleks kohe päris rahulik,kui meil oleks Machado kõrval varus Gibson.
chad
Uus kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 05 Mai 2011, 10:47

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas chad »

theundertaker kirjutas:Hooaja kaardi hing on hetkel 99 ja peale 1 okt on 120 ja tellida saad hooajakaart@bckalev.ee ja kui eelmine aasta oli, siis saad sama koha mis oli kui soov!
Tundub, et Cramo meeskonnal on raha piisavalt :) Saatsin oma soovi juba paar päeva tagasi mainitud meiliaadressile ja siiani 0 vastust.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

chad kirjutas:
theundertaker kirjutas:Hooaja kaardi hing on hetkel 99 ja peale 1 okt on 120 ja tellida saad hooajakaart@bckalev.ee ja kui eelmine aasta oli, siis saad sama koha mis oli kui soov!
Tundub, et Cramo meeskonnal on raha piisavalt :) Saatsin oma soovi juba paar päeva tagasi mainitud meiliaadressile ja siiani 0 vastust.
Kannatust, eelmine aasta võttis ka nädal u aega, aga kõik sai väga hästi lõppeks korraldatud.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
chad
Uus kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 05 Mai 2011, 10:47

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas chad »

Nädalat pole paraku enam mõtet oodata. Esiteks hind eilsest tõusis ja teiseks on laupäeval juba mäng, mida sooviks vaatama minna.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Kui sa maksid raha ära, siis saad laupäeval kätte kaardi nagu mina!
chad
Uus kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 05 Mai 2011, 10:47

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas chad »

Sai justkui mainitud, et minu saadetud meilile on siiani tulnud 0 vastust. Kuhu ma oleksin selle raha pidanud maksma? Reklaamis oli vaid see, et võtke ühendust mainitud meiliaadressil.
Ise leidsin vist juba teise lahenduse ja paraku jääbki minu käest see raha saamata.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Palun kanda 99 eurot: MTÜ Rafter Spordiklubi EE243300333302080000
Selgitusse: hooajakaart ja nimi kelle eest tasute. Anname teile teada millal kaardid valmis saavad.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/" onclick="window.open(this.href);return false;

Skle jätkab ! Eks ta hakkab mängujuhi rollis ka olema sellel hooajal.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Rio kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/korvpall/

Skle jätkab ! Eks ta hakkab mängujuhi rollis ka olema sellel hooajal.
Loodetavasti tuleb temaga ka kõigiti korrektne leping ja asi ei jää "suusõnaliseks" :)
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas villu123 »

Kas keegi Mangelsoo kohta ei tea midagi, mis temast saanud? Ainuke kellest pole midagi kuulda olnud.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Läks kuhugile madalamasse liigasse vist!
Kasutaja avatar
DJKILBA
Kasutaja
Postitusi: 132
Liitunud: 11 Mai 2011, 08:51

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas DJKILBA »

Kunagi jäi silma, et tema nimeline oli Tallinnas kooli pääsenud, "tõka-tõkasse" kui ma ei eksi.
#25
Vasta