Martin Müürsepp

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

kust seda tiad....kuulsid??????
Praegu allkiri puudub.
Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Postitus Postitas brendokas »

Täna sõlmiti leping.Äkki ta käis seal
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

äkki tõesti käis.
Praegu allkiri puudub.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Valmiera mängu eelvaates on Martini ees nr.33
YNWA
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

www.basket.ee sealt meeskonnad Kalevi nimekirjas Müürseppa taga nr.33
Lootus sureb viimasena!
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

seal on keerles ka 12 ja meeskonnas on ikka veel nate ja vuks, jokic, parmer, saage ja meie uutel meestel pole yldse numbreid.....
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

No jah aga nr.33 on sinna pandud vaevalt see lampi on sinna Basketi adminnide poolt topitud.
Lootus sureb viimasena!
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Pressikal oli tal ka nr.33 seljas.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Avalehel on ka video pressikonverentsist.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

"Ma ei tulnud siia karjääri lõpetama!"


Vigastusest ja veebruari algul tehtud jalaoperatsioonist taastuv Müürsepp ajas selga uue mängusärgi, kus numbriks 33, täpselt nagu tal turjal aastaid. Kas Margus Metstaki eeskujul jõuab ta kunagi ka särginumbrini 45, ei osanud ta öelda, kuid optimistlikke lubadusi jagas vigastusest hoolimata küll.

"Olen sellises eas, et ei loe end pensionäriks ega nooreks meheks. Ma ei tulnud Kalevisse oma karjääri lõpetama!" lubas ta. "Tuleb võtta aasta korraga, aga olen näinud palju mehi, kes suudavad mängida pikemalt kui 33. [36aastane] Gert Kullamäegi ju lööb edukalt läbi. Miks mitte mängida sama kaua kui tema?"

Brian Cusworth, värise!

BC Kalev/Cramo klubi ajaloo kõigi aegade ühe kallima lepingu allkirjastamisele järgnenud pooletunnine pressikonverents möödus 12aastase vaheaja järel Kalevi särgi selga tõmmanud Müürsepa juhtimisel lõbusalt. Enesekindlus, mis ta 12 aastat tagasi noore mehena Kalevi särgist NBAsse viis, pole Müürseppa jätnud.

"Kalev tahtis mind tegelikult kaheksaks aastaks. Ivar usub minusse," teatas ta alustuseks surmtõsise näoga.

"Ma soovin võita. Jõuda mitte teise või kolmandasse ringi, vaid võita karikad ära. Aga see pole ainult minu teha," loetles ta meeskonna võimalikke eesmärke järgmise hooaja eurosarjas.

"Olen alati olnud otsustaja rollis, kui platsil olen. Isegi, kui ma midagi ei tee. Seda ei pea ju rünnakul tegema," kostis ta, vastates küsimusele, kas ta vigastusest hoolimata näeb ennast juba sel kevadel koduses finaalseerias otsustaja rollis.

Ja oletuse peale, et Tartu Ülikool Rocki tsenter Brian Cusworth peab seega värisema, lisas: "See on mu motivatsioon!"

Praktikas, tunnistas Müürsepp, on tema väljakule naasmise ümber siiski veel palju ebaselget. Ta ise avaldas lootust, et kui operatsioonist paranemine jätkub senises tempos, peaks ta kuu aja pärast alustama pallitreeninguid koos meeskonnaga.

"Vara veel rääkida. Ma ikkagi annan seda pressikonverentsi siin vigase jalaga," toonitas ta, kommenteerides Eesti koondises mängimist sel suvel.

Tahab meeskonda ühendada

Müürsepp ise ei leidnud midagi üllatavat selles, et ligi nädala kestnud Kalevi ja Rocki võitlus tema pärast Kalevisse maandumisega lõppes. Oletust, nagu olnuks Rocki minek vahepeal hoopis lähemal, pidas ta meedia tekitatuks.

"Te olete oma tööd teinud aktiivselt, tihti ei loe midagi teie lugudest välja. Te ise olete asja huvitavaks teinud," muigas ta.

"Olen algusest peale mõlema klubiga kokku saanud. Mingit moosimist ega meelitamist polnud. Kaleviga on asi juba kaks-kolm aastat teemaks tulnud, nüüd lõpuks tuli see samm. Kui keegi kujutab ette, et see sündis raha pärast, siis lepingud Tartuga olid võrdsed. Kalev oli minu valik. Isiklikel põhjustel, perekondlikult on mul kasulik olla kodus."

Karjääri jooksul Eesti, Rootsi, Iisraeli, NBA, Kreeka, Venemaa ja Austraalia klubides mänginud Müürsepp uskus, et suudab Kalevis olla omamoodi meeskonna ühendaja.

"Tiim on võimekas, näen, et suudan neid aidata, kuidagi ühendada. Venemaal olin vahetala venelaste ja välismaalaste vahel, nüüd äkki leegionäride ja eestlaste vahel. Et luua ühtsem ja stabiilsem meeskond."

Järgmiseks hooajaks on Kalevil lisaks Müürsepale siduvad lepingud Valmo Kriisa ja Rait Keerlesega. Valdmaa sõnul soovitakse, et jätkaks kogu praegune tuumik. Võimaliku eelarve või uue peatreeneri nime üle Valdmaa spekuleerida ei soovinud. Kas Kalevi koht ULEBi sarjas säilib, pole tema sõnul veel teada.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Peatreeneri teemast keerutas end jälle välja.Ainus mis ütlenud Mati kohta-igal ühel omad plussid ja miinused.Loe nüüd välja,kas tehakse leping või aitab sellest jamast küll.
YNWA
pelmeen

Postitus Postitas pelmeen »

samas,selle Müüri 2,5 milli eest saaks juba päris korraliku võõrleegionäri.Reed ja Müürsepp järgmisel hooajal oma 5milli kahepeale siis
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

üsna selgelt siis andis Valdmaa teada et järgmisel aastal on uus treener, või mis .
Tiim
Uus kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: 22 Jaan 2008, 19:02

Postitus Postitas Tiim »

Mürkast neid kaarte vaadates tuleb nostalgia tunne peale kohe ja veidi nukker ka...Aga igaljuhul olgu kui vana ta on jääb ta ikka Mürkaks kes pallitas NBA-s ja nüüd meie Kalevis :D
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

vaatasin mürka statse nbas... rekorditest oli näha et ta tegi ühe eriti hea seeria, kõigepealt viskas ühes mängus 24 punkti ja järgmises mängus sai 37min mängida ja võttis 14 lauda.... Päris hea:)
Vasta