Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

see ei mahuta ju ka rohkem...mõlemad mingi 3000 ainult.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

samara fiba siis lõppes, said buzzeriga 87-86 dexialt tappa
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Õnneks siis lõppesid mängud täna nii.Vähemalt ei pea sarja nime muutma...(:East Europe Cup.
YNWA
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

barons kaotas siis teise mängu, neil samuti otsustav mäng...
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Postitus Postitas Charly »

Trailing 40-38 midway through the third quarter following a dunk by Rock's Brian Cosgrove, the Perm outfit got a three-ball from point guard Andrew Wisniewski and that sparked a 14-0 surge and left them ahead at 52-40 with 1:37 remaining in the period.

Brian Cosgrove <--- Rock on veel ühe mehe hankinud?:rolleyes: Tsitaat pärit fibaeurope lehelt, rocki mängu kokkuvõttest.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Charly kirjutas:Trailing 40-38 midway through the third quarter following a dunk by Rock's Brian Cosgrove, the Perm outfit got a three-ball from point guard Andrew Wisniewski and that sparked a 14-0 surge and left them ahead at 52-40 with 1:37 remaining in the period.

Brian Cosgrove <--- Rock on veel ühe mehe hankinud?:rolleyes: Tsitaat pärit fibaeurope lehelt, rocki mängu kokkuvõttest.
onon uus mees :) lihtsalt mingi viga :) vist :D
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Postitus Postitas Charly »

Jah, ma üritasingi sel teemal irooniline olla, ilmselt siis ebaõnnestunult.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Charly kirjutas:Jah, ma üritasingi sel teemal irooniline olla, ilmselt siis ebaõnnestunult.
ei ma arvan, et ma ise olin loll et aru ei saanud :D
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

jama kirjutas:Üks õige Kalev/Cramo diehard ei ole mitte kunagi Rocki fänn. Õppige natuke korvpallikultuuri. Mis te arvate et Saloniki Arise fännid on Saloniki PAOK poolt, kui nad välisklubiga mängivad? Vastupidi, nad lähevad välisklubi poolt röökima, et PAOK peksa saaks. Samasugune lugu Belgradi Partizan ja Crvena Zvezda fännidega. Või Lakersi ja Clippersi omadega.
Minu jaoks on iga Kalev/Cramo fänn, kes on ükskõik millises mängus Tartu poolt, reetur.

C'mon Demarr, sina oled ainus, kes siin alaealiste Kangurijumaldajate seas korvpallikultuuri süviti jagab, tunnista et mul on õigus:)
See jutt on küll jama. Eesti on niivõrd väike (korvpalli) riik, et kui mingil klubil hästi läheb, siis tuleb olla õnnelik, mitte vinguda, et miks meil halvasti läheb ja neil hästi.
Selline vihkamise jutt hoia heaga endale!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

gametime kirjutas:
jama kirjutas:Üks õige Kalev/Cramo diehard ei ole mitte kunagi Rocki fänn. Õppige natuke korvpallikultuuri. Mis te arvate et Saloniki Arise fännid on Saloniki PAOK poolt, kui nad välisklubiga mängivad? Vastupidi, nad lähevad välisklubi poolt röökima, et PAOK peksa saaks. Samasugune lugu Belgradi Partizan ja Crvena Zvezda fännidega. Või Lakersi ja Clippersi omadega.
Minu jaoks on iga Kalev/Cramo fänn, kes on ükskõik millises mängus Tartu poolt, reetur.

C'mon Demarr, sina oled ainus, kes siin alaealiste Kangurijumaldajate seas korvpallikultuuri süviti jagab, tunnista et mul on õigus:)
See jutt on küll jama. Eesti on niivõrd väike (korvpalli) riik, et kui mingil klubil hästi läheb, siis tuleb olla õnnelik, mitte vinguda, et miks meil halvasti läheb ja neil hästi.
Selline vihkamise jutt hoia heaga endale!
õige!! eestis ainult 2 tugevat klubi ju... ma saan aru kui oleks mingi 5 arvestatavat, aga meid ju aint 2 nii et peab omade poolt olema :) vähemalt fibas :D
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Üks "õige diehard Kalev/Cramo fänn" lähekski ja karjuks iRocki vastase poolt, KUI sellest oleneks midagi Kalevile. Kui mu mälu ei peta, siis eelmine aasta oli ju BBL'is taoline olukord, kus Rocki kaotused aitasid Kalevit ette poole. Ma usun, et tol ajal olid küll nii mõnedki fännid rahul Tartu kaotustega.

Antud juhul aga ei olene Kalevil sellest midagi, kas Rock võidab või kaotab. Seega iga normaalne kibestumata korvpallisõber elab omadele ehk eestlastele kaasa. Lihtne ja loogiline.
vabakutseline

Postitus Postitas vabakutseline »

Alan kirjutas:Üks "õige diehard Kalev/Cramo fänn" lähekski ja karjuks iRocki vastase poolt, KUI sellest oleneks midagi Kalevile. Kui mu mälu ei peta, siis eelmine aasta oli ju BBL'is taoline olukord, kus Rocki kaotused aitasid Kalevit ette poole. Ma usun, et tol ajal olid küll nii mõnedki fännid rahul Tartu kaotustega.

Antud juhul aga ei olene Kalevil sellest midagi, kas Rock võidab või kaotab. Seega iga normaalne kibestumata korvpallisõber elab omadele ehk eestlastele kaasa. Lihtne ja loogiline.
õige jutt... ma olen küll kalevi fänn igati, kuid fibas elan ka rockile kaasa, sest kui rockil kõik hästi läheb ja kõik klapib on neil võimalus ka parimal juhul see sari võita, kuid see saab raske olema. BBL'is olen muidugi kalevi poolt rocki ja kalevi vahelistes mängudes.
turm

Postitus Postitas turm »

jyrgen kirjutas:
gametime kirjutas:
jama kirjutas:Üks õige Kalev/Cramo diehard ei ole mitte kunagi Rocki fänn. Õppige natuke korvpallikultuuri. Mis te arvate et Saloniki Arise fännid on Saloniki PAOK poolt, kui nad välisklubiga mängivad? Vastupidi, nad lähevad välisklubi poolt röökima, et PAOK peksa saaks. Samasugune lugu Belgradi Partizan ja Crvena Zvezda fännidega. Või Lakersi ja Clippersi omadega.
Minu jaoks on iga Kalev/Cramo fänn, kes on ükskõik millises mängus Tartu poolt, reetur.

C'mon Demarr, sina oled ainus, kes siin alaealiste Kangurijumaldajate seas korvpallikultuuri süviti jagab, tunnista et mul on õigus:)
See jutt on küll jama. Eesti on niivõrd väike (korvpalli) riik, et kui mingil klubil hästi läheb, siis tuleb olla õnnelik, mitte vinguda, et miks meil halvasti läheb ja neil hästi.
Selline vihkamise jutt hoia heaga endale!
õige!! eestis ainult 2 tugevat klubi ju... ma saan aru kui oleks mingi 5 arvestatavat, aga meid ju aint 2 nii et peab omade poolt olema :) vähemalt fibas :D
Kas sa jama oled tõesti nii loll, et võrdled ennast arise või PAOKi fännidega? Enamus neist on madalalaubalised lollpead kell muud elu pole ja kes elavad end välja vastaseid mõnitades ja sõimates, tihti minnakse vastaste fännidega ka füüsiliselt kokku. On see siis sinumeelest õige fännlus? Kas see on sinuarust korvpallikultuur...pigem ikka kultuuritus. Tunnen sulle kaasa kui end selliseks pead.
Tõsine fänn tugineb positiivsele emotsioonile, loodab omade võitu ja toetab oma meeskonda ka viletsamatel aegadel (mitte ei ela oma frustratsiooni välja teist eesti meeskonda sõimates). Sammuti eestlasena on igati passlik toetada eesti meeskonda. Kalevi fännina Rocki maha teha ja looda tema kaotust (tulemus kalevi saatust ei otsusta) tundub väga madal ja väiklane, positiivselt võitu lootes on ka enda elu lihtsam.
Elagem kaasa kogu eesti kossule!!!
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Täna kõik telekate ette ja Rockile kaasa elama !
mesikäpp
Kasutaja
Postitusi: 53
Liitunud: 21 Nov 2007, 15:53

Postitus Postitas mesikäpp »

kus seda näitatakse?
Vasta