Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

michaelEP kirjutas:Sinu post oli: Mängib teisejärgulises ülikoolis pingipoissi.
Tegelikkus on: Mängib tipp-meeskonnas olulist rotatsiooni

Jõesaarega ei maksa võrrelda. Mängib mitu taset kehvemas satsis ja on sisuliselt 0 töötahtega (jutud nii Tartu aegadest kui ameerikamaalt). Nurger on üks suuremaid töölõvisid jällegi.
http://sport.postimees.ee/2985533/video ... -26-punkti" onclick="window.open(this.href);return false;
Üks uudis tuli ka "mitu korda kehvemas satsis mängiva 0 töötahtega" Jõesaare kohta. Jõesaar vahetas klubi just seetõttu, et saada suuremat rolli meeskonnas. Ma arvan, et koondise põhitegijateks neid mõlemaid panna on varavõitu, enne peavad nad üldse meeskonda pääsema. Nurgeril on see lihtsam, sest see positsioon on päris hõre. Jõesaarel on ees veel lisaks mainituile Kajupank, Saks, jt, mitte et ta kehvem mängija oleks.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

vaim564 kirjutas:
michaelEP kirjutas:Sinu post oli: Mängib teisejärgulises ülikoolis pingipoissi.
Tegelikkus on: Mängib tipp-meeskonnas olulist rotatsiooni

Jõesaarega ei maksa võrrelda. Mängib mitu taset kehvemas satsis ja on sisuliselt 0 töötahtega (jutud nii Tartu aegadest kui ameerikamaalt). Nurger on üks suuremaid töölõvisid jällegi.
http://sport.postimees.ee/2985533/video ... -26-punkti" onclick="window.open(this.href);return false;
Üks uudis tuli ka "mitu korda kehvemas satsis mängiva 0 töötahtega" Jõesaare kohta. Jõesaar vahetas klubi just seetõttu, et saada suuremat rolli meeskonnas. Ma arvan, et koondise põhitegijateks neid mõlemaid panna on varavõitu, enne peavad nad üldse meeskonda pääsema. Nurgeril on see lihtsam, sest see positsioon on päris hõre. Jõesaarel on ees veel lisaks mainituile Kajupank, Saks, jt, mitte et ta kehvem mängija oleks.

JÕesaarel on suur tõestamise aasta. Suvised koondisemängud ju näitasid ka, et mehe füüsiline vorm on ikka ülikehv. Siin teadjamad mehed rääkisid, et juba Salvas oli mehel mureks trennis maksimaalselt pingutada. Talenti on seal muidugi kõvasti.
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas MEGA IRW »

Jah, seda ma ei vaadanud, et Wichita nii kõrgete prognoosidega on selleks hooajaks, my bad. Aga ma ei viitsi foorumigrafomaaniga rohkem vaielda, ma saan aru et sa istud siin päevas 18 tundi ja närid iga eksimust, mis keegi teeb, päevade kaupa, samal ajal oma lollusi järjekindlalt ära unustades. Võid üksi jätkata.

michaelEP kirjutas:oota Wichita State pidi ju ülde mingi teisejärguline ülikool olema? Või sellest väitest oled juba taganenud? Ütle korra nüüd uuesti, mida sa konkreetselt väidad.

Näe jälle üks idioot juurde siginenud, Pehka pakub ka Nurgerit avaviisikus C kohale. Krt lollakaid sigineb juurde nagu seeni peale vihma, tuleb nii välja!

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/bas ... d=70121927" onclick="window.open(this.href);return false;
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

MEGA IRW kirjutas:Jah, seda ma ei vaadanud, et Wichita nii kõrgete prognoosidega on selleks hooajaks, my bad. Aga ma ei viitsi foorumigrafomaaniga rohkem vaielda, ma saan aru et sa istud siin päevas 18 tundi ja närid iga eksimust, mis keegi teeb, päevade kaupa, samal ajal oma lollusi järjekindlalt ära unustades. Võid üksi jätkata.

michaelEP kirjutas:oota Wichita State pidi ju ülde mingi teisejärguline ülikool olema? Või sellest väitest oled juba taganenud? Ütle korra nüüd uuesti, mida sa konkreetselt väidad.

Näe jälle üks idioot juurde siginenud, Pehka pakub ka Nurgerit avaviisikus C kohale. Krt lollakaid sigineb juurde nagu seeni peale vihma, tuleb nii välja!

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/bas ... d=70121927" onclick="window.open(this.href);return false;

Kle see ei olnud mingi väike fakti või täheviga, sa ikka konkreetselt panid puusse, jättes nii Nurgerist mulje kui mignist tondist. WS on juba viimased aastad tipp-sats olnud. EI ole nad nüüd üllatuslikud see aasta rankingus tõusnud.


Jõesaare meeskond on tõesti paraku teisejärguline. NCAA finaalturniirile pole kunagi jõutud. ISegi oma konverentsis ollakse keskmikud.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Karl »

Äkki lõpetaks selle jutu Tartu Rocki teemas ära ja koliks äkki Eesti koondise vms teemasse. Nurgeril pole nagu väga seost Rockiga ju, ükskõik kas ta mängib Lätis platsil, istub pingil v kodus diivanil playstationi taga. :koss:
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas toivo »

Kohustuslik võit täna? :)

Rumeenia paki (18p) kodus tagasitegemine on väga raske ja edasipääsemiseks peab vähemalt kahte meeskonda edestama siiski.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Sooviks võitu, kuid kaotuse korral muutuks ehk midagi meeskonnas, mis päästaks ülejäänud hooaja. Või ehk Rock om imekombel mängumootori taas tööle saanud... :D
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Võitu kahjuks ei usu aga ei usu sedagi, et treeneri muudatus vähemalt hetkel parim lahendus oleks. Minu arust on praeguses madalseisus üsna objektiivsed põhjused ja treenerivahetus neid muuta ei saa.
vahka
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 07 Nov 2012, 15:39

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vahka »

http://tartu.postimees.ee/2985859/video ... omangu-eel" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

KalevRuus kirjutas:Võitu kahjuks ei usu aga ei usu sedagi, et treeneri muudatus vähemalt hetkel parim lahendus oleks. Minu arust on praeguses madalseisus üsna objektiivsed põhjused ja treenerivahetus neid muuta ei saa.
Mõtlesin pigem koosseisus väikseid muudatusi.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Poolajaanalüüsiks niipalju, et loodaks väga, et lõpuks jõud otsa ei saa.
Kaitses võideldakse kõvasti, aga mänguminutid lähevad väga paljudel liialt suureks. No ei julge Kuld nooremaid kasutada.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Zog »

No noorematele mänguaja andmine on praegu nii kaheksateistkümnendajärguline teema praegu, et sellest ei maksa hetkel eriti rääkida. Rockil on praegu iga mäng nagu play-offi otsustav kohtumine... tuleb silm punnis kuidagi ära pingutada ja kui vôit tuleb, siis annab see eriti vägeva positiivse laengu.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Zog kirjutas:No noorematele mänguaja andmine on praegu nii kaheksateistkümnendajärguline teema praegu, et sellest ei maksa hetkel eriti rääkida. Rockil on praegu iga mäng nagu play-offi otsustav kohtumine... tuleb silm punnis kuidagi ära pingutada ja kui vôit tuleb, siis annab see eriti vägeva positiivse laengu.
Ma ei arvagi, et kuidagi tulemust mittearvestades tuleb noori tuua, lõpus võib lihtsalt jõud otsa saada.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Petrukonis on täna mõned toomelikult sisse upitanud. :D
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

vastane on küll kehvake, aga Rocki mängupilt on muidugi oluliselt paranenud.
Vasta