Bc Kalev/Cramo vs Valmiera

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Kõik sai alguse jällegist meie ajust, KRIISAST.
Miks kohe nii ei või siis mängida.
Kurat kui nüüd ka ära ei pane siis on ikka midagi väga valesti.
Jelic esimeses mängus 11 lauda, pärast seda üritab ainult jalad maas lauda saada!
AK47
Kasutaja
Postitusi: 82
Liitunud: 28 Dets 2007, 19:02

Postitus Postitas AK47 »

ED SCOTT !!!!! :):):)
Ed

Postitus Postitas Ed »

Scott Scott Scott Scott. Hea kaitse lõpus. Tublid poisid, pingutasid lõpuni.
Eerik
Kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 16 Jaan 2008, 16:56

Postitus Postitas Eerik »

Väga Hea !!!!!!!!!!!
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Jelic võttis ennast lõpuks kokku, ma ei saa aru kas koguaeg ei võiks nii mängida, ning Scott tõestab ennast iga mänguga.
Super mehed.
Eks ta normaalne pole, et mängid esimese poolaja tujutut korvpalli ja siis viimasel hetkel võtad ennast kokku, aga parem hilja kui mitte kunagi.
Ja lõpuks tsiteeriks ka Endenit :'' Lõpp hea, kõik hea. ''
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

scott :)
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

Teine poolaeg polnud vigagi, ilus lõpp. Kriisa oli vast isegi kõige suurem kangelane täna, super lõpp ka Scottilt.
Aga see mäng näitab, kui nõrk meeskond Kalev on hetkel. Kombinatsioonid ei tööta, positsioonirünnakutega mängides ei saadud absoluutselt hakkama, võidu tõi kiire mäng, millega play-offides midagi ei tee. Nii et tuleks muuta mänguskeemi, Enden rääkis tarka juttu täna.
BC Kalev/Cramo
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Tänase mängu esimene poolaeg oli ikka küll mega halb ,aga see oli vähemalt hea ,et mehed suutsid ennast kokkuvõtta. Tänase mängu tegijad olid Scott ja Kriisa. Scotti kaitse oli ikka väga tegija ja Kriisa oli mega terav. Reedilt ka korralik tagasitulek kuid Jelic on ikka tegelt suht suur küsimärk (aga loodame ,et läheb paremaks). Arbet on ikka mega ära vajunud küll. Kangur vise viimasel ajal ei lähe ,aga vähemalt suudab enamvähem mängida.
vabakutseline

Postitus Postitas vabakutseline »

no vot, kui ikka kaitset hakata mängima siis sunnid ka vastast eksima. täna võeti end 3. veerandaja keskel kokku ja see tõi ka võidu. järgmine mäng mis esmaspäeval zalgirisega on peab end kohe algul parimast küljest näitama. kui täna ehmatas valmiera ära ja mängis oma edu maha siis zalgirisega asi nii lihtne ei ole.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Ojaa Kriisa on selline kindel kaup..omad värgid teeb alati ära, super esitus tema poolt ja scott..ma olin enne tänast mängu suht pettunud temas, aga täna ta tõestas end, kui ta suudaks veel edaspidi ka niimoodi mängida siis oioi :P
"NBA mehed" Kangur ja Arbet on kahjuks tänavu ikka täiega omadega metsas. Kangurilt viimane korralik mäng detsembris ASVEliga.
Jelic ka suht koba ikka, aeglane ja ise nägin ka päris mitu korda tal 3 sekundit, need korvid mis ta tegi oli ka kõik tänu super söötudest, mis siis 211 pikk vennal viga vabana korvi alt ära visata.
Reedilt vägagi korralik come-back, etv intervjuu ajal tegi ka "showd". :D
Kedžo esimesel poolajal kahvatu, teisel jällegi väga hea.
Pelkic-miks ikka veel meeskonnas? Teda ju isegi ei mängitata
Keerles hakkab vaikselt vormi tõusma, eriti teisel poolajal mängis hästi.
Frieri kohta Mul jäkuvalt arvamus, et see aasta võiks isegi veel lõpuni ära olla, aga järgmine aasta küll kohe kindlasti mitte.
Matic - 0 nagu alati see hooaeg..tema nüüd küll seda võitu ei sepitsenud.
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

täiesti jube......valmiera vastu selline mäng... Alguses oli ikka päris kole vaadata. Nagu mida teeb Matic, krt kas see on mingi jäähoki et vahetatakse krdi terve viisik korraga???? Kedzo istus pool mängu pingil...Mäng ei lähe, Time-oute ei võeta, vahetusi ei tehta......

ma ei saa enam yldse aru mis toimub....Müürsepp ytles juba teist mängu järjest et enam halvemaks minna ei saa.... Pole nagu näha et kuskilt paremaks ka minemas oleks...Pelkic sai vict terve mängu jooksul korrax sisse. Sai ründelaua ja viskas 2punni ja võeti välja ja rohkem mees mängu ei saanud....Ja ma ei saa aru treeneri juttu et ei ole saanud 5-5 vastu trenni teha....Krt Kalevis oli täna pingil 12 meest, kuidas sis ei ole....
Kahju et siit võit tuli, äkki oleks kaotus Valmierale natuke rohkem mõtlema pannud. Nyd Matic mõtleb et tegime ära.....
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

mina nägin ainult teist poolaega täna ja sellepärast,ei saa ma kommenteerida Frieri mängu. :D Aga jah, Scott meenutas viimastel minutitel väga Parmerit aga ära tuli. Ja veel panin tähele seda,et kui Stimac oli väljas suutis kalev -17'st minna 6'ga ette ja kui Stimac tuli sisse oli järgmiste rünnakutega viik enamvähem.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

greystone kirjutas:Ojaa Kriisa on selline kindel kaup..omad värgid teeb alati ära, super esitus tema poolt ja scott..ma olin enne tänast mängu suht pettunud temas, aga täna ta tõestas end, kui ta suudaks veel edaspidi ka niimoodi mängida siis oioi :P
"NBA mehed" Kangur ja Arbet on kahjuks tänavu ikka täiega omadega metsas. Kangurilt viimane korralik mäng detsembris ASVEliga.
Jelic ka suht koba ikka, aeglane ja ise nägin ka päris mitu korda tal 3 sekundit, need korvid mis ta tegi oli ka kõik tänu super söötudest, mis siis 211 pikk vennal viga vabana korvi alt ära visata.
Reedilt vägagi korralik come-back, etv intervjuu ajal tegi ka "showd". :D
Kedžo esimesel poolajal kahvatu, teisel jällegi väga hea.
Pelkic-miks ikka veel meeskonnas? Teda ju isegi ei mängitata
Keerles hakkab vaikselt vormi tõusma, eriti teisel poolajal mängis hästi.
Frieri kohta Mul jäkuvalt arvamus, et see aasta võiks isegi veel lõpuni ära olla, aga järgmine aasta küll kohe kindlasti mitte.
Matic - 0 nagu alati see hooaeg..tema nüüd küll seda võitu ei sepitsenud.
osad asjad on sul asjalikult pandud, aga osad ikka täiesti võssa....


muidu mäng oli nagu ta oli valmeira pani ju hullu esimene veerandaeg.. aga eks see oli meie enda süü, sest ma ei saa aru, kui inimene viskab, miks ei panda kättt ette...

aga noh lõpp hea kõik hea, kui olivero poleks 5 viga saanud oleks arvatavasti kaotus kh tulnud...
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

misasja olivero sai ka 5 vea või?...bankevic sai siis ka ju..
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

greystone kirjutas:misasja olivero sai ka 5 vea või?...bankevic sai siis ka ju..
olivero sai 3veerandaja lõpus ju 5 vea juba :)
Suletud