BC Kalev/Cramo vs BC Žalgiris

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

zalgiris sai ära :)
vabakutseline

Postitus Postitas vabakutseline »

Zalgiris kaotas niiet loodame homme parimat
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Reaaalne teema. :D
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

mine sa tea, ask ajas zalgirise just närvi niiet homme -20, mida ma südamest loodan, et ei juhtu
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

ma usun et nad tulevad tallinnasse nn nende kohustuslikku võitu võtma mõtetega saada kätte oma punktid võimalikult väikse jõu kaotusega, aga eks näis. ma ootan ventspilsi mängu olen juba üsna naljakaid asju välja uurinud.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

#7 kirjutas:
jyrgen kirjutas:
#7 kirjutas: Kalkun, ei jaha tõesti soprdist midagi, pingutab ikka täiega üle. :D
cmoon annaks ikka võimaluse, nii ilusti püüab minu meelest.. kuigi peab nõustuma faktiga et ta ei tea/oska niihästi, siis ta püüab vähemalt :)
Ei tea, Tv 3 spordi uudised sobisid paremini talle.. Etv's naq rohkem sporti kui tv 3's ja nii niiet peaks olema vähe asjalikumad mehed etvs.
mu arust ka oleks võinud tv3'e jääda..

kalkun nagu pingutab üle kohtai..mingi rocki mängus oli vend karjus mingi savilt ühe koha peal "hea sööt" nagu oleks mängu lõpp käes ja nt korvide ajal ta küll sellist häält ei teinud..jurtšenko oli mu arust best, kahju et ta enam ei kommi :(
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

greystone kirjutas:
#7 kirjutas:
jyrgen kirjutas: cmoon annaks ikka võimaluse, nii ilusti püüab minu meelest.. kuigi peab nõustuma faktiga et ta ei tea/oska niihästi, siis ta püüab vähemalt :)
Ei tea, Tv 3 spordi uudised sobisid paremini talle.. Etv's naq rohkem sporti kui tv 3's ja nii niiet peaks olema vähe asjalikumad mehed etvs.
mu arust ka oleks võinud tv3'e jääda..

kalkun nagu pingutab üle kohtai..mingi rocki mängus oli vend karjus mingi savilt ühe koha peal "hea sööt" nagu oleks mängu lõpp käes ja nt korvide ajal ta küll sellist häält ei teinud..jurtšenko oli mu arust best, kahju et ta enam ei kommi :(
aga tee sellele pruulile ettepanek... ja palu teist poolaega või viimast veerandit samuti etvsporti yles :)
scooter

Postitus Postitas scooter »

Jurtšenko on ültse minu arust eestis parim kossu komentaator :P:d
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

jyrgen kirjutas:
greystone kirjutas:
#7 kirjutas: Ei tea, Tv 3 spordi uudised sobisid paremini talle.. Etv's naq rohkem sporti kui tv 3's ja nii niiet peaks olema vähe asjalikumad mehed etvs.
mu arust ka oleks võinud tv3'e jääda..

kalkun nagu pingutab üle kohtai..mingi rocki mängus oli vend karjus mingi savilt ühe koha peal "hea sööt" nagu oleks mängu lõpp käes ja nt korvide ajal ta küll sellist häält ei teinud..jurtšenko oli mu arust best, kahju et ta enam ei kommi :(
aga tee sellele pruulile ettepanek... ja palu teist poolaega või viimast veerandit samuti etvsporti yles :)
irw, nii hullud nad ka pole, et hakkavad nüüd ühe mehe e-maili peale kossu kommentaatorit muutma :D
ma arvan ma ei hakka viimast veerandaegagai paluma, sest nagu Pruuli viimati ütles - serveril on piiratud maht ja see on niigi üle koormatud.
#18
Kasutaja
Postitusi: 184
Liitunud: 16 Nov 2006, 21:07

Postitus Postitas #18 »

jyrgen kirjutas:et nagu miks ta siis lätis pole käinud yldse ja see all stari "vigastus" see oli ikka puhtalt mitte viitsimine ju
nii et Brown ise valib siis omale mänge kus ta osaleda tahab ja kus mitte?

ookay..
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Kui Zalgirys peaks ka Kalevil nüüd kaotama siis olen ma kindel,et lastaks lahti nende peatreener ja selllepärast, peangi ma meie võimalusi 0 lähedaseks.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

#18 kirjutas:
jyrgen kirjutas:et nagu miks ta siis lätis pole käinud yldse ja see all stari "vigastus" see oli ikka puhtalt mitte viitsimine ju
nii et Brown ise valib siis omale mänge kus ta osaleda tahab ja kus mitte?

ookay..
võib olla tõesti klubi ei taha teda siia eestisse ja läti, aga see all stari "vigastust" ma kyll mingil juhul ei usu
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Mina olen mänguks valmis ja kui Kriisa and company on valmis alates avavilest siis võib seal saalis ilus õhtu tulla.Homme on aeg lõpetada see Zalgirise aeg.Neil nüüd mäng taga,pikk bussi reis ja nagunii tulevad mütsiga lõõma.See on meie võimalus neid nõelata.Piisab hetkel sellest.Ah jah,vilemehed võiksid ka samad olla,saame vähemalt koduvilet.Mida tigetamaks Zalgirise mängijaid ajada,seda parem meile.
YNWA
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

maciulis on kh meeskonnaga kaasas, aga aski vastu ta ei mänginud, äkki meie vastu kh ei mängi
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Mind huvitab, palju inimese kohale tulla saab. Paljud kindlasti kardavad suurt kaotust, paljud ei saa tulla, kuna mäng nii vara. Samas, kuna teleülekannet ei ole, peaks jälle mõned huvilised kohale meelitama.

Minu jaoks suht ideaalne aeg, saab täpselt enne trenni ära vaadata.
Suletud