Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

marxx762 kirjutas:Üks väike vahemärkus veel siia, vahepeal üleval olnud maksuvõlg ca 400 000€on tänase seisuga tasutud. Kui hommikul oli veel üleval ca 17K euri plus intress ca350 euri siis õhtuse seisuga on alles vaid väike intress.
Tundub vähe uskumatu lugu....
“I know it when I see it” - Potter Stewart
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Rix kirjutas:
KalevRuus kirjutas:Ärgem unustagem ka asjaolu, et Cramo ei saaks Freimanise asemel uut meest võtta. Arvestades ta rolli meeskonnas, siis pigem leitakse kusagilt see raha, et talle palka juurde anda, kui et ta ära lastakse ning kogu senine vaev ja senised võidud mingil määral solki valataks.
No see üleminekukeeluga vist on lihtne, maksa ära ja bänn kaob. Summa polnud ju eriti suur.
Kui nii lihtne oleks, siis oleks küllap ammu probleem lahendatud.
Eile pani Postimees üles Varraku Unicsi mängu järgse pressikonverentsi täispikkuses kus Varrak iroonilis-nukra muigega ütles, et me ei tohi ju ka uusi mängijaid juurde võttta...
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Patrioot »

Rix kirjutas: Kui seal nüüd väljaost sees, siis sellega vast on teema maas, vaevalt Tofas, kes Türgi liigas viimaste seas, hakkab mehe eest väljaostusummat maksma, vabu mehi saadaval küllaga.
Samas olen ma enam kui kindel, et Cramo väljaostusummad ei ole sellised, mis Türgi klubidele jõukohased ei oleks.
Oleneb, Türgi klubidel ei ole just paremad ajad, va euroliiga satsid, aga hetkel mitmed neist üleminekutekeelu all ning muidu ka raskustes. Kui väga tahetakse, siis muidugi, küll need summad kokku saadakse.
Mina olen aru saanud, et Freimanise jaoks on väga tähtis pääseda EM koondisse. Selles valguses ma ei taha uskuda, et ta läheks kuhugi Türgi liiga tahaotsa kui tal on võimalus teha väga head statistikat VTB-s ja tõsta sellega enda aktsiaid kordades. Selle hooaja statistika pealt ja hea mänguga EM-il on võimalused kuhugi märgatavalt kõrgemale pääseda väga suuret. Noor mees ju alles.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Demarr »

Rix kirjutas:
marxx762 kirjutas:Üks väike vahemärkus veel siia, vahepeal üleval olnud maksuvõlg ca 400 000€on tänase seisuga tasutud. Kui hommikul oli veel üleval ca 17K euri plus intress ca350 euri siis õhtuse seisuga on alles vaid väike intress.
Tundub vähe uskumatu lugu....
Kui ma ei eksi, siis ei näidata võlasummat ka sellisel juhul, kui võlg on ajatatud ning toimub korrapärane võla tagasimaksmine. Ehk siis ma usun, et Kalevi võlg on lihtsalt ajatatud ning täna toimus graafiku alusel esimene makse.

Sisuliselt on võlg ikka üleval ning vaja tasuda, kuid seni kuni maksegraafikut kenasti täidetakse, ei kajastu maksuvõlg lihtsalt Maksu- ja Tolliameti kodulehel ega Krediidiinfo kodulehel (ehk avalikkusele).

Minu viis senti on selline - kes teab parandada, andku minna.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas zero0 »

Patrioot kirjutas:
Rix kirjutas: Kui seal nüüd väljaost sees, siis sellega vast on teema maas, vaevalt Tofas, kes Türgi liigas viimaste seas, hakkab mehe eest väljaostusummat maksma, vabu mehi saadaval küllaga.
Samas olen ma enam kui kindel, et Cramo väljaostusummad ei ole sellised, mis Türgi klubidele jõukohased ei oleks.
Oleneb, Türgi klubidel ei ole just paremad ajad, va euroliiga satsid, aga hetkel mitmed neist üleminekutekeelu all ning muidu ka raskustes. Kui väga tahetakse, siis muidugi, küll need summad kokku saadakse.
Mina olen aru saanud, et Freimanise jaoks on väga tähtis pääseda EM koondisse. Selles valguses ma ei taha uskuda, et ta läheks kuhugi Türgi liiga tahaotsa kui tal on võimalus teha väga head statistikat VTB-s ja tõsta sellega enda aktsiaid kordades. Selle hooaja statistika pealt ja hea mänguga EM-il on võimalused kuhugi märgatavalt kõrgemale pääseda väga suuret. Noor mees ju alles.

Kuhu see meeletult hea statistika NSVL liiga + mõned klubid vàljamaalt. On kas või Cramo parimaid aidanud karjääris edusamme teha? Elegar tiksub ikka siin, Bamba sai lepingu veidi suurema eelarvega klubisse, keda on Eesti parimatel võimalk alistada.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

zero0 kirjutas:
Patrioot kirjutas:
Rix kirjutas: Kui seal nüüd väljaost sees, siis sellega vast on teema maas, vaevalt Tofas, kes Türgi liigas viimaste seas, hakkab mehe eest väljaostusummat maksma, vabu mehi saadaval küllaga.
Samas olen ma enam kui kindel, et Cramo väljaostusummad ei ole sellised, mis Türgi klubidele jõukohased ei oleks.
Oleneb, Türgi klubidel ei ole just paremad ajad, va euroliiga satsid, aga hetkel mitmed neist üleminekutekeelu all ning muidu ka raskustes. Kui väga tahetakse, siis muidugi, küll need summad kokku saadakse.
Mina olen aru saanud, et Freimanise jaoks on väga tähtis pääseda EM koondisse. Selles valguses ma ei taha uskuda, et ta läheks kuhugi Türgi liiga tahaotsa kui tal on võimalus teha väga head statistikat VTB-s ja tõsta sellega enda aktsiaid kordades. Selle hooaja statistika pealt ja hea mänguga EM-il on võimalused kuhugi märgatavalt kõrgemale pääseda väga suuret. Noor mees ju alles.

Kuhu see meeletult hea statistika NSVL liiga + mõned klubid vàljamaalt. On kas või Cramo parimaid aidanud karjääris edusamme teha? Elegar tiksub ikka siin, Bamba sai lepingu veidi suurema eelarvega klubisse, keda on Eesti parimatel võimalk alistada.
Kui enam-vähem Freimanise tasemega tahad võrrelda, siis Moldoveanu mängis sel hooajal Euroliigat. VTB liiga tundub sinu jaoks vist päris valus teema olevat.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sequa »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=70552727" onclick="window.open(this.href);return false;

Maksuametile plekkimise osas alles kohtuvaidlus käib, seega ka segadus selles, kas ikka on võlgu või pole. Niikaua kui vaidlus käib, ei ole?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

sequa kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=70552727

Maksuametile plekkimise osas alles kohtuvaidlus käib, seega ka segadus selles, kas ikka on võlgu või pole. Niikaua kui vaidlus käib, ei ole?
Väga hea, et kohtusse mindi ja ei lasta endale pähe istuda, sest MTA valis Cramo näidispoomiseks. Omaette teema on muidugi see, et kohtus võitmine on Reimi jalkakooli näite põhjal keeruline.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas zero0 »

Egert kirjutas: Kui enam-vähem Freimanise tasemega tahad võrrelda, siis Moldoveanu mängis sel hooajal Euroliigat. VTB liiga tundub sinu jaoks vist päris valus teema olevat.
Valus? Pigem piinlik. Venemaa kohta tekib järgmine võrdlus sport=poliitika/propaganda. Leedukad õnneks said juba aru sellest.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

zero0 kirjutas:
Egert kirjutas: Kui enam-vähem Freimanise tasemega tahad võrrelda, siis Moldoveanu mängis sel hooajal Euroliigat. VTB liiga tundub sinu jaoks vist päris valus teema olevat.
Valus? Pigem piinlik. Venemaa kohta tekib järgmine võrdlus sport=poliitika/propaganda. Leedukad õnneks said juba aru sellest.
Kuule mine oma sõprade juurde Delfisse tagasi. Rock ruulip ja on tegija!
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas zero0 »

Kalevpoiss kirjutas:
zero0 kirjutas:
Egert kirjutas: Kui enam-vähem Freimanise tasemega tahad võrrelda, siis Moldoveanu mängis sel hooajal Euroliigat. VTB liiga tundub sinu jaoks vist päris valus teema olevat.
Valus? Pigem piinlik. Venemaa kohta tekib järgmine võrdlus sport=poliitika/propaganda. Leedukad õnneks said juba aru sellest.
Kuule mine oma sõprade juurde Delfisse tagasi. Rock ruulip ja on tegija!
Nojah, kui vastuargumente pole, peab Rocki ja Delfi teemasse tooma. :)
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Valus? Pigem piinlik. Venemaa kohta tekib järgmine võrdlus sport=poliitika/propaganda. Leedukad õnneks said juba aru sellest.
Milles see võrdlus poliitikaga täpsemalt seisneb? Ma pean ausalt öeldes kõvasti kujutlusvõimet pingutada, et VTB puhul näha mingitki propagandaslikku alget, mis meile kuidagi kahjulik või halb võib olla.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

KalevRuus kirjutas:
Valus? Pigem piinlik. Venemaa kohta tekib järgmine võrdlus sport=poliitika/propaganda. Leedukad õnneks said juba aru sellest.
Milles see võrdlus poliitikaga täpsemalt seisneb? Ma pean ausalt öeldes kõvasti kujutlusvõimet pingutada, et VTB puhul näha mingitki propagandaslikku alget, mis meile kuidagi kahjulik või halb võib olla.
Ega kõik saavad ju aru, et miks Kalevit seal liigas vaja on aga see ei vähenda ju kuidagi liiga sportlikku taset. Praktiliselt mängib Kalev ju veebruaris euroliigat ja hakata sellise võimaluse puhul rääkima sellest, et Kalev peaks liigast poliitilistel põhjustel liigas mängimisest on ikka väga ajuvaba. Samas tuleb ühest lihtsast Rocki fännist ka aru saada, kui ta Cramo foorumis oma kibetumist välja elab. On ju kibestumiseks põhjust küllaga.

PS. Ukrainlane Fessenko mängib Vene klubis ja VTB liigat aga Cramol peaks piinlik olema :D
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas zero0 »

Kalevpoiss kirjutas:
KalevRuus kirjutas:
Valus? Pigem piinlik. Venemaa kohta tekib järgmine võrdlus sport=poliitika/propaganda. Leedukad õnneks said juba aru sellest.
Milles see võrdlus poliitikaga täpsemalt seisneb? Ma pean ausalt öeldes kõvasti kujutlusvõimet pingutada, et VTB puhul näha mingitki propagandaslikku alget, mis meile kuidagi kahjulik või halb võib olla.
Ega kõik saavad ju aru, et miks Kalevit seal liigas vaja on aga see ei vähenda ju kuidagi liiga sportlikku taset. Praktiliselt mängib Kalev ju veebruaris euroliigat ja hakata sellise võimaluse puhul rääkima sellest, et Kalev peaks liigast poliitilistel põhjustel liigas mängimisest on ikka väga ajuvaba. Samas tuleb ühest lihtsast Rocki fännist ka aru saada, kui ta Cramo foorumis oma kibetumist välja elab. On ju kibestumiseks põhjust küllaga.

PS. Ukrainlane Fessenko mängib Vene klubis ja VTB liigat aga Cramol peaks piinlik olema :D
Lisaks ei tasu unustada, et VTB (pank) vastu on suunatud sanktsioonid. Terve Euroopa üritab ühiselt Venemaale koht kätte näidata, tõesti nii lühike mälu Ukrainaga seoses? Mängivad Euraasia Liidu klubid, lisaks klubi Eestist, Lätist, Soomest ja Tšehhist. Olles kursis veidi Böömimaaga ja nende poliitikaga ning spordiga, siis neil ei ole midagi selle vastu, et mängida seal liigas. Korvpalli populaarsus on seal ehk samasugune, kui meil on jäähoki. Mängimine VTB-s annaks nagu tooni, et Venemaa oli paugu otsas, kui puu käis - nende propaganda seda ka väidabki. Mitteosalemine paneks ehk lihtinimese Venemaal ka pisut mõtlema, mida isake Putin neile jahvatab.
Seega kibestunud? Ei, siiski piinlik.

PS! Ukraina on suur maa, kus asub palju venelasi ja venemeelseid, kodakondsus ei tähenda automaatselt patriotismi. Krimmi mäletad? Tead, kus asub Donetsk, Lugansk, Mariupol? Mõtle veidi, kuidas said sündmused siiamaani eskaleeruda nagu nad hetkel on.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas pebeetu »

"""Lisaks ei tasu unustada, et VTB (pank) vastu on suunatud sanktsioonid. Terve Euroopa üritab ühiselt Venemaale koht kätte näidata, tõesti nii lühike mälu Ukrainaga seoses? Mängivad Euraasia Liidu klubid, lisaks klubi Eestist, Lätist, Soomest ja Tšehhist. Olles kursis veidi Böömimaaga ja nende poliitikaga ning spordiga, siis neil ei ole midagi selle vastu, et mängida seal liigas. Korvpalli populaarsus on seal ehk samasugune, kui meil on jäähoki. Mängimine VTB-s annaks nagu tooni, et Venemaa oli paugu otsas, kui puu käis - nende propaganda seda ka väidabki. Mitteosalemine paneks ehk lihtinimese Venemaal ka pisut mõtlema, mida isake Putin neile jahvatab.
Seega kibestunud? Ei, siiski piinlik.

PS! Ukraina on suur maa, kus asub palju venelasi ja venemeelseid, kodakondsus ei tähenda automaatselt patriotismi. Krimmi mäletad? Tead, kus asub Donetsk, Lugansk, Mariupol? Mõtle veidi, kuidas said sündmused siiamaani eskaleeruda nagu nad hetkel on""""



Sorry,kodanik zer0,aga ei mõista minagi Sinu loogikat.Eeldan,et oled siiski Rocki fännina ka Eesti korvpalli fänn,seega peaks Sul hoopis hea meel olema,et meie koondislased saavad väga tugevaid mänge ning kuidas see teras muidu ikka karastub.Vaieldamatult on VTB väga kõva väljund korvpalluritele ning seda mingitel ebamäärastel poliitilistel kaalutlustel eirata tundub mulle isiklikult äärmiselt tobe.
Äkki peaks ROCK samuti Venemaale õppetunni andma ja lihtsalt boikoteerima oma järgmist kohtumist Saraatovi Avtodoriga?No lihtsalt selleks,et näidata oma meelsust Venemaa tegevuse vastu Ukrainas.Kas poleks õilis idee?
Vasta