Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Ma küll ei taha öelda, et ma ütlesin aga... mis häda oli seda Hallikut ikkagi ära saata? Miks ei saada aru, et sellisel tasemel ja koormusega meeskonna puhul on 14 meheline list miinimumnõue.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sequa »

nojah kirjutas:Ma küll ei taha öelda, et ma ütlesin aga... mis häda oli seda Hallikut ikkagi ära saata? Miks ei saada aru, et sellisel tasemel ja koormusega meeskonna puhul on 14 meheline list miinimumnõue.
Hallik ise tahtis, eriti veel, et mänguvorm pole ka kiita ( mees ise ütles).
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Patrioot »

PF positsioon Unicsis nüüd vähe üle mehitatud. Arvan, et kellesti loobutakse ja panustaks Sanikidzele.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Patrioot kirjutas:PF positsioon Unicsis nüüd vähe üle mehitatud. Arvan, et kellesti loobutakse ja panustaks Sanikidzele.
Delfis keegi kirjutas, et mingi tema tuttava Kaasani kossuhuvilise sõnul on Sanikidze lahkumas, nii et äkki ongi vahetus ja ekstartlane tuleb Cramosse.

Pühapäeval läheb Himki vastu muidugi raskeks. Ongi selline jabur seis, et sellisele mehele nagu Keedus pole justkui vahetust anda... Ja esmaspäeval mäng TTÜ-ga otsa. Tõsi, Tipi vastu võib Kajupank muidugi ka nr nelja mängida.
Arvata võib, et Freimanise lahkumine tuli ootamatult, Kitsingu vigastusest rääkimata. Muidu oleks Hallikut ehk veel vähemalt kuu lõpuni kinni hoitud.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Patrioot »

KalevRuus kirjutas:
Patrioot kirjutas:PF positsioon Unicsis nüüd vähe üle mehitatud. Arvan, et kellesti loobutakse ja panustaks Sanikidzele.
Delfis keegi kirjutas, et mingi tema tuttava Kaasani kossuhuvilise sõnul on Sanikidze lahkumas, nii et äkki ongi vahetus ja ekstartlane tuleb Cramosse.

Pühapäeval läheb Himki vastu muidugi raskeks. Ongi selline jabur seis, et sellisele mehele nagu Keedus pole justkui vahetust anda... Ja esmaspäeval mäng TTÜ-ga otsa. Tõsi, Tipi vastu võib Kajupank muidugi ka nr nelja mängida.
Arvata võib, et Freimanise lahkumine tuli ootamatult, Kitsingu vigastusest rääkimata. Muidu oleks Hallikut ehk veel vähemalt kuu lõpuni kinni hoitud.
Varrak ütles, et hommikul oli veel trennis ja tund enne õhtust trenni kuulis Unicsi huvist. Eestimaa tolm on Rolandsil juba jalge alt pühitud.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Parandage kui ma eksin, aga see on esimene kord klubi pika ajaloo jooksul kui mõni teine klubi ostab ära meilt mängija? Laenud ja loobumised ilmselgelt ei loe. Kuidagi eriti kurb on hetkel. Huvitav mis summa piiresse see Freimanise väljaostu klausel või jääda?5K 10K 15K rohkem? Ma ise arvan et ikka rohkem, 10-15 on selliste meeste kuupalk. Seega oleks loogiline et tegu on suurema summaga.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

marxx762 kirjutas:Parandage kui ma eksin, aga see on esimene kord klubi pika ajaloo jooksul kui mõni teine klubi ostab ära meilt mängija? Laenud ja loobumised ilmselgelt ei loe. Kuidagi eriti kurb on hetkel. Huvitav mis summa piiresse see Freimanise väljaostu klausel või jääda?5K 10K 15K rohkem? Ma ise arvan et ikka rohkem, 10-15 on selliste meeste kuupalk. Seega oleks loogiline et tegu on suurema summaga.
Selge, et Freimanise panust arvestades on summa sümboolne. Hea kui mingeidki kopikaid saadi sest tal oli ju lahkumistingimused vist oluliselt soodsamad kui teistel mängijatel? Arvata võib, et suurusjärk paari kuu palka ei ületa. Turul on ju ka täiesti tasuta mängijaid saadaval, ka tippklassi mehi.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Vaatasin praegu Freimanise VTB statistikat ja mõtlesin, et me kirume kui shooterite kolmesed jäävad alla 40 protsendi aga Freimanis tabas 11 mängu peale 23/44 ehk 52.3... Päris jõhker 210 pika mehe kohta.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Soho »

Siin ka põhjus , miks Freimanist taheti ja kiiresti.

Unics Kazan's Viktor Sanikidze out 6/8 weeks with injury!
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Vabasid nr 4 peaks jätkuma küll :D http://www.eurobasket.com/Available-Players.asp?Posit=4" onclick="window.open(this.href);return false;
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas SirCharles »

Rolandsile EDU ja tuult tiibadesse ! Ühe õnn on teise õnnetus , vanasõnade raamat on üks targemaid raamatuid maailmas .

Kalev korraldas jõulude paiku küsitluse , kahjuks ei osalenud selles , aga arvan ,et Freimanis on tõenäoliselt kõige parem 4 kes K / C s mänginud on . Võib olla pole ta meie südames nii sügaval ,sest on viibinud siin vaid 3 kuud .

Aga mõelge , ta tuli ja hakkas kohe mängima , ta mängu keskminee kvaliteet on väga hea ja seda stabiilselt !

Mina ei arva , et seda uut venda on väga lihtne leida , ma arvan neid pakkumisi on kümneid kordi rohkem kui Rio välja tõi , aga arvestada tuleb meie suhteliselt õhukese rahakotiga ja et ta veel sobiks Varraku mängujoonisesse .

St peaks olema selline 4 , kellel on hea ja stabiilne kaugvise . Peaks olema ka hea lauavõitleja , liikuv , peaks olema intelligetne mängija .

Ma arvan ,et selliseid ei ole easy leida .

Selliseid , kes ainult hüpata ja karata oskavad neid on kiloga võtta
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Eidson Chuck ntx:)
general
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 24 Jaan 2015, 20:43

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas general »

No fiba.com lehe alusel võib küll väita, et hetkel uusi mängijaid palgata ei saa.
http://www.fiba.com/pages/eng/fc/expe/f ... tions.html" onclick="window.open(this.href);return false;
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas SirCharles »

Chuck on rohkem # 3 , lauda ta ei võta . Vise oli vanasti Rytase päevil tal küll hea , aga kardan ,et ta pole Cramo rahakoti järgi ka .
Vasta