Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Zog kirjutas:Ma küsiks pigem niimoodi, et, milleks meile veel üks nr. 5, kui meil kaks tükki juba on, ja samas number neljasid ei ole ühtegi? (Noh, VTB tasemel... Kitsing heal päeval veab välja, keskmisel hakkab juba ansamblist välja langema.) Ok, on võimalik mängida nii, et on koos Elegar ja veel üks pikk väljakul, aga... praegu oleks Kalevil pigem vaja sellist Kanguri/Taltsi/Nate Fox'i tüüpi mängijat, kes on pikk, suudab lauda võtta ja kaitses suurte meestega mürada, aga on ka korvist eemalt ohtlik. Okei, ma saan aru, et päris Kanguri kaliibriga meest Kalev praegu endale lubada ei saa, aga kellegi, kes enam vähem sellele mallile vastab, peaks ju ikka leidma. Aga mida Varrak kolme tsentriga + Kitsing teha kavatseb sellest ma küll aru ei saa.

EDIT: parim, mis Petšerovist tulla võiks, on vast see, et ta Kupsase üle mängib ja pingile istutab. Siis oleks meie põhikoosseisu eesliin (Petšerov + Elegar) tõesti võimas, samas kui see mingil põhjusel ei toimi siis vahetusest suurt midagi millega mängu muuta tuua ei oleks.
Petšerov oma eelmises elus oligi tegelikult 4, päris hea kolmesekäega.
Hetkel muidugi on siin juba ette halamist NN mängu järel, aga tegelikult on Cramol nr 4 koha peal ikka väga hapud lood, sest Kitsing võib iga hetk oma pöidlast lahti saada ja on tegelikult ikkagi ebastabiilne. VTBs on ikkagi väga olulisi mänge veel ja B. Liigas ka, Kitsing Keeduse kombo on abiks, aga neid mänge välja ei vea kahjuks. Iseasi tõesti, et oleks vaja 4. peale meest, kes kohe saaks mneeskonda tähtsates mängudes aidata. Aga ju siis selliseid mehi turul võtta väga pole (lepinguta).
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Rixil on õigus, Petserov ideaalis peaks olema rohkem Freimanise kui Kupsase tüüpi mängija. Pole õrna aimugi, millises seisus ta praegu on.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Ma sain Sibula jutust aru , et vajadusel ollakse valmis kedagi "väljaostma".
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Zog »

Tunnistan (osaliselt) eksimust, ma lihtsalt lühikesest videoklipist kehakuju ja liigutuste järgi paigutasin ta pigem tsentriks, kes vahel proovib ka kaugemalt ônne. See iseenesest ei ole paha variant, eeldusel muidugi et ta tabavus jääks lähemale 39%'le, nagu eelmine hooaeg, ja mitte 14%'le, nagu paar aastat varem! Teine küsimus on see, kas 213 mees saab kaitses jalad liikuma, kui näiteks Doronini sugune mees vastas on, aga eks näis. Ega teda NBA'sse ilusa näo pärast ei vôetud. Midagi peab seal olema.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Karl »

Zog kirjutas:Tunnistan (osaliselt) eksimust, ma lihtsalt lühikesest videoklipist kehakuju ja liigutuste järgi paigutasin ta pigem tsentriks, kes vahel proovib ka kaugemalt ônne. See iseenesest ei ole paha variant, eeldusel muidugi et ta tabavus jääks lähemale 39%'le, nagu eelmine hooaeg, ja mitte 14%'le, nagu paar aastat varem! Teine küsimus on see, kas 213 mees saab kaitses jalad liikuma, kui näiteks Doronini sugune mees vastas on, aga eks näis. Ega teda NBA'sse ilusa näo pärast ei vôetud. Midagi peab seal olema.
Ütleme nii, et kui kuulus Doronin ise vastas on siis pole küll vaja muretseda, aga kui mõni kiirem ja lühem VTB nr 4 siis on ju olemas Keedus.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

randomjoe kirjutas:Tore obv et kedagi juurde tuuakse aga...ma ei tea...

näen juba kuidas investeeritakse jorsi alla ports mänguminuteid et tüüpi üles töötada (ja alguses vaevalt ukrainlasest suurt abi on, pigem eesti finaaliks) ja samal ajal istuvad koondise kandidaadid pingil.... Ja milleks? Selleks et võita EMV? Et Petšerov saaks järgmiseks hooajaks parema lepingu kusagil mujal?

On siis niiväga mingit x-faktoriga tüüpi vaja? Võtke siis juba kõne Guadeloupe saarele, seal peaks ka üks pikk poiss mängima....palju sitem ta ikka olla saab?
Koondise kandidaadid istuvad pingil? Nr 4-5 positsiooni koondise kandidaate on meil ainult üks ja see on Kitsing. Ehk siis meil on 3 mängijat positsioonile 4-5, kellest üks on käevigastusega kimpus olev Kitsing ja sa leiad, et ei ole kedagi juurde vaja??? Iseküsimus on muidugi, et kas nr 5 ja Pecherov see õige valik on aga samas loota, et veebruari alguses Freimanise tasemega mehed kuskil ilma lepinguta vedelevad ka ei saa. Nii vinget eelarvet meil pole, et lähme ja ostame endale sobiva mehe lepingu välja.

Muide Raadik läks ise Eestist ära, kuna siin ta ainult jooks ja laaberdaks sõpradega. Kindlasti oleks tal ka Eestis olnud koht, kus mängida.
Kasutaja avatar
randomjoe
Kasutaja
Postitusi: 208
Liitunud: 05 Aug 2010, 11:07

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas randomjoe »

Keedus on samuti koondise kandidaat. Ja tegelikult kaotab ka nr 3 peal olev Kaljupank sellega minuteid...

Ja ma pole öelnud et kedagi pole juurde vaja.

Ja mis rahasse puutub - vaevalt et Freimanis ja Hallik miinimumpalga eest mängisid.
Viimati muutis randomjoe, 03 Veebr 2015, 12:36, muudetud 1 kord kokku.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Kajupank ei saa nii või naa mänguaega kuna tema kohapeal ju Arbet, Singler ning vajadusel ka Keedus.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

randomjoe kirjutas:Keedus on samuti koondise kandidaat. Ja tegelikult kaotab ka nr 3 peal olev Kaljupank sellega minuteid...

Ja ma pole öelnud et kedagi pole juurde vaja.

Ja mis rahasse puutub - vaevalt et Freimanis ja Hallik miinimumpalga eest mängisid.
Nagu Salumets ütles, et Keedus on puhas nr 3 ja nr 4 peale tal tegelikult asja ei ole. Mõne mehega saab kaitses küll hakkama aga see on ka kõik. Keedusel oleks vaja minuteid ikka omal positsioonil. VTB ei ole koht, kus anda kunstlikult minuteid meestele, kes tegelikult niikuinii koondisse ei pääse.

Ja mis rahasse puutub - küsimus ei ole ju palgas vaid selles, et Freimanise tasemel mehed ei vedele ilma klubita ja ei oota Cramo pakkumist. Nagu Varrak ütles, et Pecherov oligi ainuke vaba variant. Kujutan ette, et heal tasemel meeste väljaostusummad ei ole üldse väikesed.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Kuulujuttude järgi on nii Bristol kui Berzins krõljast lahkumas ja viimane türki. Unicsil on ka suured rahamured ja väidetavalt israeli meeskond tegi pakkumise D´or Fisheri üle ostmiseks. Mina prooviks kogu vaba raha lüüa letti et Berzins siia meelitada, UNICS siiski vast saab oma rahasjad korda, aga üldse ei välista et Freimanis varsti sealt läinud on. Päris kopikate eest mees sinna ei läinud ja kui Pashutin Freimanisele mänguaega ei leia, siis ma kardan pikka pidu ei ole. Viimases mängus Bisonsi vastu mängitas ta nr4 peal Kaimakoglu vahetusena pigem White´i kui Freimanist ja White tegi ikka väga sita mängu.
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 296
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

Maxi sinu mõttega olen absoluutselt nõus kuna berzinsi sugust mängiat oleks väga vaja aga pakun ka välja mõned head varjandid ,Headest mängiatest on vabad Petar Popovic ja Gregory Jenkins kes möödund hooaeg tarvas aga kalevisse sobiks mõlemad on see hooaeg veel lepinguta ja seega ei pea kalev välja ostma nii et ma loodan ,et kalevi inimesed loevad ka seda foorumit ja mõtlevad meiega kaasa
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 296
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

peaks kirjutama et keegi kalevi inimestest üritaks berzinsi üle osta.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas pebeetu »

Kahtlen siiralt,et Berzins Kalevisse üleüldse sobiks.Mees suht tujukas ning meie vastu mängides mingit erilist muljet küll jätnud ei ole.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Selline mees nagu Djordje Gagic on partizani võistkonnast lahkumas.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Soho »

Praegu võib juba vist öelda, et pole rohkem kedagi juurde vaja.. Eesti liiga PO jaoks...
Võib selle Petcherovi vms ka tagasi koju lasta.
Vasta