Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

C-Travis Reed/Marcin Gortat(Janar kutsub endaga kaasa nii nagu valmo kutsus Reedi kuigi ma kardan ta liiga hea)
PF-Janar Talts/vot siia ei oska pakkuda ju tuleb kedagi ostida mõni mees kes oleks kiire ,sest Kalev ju teeb palju kiir rünnakuid
SF-Kristjan Kangur/Rait keerles(kuigi tema ma arvan palju mängu ei saaks)
SG-Gregor Arbet/Gert Dorbek/Gert Kullamäe
PG-Valmo Kriisa/Tanel Sokk

vot see oleks paregune minu arvamus. Howard Frier siis ilmselt Tartu Faustosse (vähemalt eestise mees) ,aga ega keegi tea kus kohas mängib Kurk Lee praegu.
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

Lootus ,et Kullamäe Kalevisse tuleb on väga väikene ma arvan!

Ma loodaks pigem:
C- Travis Reed, Mõni euroliiga tasemel 2.10 kutt
PF- Janar Talts,jällegi euroopa tasemel keegi
SF- Kristjan Kangur,Rait keerles
SG- Gregor Arbet,Gert Dorbek , euroopa tasemel kutt
PG- Kriisa,Sokk,S-T Sokk
Viimati muutis Raudsepp, 28 Mai 2007, 22:51, muudetud 1 kord kokku.
Lootus sureb viimasena!
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Noh Gortat oleks ideaalne 214cm pikk ja euroliiga näitajad 10,4 punti 5,6 lauda keskmiselt ,aga jah ma kardan ,et mehel poleks huvi. Sten timmu võiks ma arvan ühe hooaja veel Nybitis olla ja siis Kalevisse muidu jääks pinki nühkima.
Viimati muutis gasol2, 28 Mai 2007, 23:00, muudetud 1 kord kokku.
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

gasol2, tore et nii entusiastlik oled.
Sten-Timmu ei saaks järgmiseks hooajaks Kalevisse tulla, kuna mehel vaja 12.klass lõpetada ning kaks korda päevas treenides ning reisides, poles see võimalik. Andke noormänijale aega, sünniaasta ju Timmul ikkagi 1989a.
Kalevi plaanid ei ole pealegi lühiajalised, tahaks loota. Tulevikule vaadates on tasuv see kui ka noormängijate osakaalu suurendada. Hetkel tuleb hoida mängijad 85/86 sünniaastatega.
Reed + 1 heatasemeline välismängija on täiesti piisav.
Joss

Postitus Postitas Joss »

gasol2, pealegi Gortat on väidetavalt mitme NBA klubi huviorbiidis, seega vaevalt et mees huvitaks siiatulek.
Ise loodan seda, et Kalev saab selle ULEB-i koha, siis on kergem leegionäre värvata, kuna ULEBCUP on ikkagi tunduvalt atraktiivsem turniir kui Eurocup v Eurocup Challenge.
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Ka Balti liiga muutuks sellega tunduvamalt atraktiivsemaks ning tõuseks Euroopas märgatavamaks liigaks kui Kalev saab ULEBi koha, Rytas Euroliiga ning ASK Riga samuti ULEBi koha.
Mõtelge ise kui 2 Euroliiga võistkonda, 4 ULEBI (Ventspils on seal hästi mänginud, usun, et säilitavad koha, Sialiai saaks Rytase koha endale) ning lisaks FIBA Cupide osalejad: Rock, Barons, miks mitte Valmiera või mõni Leedu klubi näiteks Panevezys või Neptunas kuigi jah neil on probleemid korralike mänguväljakutega minu teada.
Kuuldused on ka, et klubid Rootsist on avaldanud soovi liituda BBLiga.
Viimati muutis gametime, 29 Mai 2007, 13:05, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Võiks järgmiseks aastaks Johnsoni asemele tuua sellise mehe nagu Paul McPhersoni. Mees mängib SerieA viimase koha meeskonnas, meeskond on kohe välja kukkumas. Mehe tase võimaldaks tal mängida Euroliiga tasemel, ta on endine AEK mängija. Mees mängis NBA's Sunsi ja GSW ridades, punktirekord NBA's oli 26 punkti. Keskmiselt viskas NBA's 5 punkti.
Mehele tundub kiirrünnak kah sobivat, mõned stiilinäited:
1) http://www.youtube.com/watch?v=GJwttqrJj50
2) http://www.youtube.com/watch?v=LHJHIedi ... ed&search=

"Intense," said McPherson when asked to describe his game. "I play defense. I'm a physical player. I like to attack the basket ... I smile, I shake hands, I talk a little trash every once in a while, but you know, I just try to leave everything on the court and just have the most fun I can."
Viimati muutis Demarr, 29 Mai 2007, 14:07, muudetud 1 kord kokku.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

See mängija 3p ei viska ju. Muidu on üsna normaalne mängija.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

minu arust kalevile hädasti vaja 3p viskajat juurde, hetkel neil pole kindlalt viskajat, mõned vahest panevad, aga noh vahet pole... Kaitses vaja areneda. Rocki vastu saimegi selleks ära, et neil loopisid 5 inimest kolme(Leppik, Kullamäe, Kikerpill, Tein, Bailey) ja meil polnud kaitset ka eriti..

Aga noh jääda võiksid kindlasti:

Sokk
Arbet
Reed
Keerles
Kangur
Kriisa..

Põhimõtteliselt Kalev ikka lahe klubi :):)
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

Minu arust peaks kalev järgmiseks hooajaks lisaks põhimeestele endale kindlasti pikema pingi muretsema, sest viimases mängus oli ju hästi näha et kalevil ei olnud ju kedagi enam mängu panna. Minu arust on täiesti mõttetu hoida meeskonnas selliseid mehi nagu niidas, toome, kaljula kui nad põhimõtteliselt ainult pingil istuvad. Nende asemel oleks kindlasti leida eestist selliseid vendi keda vajalikul hetkel mängu panna. Lisaks oleks järgmiseks hooajaks vaja kalevisse lisaks Reedile ühte sellist kindlat venda, kes 90% mängudest ikka oma 20 punkti ära viskab ja vajalikul hetkel mängu enda peale võtaks. Sellisest mehest on just hetkel puudus. Varem ma arvasin, et Johnson võiks jääda, kuid nüüd ma arvan et kokkuvõttes on ta ikkagi liiga ebastabiilne viskava tagamängija kohta.
muki

Postitus Postitas muki »

No Kaljulat ei tohiks mingil juhul ära saata. Tema on üks nedest meestest kes kasvõi pingil on meekonna hing. Juba ehitustööriistas oli igati ok kuju. Küll tast asja saab kui suvel trenni teeb ja käega ei löö.
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

kahju on sellest, et Kaljulal on kadunud see sära, et ma lähen ja loon teravust või viskan 3-me. aasta algul, Valmieraga mängus oli ta ju suurepärane. ja Kaljula on kaitses hea, see on tema pluss! jõudu Kaljulale suvel. tee trenni ja järgmine hooaeg ootaks temalt paremaid esitusi.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

ma loodaks küll ,et Kaljula ei jää võistkonda Gert Dorbek on ka tast sada korda parem ja pigem võtta Gert võistkonda kuna ta siiski noorem.
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

Kajula on/oleks igati normaalne kutt kui ta julgeks või tahaks nats enda peale asja võtta!
Viset tal ju nagu on aga enesekindlusest jääb puudu.
Lootus sureb viimasena!
Joss

Postitus Postitas Joss »

appikene!!! Kaljula ja kaitses hea??? Milliseid mänge sa Britta vaadanud oled?? Kaljula on kaitses samasugune nagu Kullamäe, jalgade töö on olematu ja seetõttu tehakse temapealt peaaegu alati 1vs1 ära.

PS! Olen Kalevi fänn, aga see tase on Kaljula jaoks liig juba, sellest ka see enesekindluse puudumine. Samamoodi nagu on ta kaitses kehv, ei ole tal tagamängijale omast pallikäsitlusoskust.
Vasta