VTB Ühisliiga 2013/2014

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Karl »

Väga huvitav mängu lõpp :D
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas vaim564 »

See on imelik küll, sarnase pressi all laguneti esimeses mängus KrKrõlja vastu, nüüd siis samasugune sisuliselt vedamine lõpus.
elchukakabra
Kasutaja
Postitusi: 306
Liitunud: 29 Dets 2010, 20:56

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas elchukakabra »

Uskumatu, et kohtunikud meid mängu lõpus isegi tsipa soosisid. Aga palli mängupanek oli kyll algkooli tasemel.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas KalevRuus »

Oh gaaaaad... Lõpus ei olnud rabandus kaugel. Julmalt vedas, et vastastele viimasel minutil jooks vilistati, muidu oleks olnud läbi aegade valuisaim kaotus.
Muidugi müstika, et Jenisesei viimasel rünnakul enam peale ei läinud ja viga ei teinud.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas nojah »

Ohh kui raskelt tuli. Vaatamata lõpu väga ärevale hetkele on Kalev tõesti tegemas VTB-s võimast seeriat (3 väga kõva võitu järjest). Nüüd olen ikka väga selgelt saanud vastuse oma kahtlusele, kas VTB-s on tehtud selge samm edasi. Sellised võõrsil mängude võidud on juba kvaliteedi märk. Play-off koha võitlus jätkub. Lõpus ma ei ütleks isegi koduvile - mingi hetk jah aidati vastaseid kõvasti aga päris lõpus tuli imelikke otsuseid siia-sinna. Aga lõpp hea kõik hea ju..
Viimati muutis nojah, 14 Veebr 2015, 15:59, muudetud 1 kord kokku.
KossuF2nn
Kasutaja
Postitusi: 171
Liitunud: 20 Dets 2014, 22:01

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas KossuF2nn »

Keedus=MVP
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas nojah »

Elegari efektiivsus jälle 40.
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas SirCharles »

nojah kirjutas:Et jätame Singleri Enisseyle ja tuleme White pagasnikus tagasi? Selline vahetus? Või vahetus kelle vastu?
Ära halise .

Üks kuulus fänn on öelnud kuldsed sõnad : " Fänn on kuningas ja mängija on teener "

Mina olen käinud 12 a K / C peaaegu kõike kodumänge vaatamas ja võin oma arvamust avaldada küll .

Jah kui Singler on toodud siia viskavaks tagamängijaks siis on ta on SITT . Paar mängu hooaja keskel näitas sisu , aga keskmine efektiivsus on madal .

Kindlasti on K/C väiksed eelarve võimalused , aga vaevalt ,et see mees 1000 € kuus saab .

Selle raha eest saaks kindlasti kasvõi Baltikumist parema mängija , ärme kaugemalt otsime , või sa tahad väita ,et Singler on viimane 2/3 Euroopas .

Ja 1 märkus oli öeldud , et kui osad lepingud peavad olema kaldu mängija kasuks , siis osad võiksid olla ka klubi kasuks .

Varsti kijutan ka kohe positiivsema kommentaari .

ÜLIKÕVA MÄNG KOKKUVÕTTES K/C lt .
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Karl »

Lollus oleks hakata praegu veel kedagi vahetama. Isegi kui Singler on bust siis praegu on tal rotatsioonis roll olemas ja tähtsad mängud ees.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas nojah »

Ma tahtsin öelda lihtsalt seda, et praegu ei ole turul ühtegi Singleri hinnaga kindla peale mineku meest. Meeskonda sulandumine on ka veel eri teema. Jah ta ei ole olnud loodetud tasemel shooter, kuid musta töö tegijana, võitlejana, lauas jne - kindlasti üks kvaliteetsemaid mehi pingilt täna - väheseid, kes päris väristama ei hakka. Ei tasu selliste meeste panust ka alahinnata.
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas SirCharles »

ÜLIKÕVA mäng Kalevilt . Kui eelmine mäng näidati sisu , siis seekord vast rohkemgi . Olen nõus Varrakuga ,et Jenissei on rosterilt isegi tugevam kui krõlja .
Lõpp oli küll õudus kuubis , aga see ,et see lõpp ikkagi ära võeti näitabki meeskonna SISU .

Need kaks viimast mängu ja võitu võivad olla võtmemängud play offi seisukohast ja see on USKUMATU ,AGA CRAMO V'TTIS MÕLEMAS VÕIDU .

Kahjuks suudavad meeskonna liidrid end sundida vaid VTB ks .

AGA HEA ,ET NIIGI .

Kuigi Machado tegi täna ulme hea mängu , siis ta ülelüldse ei ole mingi ulme hea mees , aga see muudab ta efektiivseks ,et talle sobib koostöö Frankiga ülihästi .

Tänase mängu põhjal Arbet ka nii tegija VEND !

Play off ootus elab !
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas SirCharles »

nojah kirjutas:Ma tahtsin öelda lihtsalt seda, et praegu ei ole turul ühtegi Singleri hinnaga kindla peale mineku meest. Meeskonda sulandumine on ka veel eri teema. Jah ta ei ole olnud loodetud tasemel shooter, kuid musta töö tegijana, võitlejana, lauas jne - kindlasti üks kvaliteetsemaid mehi pingilt täna - väheseid, kes päris väristama ei hakka. Ei tasu selliste meeste panust ka alahinnata.
Tänane mäng Singlerilt ikka täielik pettumus .

Jah ta on teinud ka musta tööd , nendes kakhes mängus siin detsembris .

Kui Sa ütled mulle ( ja SUL ON KINDEL ALLIKAS ) ,et selle mehe palk on mingi 1000 - 1200 alla 1500 € / kuus , siis ma vabandan , aga ma ei usus seda .

Mina küll nii utopist ei ole , et sellesse possasse meest võtta pole .

Mehed on erinevad ja arvamused on erinevad .

Täna siiski Õnnelik Õhtu ja jätame vaidlemised teiseks korraks
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas KalevRuus »

http://www.vtb-league.com/es/news/kalev ... v-lige.htm

Päris huvitav intervjuu Veidekaga.
Mis puutub Jenisseisse, siis see pole üldse nõrk meeskond. Võimalik, et neile mõjub halvasti pidev reisimine – neil on kodust Moskvasse 5 tundi lennata, sageli tuleb sealt veel edasi minna. Samuti tuleb ületada ajavahe.
Me sõitsime eile Samaarast Moskva kaudu Krasnojarskisse. Organism pole veel kohanenud, magasin päeval kella kaheni. See pole profisportlasele kerge.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas vaim564 »

Pole sellel Singleril häda midagi, ta ei ole mees, kes hakkab mänge päästma ja hullu pannes peale loopima, kuid meeskonnas väga vajalik lüli. Kahju, et 14 mehe rotatsioonist midagi välja ei tulnud, sellega oleks BBL-s ka midagi ära tehtud, aga ühe koosseisuga mängides ja kui Arbet vormis on, siis jääbki tema panus väiksemaks.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas nojah »

aga kõige lühemalt saab mängu kokku võtta nii: meeskond mängis 38 minutit suurepärast korvpalli. alati sellest võiduks ei piisa. täna õnneks piisas. väga napilt.
Suletud