Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Nii vaikseks kõik on jäänud... aga üldiselt oli ju tore vaadata, kuidas Rocki härjad mokk töllakil vahtisid kolmese joone taga, kui 1.80 päkapikk lauda rabas.

E: Äkki peaks meeskonda tooma ikkagi ka mõne ameeriklase, kes teab, et tema väljakul tegutsemine kajastub järgmise hooaja lepingus. Paraku on Rocki mängijatest enamikul mõnus elu karjääri lõpuni tagatud.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rio »

Mina arvan, et Rock on mänginud vastavalt enda võimetele. Edasipääsuks oleksid mõned mehed pidanud kõvasti ennast ületama.
Kurbas ja Petrukonis kindlasti kõige suuremad pettumused.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

Rio kirjutas:Mina arvan, et Rock on mänginud vastavalt enda võimetele. Edasipääsuks oleksid mõned mehed pidanud kõvasti ennast ületama.
Kurbas ja Petrukonis kindlasti kõige suuremad pettumused.
Jep, eelmise aasta Rock oli selle aasta omast astme jagu kindlalt parem.
Viimati muutis sequa, 18 Veebr 2015, 21:42, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas kalevcramo »

Võib vist vaikselt tõdeda siis, et Kurbasest ikkagi asja saamas ei ole. Kogu aeg räägitakse kuidas ta just nüüd avaneb ja hakkab lammutama jne. Aga reaalsuses pole ta midagi väga korda saatnud
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

sequa kirjutas:
Rio kirjutas:Mina arvan, et Rock on mänginud vastavalt enda võimetele. Edasipääsuks oleksid mõned mehed pidanud kõvasti ennast ületama.
Kurbas ja Petrukonis kindlasti kõige suuremad pettumused.
Jep, eelmise aasta Rock oli selle aasta omast astme jagu kindlalt parem.
Ehk siis ikkagi on mängitud alla oma võimete, kui eelmine aasta oldi praktiliselt sama koosseisuga paremad.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Kalevpoiss kirjutas:
sequa kirjutas:
Rio kirjutas:Mina arvan, et Rock on mänginud vastavalt enda võimetele. Edasipääsuks oleksid mõned mehed pidanud kõvasti ennast ületama.
Kurbas ja Petrukonis kindlasti kõige suuremad pettumused.
Jep, eelmise aasta Rock oli selle aasta omast astme jagu kindlalt parem.
Ehk siis ikkagi on mängitud alla oma võimete, kui eelmine aasta oldi praktiliselt sama koosseisuga paremad.
Samamoodi võib öelda, et eelmisel hooajal ületati ennast, sel korral mängiti oma tase välja.
Nagu siin kusagil varemgi ütlesin, sellelt koosseisult poleks palju enamat saanud välja pigistada.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rio »

Dylise ja Augusti panus oli eelmine aasta muidugi märkimisväärne, see hooaeg polnud sisuliselt neid mõlemaid.
Usun, et nendega oleks ka eestikate finaalis huvitavaks läinud.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Eks samamoodi võib öelda, et Kalev mängis BBL-s vastavalt oma võimetele, VTB-s on ennast ületatud. Hooaja hindeks tugev 5+.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

Ära demagoogitse
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Ma ei tea, kas Rock oleks pidanud sellest vahegrupist edasi saama või mitte, aga kui meeskond mängis "vastavalt oma võimetele", siis koondisesuvele väga optimistlikult vastu ei saa minna.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Kalevpoiss kirjutas:Eks samamoodi võib öelda, et Kalev mängis BBL-is vastavalt oma võimetele, VTB-s on ennast ületatud. Hooaja hindeks tugev 5+.
Ei, seda öelda ei saa. Kusjuures ma arvan, et VTB-s on tõesti ennast ületatud, BBL-s aga põruti täielikult.
Ma ei tea, kas Rock oleks pidanud sellest vahegrupist edasi saama või mitte, aga kui meeskond mängis "vastavalt oma võimetele", siis koondisesuvele väga optimistlikult vastu ei saa minna.
Ei saa seosest aru.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Egert kirjutas:Ma ei tea, kas Rock oleks pidanud sellest vahegrupist edasi saama või mitte, aga kui meeskond mängis "vastavalt oma võimetele", siis koondisesuvele väga optimistlikult vastu ei saa minna.
Mina muutusin murelikuks juba siis, kui mulle selgeks tehti, et pool Eesti koondisest peabki stabiilselt Saksa keskmikke käest tappa saama.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

Egert kirjutas:Ma ei tea, kas Rock oleks pidanud sellest vahegrupist edasi saama või mitte, aga kui meeskond mängis "vastavalt oma võimetele", siis koondisesuvele väga optimistlikult vastu ei saa minna.

Rostereid vaadates, ei oleks pidanud. Samas midagi müstilist poleks olnud. Kodune kaotus (18p eduseisust) Fraportile ja võõrsilkaotus Den Boschile olid ikkagi liiast.

Ja no koondisega on samad lood. Rosteri poolest oleme raudselt alagrupi kõige nõrgemad, iga võit on boonus.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

Kusjuures Avtodor ju hetkel VTB-s lausa 7 kohal (samal kohal on Skyliners Bundesligas).
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

michaelEP kirjutas:Kusjuures Avtodor ju hetkel VTB-s lausa 7 kohal (samal kohal on Skyliners Bundesligas).
Ja Lietkabelis on Leedu 8. aga ometi nimetasid neid peksupoisteks ... või kuni 8.ongi peksupoisid ja alates 7. on kõvad tegijad? Küsin etteruttavalt, et kas Liepaja peaks olema Rockile võimete kohane vastane? Tegemist ju Läti liiga liidriga.
Vasta