Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Ei saa sellest sisemise konkurentsi jutust hästi aru. Rockil on meeskonnas 13 meest, kellest kolm nooremat saavad vähem mänguaega (igati nõus, et peaks saama rohkem). Järele jääb 10 korraliku meest 5 kohale platsil, kus otsast seda konkurentsi pole? Sellise jutuga on Rapla-Rakvere puhta konkurentsitud.

Ei taha kuidagi öelda, er Rockil probleeme pole -on palju:
Ebaõnnestunud võõrleegionär (ideeliselt vale tüüp).
Pec pole suudetud samale tasemele viia.
Noorte vähene esiletõus.
Noorte vähene kasutamine.
Teravuse puudumine.
Loovate pikkade puudumine.
Tõsine arutelu mida järgmine aasta teha.

Aga vot konkurentsi puudus tundub küll joga. Oleks Talts mitu aastat Kalevis, kas siis oleks ka konkurentsist puudu?
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Kalevpoiss kirjutas:
michaelEP kirjutas: Mängujuhi positsioonil ja korvialuses nii suurt eelist Cramol polegi.
No olen suhteliselt kindel, et kui eile Elegar oleks mänginud, siis Fortson ei oleks 13 lauda võtnud. Siin on asi ikka väga tahtmises kinni. Laua blokeerimine ja tahe võidelda ei jää kindlasti oskuste taha. Talts ja Toome kahe peale 7 lauda - Fortson üksi 13. Absurdne! Siin tulebki mängu see, et Elegaril on meeletu tahtmine. Nagu ta ise on öelnud, siis tema eesmärgiks on kõik lauapallid maha võtta. Samal ajal Toome ja Talts teavad, et nad mängivad karjääri lõpuni Tartus ning kuhugi edasi enam ei arene. Olen harva Sõbraga nõus aga selles osas pean kahe käega alla kirjutama, et kui vastas on klassi võrra paremad mehed, siis kaitses pingutamast ja lauas võitlemast see ei peaks mitte kuidagi segama. Saan aru, kui siuke jama juhtub sarjas, mis klubi ja mängijate jaoks paratamatult teisejärguline on (Cramo ja BBL) aga klubi jaoks kõige tähtsamas sarjas ning ellujäämismängus lihtsalt lolli näoga kolmese joone taga uimata - no ma ei tea. Sellise suhtumisega ameeriklasi kohtab ikka väga harva.
Korvialuses ja mängujuhi positsioonil on Cramol väike eelis küll. Machado hoolimata kõikidest oma puudustest on hoopis teist kvaliteeti mängujuht kui Peciukevicius või Sokk ja hoolimata, et ka needki on Eesti mõistes korralikud mängijad. Vahe M.Dorbeku ja T.Soku vahel pole enam nii suur kui veel hooaeg-kaks tagasi. Korvi all on Elegar suur jõud juba VTB tasandil, jällegi kvalitatiivselt teine tasand kui Toome ja Talts, just korvi all!, ta ei viska küll eemalt nagu Rocki omad, aga Freimanisega polnud Rockil ka siin eelist. Kupsas ja Petrukonis on küll suht võrdsed või siis Kupsas veidi parem või vähemalt rohkem mängus sees. Rock on olnud edukas meelitama kohapealseid staare, kes välisklubides ei suuda läbi lüüa, aga ühtegi säravat tähte seal pole. Ongi välja kujunenud meeskond, kelle siht on olla edukas KML finaalis ja kõik see muu on lihtsalt põnevuse pärast - üks õnnestunud mäng Saraatovi vastu - juhtub. Mina panustan BBL-s Liepaja peale Rocki vastu. Prienai ongi sel hooajal nõrk olnud. Cramol on olnud aastaid suuremad komplekteerimisprobleemid, kuid sel hooajal on juba enam-vähem ja sellest ka edukas VTB-hooaeg. Kui oleks suudetud hoida suurt koosseisu nagu hooaja algul, küllap oleks oldud konkurentsis ka BBL-s.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

japs kirjutas:Ei saa sellest sisemise konkurentsi jutust hästi aru. Rockil on meeskonnas 13 meest, kellest kolm nooremat saavad vähem mänguaega (igati nõus, et peaks saama rohkem). Järele jääb 10 korraliku meest 5 kohale platsil, kus otsast seda konkurentsi pole? Sellise jutuga on Rapla-Rakvere puhta konkurentsitud.

Ei taha kuidagi öelda, er Rockil probleeme pole -on palju:
Ebaõnnestunud võõrleegionär (ideeliselt vale tüüp).
Pec pole suudetud samale tasemele viia.
Noorte vähene esiletõus.
Noorte vähene kasutamine.
Teravuse puudumine.
Loovate pikkade puudumine.
Tõsine arutelu mida järgmine aasta teha.

Aga vot konkurentsi puudus tundub küll joga. Oleks Talts mitu aastat Kalevis, kas siis oleks ka konkurentsist puudu?
Nimetad, et 10 korralikku meest, samas järgmises lõigus tõmbad kahele kriipsu peale. Edasi: Doronin pole ammu enam eurosarja tase, Toome oli pool hooaega vigastatud ja ei ole ka sellise vormi korral just euroopa keskmiku jaoks algviisiku mees. Palju järele jääb siis? Ma võin matemaatikaga aidata.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

vaim564 kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:
michaelEP kirjutas: Mängujuhi positsioonil ja korvialuses nii suurt eelist Cramol polegi.
No olen suhteliselt kindel, et kui eile Elegar oleks mänginud, siis Fortson ei oleks 13 lauda võtnud. Siin on asi ikka väga tahtmises kinni. Laua blokeerimine ja tahe võidelda ei jää kindlasti oskuste taha. Talts ja Toome kahe peale 7 lauda - Fortson üksi 13. Absurdne! Siin tulebki mängu see, et Elegaril on meeletu tahtmine. Nagu ta ise on öelnud, siis tema eesmärgiks on kõik lauapallid maha võtta. Samal ajal Toome ja Talts teavad, et nad mängivad karjääri lõpuni Tartus ning kuhugi edasi enam ei arene. Olen harva Sõbraga nõus aga selles osas pean kahe käega alla kirjutama, et kui vastas on klassi võrra paremad mehed, siis kaitses pingutamast ja lauas võitlemast see ei peaks mitte kuidagi segama. Saan aru, kui siuke jama juhtub sarjas, mis klubi ja mängijate jaoks paratamatult teisejärguline on (Cramo ja BBL) aga klubi jaoks kõige tähtsamas sarjas ning ellujäämismängus lihtsalt lolli näoga kolmese joone taga uimata - no ma ei tea. Sellise suhtumisega ameeriklasi kohtab ikka väga harva.
Korvialuses ja mängujuhi positsioonil on Cramol väike eelis küll. Machado hoolimata kõikidest oma puudustest on hoopis teist kvaliteeti mängujuht kui Peciukevicius või Sokk ja hoolimata, et ka needki on Eesti mõistes korralikud mängijad. Vahe M.Dorbeku ja T.Soku vahel pole enam nii suur kui veel hooaeg-kaks tagasi. Korvi all on Elegar suur jõud juba VTB tasandil, jällegi kvalitatiivselt teine tasand kui Toome ja Talts, just korvi all!, ta ei viska küll eemalt nagu Rocki omad, aga Freimanisega polnud Rockil ka siin eelist. Kupsas ja Petrukonis on küll suht võrdsed või siis Kupsas veidi parem või vähemalt rohkem mängus sees. Rock on olnud edukas meelitama kohapealseid staare, kes välisklubides ei suuda läbi lüüa, aga ühtegi säravat tähte seal pole. Ongi välja kujunenud meeskond, kelle siht on olla edukas KML finaalis ja kõik see muu on lihtsalt põnevuse pärast - üks õnnestunud mäng Saraatovi vastu - juhtub. Mina panustan BBL-s Liepaja peale Rocki vastu. Prienai ongi sel hooajal nõrk olnud. Cramol on olnud aastaid suuremad komplekteerimisprobleemid, kuid sel hooajal on juba enam-vähem ja sellest ka edukas VTB-hooaeg. Kui oleks suudetud hoida suurt koosseisu nagu hooaja algul, küllap oleks oldud konkurentsis ka BBL-s.
Kupsas tundub jah olevat rohkem mängus sees ja seetõttu ka parem aga tegelikult on mulje jäänud, et Petrukonis võiks olla veidi mitmekülgsem ja kiirem.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Rix kirjutas:
japs kirjutas:Ei saa sellest sisemise konkurentsi jutust hästi aru. Rockil on meeskonnas 13 meest, kellest kolm nooremat saavad vähem mänguaega (igati nõus, et peaks saama rohkem). Järele jääb 10 korraliku meest 5 kohale platsil, kus otsast seda konkurentsi pole? Sellise jutuga on Rapla-Rakvere puhta konkurentsitud.

Ei taha kuidagi öelda, er Rockil probleeme pole -on palju:
Ebaõnnestunud võõrleegionär (ideeliselt vale tüüp).
Pec pole suudetud samale tasemele viia.
Noorte vähene esiletõus.
Noorte vähene kasutamine.
Teravuse puudumine.
Loovate pikkade puudumine.
Tõsine arutelu mida järgmine aasta teha.

Aga vot konkurentsi puudus tundub küll joga. Oleks Talts mitu aastat Kalevis, kas siis oleks ka konkurentsist puudu?
Nimetad, et 10 korralikku meest, samas järgmises lõigus tõmbad kahele kriipsu peale. Edasi: Doronin pole ammu enam eurosarja tase, Toome oli pool hooaega vigastatud ja ei ole ka sellise vormi korral just euroopa keskmiku jaoks algviisiku mees. Palju järele jääb siis? Ma võin matemaatikaga aidata.
Ei tõmba konkurentsi osas kellelegi vett peale, Pec ja Petrukonis pole lihtsalt lootusi täitnud. Sobivaid mehi pole pole olnud (seda olen koguaeg väitnud), aga see ei tähenda, et konkurentsi pole. Doronini osa on maitse küsimus, mina näeksin tema mänguminutite osa veidike suuremana, aga jah esiviisikusse ei paneks teda kuidagi. Kas see tähendab et ta konkurentsi ei paku? Võibolla.

Ühesõnaga, ma olen 100% nõus, et komplekteerimise oli ebaõnnestumisi, tahtmatuid ja tahtlikke, aga ma pole nõus sellega, et konkurentsi pole. Eelarve seab ikka väga selged piirid.
10 meest on aktiivses vahetuse, aga eks konkurentsi saaks veel parandada, noorte esiletõusuga, aga praeguses hooja faais ei julge enam öelda, kas see on treeneri viga või noorte nõrkus.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Kalevpoiss kirjutas: Kupsas tundub jah olevat rohkem mängus sees ja seetõttu ka parem aga tegelikult on mulje jäänud, et Petrukonis võiks olla veidi mitmekülgsem ja kiirem.
Nende kiiruse võrdlus on vist sama, kui võrrelda erinevaid teo sorte omavahel :)
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Zog »

Doroninit siin alles mõnitatakse... samas võidumängus Avtodori üle oli tema agressiivne kaitse vastaste mängujuhi vastu üks väga olulisi asju mis võimaldas Rockil üleüldse mängus püsida. Võib-olla ei kasutata seda tema puhul piisavalt hästi ära, et tal on pikkust nagu number neljal aga liigub nagu number kaks. Muidugi on seal omad puudujäägid ka... viskekäsi on viimaste aastatega täitsa ära kadunud ja kaitses raiub ikka vahel samamoodi rumalaid vigu nagu kümme aastat tagasi noorukina, aga... tal on omad trumbid olemas, ning sugugi mitte ilmaasjata ei ole teda aastaid Rockis hoitud.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Rix kirjutas:
japs kirjutas:Ei saa sellest sisemise konkurentsi jutust hästi aru. Rockil on meeskonnas 13 meest, kellest kolm nooremat saavad vähem mänguaega (igati nõus, et peaks saama rohkem). Järele jääb 10 korraliku meest 5 kohale platsil, kus otsast seda konkurentsi pole? Sellise jutuga on Rapla-Rakvere puhta konkurentsitud.

Ei taha kuidagi öelda, er Rockil probleeme pole -on palju:
Ebaõnnestunud võõrleegionär (ideeliselt vale tüüp).
Pec pole suudetud samale tasemele viia.
Noorte vähene esiletõus.
Noorte vähene kasutamine.
Teravuse puudumine.
Loovate pikkade puudumine.
Tõsine arutelu mida järgmine aasta teha.

Aga vot konkurentsi puudus tundub küll joga. Oleks Talts mitu aastat Kalevis, kas siis oleks ka konkurentsist puudu?
Nimetad, et 10 korralikku meest, samas järgmises lõigus tõmbad kahele kriipsu peale. Edasi: Doronin pole ammu enam eurosarja tase, Toome oli pool hooaega vigastatud ja ei ole ka sellise vormi korral just euroopa keskmiku jaoks algviisiku mees. Palju järele jääb siis? Ma võin matemaatikaga aidata.
Ma ausalt öeldes ka ei saa sellest konkurentsi jutust aru, eriti su näidete taustal. Eriti veel Cramo näitest, et Kitsing ja Kurbas justkui annavad seda - Kitsing annab lihtsalt pisut vahetust ja Keedus lapib auke, põhimeestele nagu Machado ja Elegar ju mingit konkurentsi pole.
Tegelikult ongi eesti klubid oma parimad hooajad teinud siis, kui mõned liidrid on olnud asendamatud ja neile on lisaks 5-6 nö usinat abimeest. Nii on praegu Cramoga, nii oli mullu Rockiga. Võrdluseks, Rockis oli teoorias kõige kõvem konkurents kaks aastat tagasi, kui Ingram kerkis teistest esile aga kogu ülejäänud kamp oli suht võrdne. Mäletate ju - Kullamäe kasutas igas mängus 11 meest kes said suht ühtlaselt mänguaega. Paraku polnud sellest paberi peal tublist konkurentsist kasu sest tegu oli ühtlaselt halli massiga.
Mis Doroninisse puutub, siis ta pole eurosarja tase ehk tõesti, nagu pole ka Kitsing VTB tase aga vahetusmehena ta mängib üldiselt oma koha välja ja sellist aega ei tule kunagi, et kõik 10 või 12 meest on nn eurosarja tase.
Kokkuvõttes on minu arvates tollest müstilisest konkurentsist olulisem see, et saaks kokku hea seltskond, kus on mingi seletamatu keemia, hea õhkkond ja mõned (põhi)mehed mängivad üle oma eeldatud taseme. Siis tulevad ka tulemused. Seda, et kellegi koht pole kindel ja trennis on kõik nn Euroopa tasemel mehed, saavad endale lubada vaid suurklubid ja ka siis ei too see pahatihti tulemust.
KossuF2nn
Kasutaja
Postitusi: 171
Liitunud: 20 Dets 2014, 22:01

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KossuF2nn »

Asi ongi selles, et kui tahetakse tase edasi teha siis tuleb igavestele rocklastele nagu seda on Doronin asendus leida, ta võib ju oma 10-15 minutit kaitses kõva hoida, aga seni kuna sellise tasemega mehed kelle jaoks ongi siht karjääri lõpuni Rockis mängida ja arengut enam loota pole taset ei tõsta.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

KossuF2nn kirjutas:Asi ongi selles, et kui tahetakse tase edasi teha siis tuleb igavestele rocklastele nagu seda on Doronin asendus leida, ta võib ju oma 10-15 minutit kaitses kõva hoida, aga seni kuna sellise tasemega mehed kelle jaoks ongi siht karjääri lõpuni Rockis mängida ja arengut enam loota pole taset ei tõsta.
See on juba väga segane lähenemine. Iga mehe võib võimalusel kõvemaga asendada, oleks ainult selliseid kõvameid võtta ja vahendeid ka. Meeskonda tuleb vaadata tervikuna, milliseid tüüpe puudu? keda eestist võtta? keda välismaalt? kelle kohale arendada noori? oma noori? mujalt Eestist kutsuda noori? kuidas kannatab eelarve? jne.
Doroninil on omad plussid ja omad miinused, tema peale meeskonda ei ehita, aga auke täidab küll (väga selge mängija tüüp). Doronin on mänginud pikalt ühes klubis, kedagi teist sellist Eestis vist polegi (?), mõnes mõttes on see juba eraldi väärtus (tsiteerides Pahvi - veteranid on kõvad!). See ei tähenda kuidagi, et mees ka järgmine aasta peaks Rockis jätkama, komplekteerides tuleks eelnevatele ja paljudele teistele küsimustele mõelda, panna saadaolevad mehed kõrvuti ja siis kombineerida kõikide plusse miinuseid.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

Ma ei tea. See kihvt seltskond jms meeskond tekib ikka siis, kui sul on trennides ja platsil vaja end kehtestada, et mängu saada. ja selles osas on teatud nooredvõi hästi valitud tugevdused väljast ikkagi näljasemad. Pecu näitas seda eelmine aasta kenasti, Keedus võib hetkel auke lappida, aga hooaja alguses oli ta mees kes puksis Singleri ja Halliku lihtsalt pingiotsale. ma ei näe sellist olelusvõitlust selle aasta Rockis. Põhjuseid on mitmeid nagu ikka, aga rääkida, et see kihvt meeskonnavaim tekib pühast vaimust- nii ei ole lihtsalt. Kes vähegi kõrgemal tasemel sporti teinud, siis eelkõige tekitab meeskonnavaimu respekt, mis tuleneb igapäevasest treeningust, kus omavahel pannakse asjad paika. Juba seetõttu ma oleks lisanud Rocki meeskonda hooaja algul mõne kõva võitleja, miks mitte ameeriklase, kes lihtsalt sunniks Kurbast või Doroninit iga mäng ja iga trenn maksimaalselt pingutama, et mänguaega teenida. Kurbas on oma hale vari, aga oma minutid saab ikka kätte, sest pole lihtsalt tema asemele kedagi panna ju.
Doronin võis ühe Avtodori mängu särada (kaitses, kus visati ikkagi 105 punkti), aga selleks, et edasi saada vahegrupist või et sa oleks vähegi euroopa keskmisele tasmele- selleks on vaja stabiilsust. BBL ja emv, selleks jah, legend ja respect.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Keda üldse Eestist Doronini asemel võtta oleks? Järveläinen ainult? Tal oleks aeg edasi liikuda küll, pealegi vist Tartu poiss ka.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Rockis on täpselt Doronini tüüpi asendus võtta - Vene. Kahjuks pole ta suutnud meest üle mängida. Samas on piisavalt kuuldusi Vene võitlejahinge kohta.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Rix kirjutas:Ma ei tea. See kihvt seltskond jms meeskond tekib ikka siis, kui sul on trennides ja platsil vaja end kehtestada, et mängu saada. ja selles osas on teatud nooredvõi hästi valitud tugevdused väljast ikkagi näljasemad. Pecu näitas seda eelmine aasta kenasti, Keedus võib hetkel auke lappida, aga hooaja alguses oli ta mees kes puksis Singleri ja Halliku lihtsalt pingiotsale. ma ei näe sellist olelusvõitlust selle aasta Rockis. Põhjuseid on mitmeid nagu ikka, aga rääkida, et see kihvt meeskonnavaim tekib pühast vaimust- nii ei ole lihtsalt. Kes vähegi kõrgemal tasemel sporti teinud, siis eelkõige tekitab meeskonnavaimu respekt, mis tuleneb igapäevasest treeningust, kus omavahel pannakse asjad paika. Juba seetõttu ma oleks lisanud Rocki meeskonda hooaja algul mõne kõva võitleja, miks mitte ameeriklase, kes lihtsalt sunniks Kurbast või Doroninit iga mäng ja iga trenn maksimaalselt pingutama, et mänguaega teenida. Kurbas on oma hale vari, aga oma minutid saab ikka kätte, sest pole lihtsalt tema asemele kedagi panna ju.
Doronin võis ühe Avtodori mängu särada (kaitses, kus visati ikkagi 105 punkti), aga selleks, et edasi saada vahegrupist või et sa oleks vähegi euroopa keskmisele tasmele- selleks on vaja stabiilsust. BBL ja emv, selleks jah, legend ja respect.
No ma alustaks, et ega ma ka ei tea. Aga selliste teemade puhul, et milline on satsis konkurents, kui näljane või "mugavusstsoonis" keegi on, tasuks olla alati pigem ettevaatlik sest keegi ei tea, milline olukord tegelikult trennis ja meeskonna sees on. Võib-olla antakse nii et veri ninast - kes meist täpselt teab.
Teades Kullamäed, ma olen üsna kindel, et mingit pingutan-nii-palju-et-treener-päris- sõimama-ei-hakkaks-ja-mitte-rohkem suhtumist ta ei laseks tekkida. Vähemalt vahetusmeeste puhul mitte. Muidu oleks Doronin ammu Valgas.
Kui tood Keeduse näite, siis samamoodi võib tuua vastukaaluks, et samamoodi puksiti Rocki pikk leedukas pingile. Keda kindlasti 15. minuti meheks ei toodud. Kui vaadata positsioonide lõikes, siis ma küll ei näe, miks konkurentsi peaks vähem olema kui näiteks mullu. Või võrreldes Cramoga. Kurbas või Pec on olnud oodatust kehvemad, samas Eichfuss jälle esile kerkinud, Kriisa ja Toome peale vigastust ka üle ootuste. Kas siin häda konkurentsis on, pigem kahtlen.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

Siin Kalevi viimase aja heade esituste varjus on kusagilt tekkinud arvamus, justkui teeks Kalev kõike õigesti ja Rock kõike valesti :D. Mälu on lühike, Kalev oli detsembri keskpaigast kuni jaanuari lõpuni ikka sügavas augus, praegu on Rockil kehvem periood käsil (kahjuks otsustaval hetkel).

Omavahelised mängud on vist 1-1 sellel hooajal? Kalev põrus Balti liigas, Rock langes enneaegselt FIBA-st välja. Nüüd veel mõlemal jäänud üks rahvusvaheline liiga+kodune finaalseeria.

Ja noh sisemist konkurentsi on Kalevis täpselt niipalju, et on 4 selget liidrit ja ülejäänud on augutäitjad. Kes küll ohustaks Machado, Elegari, Veideka või Arbeti minuteid? Nii vaadates on Rockis isegi konkurents suurem.

Seega ma kirjutaks küll Kalevi hea mängu VTB-s pigem tasemel mängujuhi ja supervormis Elegari (ja Freimanise) arvele, kui mingi müstilise konkurentsi. Varrak on ju ka ise möödunud hooaegadel toonitanud, et tiimi õhkkond on alati kõva olnud ja trennis käib hull andmine, ainult et mängu ei olnud.
Vasta