Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Pigem võeti see, kes esimesena lepingu aktsepteeris, aga hea, et niigi läits. Parem ikka kui mitte keegi, sest eduriviga Kupsas-Kitsing-Keedus on väga raske kusagile jõuda.
Ed. väikeste ajaliste nüanssidega vastab Benson kirjeldusele, sest on mänginud lühikest aega (1,5 kuud) Türgi Banvitis, aga enne seda ka Hiinas ja Filipiinidel.
flymadman
Kasutaja
Postitusi: 147
Liitunud: 02 Aug 2014, 16:33

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas flymadman »

ei tundu paha poiss olevat,liigutused tunduvad kyll kiiremad kui elegaril.eks naha ole kas tahtejoudu ja voitlusvaimu samapalju ju frankil oli.keegi uldse teab millal franki esimest korda valjakul naha voib?
https://m.youtube.com/watch?v=ekNfbYNNswU" onclick="window.open(this.href);return false;
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

huvitav, mis sellest eurooplasest sai, kes pf on? minutid tiksuvad 1.märtsi poole...kuna pecherovi katseaega pikendati, siis loodaks täna veel uudiseid, st. kui see mees tuleb, siis tõenäoliselt valitakse, kas ukrainlane või kodanik X.
flymadman
Kasutaja
Postitusi: 147
Liitunud: 02 Aug 2014, 16:33

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas flymadman »

mis tanasest mangust siis arvata,on kalevile mingeid voimalusi uldse tana.zenit ka hetkel hirmkova.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Soho »

flymadman kirjutas:mis tanasest mangust siis arvata,on kalevile mingeid voimalusi uldse tana.zenit ka hetkel hirmkova.
Benson ka mängiks , siis oleks võit suht reaalne olnud..
sepik
Kasutaja
Postitusi: 42
Liitunud: 27 Apr 2010, 19:43

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sepik »

Soho kirjutas:
flymadman kirjutas:mis tanasest mangust siis arvata,on kalevile mingeid voimalusi uldse tana.zenit ka hetkel hirmkova.
Benson ka mängiks , siis oleks võit suht reaalne olnud..
Oleks t**al küüs, oleks t**a varvas hoopis. Ärge tõuske jälle mingite best of videote põhjal pilvedesse ära.
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas SirCharles »

Soho kirjutas:
flymadman kirjutas:mis tanasest mangust siis arvata,on kalevile mingeid voimalusi uldse tana.zenit ka hetkel hirmkova.
Benson ka mängiks , siis oleks võit suht reaalne olnud..
Isegi vana hea Frank ei oleks aidanud Zeniti vastu .

Varrak ütleb VTB lehel välja , et 2 meest tulevad veel juurde . Ma saan aru ,et üks on pingil istunud Benson ja teine ...

http://www.vtb-league.com/ru/news/zenit ... alline.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

freimanisega on ikka kurvad lood...keskmiku liider tabeli esiotsa pingile...tänagi samara vastu 3,5 minutit ja vot tak!?

mis puutub aga sellesse euroopa PF kohta, siis täna samaral täna berzins ei mänginud, äkki cramosse!?;)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

SirCharles kirjutas:
Soho kirjutas:
flymadman kirjutas:mis tanasest mangust siis arvata,on kalevile mingeid voimalusi uldse tana.zenit ka hetkel hirmkova.
Benson ka mängiks , siis oleks võit suht reaalne olnud..
Isegi vana hea Frank ei oleks aidanud Zeniti vastu .

Varrak ütleb VTB lehel välja , et 2 meest tulevad veel juurde . Ma saan aru ,et üks on pingil istunud Benson ja teine ...

http://www.vtb-league.com/ru/news/zenit ... alline.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Nii palju kui mina asjadest aru olen saanud, siis nende "kahe uue mehe" all mõtlebki Varrak Petšerovit ja Bensonit.
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas SirCharles »

barons kirjutas:freimanisega on ikka kurvad lood...keskmiku liider tabeli esiotsa pingile...tänagi samara vastu 3,5 minutit ja vot tak!?

mis puutub aga sellesse euroopa PF kohta, siis täna samaral täna berzins ei mänginud, äkki cramosse!?;)
Kontorist on ka lisaks kuulda olnud ,et tahavad veel ühte 4 tuua , aga kas nad temaga kokkuleppele jõuavad ?
Ega mängija ka loll pole , teab ka ,et K / c saab veel ainult täna regada , see annab mängijale võimalused kauplemiseks .
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

barons kirjutas:freimanisega on ikka kurvad lood...keskmiku liider tabeli esiotsa pingile...tänagi samara vastu 3,5 minutit ja vot tak!?

mis puutub aga sellesse euroopa PF kohta, siis täna samaral täna berzins ei mänginud, äkki cramosse!?;)
Tegelikult ma kahtlustan, et ega see Unics ei pruukinudki mingite eriliste rahapakkidega lehvitada. Freimanis pole Taltsi suhtumisega mees, et saaks rahulikult kuskil stabiilse papi eest tiksuda. Juba hooaja algus näitas, et mees ikka proovis kuskile tasemel klubisse saada. Ilmselt oli otsuse tegemisel määravaks siiski euroliiga klubis mängimise võimalus ja järgmise hooaja leping. Seetõttu võib see pingil konutamine tema jaoks eriti valus olla. Pappi väga palju rohkem ei saa ja ega see 3 minutit ja 1 punkt Unicsi eest nüüd parem näitaja kui 30 minutit ja 20 punkti Cramo eest.

Vähemalt ülekande ajal väitis Raudam, et Petšerov ja Benson on ainukesed täiendused. Petšerov endiselt katseajal aga juba esimese mänguga on selge, et ega ainult Kitsingu ja Keedusega pole isegi eestikate finaalis midagi teha.

E: Kas ja kui siis millal on ühes Eesti klubis mänginud korraga kolm üle 210cm pikkust meest?
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Isegi vana hea Frank ei oleks aidanud Zeniti vastu
.
Mul oli mängu algusest peale tunne, et Elegari ja Freimanisega paneks Cramo Zeniidi kotti, kui vastane nii mängib. Aga teine asi on muidugi see, et sel juhul olnuks vastane ehk ka teise häälestusega.
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas SirCharles »

KalevRuus kirjutas:
Isegi vana hea Frank ei oleks aidanud Zeniti vastu
.
Mul oli mängu algusest peale tunne, et Elegari ja Freimanisega paneks Cramo Zeniidi kotti, kui vastane nii mängib. Aga teine asi on muidugi see, et sel juhul olnuks vastane ehk ka teise häälestusega.
Arvamusi on erinevaid ja igal ühel on selleks õigus . Mina ei usu ,et Frank oleks täna aidanud . Muidugi Zenit ei mänginud täna parimat mängu , arvatavasti oli bussireis veel jalgades ja varajane mäng ning väike saal ( õhku pole ) .

Esiteks Zenit mängib ,mulle ülisümpaatset kossu , kiire mäng , liikuv mäng , hämmastavalt hea visketabavus , agressivne kaitse .

Ma arvan ,et Zenidi vastu aitaks kui mängida sarnaselt nagu Astana meie vatsu viimati ,et paned alt lukku ja lähed kasvõi riskile ,et las panevad kolme ,et palju hea visketabavusega ikka ei viska , aga alt tõmbad ikka nii lukku ,et nad 3 sekundi alast peaaegu üldse ei viskaks ,see lõhuks nende mängujoonise ära .

Aga Kalevil ei ole selliseid maja tsentreid , siuksed kappe sinna alla panna . Elegar ei olnud Kapp ,ta oli väga liikuv ja füüsiliselt tugev , aga mitte selline seisev Kapp .
Kupsas on suur , aga aegluubis pehmeke . Petserov ei taha üldse alla minna . Kitsing kahjuks ei taha oma võimalust ära kasutada .
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas SirCharles »

Huviga tahaks näha , mida Varrak teeb tulevikus .

Tahaks hirmsasti seda Bensonit näha .

Varraku stiil on olnud viia kiiresti pall rünnakutsooni ja võimalusel kiire ära teha , kui ei ole võimalik ,siis otsida positsioonirünnakus lahendust .
Ma vabandan vana mehena , ma seda Bensonit väga ei mäleta ja need highlightid ei näita ättagi .

Võib olla sobivad Scottiga kokku , aga

Petserov see ei jõua ju 10 sekundiga ka rünnakutsooni , ega Kupsas palju parem pole ja seega see käik jääb Varrakul puudu .

Elegar oli selles suhtes supervana ,et 208 cm kohta oli tal ikka füüsiline pool nii mega ja ta oli nii plastiline ja kiire .

Loodame ,et sellest Bensonist on asendust , kehva on ,et järgmine mäng oleks juba tulmust ka vaja .
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

SirCharles kirjutas:
barons kirjutas:freimanisega on ikka kurvad lood...keskmiku liider tabeli esiotsa pingile...tänagi samara vastu 3,5 minutit ja vot tak!?

mis puutub aga sellesse euroopa PF kohta, siis täna samaral täna berzins ei mänginud, äkki cramosse!?;)
Kontorist on ka lisaks kuulda olnud ,et tahavad veel ühte 4 tuua , aga kas nad temaga kokkuleppele jõuavad ?
Ega mängija ka loll pole , teab ka ,et K / c saab veel ainult täna regada , see annab mängijale võimalused kauplemiseks .
Arvan ,et võibolla tõesti keegi oligi silmapiiril aga ilmselt siis ikkagi kokkuleppele ei jõutud.
Vasta