Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
flymadman
Kasutaja
Postitusi: 147
Liitunud: 02 Aug 2014, 16:33

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas flymadman »

sinna tuleb konto teha,kirjutades andminnile,vsb ,eurosportid tv6.discovery kanalid ja kōik muu eestikeelsed kanalid,pluss soome omad.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Peale Elegari lahkumist tundus korraks, et Rockile võib meistritiitli puhul õnne soovida nagu Kullamäe soovis eelmine hooaeg peale Pecu vigastust. Küll aga praeguse mängupildi järgi ei suuda ette kujutada, et kui Kalevi vastu samamoodi iga mäng 50-60 punkti visata, siis mismoodi sealt mõni võit võiks tulla. Ega Kalev kehvem pole, kui Ventspils või Liepaja. Cramo haledale kaotusele Leedus oli vähemalt see vabandus olemas, et tegemist oli klubi jaoks teisejärgulise sarjaga ja fookus lihtsalt kadus ära. Ilmselt ei usu keegi, et Cramo tegelikult nõrgem oleks, kui Lietkabelis. Rock aga mängib hetkel ainult BBL-i, isegi eestikate mänge pole, mis segaksid. Kui maha võtta Leiapajas mängitud lisaaeg, siis on Rock visanud viimases kolmes kohtumises keskmiselt 56 punkti. Vaata kuidas tahad aga selline asi ei ole normaalne.

PS. Täna nägi ilmavalgust Rocki teemaline Basket TV saade. Mulle meeldis see, et kui saate lõpuosas anti sõna ühele Rocki fännile, siis see kukkus seal nutma, kuidas Rocki megavõitudest BBL-s ilmuvad meedias ainult pisikesed nupukesed aga Cramo kaotustest lehekülgede suurused artiklid. :smash:
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Kalevpoiss kirjutas:Peale Elegari lahkumist tundus korraks, et Rockile võib meistritiitli puhul õnne soovida nagu Kullamäe soovis eelmine hooaeg peale Pecu vigastust. Küll aga praeguse mängupildi järgi ei suuda ette kujutada, et kui Kalevi vastu samamoodi iga mäng 50-60 punkti visata, siis mismoodi sealt mõni võit võiks tulla. Ega Kalev kehvem pole, kui Ventspils või Liepaja. Cramo haledale kaotusele Leedus oli vähemalt see vabandus olemas, et tegemist oli klubi jaoks teisejärgulise sarjaga ja fookus lihtsalt kadus ära. Ilmselt ei usu keegi, et Cramo tegelikult nõrgem oleks, kui Lietkabelis. Rock aga mängib hetkel ainult BBL-i, isegi eestikate mänge pole, mis segaksid. Kui maha võtta Leiapajas mängitud lisaaeg, siis on Rock visanud viimases kolmes kohtumises keskmiselt 56 punkti. Vaata kuidas tahad aga selline asi ei ole normaalne.

PS. Täna nägi ilmavalgust Rocki teemaline Basket TV saade. Mulle meeldis see, et kui saate lõpuosas anti sõna ühele Rocki fännile, siis see kukkus seal nutma, kuidas Rocki megavõitudest BBL-s ilmuvad meedias ainult pisikesed nupukesed aga Cramo kaotustest lehekülgede suurused artiklid. :smash:
Miks ma küll kindel olin, et sa umbes sarnase seisukohaga välja ilmud:)
Reaalsus on aga selline, et kui poolfinaali jõudmisele võib anda hindeks koolipoisi kolme, siis kaheksandikfinaalis väljalangemine oli katastroof. Samuti on raske uskuda, et peale Elegari lahkumist vähegi asjatundlik inimene hakkas mõttes Rockile tiitli puhul õnne soovima.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

KalevRuus kirjutas: Samuti on raske uskuda, et peale Elegari lahkumist vähegi asjatundlik inimene hakkas mõttes Rockile tiitli puhul õnne soovima.
Jah saan nüüd sellest ka ise aru, et keskmiselt 56 punkti viskavat meeskonda ei ole vaja ka Elegarita karta.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

Võib-olla peaks ootama teise mängu tulemuse ära, aga Rock tegi BBLis meh hooaja, ületas algkõrguse, aga see oli ka kõik. Ja eilsel mängul oli sellisele hinnangule otsene mõju- kui latt pannakse nn isikliku rekordi lähedale, siis sisuliselt ei mindud väga katselgi. Vastaseks oli ju Rocki tüüpi võistkond- koondislased pluss mõned leegionärid, kellest vist kaks ka vigased (kui apelleerida, et Dorbek puudu). Prienai oli TLÜ Kalevi mõõtu sats ja Liepaja vast pääseti ülinapilt, kusjuures mäng oli ka selline, et eriti nagu vaadata polnud midagi (okei, pingeline). Mõned võivad hõisata, et näed poolfinaali koht toodi koju vrd teised eesti klubid, aga jällegi, emotsiooni pealt (ja sel hooajal ma hindan meeskonna käekäiku sarjades just nii) oli BBL meh mis meh. Ainuke argument, et Cramole nö tehti ära, minu jaoks väärtust ei oma, konnatiigi argument. Mulle meeldib Rocki mänge vaadata, aga no B Liigas polnud küll midagi vaadata nende viie pealt sel aastal. Ei kerkinud isegi keegi esile neis seeriates...
Kokkuvõttes, kurb lugu.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Ma ise arvasin, et Rock langeb juba Liepaja vastu, aga jäädi napilt ellu. Ventspilsiga seeria kajastab lihtsalt hetkeseisu, tase ongi praegu selline. Praegu ei ole lihtsalt 25+ võitu Ventspilsi üle lihtsalt kusagilt näha. Tulemus ongi üsna tavapärane konnatiigi lugu, väga uoimane esitus, sest meeskonna sees ei pea keegi end tõestama, pildile mängima. Vana rasva pealt võib tulla mõni hea esitus, aga see on kõik.

Cramo BBL hooaeg läks samuti selle taha, et algset suurt koosseisu ei suudetud hoida, vigastused, lahkumised ning põhkoosseisul ei jätkunud nõrgemate mängude jaoks enam motti - kaotused Pärnule, Jurmalale on sellise meeskonna jaoks sama, mis eestikatel kaotada Audentesele. Lietkabelis on just selline võistkond, keda enam mütsiga lööma ei saa minna. Samas algne idee anda BBL-s mänguaega varumeestele oli minu arvates hea ja esialgu ka töötas, ainult lõpuks ei jätkunud koosseisu. Kindlasti ei näita see Rocki tugevust :)
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

Vaatad ja loed siin filosoofide mõtteavaldusi ja jõuad järeldusele, et Cramo kaotus 1/8 finaalis Liekapilsile on oluliselt kõvem saavutus kui Rocki kaotus 1/2 finaalis Ventspilsile.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

michaelEP kirjutas:Vaatad ja loed siin filosoofide mõtteavaldusi ja jõuad järeldusele, et Cramo kaotus 1/8 finaalis Liekapilsile on oluliselt kõvem saavutus kui Rocki kaotus 1/2 finaalis Ventspilsile.
Võib üsna kindlalt väita, et tänu BBL-st langemisele on läinud Kalevil VTB-s võitude saamine palju kergemaks. Rock saab lihtsalt haledalt tappa. Midagi positiivset on raske leida.
KossuF2nn
Kasutaja
Postitusi: 171
Liitunud: 20 Dets 2014, 22:01

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KossuF2nn »

Kalevpoiss kirjutas:Peale Elegari lahkumist tundus korraks, et Rockile võib meistritiitli puhul õnne soovida nagu Kullamäe soovis eelmine hooaeg peale Pecu vigastust. Küll aga praeguse mängupildi järgi ei suuda ette kujutada, et kui Kalevi vastu samamoodi iga mäng 50-60 punkti visata, siis mismoodi sealt mõni võit võiks tulla. Ega Kalev kehvem pole, kui Ventspils või Liepaja. Cramo haledale kaotusele Leedus oli vähemalt see vabandus olemas, et tegemist oli klubi jaoks teisejärgulise sarjaga ja fookus lihtsalt kadus ära. Ilmselt ei usu keegi, et Cramo tegelikult nõrgem oleks, kui Lietkabelis. Rock aga mängib hetkel ainult BBL-i, isegi eestikate mänge pole, mis segaksid. Kui maha võtta Leiapajas mängitud lisaaeg, siis on Rock visanud viimases kolmes kohtumises keskmiselt 56 punkti. Vaata kuidas tahad aga selline asi ei ole normaalne.

PS. Täna nägi ilmavalgust Rocki teemaline Basket TV saade. Mulle meeldis see, et kui saate lõpuosas anti sõna ühele Rocki fännile, siis see kukkus seal nutma, kuidas Rocki megavõitudest BBL-s ilmuvad meedias ainult pisikesed nupukesed aga Cramo kaotustest lehekülgede suurused artiklid. :smash:
Selle Rocki nutvalt fännilt võiksid sa seda õppida, et tuleks vaadata kossu selleks, et omadele kaasa elada, mitte selleks, et kellegi vastu olla, vaadates sinu postitusi Rocki teemal oleksid sa arvatavasti õnnelikum selle üle, kui Rock jääks Eestis finaalist välja, kui selle üle, et Cramo jõuaks play-offi..
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

KossuF2nn kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Peale Elegari lahkumist tundus korraks, et Rockile võib meistritiitli puhul õnne soovida nagu Kullamäe soovis eelmine hooaeg peale Pecu vigastust. Küll aga praeguse mängupildi järgi ei suuda ette kujutada, et kui Kalevi vastu samamoodi iga mäng 50-60 punkti visata, siis mismoodi sealt mõni võit võiks tulla. Ega Kalev kehvem pole, kui Ventspils või Liepaja. Cramo haledale kaotusele Leedus oli vähemalt see vabandus olemas, et tegemist oli klubi jaoks teisejärgulise sarjaga ja fookus lihtsalt kadus ära. Ilmselt ei usu keegi, et Cramo tegelikult nõrgem oleks, kui Lietkabelis. Rock aga mängib hetkel ainult BBL-i, isegi eestikate mänge pole, mis segaksid. Kui maha võtta Leiapajas mängitud lisaaeg, siis on Rock visanud viimases kolmes kohtumises keskmiselt 56 punkti. Vaata kuidas tahad aga selline asi ei ole normaalne.

PS. Täna nägi ilmavalgust Rocki teemaline Basket TV saade. Mulle meeldis see, et kui saate lõpuosas anti sõna ühele Rocki fännile, siis see kukkus seal nutma, kuidas Rocki megavõitudest BBL-s ilmuvad meedias ainult pisikesed nupukesed aga Cramo kaotustest lehekülgede suurused artiklid. :smash:
Selle Rocki nutvalt fännilt võiksid sa seda õppida, et tuleks vaadata kossu selleks, et omadele kaasa elada, mitte selleks, et kellegi vastu olla, vaadates sinu postitusi Rocki teemal oleksid sa arvatavasti õnnelikum selle üle, kui Rock jääks Eestis finaalist välja, kui selle üle, et Cramo jõuaks play-offi..
Tõsi ta on aga kogu selle asja juures on kõige kurvem, et Rockis manduvad ju meie oma koondislased. Mõnes mõttes võiks ju Rocki ebaedu üle nalja teha või ükskõikselt õlgu kehitada aga jubedalt ajab närvi, et selles tsirkuses osaleb ikka väga palju mehi, kellega peame sügisel EM-l mängima.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

michaelEP kirjutas:Vaatad ja loed siin filosoofide mõtteavaldusi ja jõuad järeldusele, et Cramo kaotus 1/8 finaalis Liekapilsile on oluliselt kõvem saavutus kui Rocki kaotus 1/2 finaalis Ventspilsile.
Kui ma ütleks, et ongi, kas see muudaks midagi Rockile hinnangut andes? Minu meelest mitte. Ja teema on hetkel ikkagi Rocki "mannetus" BBLis, mitte kas paremini Cramost või mitte.
Ju siin foorumis ei saa ilma kahe võrdluseta hakkama.
Kokkuvõtteid on natuke vara teha, aga ma jään enda juurde, emotsionaalses mõttes pakkus Rock see aasta ikka megavähe: avtodori mäng, võidud Levski ja selle Ungari karikavõitja üle. Pean ennast suhteliselt neutraalseks eesti kossu austajaks mitte niivõrd ühe meeskonna fänniks, aga Rocki nn filosoofia sel aastal igatahes minu jaoks emotsionaalselt välja ei mänginud. Aeti kokku üsna palju kõrgepalgalisi eesti poegi, kelle paremad aastad vist juba ikkagi möödas ning nende kõrval tegelikult probleemkohtadele enam hambateravust (loe palgaraha) ei jätkunud või siis filosoofia ei lubanud. Okei, siin on kindlasti ka objektiivseid põhjuseid (stipid ja värgid, kuigi nendega on Tartul ka seis suht segane), kuid eelmise aasta emotsioonide kõrvalt tehti ikka padruniteta pauku. Ja natuke nagu tundub, et hea kamulatäis jäärapäisust on ka ses asjas, sest kokkuvõttes väga palju nüüd ka puudu ei jäänud: teatud kohtadel oleks võinud meeskonnas sügavust ja kohavõitlust juurde tuua, kas või nn "keskpärase" (tore ja sisuta delfi hinnang) leegionäri hinnaga. Või siis see teine lähenemine- teha vähe rohkem suurpuhastust, mõned poolvigased eestlased valka ja Tarvasse ning minna mõne noorema, kuid näljase eestlasega hurraaga peale. Viimase valiku korral muidugi oleks tekkinud risk, et ei saada ka esimesest eurogrupist edasi, aga julge hundi...Tuim tampimine on olnud ikkagi see värk, eriti muidugi see Ventsu mäng, aga ka Liepaja. Challenge's suudeti end kohati motiveerida, kuid vahegrupis oli teatud mängus oli lihtsalt klassivahe (samas, nt need rumeenlsed teevad imet).
Seda ma ütleks küll, et kui suudetakse meistritiitel nt võtta võib samas hooajaga selgelt plussi jääda, sest esiteks on neid barankasid eelnevatel hooaegadel liiga palju olnud ja Tartu ses mõttes tahaks meistritiitlit ikka väga ja väga, eriti fännide kui ka sponsorite tasandil.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
flymadman
Kasutaja
Postitusi: 147
Liitunud: 02 Aug 2014, 16:33

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas flymadman »

rock vist vajaks jah mingisugust puhastust uuel hooajal,täpselt nagu siis kui leppik,saage jne minema löödi,toronilin tuleks kindlasti kasuks kuhugile mujale siirdumine,mõne vähe äkkilisema musta vōiksid ka korvialla leida.Talts muidugi tegi eile kehva esituse aga hooaja üld kokkuvottes on siiski hästi mänginud.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Tõsi ta on aga kogu selle asja juures on kõige kurvem, et Rockis manduvad ju meie oma koondislased. Mõnes mõttes võiks ju Rocki ebaedu üle nalja teha või ükskõikselt õlgu kehitada aga jubedalt ajab närvi, et selles tsirkuses osaleb ikka väga palju mehi, kellega peame sügisel EM-l mängima.
Ei mandu nad seal rohkem kui mujal ja see ebaedu on reaalselt vaadates üsna jabur jutt. Viimased mängud on olnud kehvad aga hooaja kokkuvõttes mängiti harju keskmine välja ja mängugraafik on üsna optimaalne olnud. On olnud tugevaid mänge, üliolulisi mänge, nt koondise seisukohast ma mingit probleemi ei näe.
Aeti kokku üsna palju kõrgepalgalisi eesti poegi, kelle paremad aastad vist juba ikkagi möödas ning nende kõrval tegelikult probleemkohtadele enam hambateravust (loe palgaraha) ei jätkunud või siis filosoofia ei lubanud.
Minu arust on siiski asi palju lihtsam. Petrukonisega mindi totaalselt alt ja AP vastu igasugust loogikat kõrbes. Esimest feilimist võib nimetada klubi süüks (kuigi garantiid pole kunagi, et välismaalane sobib, ka head hooaega teinud Kalev on tänavugi mõne mehega ebaõnnestunud), teist oli võimatu ette näha. Ja sellest piisas.
Viimase valiku korral muidugi oleks tekkinud risk, et ei saada ka esimesest eurogrupist edasi, aga julge hundi...
... rind on tihti haavleid täis.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

Rixiga üldjoontes nõus. Ka mina tahaks Tartus uusi ja nooremaid nägusid näha. Küll häirivad mind topeltstandardid. Cramo väljalangemisel BBL-st oli su seisukoht, et so what? Põhiliiga on ju VTB. Aga kuidagi muuseas unustad ära, et Rockil oli samuti BBL ju teisejärguline sari. Peamine oli ikka Eurochallenge. Seal täideti oma miinimumeesmärk ikkagi ära.

Mäletan ka eelmine aasta seisukohti, et kuidas me Kalevit ja Rocki võrdleme kui nad osalevad erinevates välissarjades. No see aasta osalesid nad ka ühes ühoses välisliigas. Nüüd see mõõdupuu enam ei kõlba?
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

michaelEP kirjutas:Rixiga üldjoontes nõus. Ka mina tahaks Tartus uusi ja nooremaid nägusid näha. Küll häirivad mind topeltstandardid. Cramo väljalangemisel BBL-st oli su seisukoht, et so what? Põhiliiga on ju VTB. Aga kuidagi muuseas unustad ära, et Rockil oli samuti BBL ju teisejärguline sari. Peamine oli ikka Eurochallenge. Seal täideti oma miinimumeesmärk ikkagi ära.

Mäletan ka eelmine aasta seisukohti, et kuidas me Kalevit ja Rocki võrdleme kui nad osalevad erinevates välissarjades. No see aasta osalesid nad ka ühes ühoses välisliigas. Nüüd see mõõdupuu enam ei kõlba?
Just nimelt Rocki jaoks OLI ec põhiline sari aga nüüd ju enam ei ole. Miks nüüd lolli mängitakse? Kui Cramo oleks peale VTB hooaja lõppu saanud Lietkabelise käest sellise kolaka olukorras, kus peetakse 1-2 mängu nädalas, siis tekiks samad küsimused ka nende puhul.
Vasta