KML finaalid 2014

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas villu123 »

Arbet ja Veideman kahepeale 16st viskest 2 sisse , masendav!
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas nub4you »

Veideman on ikka alates 2. mängust täiesti mõttetu mees olnud. Täna jälle, põrgatab, põrgatab ja saadab mõttetu kolmese üle käe peale, ühtegi sisse ei saa.
Pilt

Pilt
KossuF2nn
Kasutaja
Postitusi: 171
Liitunud: 20 Dets 2014, 22:01

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas KossuF2nn »

Kui juba vaatad et hakkab minema siis muutub mäng kohe ümmarguseks ja hakatakse kolmeseid stabiilselt loopima kuigi % seeria peale on mingi 15 peal
Kasutaja avatar
GWallace
Kasutaja
Postitusi: 193
Liitunud: 09 Dets 2013, 18:57

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas GWallace »

Pakuti kandikul, aga kui ikka suuda käsi üles tõsta ja lauda maha võtta, siis andke andeks. Palju õnne Tartule. Saab järgmine hooaeg veel Eesti veteranidega mängida..
maq
Kasutaja
Postitusi: 366
Liitunud: 06 Dets 2008, 18:03

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas maq »

Nii kiiresti, kui lootus tekkis see ka vist kadus. Hakati teravuse asemel kolmeseid pilduma ja sinna see asi läks. See mäng ja seeria on kaotatud.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas nub4you »

Kurbas on nagu ümbersündinud selles seerias, mängib nagu eelmine hooaeg eurosarjas kohati. Praegusel hetkel selge finaalide MVP.
Pilt

Pilt
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas Kris »

Ei olnud ilus mäng.

Seekord said Petcherov ja Singler ka natuke mänguaega. Ma endiselt arvan et ehk tasub Singlerit rohkem usaldada, erinevalt Pehkast arvan et ta tegi ok mängu. Aga saan aru et Varrak loodab Arbetile puhkust andes pigem Skele läbimurretele.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 699
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas Maxi »

Nii kole, et viimast mängu parem ei vaatagi. Kohutavalt hambutu esiliiga tasemel jama cramo poolt
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas theundertaker »

Edu vtb-s maksab kätte tiitli eestis, siis peab jälle hakkama kaotama mujal, et saada Eesti meistriks!
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas Egert »

Midagi on mäda selle meeskonnaga, kas ei saada palka või on mingi meeskonnasisene konflikt vms. Neljandat mängu järjest korjab Rock nina eest kõik ründelauad ära.
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas maik »

Egert kirjutas:Midagi on mäda selle meeskonnaga, kas ei saada palka või on mingi meeskonnasisene konflikt vms. Neljandat mängu järjest korjab Rock nina eest kõik ründelauad ära.
Julgen arvata, et tegemist on kõva meeskonnasisese konfliktiga - miks muidu Varrak juba kolmandat mängujärgset intervjuud järjest viitab juttudele mida kannatab alles pärast hooaega rääkida! Mingi sisetunne viitab Machadole aga eks peagi kuuleb.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas pebeetu »

Pole midagi öelda:Rock on tubli ja tunduvalt näljasem.Usun,et tiitel reedel ka Tartusse lõpuks jõuab.Sellise mänguga,nagu Cramo siin seerias näidanud on,ei ole võimalik tiitleid võita.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas vaim564 »

Palju õnne Rockile võidu puhul ja pole midagi teha, see meeskond väärib kogu seeria võitu. Tänane päev pidi näitama, kas Varrakul on midagi uut varuks, selgus, et ei ole ja ma ausalt öeldes praegu ei näe, mille pealt Cramo järgi võtab. Kõike võib juhtuda, reedel võib Rockil must päev olla, kuid seeria võidu potentsiaali ma Kalevil ei näe. Võimalik, et meeskonnas käärib, ei imestaks, kui nii olekski. Ma ei näinud täna enam Cramol mingit tahet võita, oleks nagu enne mängu alla antud.
raplakas
Kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: 24 Sept 2011, 21:26

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas raplakas »

Mul endal tekkitab küsimusi Drobeku vähene mänguaeg. Sest kui ta teisel veerandil sisse tuli, muutus mäng kohe oluliselt paremaks ja vahe hakkas vähenema, aga ta võeti väga kiirelt pingile. Ja viimasel veerandil näitas kaamera teda väga morni näoga pingil istumas (võibolla lihtsalt tingituna sittast seisust). Lisaks kui Keedusel hakka minema lõpus, võeti ta pingile.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas Rix »

vaim564 kirjutas:Palju õnne Rockile võidu puhul ja pole midagi teha, see meeskond väärib kogu seeria võitu. Tänane päev pidi näitama, kas Varrakul on midagi uut varuks, selgus, et ei ole ja ma ausalt öeldes praegu ei näe, mille pealt Cramo järgi võtab. Kõike võib juhtuda, reedel võib Rockil must päev olla, kuid seeria võidu potentsiaali ma Kalevil ei näe. Võimalik, et meeskonnas käärib, ei imestaks, kui nii olekski. Ma ei näinud täna enam Cramol mingit tahet võita, oleks nagu enne mängu alla antud.
Ei ütleks, et tahet pole ja pinki spetsiaalselt jälgides ei loe sealt ka midagi välja, kõik toetavad ja tahavad. meeskond on aga lihtsalt kipsis, nii füüsiliselt kui mentaalselt. Ma ei ütleks, et Cramo oleks pidanud üldse midagi oma mängus väga muutma ja tänane kinnitas neid sõnu. Natuke rohkem vahetusi, jah, aga muus osas peaks lihtsalt sisse viskama. Täna võeti kaitsesurve ära ja hea, et 30-ga esimest poolaega ei kaotatud, teisel poolajal pandi tagasi ja oleks oma visked sisse visatud oleks kes teab mis juhtuda võinud. Kuid selle vise ebakindlusel on vist rohkem füüsilised põhjused.
Midagi on lahti pigem füüsiliselt- pole normaalne kaotada laud, ega seegi, et Kriisa paneb Veidemanile kulbi või et Toome sisuliselt jookseb pooltest kalevi meestest mööda.
Tartu on tubli ja paistab et seekord on vorm ajatatud korralikult- poolfinaalis põeti oma füüsiline ära ja mentaalne pool saadi ka korda. Tiitel läheb õigesse kohta.
Varrak saab jälle mõtteainet, aga hea ongi. Temas on ainest, olen endiselt selles väga kindel.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Vasta