Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

Huvitav kes tsentri kohale äkki bamba fall,gary mcgee,ERITI MEELDIKS KALEVIS NÄHA KENAN BAJRAMOVIC TA SOBIKS HÄSTI KALEVISSE KUI TA ALLA ENDA HINNA TULEKS.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

korvpallihuviline kirjutas:Huvitav kes tsentri kohale äkki bamba fall,gary mcgee,ERITI MEELDIKS KALEVIS NÄHA KENAN BAJRAMOVIC TA SOBIKS HÄSTI KALEVISSE KUI TA ALLA ENDA HINNA TULEKS.
No arvan ,et Bamba Fall vast enam Kaleviga ei liitu ja Bajramovic vast kallis kindlasti liitub mõni selline mees ,keda me pole siin foorumis kuulnudki.
Limitless18
Kasutaja
Postitusi: 34
Liitunud: 01 Mai 2015, 16:19

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Limitless18 »

Zog kirjutas:Ma ei tea ainult kas Timmu tahaks siia ise varutsentriks tulla... Üldiselt ma arvan et koondise mehi on raske enne EM'i kätte saada, eriti neid kellel on lootust kuhugi välismaale pääseda.

Hmmm...ei tea midagi. Timmu juba andis seal mõnele Islandi tagamängijale päris hästi keha kolmese juures. Äkki puksib tuleval hooajal Mahalbasicu ka korvi alt minema ;)?
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 699
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

meenub karikamängude final-4 kus Hallik ei suutnud 3m pealt Timmut selg-ees üle mängida, seega saab hakkama küll
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 450
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas JukuNoorem »

Kommentaari üle võib naerda küll, kuid tegelikult on asi tõsine, sest hetkeseisuga on varumängujuht Martin Dorbek, kes ei suuda ründeässadele korraliku söötu jagada ning põhimängjuhi isik on kas saladus või täiesti lahtine.

Normaalne on arutada selle üle, kes võib tulla ja keda soovitakse näha põhitsentrina, kuid mida teeb eesliin, kui pall nendeni ei jõua? Ma ei ole üldse kindel, kas ülejäänud eelarve võimaldab tuua nii korraliku mängujuhi kui ka tsentri. Kui tuleb valida kahest üks, siis pigem parem variant oleks hea mängjuht ja natuke kehvem tsenter. Machado tegi eelmine aasta Kalevis peaaegu sama, mida E. J. Rowland VEF-is mõni hooaeg varem.

Mina näeksin hea meelega tsentrina näiteks Martins Meierist.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Peale Killingsworthi palkamist muutus Kanguri variant, kui see isegi tuleks kaalumisele, suht mõttetuks, võetakse keegi pikemat sorti tsenter veel ja siis on eesliin paigas. Tuleb veel mängujuht ja kui Arbet läheb ära, siis ehk keegi veel.
Akira
Kasutaja
Postitusi: 100
Liitunud: 21 Sept 2007, 13:23

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Akira »

Sten Sokust rääkides siis isegi kui Sokk oleks nõus tulema, siis olen 99% kindel, et Varrak võtaks ta ainult siis kui teist võimalust pole.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

vaim564 kirjutas:Peale Killingsworthi palkamist muutus Kanguri variant, kui see isegi tuleks kaalumisele, suht mõttetuks, võetakse keegi pikemat sorti tsenter veel ja siis on eesliin paigas. Tuleb veel mängujuht ja kui Arbet läheb ära, siis ehk keegi veel.
Üle kuue leegionäri ei tohi muide VTBs kasutada ,nii ,et arvan ,et kui võetakse keegi siis kindlasti mängujuhi kohale ja siis korvialla nii ,et kui juhtub ,et Arbet ära läheb siis tema asemele ei saa kedagi väljast juurde tuua.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Zog »

Limitless18 kirjutas:
Zog kirjutas:Ma ei tea ainult kas Timmu tahaks siia ise varutsentriks tulla... Üldiselt ma arvan et koondise mehi on raske enne EM'i kätte saada, eriti neid kellel on lootust kuhugi välismaale pääseda.

Hmmm...ei tea midagi. Timmu juba andis seal mõnele Islandi tagamängijale päris hästi keha kolmese juures. Äkki puksib tuleval hooajal Mahalbasicu ka korvi alt minema ;)?
Hehe, ma sain ise ka aru mida ma kirjutasin siia alles nüüd... noh vähemalt sai nalja veidi. Aga jamh, mõte jääb samaks, varumängujuhiks siiski :lol:
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Mina olen Killingworthi palkamise väga rahul, korvialla väga hea täiendus. Põhiküsimus mängija vorm - loodetavasti suudab paariaasta taguse taseme välja mängida.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Kris kirjutas:Mina olen Killingworthi palkamise väga rahul, korvialla väga hea täiendus. Põhiküsimus mängija vorm - loodetavasti suudab paariaasta taguse taseme välja mängida.
Ta oli eelmine aasta ka täitsa nitševoo- Monacos, mis Pro A klubi viie mänguga keskmiselt 18 min, 9 silma ja 8 lauda, pole hooaja lõpu ülemineku kohta üldse paha. Venemaa esiliiga numbrid on juba ajakirjanduses ära toodud.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
NoName
Kasutaja
Postitusi: 851
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas NoName »

Eelmine hooaeg Monaco vist siiski ProA klubi ei olnud.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

NoName kirjutas:Eelmine hooaeg Monaco vist siiski ProA klubi ei olnud.
Õigus, selleks hooajaks tõusti üles.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Kui keegi veel lugenud pole, siis siin on pisut juttu komplekteerimise kohta:

http://sport.postimees.ee/3305879/alar- ... -on-paigas" onclick="window.open(this.href);return false;
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevForever »

Uhhuu kirjutas:
KalevForever kirjutas:
Uhhuu kirjutas:Hetkeseisuga tundub positiivne, et kui kolm kohta algviisikus on veel täitmata (positsioonid 1,3 ja 5), on meeskonnas olemas juba neli skoorimise suhtes heas mõttes ahnet mängijat (Freimanis, Killingsworth, Ross ja Veideman). See annab alust loota, et meeskond ei kujune nii algviisikust sõltuvaks, kui ta eelmine hooaeg oli. Seda muidugi eeldusel, et Killingsworth ei ole vahepealse ajaga tasemelt järgi andnud; et Ross suudab ka ennast VTB tasemel kehtestada, jne.

Ühtlasi paneb Killingsworthi palkamine vist ka punkti võimalusele, et Kangur võiks Cramoga liituda. Pean silmas asjaolu, et Itaalia liiga kipub Kanguri jaoks selleks hooajaks lukus olema, kuna peaaegu kõik (kui mitte kõik) meeskonnad on praeguseks oma võõrmängijate kvoodi juba täitnud.
Ei näe Killingsworthi palkamisel ja Kanguri liitumisel Cramoga väga suurt seost. Lisaks arvestades Killingsworthi tasemega mehe palgasoove pakun, et ta toodi siiski meeskonda põhitsentriks.
Killingsworth ei ole kohe kindlasti mitte puhas tsenter. Nagu pole seda ka Freimanis. Kanguri liitumisel ei jätkuks väga suure tõenäosusega raha veel ühe pika palkamiseks ja vaevalt, et Varrak plaanib hooaega ilma n-ö päristsentrita mängida.
Varrak ei taha sinuga n6ustuda.

"Hoolimata sellest, et Killingworth on korvialuse mängija kohta lühike, näeb Varrak teda kindlalt just tsentrina."
Vasta