Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Kõige hullem variant, mis üldse võimalik välja mõelda, on minna hooajale vastu PG paariga Sokk-Dorbek. Kui Sokule võetakse paariliseks mõni värskelt ülikooli lõpetanud rookie, kuid kel on arengupotentsiaali, siis võiks veel aru saada.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Ma usun, et otsitakse ikka väljast mängujuhti, sest neid on kõige rohkem saada. Varrak teab ise, et ei vea välja 2 eesti omaga ja ta ütles ka intekas ju, et otsivad mj-ti väljast, enne tahtsid saada pikad paika.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

tanelk kirjutas:
michaelEP kirjutas:120k teeks Kangurist Cramo ühe kallima mehe... praeguse taseme juures, loodan et Cramo teeb ratsionaalse otsuse ja ei palka KAngurit
Mingi tont on keset ööd mälleris peaga mingid 100000 ja 200000 siia lajatanud ja nüüd kõik arutavad :D
jah tont öös võin küll olla, aga numbrid ütles armastatud spordireporter( ka kossu - komenteeris ka eurobasket 2015 ja igal hooajal euroliigat ) ühest tundust spordikanalist...palju selles tõtt on, siis eks ilugi ole vaataja silmades...samas 100 000,- hooaja eest, mida cramo pakkus on suht loogiline number, arvestades tänast eelarvelist seisu?
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Ma usun, et otsitakse ikka väljast mängujuhti, sest neid on kõige rohkem saada. Varrak teab ise, et ei vea välja 2 eesti omaga ja ta ütles ka intekas ju, et otsivad mj-ti väljast, enne tahtsid saada pikad paika.
Ilmselt on jah teadlikult mindud selle plaani peale, et võtta mängujuht siis, kui hooajad juba on alanud ja ripakile jäänud mehed on oma palganõudmistega sunnitud koomale võtma.
Kas kuskilt on läbi käinud, kus Machado sel hooajal üldse mängib?
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Saksamaal ju.EWE Baskets Oldenburgis mängib.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

ja 19 päeva jääb veel vähemalt vtb esimese mänguni ja meeskond on koos olnud...? päevi?

õigemini, mõne mehega( Keedus, Dorbek ) pole veel ka teatatud et leping on sõlmitud? põhimängijuht on puudu?, kas lisaks müürile ja varrakule lisandub keegi kolmas treener?, uus suursponsor? jne.jne.jne. ühesõnaga, küsimärke on rohkem, kui vastuseid!?

saan aru, et em ja puha...aga ohverdada nii klubi hooaja algus/võibolla kogu hooaeg???
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

barons kirjutas:ja 19 päeva jääb veel vähemalt vtb esimese mänguni ja meeskond on koos olnud...? päevi?

õigemini, mõne mehega( Keedus, Dorbek ) pole veel ka teatatud et leping on sõlmitud? põhimängijuht on puudu?, kas lisaks müürile ja varrakule lisandub keegi kolmas treener?, uus suursponsor? jne.jne.jne. ühesõnaga, küsimärke on rohkem, kui vastuseid!?

saan aru, et em ja puha...aga ohverdada nii klubi hooaja algus/võibolla kogu hooaeg???
Olen sinuga täiesti nõus ja lisaksin siia ka info sulu seoses hooaja kaartidega.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:Tundub, et eelarve on kohe päris meeletult langenud. Muud pole hetkel midagi öelda, väga kahtlased täiendused kõik peale Freimanise. Isegi Killingsworth.
Veel suvel oli meeskond 12 h kaugusel ukse kinnipanekust ja tulede kustutamisest. Nüüd makstakse tagasi klubi eelarvet silmas pidades ikka päris jõhkrat summat maksuametile (kui makstakse:)), lisaks on koku pandud ikkagi suht normaalne meeskond, kus nii mõnigi mees on suht-koht kindla peale minek võimalusi arvestades, euroopa keskmine tase. Ei tea, kas Riia tegi nii pessimistlikuks, aga masendusse langeda pole kohe kindlasti põhjust, päris charron fisherid ja kopamehed meil ju mängima ei hakka, lisaks suudeti veel eestlastest põhimängijad klubis hoida, neist Veideman minu meelest oli nt EMi eesti parim mees.
Ehk kokkuvõtvalt- hädapasunat anda on ikka ilmselgelt vara, täitsa korralik sats on, eriti vaadates mis näiteks teistel VTB alumistel satsidel tänaseks vastu panna on.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

spartaklane kirjutas:
barons kirjutas:ja 19 päeva jääb veel vähemalt vtb esimese mänguni ja meeskond on koos olnud...? päevi?

õigemini, mõne mehega( Keedus, Dorbek ) pole veel ka teatatud et leping on sõlmitud? põhimängijuht on puudu?, kas lisaks müürile ja varrakule lisandub keegi kolmas treener?, uus suursponsor? jne.jne.jne. ühesõnaga, küsimärke on rohkem, kui vastuseid!?

saan aru, et em ja puha...aga ohverdada nii klubi hooaja algus/võibolla kogu hooaeg???
Olen sinuga täiesti nõus ja lisaksin siia ka info sulu seoses hooaja kaartidega.

hooajakaartidega tegeleb kristo nagu gerly ütles ja seda septembri keskel. Seega lähi ajal. mina saatsin oma soovi emailile ära ja ootan vastust.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

theundertaker kirjutas:
spartaklane kirjutas:
barons kirjutas:ja 19 päeva jääb veel vähemalt vtb esimese mänguni ja meeskond on koos olnud...? päevi?

õigemini, mõne mehega( Keedus, Dorbek ) pole veel ka teatatud et leping on sõlmitud? põhimängijuht on puudu?, kas lisaks müürile ja varrakule lisandub keegi kolmas treener?, uus suursponsor? jne.jne.jne. ühesõnaga, küsimärke on rohkem, kui vastuseid!?

saan aru, et em ja puha...aga ohverdada nii klubi hooaja algus/võibolla kogu hooaeg???
Olen sinuga täiesti nõus ja lisaksin siia ka info sulu seoses hooaja kaartidega.

hooajakaartidega tegeleb kristo nagu gerly ütles ja seda septembri keskel. Seega lähi ajal. mina saatsin oma soovi emailile ära ja ootan vastust.
Kas sept saab kaardi 100.- ?
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Ma ei oska öelda sulle, ma loodan, et hind on sama. fb on kontroll mängud üleval nüüd. reede ja laupäev tarvas cup ja teisipäev, kolmapäev soomes mängud.
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

kalevi uus pg Mustafa shakur omab nba,euroliiga,leedu,itaalia,poola ja prantsuse liiga kogemusi.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Kirjutaks ka natuke komplekteerimisest.

PG- Juhul kui sokk liitub võistkonnaga siis on Varraku plaan hooaeg mängida nii, et PG kohal hakkavad mängima Ross/Sokk ja Dorbek.
SG- Ross/Veideman/Arbet/Olmre
SF- Arbet/Soo/Keedus/ Ukrainlase palkamine on vast seotud asjaoluga, et Arbetit saaks vajaduse korral kasutada SG peal. Lisaks kinnitab seda veel ka Soo lisandumine.
PF/C- Freimanis/Killing/ameeriklane- Siin osakonnas tundub ka see elu natuke õhuke, seda juba sellepärast, et kui keegi neist kolmest on hooajajooksul vigane siis on seis juba hapu. Ja selle peale võib juba mürki võtta, et neid vigastusi tuleb ette.

Olen arvamusel et tegelikult on rohkem isegi korvi alla mingit keha juurde vaja.
Juhul kui nüüd ST ei tule kalevisse, siis on olukord päris paha. Välismaalasi üle kuue võtta pole mõtekas.
Samas meenub kuskilt lause, et PG positsiooni mängijaga lepingu allkirjastamise järel on võistkond koos... :shock:
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

korvpallihuviline kirjutas:kalevi uus pg Mustafa shakur omab nba,euroliiga,leedu,itaalia,poola ja prantsuse liiga kogemusi.
Kus kohast selline info?
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Karl »

Igaks juhuks oleks ühte pikemat PF/C meest juurde vaja küll, aga pole vist Eestist võtta kedagi ja välismaalt ei ole ka mõtet päris pingivenda võtma hakata.
Vasta