Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas japs »

knaest kirjutas:Veidemann ja Ross võivad vajadusel ühe mängu ajal jah mängu juhtida kui põhi-pg on pingil ja Dorbekul on kehv päev.
Point ongi selles, et S.-T. Sokk ei ole paraku VTB tasemel mängujuht. Seda näitas EM väga hästi (eriti kaks esimest mängu). Eestlaseks olemine teda VTB tasemele ei tõsta. Erinevalt rahvusmeeskonnast on klubi võimalik tuua vastaval tasemel mängija mujalt.
Mis imeasi on VTB tasemel mängujuht? Sokk sai hakkama Leedu vastu, aga vat VTB on selline imeloom, et seal ei saa.
Mida me tahame? CSKA vastu mänguks pole meil ühtegi "VTB tasemel" meest, aga keskmikega mänguks on ka Timmust abi.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

knaest kirjutas:Veidemann ja Ross võivad vajadusel ühe mängu ajal jah mängu juhtida kui põhi-pg on pingil ja Dorbekul on kehv päev.
Point ongi selles, et S.-T. Sokk ei ole paraku VTB tasemel mängujuht. Seda näitas EM väga hästi (eriti kaks esimest mängu). Eestlaseks olemine teda VTB tasemele ei tõsta. Erinevalt rahvusmeeskonnast on klubi võimalik tuua vastaval tasemel mängija mujalt.
Esimesed kaks mängu, aga nt Leeduga mäng? Vastas oli VTB mängujuht, Ukraina mäng? Kogu point oligi, et koondise ja Cramo vahele ei saa tõmmata võrdusmärke, minu meelest on Raley Ross PG-na väga hea alternatiiv nt Timmule, täiendavad üksteist. Unsitustes oleks meil jah VTB tippmängujuht, aga kui ei võimalda ressursid, siis ma pigem rõhuks meeskonna mitmekülgsusele kui mingile ülikoolist tulnud gamble'le. Ja mitmekülgsust pakuks Timmu palkamine küll. Asi polegi niivõrd Timmu haipimises kui selle vingumises ja pessimismis.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas japs »

Teemaga sobitub hästi Postimehes olev intervjuu lõpp Veidemaniga (loen paberlehest):
Mehele oli pg positsioon sisuliselt uus, jäi aga ise oma mänguga seal rahule ja vajadusel näeb endal sel kohal ka tulevikku.
knaest
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 21 Juun 2012, 11:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas knaest »

Ma ei räägi VTB tippmängujuhi palkamisest, aga taolisest, kes saaks sellel tasemel hästi hakkama. Nt Machado sai minu meelest väga hästi hakkama. Timmu on tubli Eesti poiss ja Eesti tasemel ka väga kõva tegija, aga palun vabandust, minul temasse VTBs usku ei ole. Tema eelmine hooaega Vene esiliigas ka eriti kindlust ei süstinud.
Mina eelistaksin gamble'ida. Aga lõpeks, arvamused/maitsed on erinevad. Kui tulebki Timmu, siis eks ma ole ka valmis oma sõnu sööma.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

knaest kirjutas:Ma ei räägi VTB tippmängujuhi palkamisest, aga taolisest, kes saaks sellel tasemel hästi hakkama. Nt Machado sai minu meelest väga hästi hakkama. Timmu on tubli Eesti poiss ja Eesti tasemel ka väga kõva tegija, aga palun vabandust, minul temasse VTBs usku ei ole. Tema eelmine hooaega Vene esiliigas ka eriti kindlust ei süstinud.
Mina eelistaksin gamble'ida. Aga lõpeks, arvamused/maitsed on erinevad. Kui tulebki Timmu, siis eks ma ole ka valmis oma sõnu sööma.
Ja vastupidi. Selleks foorum ongi, nõus.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
armando007
Kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 01 Apr 2015, 14:24

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas armando007 »

Timmu või mitte Timmu.Las enne palkavad PG ära,siis võib täpsemalt arutleda kes on kui hea ja kuidas edasi.Siin keegi rääkis ka,et Shakur pidi tulema jne.Hetkel ainult Dorbek seal positsioonil.Kui nüüd omi mõtteid ka jagada,siis arvan,et ideaalne oleks 3 PG - üks väljast,Timmu ja Dorbek.See on kõik lihtsalt minu isiklik nägemus.Graafik kergemaks sel hooajal ei lähe ja PG on üks tähtsamaid positsioone.Umbes nagu maja tugevus algab vundamendist ja mängu tugevus PGst vms.Kui keegi mängu ikka ei juhi ongi pahasti ja rünnak seisab.Dorbek on tore poiss küll,aga minu arvamusel kõigest Meistriliiga tasemega mees.Ross ja Veidekas võivad samuti mängu juhtida,aga see on rohkem selline punnitatud variant.Sisuliselt peaks Timmu kõik kõvemad mängud suuremas osas ise rassima ja neid tugevaid mänge pole sel hooajal mitte vähe.Pluss kui Timmu peaks vigastada saama,siis on asi päris hapu minu arust.Eelmine aasta polnud jah samuti 3pg,aga see oli pigem vedamine,et Machado sisuliselt terve hooaja rivis püsis.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4487
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

See pole ST Soku personaalküsimus, vaid PG rolli tähtsustamises üldse. Machado eelmisel hooajal oli pool edust. Tandem ST Sokk + M.Dorbek jääb taseme hoidmiseks nõrgaks, seda näitaks ka EM finaalturniir. Kui Soku paariliseks oleks kasvõi mõni tema tasemel vend (nt Gibson), ka siis oleks pilt palju parem kui praegu.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Pool edust oli eelmine hooaeg ikkagi Machado-Elegar tandem
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Olen samuti arvamusel et see timmu pole nii paha, ja see kriitika mis ta EM-il sai on pisut ebaõiglane... Pigem võiks kritiseerida treenereid, et mille kuradi pärast oli vaja kaasa vedada meest, kes ei suuda põhimõtteliselt sekunditki vahetust nooremale vennale pakkuda. Mees pidi iga mäng-nädal aega järjest 30 minutilisi mänge tegema, see tõmbab vast kummi tühjaks...

Esimese kahe mängu põhjal sai terve koondis alt ja ülevalt kriitikat ning kui arvestada(ainult) neid kahte mängu, siis ei kõlba ükski eesti mees kõrgemale kui KML.

Üks mis kindel, Ross-i saab see hooaeg päris palju näha pg positsiooni peal. Seda tõestab juba meie tagaliini valitud seltskond, Ukrainlane-Soo-Arbet-Keedus-Veideman-Ross-Dorbek-ST?
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Charly »

Nonii, Keedus ka ametlikult kinnitatud, et ka uuel hooajal Kalev/Cramos
Veiks
Uus kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: 04 Dets 2013, 18:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Veiks »

Mul on Keeduse üle tõsiselt hea meel
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Toome Kriisa ka Cramosse?
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

Egert kirjutas:Toome Kriisa ka Cramosse?
Kui siis kolmandaks treeneriks.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

http://www.ohtuleht.ee/694357/kas-kalev ... mmu-sokuga" onclick="window.open(this.href);return false;


kui Sokk tuleb siis on meeskond koos!
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4778
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Läks siis nii, nagu kõige rohkem karta oli: korvialune sai ala-, ning positsioonid 2-3 ülekomplekteeritud. (Pean Keedust jätkuvalt number kolmeks, kes mängib olude sunnil number nelja.)

Saab olema huvitav näha, millise töökoha agent Kanguri jaoks välja võlub.
Vasta