Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas pebeetu »

brutality kirjutas:Mitte et sokk mulle meeldiks kuid EMil oli ka probleemiks vahetuse puudumine.
Olles vaadanud EMi livebasketballist kus korralikud inglise keelt rääkivad kommentaatorid kes Eesti korvpalli hingeelu ei tunne siiski kiitsid soku mängulugemist ning eünnakute alustamist. Võibolla ongi hea, et sokk väga ei viska ise. Jääb rohkem viskeid Rossile/Veidekale/Arbetile tagaliinis. Samas mingi vise on tal olemas ehk tema pealt alla abi ning double teami teha siiski ei saa.
Kui ta suudaks VTBs 6-7 söötu ja 5-6 punkti visata siis oleks ju täitsa okei. Kaitses on ta küll lühike kuid füüsiliselt tugev. Kui vaid kiirust juurde saaks...
Eelkõige peaks Sten suutma vältida rumalaid pallikaotusi,mis tekivad risti ülevälja söötudest ning pea ees korvi alla tormamisest.Sellisel tasemel EI TOHI mängujuht lihtsalt palli kaotada,see lõhub kogu meeskonna mängu.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Egert kirjutas:
KalevForever kirjutas:Minu arvates paneb Sokku taseme põhimängujuhina hästi paika see kui mõelda temast kui välismaalasest. Ehk on mees, kes on mänginud enamvähem korralikult Gruusia liigas, statistiliselt kehvasti nii Rumeenias kui Venemaa esiliigas ning statistiliselt kohutavalt EMil mõne tagumise otsa meeskonna põhimängujuhina. Ei tekitaks just erilist positiivsust kui selline mees esimese valiku pg-ks tuuakse. Aga eks tuleb leppida nendega, kes on ja loota temalt väga suurt arenguhüpet, et kasvõi keskpäraselt VTB taseme meeskonna mängujuhi rolli välja veaks.
Viimastest väljaütlemistest on selgelt aru saada, et raha lihtsalt ei ole korraliku PG jaoks. Mingi aeg rääkis Valdmaa sellest iga-aastasest "suursponsorist", keda ei tulnudki. Täitsa huvitav vaadata, kust kohast Kangur neid rahalaevu ootab. Nagu ma aru sain, siis Cramol jääbki Kitsingu koht hetkel rosteris täitmata.
Kuna Kitsing ei saanud eelmise hooaja lõpus enam eestikatelgi mängida siis ma ei näe 4 da pika puudumises probleemi.
Saab kasutada ka Keedust 4 peal ja Vtb mängivad Freimanis-C.worth nagunii 35 min.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4777
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Eestikatel ei saanud ju ka Singler või Martin Dorbek lõpus enam mängida. Point on siiski ju milleski muus. Kui korvialustest mängijatest keegi juhtumisi vigastada saab, langeb ülejäänud pikkadele palju suurem koormus. Rääkimata sellest, et kannatab treeningute kvaliteet. Või et mängudes on rohkem käike, millega varieerida (näiteks see sama Kitsing tegi VTB-s mõningaid väga korralikke etteasteid). Või et on rohkem võimalusi vähemtähtsates mängudes korvialustele põhimeestele puhkust anda.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Uhhuu kirjutas:Eestikatel ei saanud ju ka Singler või Martin Dorbek lõpus enam mängida. Point on siiski ju milleski muus. Kui korvialustest mängijatest keegi juhtumisi vigastada saab, langeb ülejäänud pikkadele palju suurem koormus. Rääkimata sellest, et kannatab treeningute kvaliteet. Või et mängudes on rohkem käike, millega varieerida (näiteks see sama Kitsing tegi VTB-s mõningaid väga korralikke etteasteid). Või et on rohkem võimalusi vähemtähtsates mängudes korvialustele põhimeestele puhkust anda.
Hernehirmutisena trennis võiks siis kasutada juba Makket või mõnda 97 a sündinud selli.
Akira
Kasutaja
Postitusi: 100
Liitunud: 21 Sept 2007, 13:23

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Akira »

Mina kardan Timmu liitumise puhul hoopis muud. Jah ma olen nõus, et tal on puudusi ja kipub tihti kinni jooksma, mille tagajärjeks on pallikaotused, vead ning sellest tulenev ebastabiilsus, kuid on veel üks suur miinus, mida aga pigem kulisside taga räägitakse.

Nimelt tema meeskonnavaim või õigemini selle puudumine. Tema läbisaamine meeskonnaga, eriti veel siis kui peaks tulema kaotusi, ei kannata kriitikat.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevForever »

See viimane pidavat jah üks tema suur probleem olevat. Ise arvasin, et see ongi põhjus miks Cramo teda kunagi palgata pole soovinud.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

pebeetu kirjutas:
brutality kirjutas:Mitte et sokk mulle meeldiks kuid EMil oli ka probleemiks vahetuse puudumine.
Olles vaadanud EMi livebasketballist kus korralikud inglise keelt rääkivad kommentaatorid kes Eesti korvpalli hingeelu ei tunne siiski kiitsid soku mängulugemist ning eünnakute alustamist. Võibolla ongi hea, et sokk väga ei viska ise. Jääb rohkem viskeid Rossile/Veidekale/Arbetile tagaliinis. Samas mingi vise on tal olemas ehk tema pealt alla abi ning double teami teha siiski ei saa.
Kui ta suudaks VTBs 6-7 söötu ja 5-6 punkti visata siis oleks ju täitsa okei. Kaitses on ta küll lühike kuid füüsiliselt tugev. Kui vaid kiirust juurde saaks...
Eelkõige peaks Sten suutma vältida rumalaid pallikaotusi,mis tekivad risti ülevälja söötudest ning pea ees korvi alla tormamisest.Sellisel tasemel EI TOHI mängujuht lihtsalt palli kaotada,see lõhub kogu meeskonna mängu.
Ma ei usu et olen niivõrd seniilne juba, aga eelmine hooaeg härra machado suutis sadu kordi tekitada selliseid olukordi, mis ajasid lausa oksele.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevForever »

marxx762 kirjutas:
pebeetu kirjutas:
brutality kirjutas:Mitte et sokk mulle meeldiks kuid EMil oli ka probleemiks vahetuse puudumine.
Olles vaadanud EMi livebasketballist kus korralikud inglise keelt rääkivad kommentaatorid kes Eesti korvpalli hingeelu ei tunne siiski kiitsid soku mängulugemist ning eünnakute alustamist. Võibolla ongi hea, et sokk väga ei viska ise. Jääb rohkem viskeid Rossile/Veidekale/Arbetile tagaliinis. Samas mingi vise on tal olemas ehk tema pealt alla abi ning double teami teha siiski ei saa.
Kui ta suudaks VTBs 6-7 söötu ja 5-6 punkti visata siis oleks ju täitsa okei. Kaitses on ta küll lühike kuid füüsiliselt tugev. Kui vaid kiirust juurde saaks...
Eelkõige peaks Sten suutma vältida rumalaid pallikaotusi,mis tekivad risti ülevälja söötudest ning pea ees korvi alla tormamisest.Sellisel tasemel EI TOHI mängujuht lihtsalt palli kaotada,see lõhub kogu meeskonna mängu.
Ma ei usu et olen niivõrd seniilne juba, aga eelmine hooaeg härra machado suutis sadu kordi tekitada selliseid olukordi, mis ajasid lausa oksele.
Tõsi, aga temal vaheldusid need individuaalsete geniaalsustega mida ma pole Eestis varem üheltki välismaalaselt mängujuhilt näinud. Kogusaldo idiootsuste ja geniaalsuste vahel jäi pigem plussi. Kui sa oled selline keskpärane mängujuht, kes lihtsalt koha välja mängib, siis ei saa sellised asjad sulle lubatud olla.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Ma ei usu et olen niivõrd seniilne juba, aga eelmine hooaeg härra machado suutis sadu kordi tekitada selliseid olukordi, mis ajasid lausa oksele.
Mis täpsemalt näppe kurku suruma ajas?
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

no kas täna pole viimane? päev meeskonna põhi pg-ga lepingu sõlmimiseks?

timmu või timmuta, aga huvitav, milles siis põhjus? cramo pakub timmule väiksemat summat, kui mees tahaks? timmul on mingi muu võimalus? cramo ikkagi tahab kedagi teist?

homme peaks mees juba väljakul olema!!! aga seda meest ei olegi veel?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

barons kirjutas:no kas täna pole viimane? päev meeskonna põhi pg-ga lepingu sõlmimiseks?

timmu või timmuta, aga huvitav, milles siis põhjus? cramo pakub timmule väiksemat summat, kui mees tahaks? timmul on mingi muu võimalus? cramo ikkagi tahab kedagi teist?

homme peaks mees juba väljakul olema!!! aga seda meest ei olegi veel?
Päris mitmed lepingu sõlminud mehed ka homme ega ülehomme ei mängi.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

kes siis mängivad? kui paljud ei mängi, siis ongi 5 mehega?
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas And »

Saan aru, et Veidekas, Arbet ja Freimanis ei mängi, aga teised peaks ju rivis olema.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

And kirjutas:Saan aru, et Veidekas, Arbet ja Freimanis ei mängi, aga teised peaks ju rivis olema.
Jup. Neil ju lepingud sõlmitud. Ma ei erutuks liialt, tavaline asi, et september käes ja mängijaid rosterist puudu.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
randomjoe
Kasutaja
Postitusi: 208
Liitunud: 05 Aug 2010, 11:07

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas randomjoe »

pole uudistest näinud et Boone kohal oleks. ega ukrainlane.
Vasta