Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

randomjoe kirjutas:pole uudistest näinud et Boone kohal oleks. ega ukrainlane.
Need ajad vist lõplikult möödas, kui Cramo välistäiendust käis püstolreporter lennujaamas tervitavamas ja kuulis lugu sellest, kuidas Cramo on hea meeskond ja mehe enda eesmärk on end NBA-sse mängida.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas pebeetu »

Nii et siis ikkagi Sten Sokk.Egas muud kui teretulemast meeskonda!
knaest
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 21 Juun 2012, 11:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas knaest »

Ja väljakule jooksevad siis kõik v.a. Freimanis
http://sport.delfi.ee/news/korvpall/kml ... d=72479859" onclick="window.open(this.href);return false;
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Üks suur vahe on Timmu ja Machado pallikaotuste kohapeal küll - Machado tegi neid tavaliselt tippkiirusel, Sokk teeb töntsa-töntsa olukordades. OK pallikaotus on pallikaotus aga üldine kiirus annab suuremad eeldused positiivseks lahenduseks. Sellest jääb nüüd küll puudu meeskonnal, et kiirelt rünnakuid lahendada. OK Ross vbla.. eks näis. Muidu Sokul on plusse ka muidugi, platsinägemine ja söötmine jms on täitsa tibens-tobens. BBL tasemel hea mängujuht ja back-up pointina ka VTB-s saaks hakkama aga et VTB põhimängujuht on Timmu ja varus MDorbek. No eks näis. Ehk hooaja peale saadakse midagi modernsemat sinna positsioonile juurde.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4777
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

See hooaeg saab olema Martin Dorbeku jaoks tõehetkeks. Timmu ei ole kindlasti võimeline VTB-s (või eurosarjas) nii suuri minuteid mängima kui Machado. Kuigi Ross ja Veideman (ning ka Olmre) võivad samuti vajadusel mängujuhi rolli täita, peaks Dorbek kõigi eelduste kohaselt saama senisest suurema võimaluse end rahvusvahelisel tasemel tõestada. Kindlasti mõjutab ta sooritusi tippmeeskondade vastu see, et ta pallikäsitlus ei ole päris nii plastiline nagu see olema peaks, aga palju olulisem on seni olnud isegi vast psühholoogiline pool: ta loovutab rünnakul liialt kergelt initsiatiivi ja mängujuhi rolli SG-le ning taandab end passiivseks kõrvaltvaatajaks. Loodaks näha talt algaval hooajal senisest palju suuremat otsustavust ja nahaalsust rünnakufaasis.
armando007
Kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 01 Apr 2015, 14:24

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas armando007 »

Uhhuu kirjutas:Timmu ei ole kindlasti võimeline VTB-s (või eurosarjas) nii suuri minuteid mängima kui Machado.
On see Timmu mis ta on,aga minuarust füüsisega tal küll probleeme pole.Ma isiklikult kardan pigem seda tema aeglast töntsa-töntsa stiili ja rünnaku kinnikiilumist.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevcramo »

Pikkus ka, tuleb mõni pikem PG vastu ja hakatakse post-up'ima teda tihedalt
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4777
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

armando007 kirjutas:
Uhhuu kirjutas:Timmu ei ole kindlasti võimeline VTB-s (või eurosarjas) nii suuri minuteid mängima kui Machado.
On see Timmu mis ta on,aga minuarust füüsisega tal küll probleeme pole.Ma isiklikult kardan pigem seda tema aeglast töntsa-töntsa stiili ja rünnaku kinnikiilumist.
Ma arvan pigem seda, et võrreldes Machadoga hakkab tema pealt kaitses palju rohkem kärisema. Ei meenu, et Machado oleks VTB-s vigu täis teinud, küll aga tegi seda Venemaa esiliigas Timmu.

Samuti on ta jätnud mulje kui mängija, kes on efektiivne siis, kui ta mänguaeg on 20-25 minuti kandis. Suurema mänguaja puhul kipuvad tal justkui ideed mängujuhtimise koha pealt otsa saama. Nii et osaliselt oleme vist ikkagi samal arusaamal?
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Zog »

No ma siin küll pean veidi parandama, kaitse oli Machado puhul ikkagi selgelt tema nôrkus, ja ega temagi poleks kahemeetrisele mehele post-up'is vastu saanud.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4777
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Zog kirjutas:No ma siin küll pean veidi parandama, kaitse oli Machado puhul ikkagi selgelt tema nôrkus, ja ega temagi poleks kahemeetrisele mehele post-up'is vastu saanud.
Kaitse võis ta nõrgim külg küll olla, kuid kui esimesed mängud VTB-s välja arvata, oli ta selles osakonnas siiski täiesti adekvaatne, Vähemalt minu silmale.
armando007
Kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 01 Apr 2015, 14:24

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas armando007 »

Uhhuu kirjutas:
armando007 kirjutas:
Uhhuu kirjutas:Timmu ei ole kindlasti võimeline VTB-s (või eurosarjas) nii suuri minuteid mängima kui Machado.
On see Timmu mis ta on,aga minuarust füüsisega tal küll probleeme pole.Ma isiklikult kardan pigem seda tema aeglast töntsa-töntsa stiili ja rünnaku kinnikiilumist.
Ma arvan pigem seda, et võrreldes Machadoga hakkab tema pealt kaitses palju rohkem kärisema. Ei meenu, et Machado oleks VTB-s vigu täis teinud, küll aga tegi seda Venemaa esiliigas Timmu.

Samuti on ta jätnud mulje kui mängija, kes on efektiivne siis, kui ta mänguaeg on 20-25 minuti kandis. Suurema mänguaja puhul kipuvad tal justkui ideed mängujuhtimise koha pealt otsa saama. Nii et osaliselt oleme vist ikkagi samal arusaamal?
Machado oli kraad kõrgema klassiga.Oleks Machado olemas,eelistaks teda Timmule.Timmu on rohkem selline hea vahetusmees,aga mitte esimene PG.Aga see selleks,see minu isiklik arvamus.

Plusse-miinuseid on neil mõlemal.Nii Machadol,kui Timmul.Timmul lihtsalt väheke rohkem miinuseid.

Füüsise kohapealt ma Timmut samas nii kehvaks ei peaks.(kui pikkus välja jätta) Eks mäletetavasti jooksis Machadol ka juhe kokku,kui liiga kaua platsile jäi ja puhkust ei antud.Vahetama ikka peab,selge see.

Aga näis no mis saab. :)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Selle hooaja meeskond meenutab VTB algusaastaid, kus põhimängujuht oli Tanel Sokk ja meeskond oli täis küsimärgiga leegionäre.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Oskar8 »

Mul on hea meel, et Timmu Kalevis. Nüüd kõik need korvpallivõhikud kes siin Machadot kirusid saavad aru, et Kalevi ainus võimalus euroopas konkurentsi pakkuda on see, kui meil on PG positsioonil väga hea mees. Ehk siis mees kes teeb ise skoori, on selge liider ja muudab selgelt kõik teised mängijad platsil ka paremaks. Sokuga oleme taas VTB-s 1-2 võidu sats.

Ma eelistaksin tandemit Machado - Rain Raadik iga kell tandemile Sokk - Boone/Benson/jne.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Zog »

Huvitav et ühte asja pole veel keegi välja toonud... Eesti koondise ja Timmu seisukohast on ju Kaleviga liitumine väga hea. Kusjuures ma juhiksin tähelepanu sellele et kuna Timmu pole ju kunagi varem sellisel tasemel klubihooaega mänginud, siis ega me keegi ei tea ju täpselt, mis temaga saama hakkab.

Keegi siin lootis et sel hooajal näeme me Martin Dorbeku esiletõusu... mina panustan pigem sellele, et sel hooajal näeme me Veidemani liikumist mängujuhi positsioonile. Kui on valida Veidemani ja Rossi vahel, või kui nad peavad korraga platsil olema, siis mängujuhiks paneks mina küll igal juhul Veidemani. Lõppude lõpuks, Veideman ja Ross korraga oleks ju päris kõva tagapaar... teravust peaks vähemalt jaguma ja samas mõlemad viskavad kolmest ka piisavalt hästi. Ainult söötmisega võib probleeme tekkida.
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas tont »

Oskar8 kirjutas:Mul on hea meel, et Timmu Kalevis. Nüüd kõik need korvpallivõhikud kes siin Machadot kirusid saavad aru, et Kalevi ainus võimalus euroopas konkurentsi pakkuda on see, kui meil on PG positsioonil väga hea mees. Ehk siis mees kes teeb ise skoori, on selge liider ja muudab selgelt kõik teised mängijad platsil ka paremaks. Sokuga oleme taas VTB-s 1-2 võidu sats
Julgen selles kahelda, liidan Sinu pakutule veel 10-12 võitu juurde.
Vasta