BC Rakvere Tarvas

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Zog »

Ei saa eriti probleemile pihta... kas siis 5 lühikest ja 0 pikka on parem variant? Ma oleks igatahes küll õnnelik, kui selline tüüp Tarvasse maanduks... ning kui tema kasutamisest rääkida siis Tarvas on üks väheseid Eesti klubisid kelle esituses näeb aeg-ajalt päris ilusaid pick-n-roll'i sooritusi, aga see muidugi eeldab tasemel tsentri olemasolu.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

Seda võis karta, sest Itaalia esiliiga leegionäride tase on nüüd välismaalaste limiidi tõttu tõusnud. Edas? No pigem Tarvas kui Cramo pingil, muuseas seal ta maanduks suure tõenäosusega samuti nelja peal. Või kui Tarvas ei sobi, siis küllap ka Valgas talle koht leidub.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4784
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Uhhuu »

Paistab, et Tarval on põhjust tsentriotsingutel uuele ringile minna. Montenegrolasest veteran suutis karikamängudes Tartu Kalev/Estiko vastu visata keskmiselt 2 punkti mängus.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas theundertaker »

Tarvas sai pähe oma lühikese pingiga kohukeste käest, et meie mängima karika poolfinaalis kohukestega.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

K-Kalev on sel hooajal muidugi kõvasti tugevam kui mullu, kuid Tarvas on samuti tasemes veidi tagasi andnud.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas toivo »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=72757129" onclick="window.open(this.href);return false;

Strupovics juba läinud.

http://epl.delfi.ee/news/sport/andres-s ... d=72748059" onclick="window.open(this.href);return false;

Seda lugu täismahus, anyone?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Rix »

Rakvere korvpallimeeskonna peatreeneri sõnul on Eestis häid mängijaid vaid kahe meeskonna jagu.

Andres, korvpallispetsialistid väidavad, et sa ei ajavat enam Eesti asja. Tarvases on kuus välismaalast, kelle kõrval jagub mänguaega kahele Eesti mehele. Miks nii?

Kui endal ei jagu mängijaid, kes jaksaksid meie meistriliiga tasemel asju hoida, siis tuleb võtta välismaalt. Olen üritanud iga aasta võtta nii palju Eesti poisse punti kui võimalik. Üritan ka sel aastal. Paljud, kes minu käe all on mänginud – Reimo Tamm, Renato Lindmets, Kaido Saks –, on nüüd TLÜ/Kalevis, sest nad elavad Tallinnas ja saavad seal tööl käia. Tahtsin Janar Sood, aga tema sai Cramoga kaubale, sest seal on suurem väljakutse VTB liiga näol. Sten Sokuga oli mul diil, et kui mujale ei saa, tuleb minu juurde. Läks Cramosse. Reinar Hallikuga sama lugu: ütlesin, et kui sul välismaal kohta pole, siis minu juures ikka on. Praegugi olen valmis endale võtma Rocki ja Kalevi poisse, kes seal ripakile jäävad. Ütlen neile kogu aeg, et andku mulle rendile, saavad siin 30 minutit mänguaega ja nii on Eesti koondisele palju kasulikum. Meil on üldse Eestis kahe meeskonna jagu häid mängijaid.
Kas Tarva enda noortemeeskond ei suuda piisavalt järelkasvu toota?

Meil on 60–70 poissi, kes koos treenerite Madis Putko ja Märt Raamiga tublit tööd teevad. Iga aasta tõuseb keegi mulle pingile – praegu näiteks Sander Ramul ja Erik Kaasik, aga meistriliiga tase on niivõrd kõvaks aetud, et nad ei anna veel seda mõõtu välja. Viimane mees, kes siit komeedina taevasse tõusis, oli 2010. aastal Rain Veideman.
Üheksa meest kümnest on meeskonnas mustad. Kus neil see noortekorvpall on?

Küsiksin niimoodi: kas Itaalias on siis klubide eesotsas puhta lollid? Üheksa meest kümnest on meeskonnas mustad. Kus neil see noortekorvpall on? Paremad lähevad NBA-sse, aga meistriliigas mängivad samuti välismaalased. Kas te Kalev/Cramo viimast mängu nägite? Helistage Loimaa Bisonsile ja küsige neilt sama! See on paraku selle aja märk.
Mis eesmärgid oled tänavusele meeskonnale seadnud? Kas mängite kuue välismaalasega pronksile või unistate suuremalt?

Tead, ma teen seda tööd sellepärast, et mul on omad kriteeriumid.

Korvpall on Rakveres au sees. Iga aasta vaatan, kuidas saalis rahvast on. Hooajaeelsel turniiril oli üle tuhande vaataja. Me peame neile tagama selle, et oleksime komplekteerituselt võrdsed vastased.
Korvpall on Rakveres au sees. Iga aasta vaatan, kuidas saalis rahvast on.

Kui saab mõnele mehele siit tiivad kaasa anda, siis seda parem. Medal, teine, kolmas... See pole tähtis. Olen neid medaleid noppinud iga teine hooaeg. Eelkõige on mulle tähtis see, kui inimesed mu selja taga ütlevad: „Ära tõmba veel stepslit välja. On, kuhu reede õhtul tulla.”
Aga tahaksid ju need tiivad mõnele Eesti mängijale kaasa anda?

Eelkõige seda, muidugi. Mul ei ole plaani leegionäride pealt teenida.

Sa ei võida siin rahaliselt midagi, kui välismängija edasi müüd.
35 aastat pole nii toredat mängijat tulnud nagu Martin Müürsepp minu käe alt.

Hinge alt teeb soojaks, kui madalapalgaline mees nagu Brandis Raley-Ross tõuseb liiga parimaks mängijaks.

Meie renomee ei ole paha: meilid on täis, pakutakse mängijaid. Tarvas on tuntud klubi. Ma ise muretsesin aastaid tagasi, kui mul kolm ameeriklast oli, et ei tea, kas inimesed ikka tulevad mängule. Aga näed, tulevad.
Ütled siis kriitikutele, et Andres Sõber ajab endiselt Eesti asja?

Neile, kes räägivad mulle Eesti asja ajamisest, tuletaksin meelde sellist nime nagu Martin Müürsepp. 35 aastat pole nii toredat mängijat tulnud nagu tema minu käe alt.

Mul praegugi on siin Viru-Nigulas Padaorus 14–15 teise-kolmanda klassi jõmmi, keda ma koolivaheaegadel iga päev tunnikese-poolteist õpetan.

Kossuvärk on mulle eluaeg tähtis olnud.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4784
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Uhhuu »

Loodetavasti palkab Tarvas nüüd ühe puhta mängujuhi ning saadab ka Goode`i, kes pole meistriliiga tasemel tsenter, kodupoole, ja neist võib veel asja saada.
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas MEGA IRW »

Sõber on ikka fakken mölameheks taandunud, peab tunnistama. Taob siin 5a vana Veidemani ja 25a vana Müürsepa trummi kui enda tase sitt mis misitt. Pärnus, Raplas jätkub noori küll, kes mängivad järjest paremini.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Zog »

Nooh, tegelikult on see Rapla meeskond ka nüüd päris mitu aastat tegutsenud, aga koondisesse pole sealtki arvestatavat lisa tulnud, Pärnust samuti mitte. Peale Veidemani kiputakse ära unustama et ka Martin Dorbek mängis kaks hooaega Rakveres + veel lisaks Sõbraga U20 EM'il. Raplasse läks ta ainult paariks kuuks.

Lisaks said Rakverest omale tuule tiibadesse Kristo Saage (tõusis seal koondise meheks, pääses edasi Leedu meistriliigasse ja Rock'i) ja Reinar Hallik (enne Rakveret mängis Valga Welg'i nimelises meeskonnas). Nad polnud küll verinoored, aga tegid suure sammu edasi sellegipoolest.

Praegusel hooajal on lihtsalt Tarval komplekteerimine untsu läinud... eestlased pääsesid näppude vahelt minema ja välismängijad pole samuti päris oodatud taset näidanud. Aga aega veel on ja ma usun et küll nad kosuvad.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

MEGA IRW kirjutas: Pärnus, Raplas jätkub noori küll, kes mängivad järjest paremini.
Igavesti noored ja andekad :irw
Pole sealt kedagi nii tulnud. Eelmisel hooajal olid Eesti klubid Balti liigas isegi konkurentsivõimelised, sel aastal on taandutud traditsioonilisse peksupoisi rolli.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas KalevRuus »

Ma olen tavaliselt Sõpra selliste vaidluste puhul kaitsnud aga see Strupovicsi värk ja need põhjendused on natuke koomilised tõesti. KMLis mängitud vaid üks mäng ja juba hakkab edasi-tagasi ralli pihta.

Tra, ei saa jättta märkimata, et tulin niigi ülisita tujuga koju, võtsin lahti Rapla BBLi mängu Delfist ja seis oli 27:20 Raplale. Vaatasin natuke aega ja seis oli 29:39 vastastele... Panin kinni. Oehh raisk küll.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Rio »

KalevRuus kirjutas:Ma olen tavaliselt Sõpra selliste vaidluste puhul kaitsnud aga see Strupovicsi värk ja need põhjendused on natuke koomilised tõesti. KMLis mängitud vaid üks mäng ja juba hakkab edasi-tagasi ralli pihta.

Tra, ei saa jättta märkimata, et tulin niigi ülisita tujuga koju, võtsin lahti Rapla BBLi mängu Delfist ja seis oli 27:20 Raplale. Vaatasin natuke aega ja seis oli 29:39 vastastele... Panin kinni. Oehh raisk küll.
No nüüd on vähemalt käes... vist
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

No ka Tarvas sai võidu kätte, mängides suure osa mängust viiekesi + Peterson ja Goode puhkust andmas. Raap on taandunud pingile, kas sai vigastada või ei luba mänguvorm enamat.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

Uhhuu kirjutas:Loodetavasti palkab Tarvas nüüd ühe puhta mängujuhi ning saadab ka Goode`i, kes pole meistriliiga tasemel tsenter, kodupoole, ja neist võib veel asja saada.
Mängu ei näinud, aga statside järgi tegi Goode Jekabpilsi vastu hea mängu. Võib-olla on rohkem kohanemises asi. Võrreldes Brooksiga ta nüüd küll kehvem ei saa olla.
Vasta