Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas pebeetu »

KalevRuus kirjutas:Tänase mängu põhjal võib vist öelda, et Keedus pole enam ainult augutäitja ja ebastandse mängijana vastastele peavalu valmistaja, vaid ongi viskajana jõudnud uuele tasemele. Senises kahes VTB mängus on ta kolmeseid tabanud 5/10 ja samuti kahes mängus eestikatel 5/9. Pole paha.

Soo debüüt oli samuti korralik, 15 minutiga 11 punkti ja ainult möödavise.
Minu mäletamist mööda oli Keedus ka eelmise hooaja algul päris hea,viskas kolme nagu kulda ning rabas lauas.Alates detsembrist aga kadus mees pildilt.Eks seal oli põhjus ka Freimanise tulekul,kes Eriku mänguaega ja enesekindlust hulga kärpis.No loodame siis,et selline Keedus kestab hooaja lõpuni :)
armando007
Kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 01 Apr 2015, 14:24

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas armando007 »

Kui nüüd seda Cramo selle hooaja madala kvaliteediga täidetud PG-positsiooni juttu edasi veidi heietada,siis.....Võtsin ette eilse K-Kalevi mängu statistika.Silma jäi sealt Dorbeku masendav saldo.17 minutit,0 punkti.Ok,punktid,aga ka 0 RS.Ülejäänud statistika ka selline noormängija oma rohkem.Kui isegi poolamatööride vastu mees,kes peaks olema mängujuht teeb null punkti ja ei suuda ühtegi resultatiivset söötu teha,siis on ikka päris hapu.Arusaadav täiesti,et ilmselt ühtegi uut PG-d hetkel juurde ei tule,aga natuke niru on see värk.Timmu statid veidike paremad,aga ikkagi kui võtta,et ta põhi PG ja vastas K-Kalev,siis kesine on see värk.
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 450
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas JukuNoorem »

Madala kvaliteediga täidetud PG-positsiooni jutt pole heietamine, vaid viitamine tõsisele probleemile. Maksuameti nõuetest tulenevalt on see aasta võimalused mängijate palkamiseks ahtamad, kui varem ja seega saavadki tõenäoliselt rohkem mänguaega Dorbek, Olmre ja ma paneksin siia ka Sokku. Probleem on selles, et esialgu nad ei kasuta ära oma võimalust. Mängivad oma keskmise taseme välja, aga ei enam. See ei tule kasuks ei neile ega ka mitte Kalevile.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

armando007 kirjutas:Kui nüüd seda Cramo selle hooaja madala kvaliteediga täidetud PG-positsiooni juttu edasi veidi heietada,siis.....Võtsin ette eilse K-Kalevi mängu statistika.Silma jäi sealt Dorbeku masendav saldo.17 minutit,0 punkti.Ok,punktid,aga ka 0 RS.Ülejäänud statistika ka selline noormängija oma rohkem.Kui isegi poolamatööride vastu mees,kes peaks olema mängujuht teeb null punkti ja ei suuda ühtegi resultatiivset söötu teha,siis on ikka päris hapu.Arusaadav täiesti,et ilmselt ühtegi uut PG-d hetkel juurde ei tule,aga natuke niru on see värk.Timmu statid veidike paremad,aga ikkagi kui võtta,et ta põhi PG ja vastas K-Kalev,siis kesine on see värk.
Meeskond saavutas täiesti tähtsusetus mängus 40-punktilise võidu pärast 13 tunni pikkust reisimist eelmisel päeval. Kui tahes mõttetu või ebasümpaatne mõni mängija ka ei tundu, siis see ei ole see mäng, mille alusel kedagi maha tegema hakata. Esmaspäeval on selle hooaja üks väheseid kohustusliku võidu võtmise kohti VTB-s. Kui Timmu ja Dorbek seal ka välja ei vea, siis on tõesti alust nende pihta tuld anda.
armando007
Kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 01 Apr 2015, 14:24

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas armando007 »

Uhhuu kirjutas:
armando007 kirjutas:Kui nüüd seda Cramo selle hooaja madala kvaliteediga täidetud PG-positsiooni juttu edasi veidi heietada,siis.....Võtsin ette eilse K-Kalevi mängu statistika.Silma jäi sealt Dorbeku masendav saldo.17 minutit,0 punkti.Ok,punktid,aga ka 0 RS.Ülejäänud statistika ka selline noormängija oma rohkem.Kui isegi poolamatööride vastu mees,kes peaks olema mängujuht teeb null punkti ja ei suuda ühtegi resultatiivset söötu teha,siis on ikka päris hapu.Arusaadav täiesti,et ilmselt ühtegi uut PG-d hetkel juurde ei tule,aga natuke niru on see värk.Timmu statid veidike paremad,aga ikkagi kui võtta,et ta põhi PG ja vastas K-Kalev,siis kesine on see värk.
Meeskond saavutas täiesti tähtsusetus mängus 40-punktilise võidu pärast 13 tunni pikkust reisimist eelmisel päeval. Kui tahes mõttetu või ebasümpaatne mõni mängija ka ei tundu, siis see ei ole see mäng, mille alusel kedagi maha tegema hakata. Esmaspäeval on selle hooaja üks väheseid kohustusliku võidu võtmise kohti VTB-s. Kui Timmu ja Dorbek seal ka välja ei vea, siis on tõesti alust nende pihta tuld anda.
Arvamuse võib ikka välja hõigata,selleks ju foorum ongi,et saaks arutleda.Minu arvamus on,et PG-dega on seis hetkel jama.Ja pole see välja hõigatud pelgalt eilse mängu pealt.Mingit konkreetset vimma,või ebasümpaatsust Timmu ja Dorbek minus samuti isiksusena ei tekita,lihtsalt nende tase antud kontekstis ei anna just põhjust aplodeerimiseks.Pealegi,see 13 tunnine reis pole ka eriline argument,meeskond tervikuna ei mänginud just pahasti.Hambusse jäi mulle eelkõige Dorbek.Mees mängib 17 minutit ja statistika on sisuliselt null.Siinkohal polegi kõik see pigem materdamisena mõeldud,lihtsalt murelikuks teeb,kuidas taolise tasemega paar terve hooaja üldse välja veab.Paar,kes isegi K-Kalevi vastu kahepeale mingi 4 silma viskab ja 3 RS jagab.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Zog »

Ma ütlen sulle nüüd päris tõsiselt, et see mäng K-Kalevi vastu ei puutu absoluutselt asjasse. Kui tappa oleks saadud või viimasel minutil paaripunktiline võit võetud siis puutuks, või kui meeskonnas mingi ilge käärimine oleks ja oleks vajadust ennast tõestada kuidagi, aga praegu on sellest mistahes vormis järeldusi teha ikka täiesti mõttetu. Timmu ja Dorbeku taset võime me eelnevate hooaegade põhjal suht adekvaatselt hinnata... ma veel korra ütlen et viimane mäng Klandorfi satsi vastu ei anna sisuliselt mitte mingit uut informatsiooni.

Aga muidugi, laias laastus olen ma sinuga nõus, et ideaalis võiks meil muidugi olla üks kõvemal tasemel mängujuht, AGA... ega Varrak, Valdmaa ja co. lollid pole, järelikult siis rahakott ei võimalda ja nii lihtne see asi ongi. Tegelikult ütleks ma esimese kahe VTB mängu ja Rockiga kohtumise järel nii, et lootust on küll selle meeskonnaga ka mõned võidud ikkagi noppida. Seda ma kirjutasin juba enne hooaja algust, et eelmise hooaja edu kordamine oleks veelgi uskumatum kui selle esmakordne saavutamine eelmisel hooajal juba oli, aga kusagil 7-8-9 võitu hooaja peale on minu meelest jätkuvalt, ka praeguse koosseisuga, täiesti realistlik eesmärk.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Zog kirjutas:Ma ütlen sulle nüüd päris tõsiselt, et see mäng K-Kalevi vastu ei puutu absoluutselt asjasse. Kui tappa oleks saadud või viimasel minutil paaripunktiline võit võetud siis puutuks, või kui meeskonnas mingi ilge käärimine oleks ja oleks vajadust ennast tõestada kuidagi, aga praegu on sellest mistahes vormis järeldusi teha ikka täiesti mõttetu. Timmu ja Dorbeku taset võime me eelnevate hooaegade põhjal suht adekvaatselt hinnata... ma veel korra ütlen et viimane mäng Klandorfi satsi vastu ei anna sisuliselt mitte mingit uut informatsiooni.

Aga muidugi, laias laastus olen ma sinuga nõus, et ideaalis võiks meil muidugi olla üks kõvemal tasemel mängujuht, AGA... ega Varrak, Valdmaa ja co. lollid pole, järelikult siis rahakott ei võimalda ja nii lihtne see asi ongi. Tegelikult ütleks ma esimese kahe VTB mängu ja Rockiga kohtumise järel nii, et lootust on küll selle meeskonnaga ka mõned võidud ikkagi noppida. Seda ma kirjutasin juba enne hooaja algust, et eelmise hooaja edu kordamine oleks veelgi uskumatum kui selle esmakordne saavutamine eelmisel hooajal juba oli, aga kusagil 7-8-9 võitu hooaja peale on minu meelest jätkuvalt, ka praeguse koosseisuga, täiesti realistlik eesmärk.
Kirjutame alla. Kokkuvõttes saaks ikkagi olemasolevate 2-ga mängujuhi kohta lappida. Kui hooaja algul tundus korraks, et pole sel korvialusel ka laias laastus häda midagi (arvestades asjade seisu suvel), siis selles mõttes on VTB-s probleem olemas, et korvialused mehi on ikka tõesti vaid kolm, kellest üks hetkel alavormis ja teised kaks alles kohanevad ja kui juhtub, rtüi, veel vigastus kah otsa, siis...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Tere tulemast Video-Toome!
flymadman
Kasutaja
Postitusi: 147
Liitunud: 02 Aug 2014, 16:33

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas flymadman »

Ei,ei ,ikka nii nagu mees valjakul tegutseb-flashi Joss.
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 450
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas JukuNoorem »

Ma esimese hooga lugedes jäin mõtlema, et kuidas Toome Kalevisse tuleb, kui põlved enam ei kanna.

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/kml ... d=72711711

Video-Joosep jah :D

Huvitav, miks ta Kalevisse värvati? Ma tean nii palju, et füsioteraapias peaks ta kevadel lõputööd kaitsma, rohkem mitte.
flymadman
Kasutaja
Postitusi: 147
Liitunud: 02 Aug 2014, 16:33

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas flymadman »

palka ei saa kalevis,lehismets aitab kevadel jossil ulikooli loppu too vormista,voi hoobis tuli rocki poolt spiooniks,kes kurat seda teab.....
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Ja Skele kaasus leidis ka loogilise ja ettearvatava lõpu. :D
flymadman
Kasutaja
Postitusi: 147
Liitunud: 02 Aug 2014, 16:33

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas flymadman »

lepingut pole ,isiklik pankrott,kontosi pole ja kui on siis arestitud,Naise nimel olev Masarati vahemalt alles loodedavasti.
Loogiline kaik oleks Kalevisse tulla tagasi,kyll valdmaa natuke sularaha ka kuskilt leiab et mees elus hoida.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas toivo »

Tarva tase tal pigem praegu.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 699
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Aasta aega rakvere viinereid süüa vist ei ole väga suur motivatsioon.

Škele on lahe vana, aga ilmselgelt oli trennis kui mõistust jagati. Samas mul ei oleks midagi selle vastu kui ta 500€ eest kuus Kalevis eestikaid mängiks.
Vasta