FIBA Europe Cup

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Limitless18
Kasutaja
Postitusi: 34
Liitunud: 01 Mai 2015, 16:19

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas Limitless18 »

Kahjuks Iisraeli klubi võitis võõrsil Lukoili.
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas MEGA IRW »

Viimaste hulgas lõpetatakse VTBs anyway, mäng käibki maksimaalselt 13. koha peale, halval juhul 15. viimaseks ei tohiks ikka jääda.
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 450
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas JukuNoorem »

3. taseme eurosari (varem Eurochallenge, nüüd Europe Cup) on alati silma paistnud sellega, et 1. voorus meeskondade tugevus varieerub seinast seina. Tagumine ots on võrreldav ETHA-ga, esimene ots aga Eurocupi keskmisega. Ma olen Armando007-ga nõus selles suhtes, et praegusest alagrupist on võimalik normaalse mänguga võita ainult Lukoili, ülejäänud kahte puhul peavad aga 2-3 meest tegema väga hea mängu. Loosiõnn pole asi, mida arutada. Meeskonna tõeline tugevus selgub mängupäeval väljakul.

Ma leian, et Eurosarja minekut pole mõtet tagantjärgi maha teha. Isegi, kui see tsükkel lõpeb 6 kaotusega ja võiduta. Kindlalt kaotati ainult Enyseile täna, Maccabi vastu murduti viimasel veerandi II poolel ja Lukoili vastu ei jäädud samuti häbisse.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas vaim564 »

JukuNoorem kirjutas:3. taseme eurosari (varem Eurochallenge, nüüd Europe Cup) on alati silma paistnud sellega, et 1. voorus meeskondade tugevus varieerub seinast seina. Tagumine ots on võrreldav ETHA-ga, esimene ots aga Eurocupi keskmisega. Ma olen Armando007-ga nõus selles suhtes, et praegusest alagrupist on võimalik normaalse mänguga võita ainult Lukoili, ülejäänud kahte puhul peavad aga 2-3 meest tegema väga hea mängu. Loosiõnn pole asi, mida arutada. Meeskonna tõeline tugevus selgub mängupäeval väljakul.

Ma leian, et Eurosarja minekut pole mõtet tagantjärgi maha teha. Isegi, kui see tsükkel lõpeb 6 kaotusega ja võiduta. Kindlalt kaotati ainult Enyseile täna, Maccabi vastu murduti viimasel veerandi II poolel ja Lukoili vastu ei jäädud samuti häbisse.
No ma ei ütleks, et Jenissei vastu häbisse jäädi, kaotati tugevale klubile võõrsil normaalse vahega. Kui oleks kaotus tulnud selline nagu möödunud aastal Tallinnas, siis oleks piinlik olnud. Võiduvõimalusi oli nii Rishoni kui Lukoili vastu. Tallinnas on kindlasti häid šansse ka Jenisseid võita.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas japs »

No mida? Tõsimeeli arutatakse seda, kas eurosarja minek oli õige???
Ainuke vähegi mõistetev põhjus seda mitte teha oleks olnud rahaline.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas Uhhuu »

Mulle sümpatiseerib VTB+eurosarja mängimine juba ainuüksi koondise seisukohast vaadatuna. Kalevi eest mängimine on samahästi kui heatasemelist liigat mängivasse välisklubisse kuulumine. Meeskond peab välissarjades rohkem mänge kui eestikatel (playoff ja karikavõistlused kaasa arvatud). Balti liiga mängimine ei annaks midagi juurde ei mängijate seisukohast (raske on leida motivatsiooni, et loksuda 6-10 tundi Baltikumi avarustes, et mängida teise- ja kolmandajärguliste Leedu ja Läti klubidega, kui oled paar päeva varem kohtunud Nymburki või Avtodoriga), ega ka klubi (eurosarjas oli vähemalt võimalik teenida preemiat) ja paljude fännide jaoks (Balti liiga ei ole enam kuigi atraktiivne). Kahjuks sattus võimalikest halvim loos: igast tugevusgrupist saadi nimekaim vastane. Ehk siis vastupidine stsenaarium kui koondise puhul, kes sai EM-iks soodsaima alagrupi, mis võimalik.
armando007
Kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 01 Apr 2015, 14:24

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas armando007 »

Ei ole minul ka midagi eurosarja vastu.Mõte polnud ju üldsegi selles.Pigem selles,et on mängitud ennast seisu kus laual on kaks tugevat sarja ,mida mängitakse sisuliselt ühe keskmängija ja PG-ga.Veidi üle oma varju,arvestades graafikut.Suvel komplekteerides oli ju teada,et tuleb pikk ja keeruline hooaeg.Eurosarja kui sellise mängimise poolt olen ma kahe käega,lihtsalt mõnel positsioonil oleks veidi sügavust vaja selle graafiku tarbeks mis meil laual on hetkel.Ja just antud hetkel ,ma rõhutan antud hetkel ei anna põrumine eurosarjas suurt kasutegurit,arvestades,et on tulemas tähtsad mängud VTBs.Suures plaanis on eurosari ikka positiivne nähtus,lihtsalt hetkel läks s.tasti....ilmselt.Ehk juhtub ime ja pääsetakse edasi,aga see on väga raske.... Peaasi,et mängudeks Volgogradi,Astana ja Enisseyga mehi vigastada ei saa ega teki füüsilist/emotsionaalset mõõna.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas Rio »

Ei ole see kaitse midagi muutunud !
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas villu123 »

Kui keegi vaatas Rocki mängu siis sellega võrreldes mängib Kalev poole kiiremat korvpalli!
Veideman oma headuses. ei püsi tal pall käes!
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas MEGA IRW »

See mäng on hiljemalt III veerandil läinud, varem või hiljem see kaitse enam ei pea...
Viimati muutis MEGA IRW, 18 Nov 2015, 21:24, muudetud 1 kord kokku.
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas villu123 »

Huvitav mis sellega on , et Killingsworthi nime pole särgil, liiga karm perekonnanimi türklaste jaoks?
elchukakabra
Kasutaja
Postitusi: 306
Liitunud: 29 Dets 2010, 20:56

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas elchukakabra »

villu123 kirjutas:Huvitav mis sellega on , et Killingsworthi nime pole särgil, liiga karm perekonnanimi türklaste jaoks?
Juutide pigem
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas Rio »

,,,jaaaa sinna ta läks!!!
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas Sten »

Kurb vaadata selle "meeskonna" mängu. Meeskonda seal palju pole.
Pilt
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: FIBA Europe Cup

Postitus Postitas Uhhuu »

Timmu pingile ning täpselt kahe minutiga 0-9.
Vasta