Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

theundertaker kirjutas:No esimeses mängus peaks olema lihtsam ja teises mängus teda rohkem kasutama.
Praeguses olukorras tuleks neile, kes muidu üle 30 min mängivad (eriti Boone ja Freimanis) karikamängudes puhkust anda ja las need Soo, Jurno, Olmre, M.Dorbek, Keedus möllavad.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

hetkel ma ka väga ei paanitseks. see, et saadaks võimalikult kvaliteetne mängija võimalikult lähedaste omadustega sellele, mida meeskonnal kõige enam vaja on, on tunduvalt olulisem, kui see kas mängija jõuab siia enne või pärast pühi. Muidugi kui 03.01 ülioluliseks mänguks VEFiga kedagi kohal ei ole, on asi juba murettekitav. Jah loomulikult oleks karikas ja vahepealsed eestikad hea võimalus uuel mehel meeskonnaga harjuda aga kvaliteet ja vastavus ikkagi ennekõike.
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

Täitsa kurb vaadata m6tleisn m6ni p2ev tagasi ,et miks ei võiks see vend kalevisse tulla aga v6ta n2pust.

Josh Harrellson signs with VEF Riga

Selle vennga pani nüüd vef kyll täpi ei imesta kui nüüd kalevile selle venna abiga 2ra pannakse masendav ,et ei osata turul ringi vaadata.
armando007
Kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 01 Apr 2015, 14:24

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas armando007 »

korvpallihuviline kirjutas:Täitsa kurb vaadata m6tleisn m6ni p2ev tagasi ,et miks ei võiks see vend kalevisse tulla aga v6ta n2pust.

Josh Harrellson signs with VEF Riga

Selle vennga pani nüüd vef kyll täpi ei imesta kui nüüd kalevile selle venna abiga 2ra pannakse masendav ,et ei osata turul ringi vaadata.
Niisama huvi poolest ......Miks sa arvad,et VEF selle vennaga täppi pani?
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

armando007 kirjutas:
korvpallihuviline kirjutas:Täitsa kurb vaadata m6tleisn m6ni p2ev tagasi ,et miks ei võiks see vend kalevisse tulla aga v6ta n2pust.

Josh Harrellson signs with VEF Riga

Selle vennga pani nüüd vef kyll täpi ei imesta kui nüüd kalevile selle venna abiga 2ra pannakse masendav ,et ei osata turul ringi vaadata.
Niisama huvi poolest ......Miks sa arvad,et VEF selle vennaga täppi pani?
pekas tõdema, et kas kalev/cramo ei oska lepinguid fikseerida, või mis?...see sama vef, kelle hooaeg on alanud kehvalt, kel see aasta kõigiaegade madalam eelarve on tänaseks mitte töötavast kooslusest lahti lasknud peatreeneri, väikese usaka ja nüüd ka pikast usakast, asemele tuleb nüüd uus...
eesti klubidel( siinjuures ka tartu rock ) kas oskamatusest või tahtmatusest -valitud mees peab maksku mis maksab sobima ja vaadatakse/loodetakse lõpuni isegi kui ei sobi ja siis hooaja lõpul alatakse??? muutmine on oskus! kui ei toimi, siis tuleb muuta? ja ärge hakake rääkima karandeeritud lepingutest...pliis juhtkond las saadab sibula kas või vef-i, et ära õppida, kuidas saab isegi peatreeneri peale ebaõnnestunud hooaja algust lahti lasta!
kas see lätlaste josh on sama hea, kui cramo josh - ma ei tea, küll tean seda et juba koos killingsworthiga oli cramo korvialune komplekteeritud a`la balti liiga tasemel, nüüd kui viimast enam ei ole, siis nüüd healjuhul kml tasmel...saab näha, kuidas üksik hunt freimanis peale boone pisivigastust või grippijäämist korvialust kontrollib per 40 min, ja supermario keedus teda aitab? hallo kalev/cramo juhtkond, olete vist ikka liigapalju vene filme vaadanud, et veneruletti mängite?
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas SirCharles »

armando007 kirjutas:
korvpallihuviline kirjutas:Täitsa kurb vaadata m6tleisn m6ni p2ev tagasi ,et miks ei võiks see vend kalevisse tulla aga v6ta n2pust.

Josh Harrellson signs with VEF Riga

Selle vennga pani nüüd vef kyll täpi ei imesta kui nüüd kalevile selle venna abiga 2ra pannakse masendav ,et ei osata turul ringi vaadata.
Niisama huvi poolest ......Miks sa arvad,et VEF selle vennaga täppi pani?
Oleme ausad , see Harrelson tundub ikka väga hea vend olevat . Paras koll 208 cm / 120 kg , loobib kolme veel väga hästi ,seega on ettearvamatu , lauas tugev
Just selline mida Kalev vajaks .

Tundub ,et jälle ei ole raha ....
Viimati muutis SirCharles, 19 Dets 2015, 10:57, muudetud 2 korda kokku.
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas SirCharles »

marxx762 kirjutas:
SirCharles kirjutas:Huvitav kui Kangur tahtis sügisel 20 K saada ja Iff pakkus 8 K , siis paljuga nüüd Kristjan nõustub ....

8 k € peaks ikka täitsa 206-212 cm keskmängija saama küll .
8K € eest ta kindlasti siia ei tule. Küta enda välja öeldud summale ca 2/3 otsa, siis võib saada enamvähem tema palganumbri.

Keskmängija võib saada ka 1K ees, aga mis mees see on...
Olgu siia ära öeldud, et Elegar sai viimasel aastal ca 20K Petserov sai 13-14, Freimanis samuti sinna auku.
Ka mul on emotsionaalselt raske uskuda seda 20 K , millest marxx762 kirjutab , aga arvutame siis pisut .

Eelarve oli eelmisel aastal veel 900 000.- , eelmisel hooajal makse ei makstud , palk = puhas stipp .

Hooaeg kestab 9 kuud .

Püsikulud :
Alar 3 000 x 12 = 36 000 ( ei taha uskuda ,et peatreener saab 9 kuud palka )
Sibul 2000 x 12 = 24 000
Müür 2000 x 9 = 18 000
Käbin 1500 x 9 = 13 500
Priit 1500 x 9 = 13 500
Gerly 800 x 12 = 9600
Kristo Raudam 500 x 9 = 4500 ( ka figureeris eelmisel aastal seal pingipeal )
Renxx 500 x 12 = 6000
Chevy Van i kütusekulu + hoolduskulu 400 x 12 = 3600
Nende Hondade kütusekulud , mis poistel käes on 200 x 8 x 9 = 14 400
Kontorikulud üür jm ( see putka mis seal Saku nurga taga on 700 x 12 = 8400
Vesi , spordijoogid ( jube raske öelda panin 2 pullot vett päevas ) = 6480.-
Meditsiinivahendid – taastumisvahendid : ( ma arvan et olen tagasihoidlik ) = 13 000 .-
Suure saali üür : 25 x 2 000 .- = 50 000
Treeningsaaliüür : 36 nädalat x 4 päeva x 200 .- = 28 800 .-
VTB s Venemaa reisid : ( ausalt olen väga minimalistlik , sellise rahaga tegelikult Saraatovisse , Krasnojarskisse , Astanasse , Kaasansisse , Volgogradi ei lenda ) :
300 lend + 50 hotell ( tuba kahele 50 x 2 ) + lõunasöök ja õhtusöök + 32 x 17 x 15 reisi = 97 410.-
Seal on veel lisakulud , millest Kalev kunagi kirjutas pesupesemine reiside vahel jne . Pigem on see
97 410.- märksa suurem number .

BBL + Kodu reisime bussiga . Ma ei leidnud ka eelmise aasta BBL alagruppi kusagilt üles , aga oli vist
5 pikka reisi = 5 x 800 = 4 000 .-

Alexela KML 8 x 500 = 4 000 .- ( võtsin mälu järgi ,et põhihooajal 5 mängu väljaspool Tallinna ja 3 playoffis ) .

Vahesumma : 355 200 .- ( ümardasin )

Lähme siis magusama teema juurde ja palgad :

900 000 st on järel – 355 200 .-

544 800 .-
Sten Olmre 1500 x 9 = 13 500.-
Indrek Kajupank 1500 x 9 = 13 500
Erik Keedus 1500 x 9 = 13 500
Martin Dorbek 2 000 x 9 = 18 000
Rain Veidemann 3 500 x 9 = 31 500
Gregor Arbet 3 500 x 9 = 31 500
Singler 3 000 x 9 = 27 000
Skele 3 000 x 9 = 27 000
Kupsas 2 000 x 9 = 18 000
Kristjan Kitsing 1500 x 9 = 13 500

Siiani palgad kokku : 207 000 .- Võib olla teen mõnele kohalikule mehele liiga , s sorry.

554 800 - 207 000 .-

347 800 .- vaba raha järel .

Scott Machado : pakun 6 000 x 9 = 54 000 .-

347 800 – 54 000 .- = 293800 .-

Pecherov 12 000 x 3 kuud = 36 000 .-
Frank 20 000 x 6 kuud , nagu marxx762 väidab = 120 000 .-
Freimanis 11 000 x 3 kuud = 33 000 .-
Benson 12 000 x 3 kuud = 36 000 .-
Reinar 3 000 x 5 kuud = 15 000 .-

Viimase 5 mehe palgafond kokku 240 000 .-

293 800 .- - 240 000 = 53 800 .- Vaba raha järel , eks kusagil on kulud suuremad ja mõnele eesti poisile tegin madala palgaga liiga .

Hakka või marxx762 uskuma !!!

Alari poisi enda sõnavõtud eelmise hooajalõpus olid sellised ,et kui Frank lahkus siis palk hüppas Milanos ikka põhjast lakke ,a 20 lt 35 le pole ju mis teab mis hüpe .

Arvutused näitavad , et marxx762 võib õigus olla
armando007
Kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 01 Apr 2015, 14:24

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas armando007 »

SirCharles kirjutas: Oleme ausad , see Harrelson tundub ikka väga hea vend olevat . Paras koll 2018 cm / 120 kg , loobib kolme veel väga hästi ,seega on ettearvamatu , lauas tugev
Just selline mida Kalev vajaks .

Tundub ,et jälle ei ole raha ....
Ei ma täiesti usun,et meile kuluks ta marjaks ära ja väga kehva vennaga tegu pole.Lihtsalt veidi mõtlema pani kui eelpool nenditi,et "100 protsenti pani Vef temaga täppi".Siis ma mõtlesingi,et millest selline väide.Päris selline vend ka ei tundu,et "100% täppi".Korralik statistika on tal vist ainult Hiina liigast,Puerto Rico liigast,suveliigas tegi vist mõne hea esituse,Euroopas pole ta mänginud ja viimased paar kuud mängupaigata.Kindlasti korraliku CV-ga mees,kes ei saa päris kehv olla,aga kas ta nüüd päris selline on kes kohe tuleb ja lammutab? Mine tea muidugi... :)
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas SirCharles »

armando007 kirjutas:
SirCharles kirjutas: Oleme ausad , see Harrelson tundub ikka väga hea vend olevat . Paras koll 2018 cm / 120 kg , loobib kolme veel väga hästi ,seega on ettearvamatu , lauas tugev
Just selline mida Kalev vajaks .

Tundub ,et jälle ei ole raha ....
Ei ma täiesti usun,et meile kuluks ta marjaks ära ja väga kehva vennaga tegu pole.Lihtsalt veidi mõtlema pani kui eelpool nenditi,et "100 protsenti pani Vef temaga täppi".Siis ma mõtlesingi,et millest selline väide.Päris selline vend ka ei tundu,et "100% täppi".Korralik statistika on tal vist ainult Hiina liigast,Puerto Rico liigast,suveliigas tegi vist mõne hea esituse,Euroopas pole ta mänginud ja viimased paar kuud mängupaigata.Kindlasti korraliku CV-ga mees,kes ei saa päris kehv olla,aga kas ta nüüd päris selline on kes kohe tuleb ja lammutab? Mine tea muidugi... :)
Ta mängis ju veel üleeelmine hooaeg NBA s . 3 siisonit jutti . Loomulikult ta pole DeMarcus Cousins ega ka Rašid Mahalbašić , aga ega meiesugused tiimid nagu VEF ja Kalev peavadki riske võtma ja neid riske hindama . Ma kaldun ikka vägagi sinnapoole ,et hea leid ja meil läheb 3 . jaanuaril raskeks ja 3.01 on käega katsuda , mitte mägede taga .

Ma kaldun ka sinnapoole ,et K/C management teeb ätta tööd .
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

SirCharles, väga huvitav lugemine aga kus kohast sa need summad võtsid?
flymadman
Kasutaja
Postitusi: 147
Liitunud: 02 Aug 2014, 16:33

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas flymadman »

tundub taitsa loogiline eelarvele lahenemine,lisaks on veel muid kulusi,klubi kontori inimesed,tantsutudrukud ka niisama ei hōōrita,kōiksugu vōistkonna vormid,muud tarbed jms.
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas SirCharles »

KalevRuus kirjutas:SirCharles, väga huvitav lugemine aga kus kohast sa need summad võtsid?
Need on eeldatavad numbrid . Ma ei pretendeeri puhastõele , mingeid telgitaguseid tean , elu olen ka näinud ja arvutada oskan .

Pigem tegin seda seetõttu ,et marxxi lausutud 20 K Elegarile ei tundunud usutav , aga vastu öelda ,et ma ei usu on jama . Arvutused näitavad ,et marxxil võib isegi õigus olla , kuigi ikka arvan ,et Franki palk algas 1 .. ga , pigem on need klubipüsikulud seal suuremad , aga selleks et peensusi teada , selleks peab sisse
nägema ,aga ma võin küll Iffil teinekord kätt suruda ,aga kontorisse mul asja pole ja ega mulle ei räägitaks ka .
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas SirCharles »

flymadman kirjutas:tundub taitsa loogiline eelarvele lahenemine,lisaks on veel muid kulusi,klubi kontori inimesed,tantsutudrukud ka niisama ei hōōrita,kōiksugu vōistkonna vormid,muud tarbed jms.
Nõus , ma arvan ka ,et kontoripüsikulud on suuremad ,aga esialgu ei osnaud seal midagi lisada , läheb liig peensustesse . Vormid on hea märkus , kuigi
kardan ,et need nad saavad ka kusagilt FIFFAAst või Nikest , trükk tuleb muidugi ise maksta . Tantsutüdrukute vormid ostab Optibet . Tõenäoliselt totsid tahavd plekki ka saada - õige märkus .

Kontori inimestest olid sees , Sibul , Renxx , Gerly ja Raudam , ma rohkem kedagi ei tea .

MUL ENDAL UNUS ÄRA KORTERITE ÜÜR , SEE ON SUUR SUMMA , Veidemann , kõik välismaalased eelm aasta 6 tk , alla 1 aasta Sul keegi korterit ei üüri , seega 7 x 600 x12 = 50 400 .- vot siin on juba number , hakkab lõhki minema .
maq
Kasutaja
Postitusi: 366
Liitunud: 06 Dets 2008, 18:03

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas maq »

Tüüpiline selle hooaja Kalev on esimesel poolajal. Kaitsemäng põhimõteliselt puudub. Kui ikka väike Kalev ka paneb meie vastu 50 punkti poolajaga ei saa rääkida sellest, et keegi kaitses üldse mängis. Varraku võiks vähemasti hooaja lõpus välja vahetada, ta hakkkab ennast hetkel ammendama Kalevi juures mulle tundub. Võibolla oleks tallegi kasuks vahepeal mujal olla. Ja Kalevile kasuks teistsuguse käekirjaga treener.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Üle pika aja joonistati viimastel sekunditel päris korralik rünnak. Atraktiivsuse mõttes vaadatav mäng, igas teises mõttes päris kohutav. Rossi pingile istutamine ainuõige otsus.
Vasta