Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Kalev kirjutas:
Uhhuu kirjutas:
Romeo Travis

http://www.euroleague.net/competition/p ... code=E2015" onclick="window.open(this.href);return false;
Kas see on sama tüüp, kes keskkoolis Lebroniga koos mängis?
Sama jep.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Elegari hea sõber jah!
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Sellise mehe jaoks Cramol võimalused puuduvad. Kui üldse, siis mees peaks ikka väga suure pay cuti tegema Cramole. Stranger things have happened, aga ei usu kohe mitte.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Ma kahtlustan, et otsivad vähe pikemat meest, kes suudab ka Boone asendada.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

vaim564 kirjutas:Ma kahtlustan, et otsivad vähe pikemat meest, kes suudab ka Boone asendada.
Travis muidugi suudaks küll. Mees on suht domineeriv mängija, aga jah, Cramole ikkagi üle jõu käiv.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
kiilakas
Kasutaja
Postitusi: 48
Liitunud: 18 Okt 2013, 12:17

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kiilakas »

Pakuks Michel Dunigan oli kunagi rockis. VEF sai endale Josh Harrelson i. Pakkusin mingi aeg tagasi ,et Kalev võiks ta võtta aga läks VEF i nii , et napilt mööda.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 699
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Dunigan mängis Cramos ikka
kiilakas
Kasutaja
Postitusi: 48
Liitunud: 18 Okt 2013, 12:17

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kiilakas »

OK 2010-2011
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Rix kirjutas:Sellise mehe jaoks Cramol võimalused puuduvad. Kui üldse, siis mees peaks ikka väga suure pay cuti tegema Cramole. Stranger things have happened, aga ei usu kohe mitte.
Meil oli siin hiljuti KalevRuusiga minidiskussioon teemal, kas meeskonna eelarves ikkagi eksisteerib raha ühe lisamängija palkamiseks, nagu hooaja alguses räägiti, või mitte. Mina olin selles suhtes pigem skeptiline. Kui aga lisaks Killingsworthist vabanenud palgarahale see ressurss siiski eksisteerib, ei tohiks Romeo Travise kaliibriga mängija palkamine üle jõu käiv olla. Eilsest korvpallisaatest võis ühtlasi järeldada, et korvialuse mängija kõrval tagaliini täienduse toomiseks vahendeid pole.
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas SirCharles »

Dunigan ei mängi ka 4 possa . Alari väitel suudab uus mees mängida nii PF / CF .
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Uhhuu kirjutas:
Rix kirjutas:Sellise mehe jaoks Cramol võimalused puuduvad. Kui üldse, siis mees peaks ikka väga suure pay cuti tegema Cramole. Stranger things have happened, aga ei usu kohe mitte.
Meil oli siin hiljuti KalevRuusiga minidiskussioon teemal, kas meeskonna eelarves ikkagi eksisteerib raha ühe lisamängija palkamiseks, nagu hooaja alguses räägiti, või mitte. Mina olin selles suhtes pigem skeptiline. Kui aga lisaks Killingsworthist vabanenud palgarahale see ressurss siiski eksisteerib, ei tohiks Romeo Travise kaliibriga mängija palkamine üle jõu käiv olla. Eilsest korvpallisaatest võis ühtlasi järeldada, et korvialuse mängija kõrval tagaliini täienduse toomiseks vahendeid pole.
Marco palga eest saab pool Travist. Ma ei teagi, kas ülemise või alumise. Kuid kuna mees klubita, siis vbla laseks hinda alla. samas eilsest saatest selgus, et tulev mees hetkel siiski klubiga seotud, kus ta hetkel vähese mänguajaga kimpus ja seetõttu siia saabub. Kõhutunne ütleb, et tegu on mõne VTB mängijaga.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Rix kirjutas:
Uhhuu kirjutas:
Rix kirjutas:Sellise mehe jaoks Cramol võimalused puuduvad. Kui üldse, siis mees peaks ikka väga suure pay cuti tegema Cramole. Stranger things have happened, aga ei usu kohe mitte.
Meil oli siin hiljuti KalevRuusiga minidiskussioon teemal, kas meeskonna eelarves ikkagi eksisteerib raha ühe lisamängija palkamiseks, nagu hooaja alguses räägiti, või mitte. Mina olin selles suhtes pigem skeptiline. Kui aga lisaks Killingsworthist vabanenud palgarahale see ressurss siiski eksisteerib, ei tohiks Romeo Travise kaliibriga mängija palkamine üle jõu käiv olla. Eilsest korvpallisaatest võis ühtlasi järeldada, et korvialuse mängija kõrval tagaliini täienduse toomiseks vahendeid pole.
Marco palga eest saab pool Travist. Ma ei teagi, kas ülemise või alumise. Kuid kuna mees klubita, siis vbla laseks hinda alla. samas eilsest saatest selgus, et tulev mees hetkel siiski klubiga seotud, kus ta hetkel vähese mänguajaga kimpus ja seetõttu siia saabub. Kõhutunne ütleb, et tegu on mõne VTB mängijaga.
Selge see, et Killingsworthi palgaraha eest pole võimalik värvata mõnd Travise kaliibriga mängijat. Nagu sai öeldud, kui eksisteerib see lisaraha, millest hooaja alguses räägiti, ei tohiks aga mõne sellise klassiga mängija palkamine siiski probleemiks osutuda.

Jah, Varrak rääkis mängijast, kes on hetkel klubi juures ja ei saa mingitel põhjustel mängida. Seega Travisega tegemist pole. Väga loodan, et tegemist pole Guinni või mõne sarnase mängijaga. Freimanise duubel kaks on viimane asi, mida ma siin meeskonnas näha sooviksin.
kiilakas
Kasutaja
Postitusi: 48
Liitunud: 18 Okt 2013, 12:17

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kiilakas »

Adam Kemp :?:
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 699
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Viljar Veski :?:

ma loodan et tuuakse ikkagi mängumees, rätiku andmiseks on mehi küll
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Eifuss saab vähe mänguaega ? Loodaks ikkagi tugevat meest kes teeks korvi all tegusi.
Vasta