Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 296
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

See võib olla meie mees.

CSKA not extending Slava Kravtsov, source said. His contract expires end of month.

Mängind ka nbas.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas gasol2 »

Kravtsovi jaoks meil kohe kindlasti raha pole :D ,aga Romeo Travis pole minu silmis üldse nii võimatu!
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Mina millegipärast arvan, et Killingsworth ei olnud midagi eriti odavalt käes meil. Vastasel korral poleks ilmselt temast nii kergekäeliselt loobutud, sest säästuhinnaga on teada, et ei pruugi paremat meest saada. Pigem oli asi selles, et meeskonna kõige kallim mängija jäi vahetusmeheks ja siin-seal veel mingid isiklikul tasandil jamad ja otsustati hooaja keskel, kus hinnad üldiselt langenud, parem diil teha. Kui MK oli soodushinnaga käes ja tema asemele tuleb mingi a la Kevin Owens siia, siis on tema ärasaatmine (ok vormistati küll üleminekuna aga sisult ikkagi ärasaatmine) enam kui kummaline.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

nojah kirjutas:Mina millegipärast arvan, et Killingsworth ei olnud midagi eriti odavalt käes meil. Vastasel korral poleks ilmselt temast nii kergekäeliselt loobutud, sest säästuhinnaga on teada, et ei pruugi paremat meest saada. Pigem oli asi selles, et meeskonna kõige kallim mängija jäi vahetusmeheks ja siin-seal veel mingid isiklikul tasandil jamad ja otsustati hooaja keskel, kus hinnad üldiselt langenud, parem diil teha. Kui MK oli soodushinnaga käes ja tema asemele tuleb mingi a la Kevin Owens siia, siis on tema ärasaatmine (ok vormistati küll üleminekuna aga sisult ikkagi ärasaatmine) enam kui kummaline.
Nõus. Mingeid Belgiast või Argentinast kinga saanud või lahkuda tahtvaid vendi on ilmselt sadade kaupa. Pigem lähtutakse, et kui juba uus mees võtta, siis tõsine tegija.
Paar aastat tagasi oli ju Millagega sama lugu. Nõuti, et tooge kohe ja kohe mängujuht ja seegi jõudis kohale aastavahetuse paiku. Ainult, et seekord ei jopanud.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

KalevRuus kirjutas:
nojah kirjutas:Mina millegipärast arvan, et Killingsworth ei olnud midagi eriti odavalt käes meil. Vastasel korral poleks ilmselt temast nii kergekäeliselt loobutud, sest säästuhinnaga on teada, et ei pruugi paremat meest saada. Pigem oli asi selles, et meeskonna kõige kallim mängija jäi vahetusmeheks ja siin-seal veel mingid isiklikul tasandil jamad ja otsustati hooaja keskel, kus hinnad üldiselt langenud, parem diil teha. Kui MK oli soodushinnaga käes ja tema asemele tuleb mingi a la Kevin Owens siia, siis on tema ärasaatmine (ok vormistati küll üleminekuna aga sisult ikkagi ärasaatmine) enam kui kummaline.
Nõus. Mingeid Belgiast või Argentinast kinga saanud või lahkuda tahtvaid vendi on ilmselt sadade kaupa. Pigem lähtutakse, et kui juba uus mees võtta, siis tõsine tegija.
Paar aastat tagasi oli ju Millagega sama lugu. Nõuti, et tooge kohe ja kohe mängujuht ja seegi jõudis kohale aastavahetuse paiku. Ainult, et seekord ei jopanud.
Mille halvaga Millage sulle silma jäi? Minu jaoks oli tegemist samasuguse juhtumiga nagu Killingsworthi puhul: klassiga mängija, kellele vanus oli oma kerge jälje jätnud, kuid kes üldises plaanis mängis oma koha siiski välja (eriti veel, kui ta alguses teda vaevanud mängupraktika puudumisest tingitud kergest kohmetusest üle sai). Ja erinevalt praegu pikkade osakonnas valitsevast olukorrast, toodi Millage võistkonda siis, kui ees olid ootamas nii Sokk kui Gibson – ning minu jaoks oli tegemist upgrade`iga mõlema suhtes.

Asi ei ole ju päris nii must valge, et ühel pool on Chukwudiebere ja „mingid Belgiast või Argentiinast kinga saavad tüübid“ ja teisel pool kvaliteetmängijad. Kalevi värbamised on pea eranditult riskiostud n-ö hallist alast, mis nende kahe vahepeale jääb, a la veteranmängijad, kelle karjäär on viimastel aastatel liikunud langustrendis (Boone, Millage või Killingsworth) või nooremapoolsed mängijad, kes teevad alles esimesi samme profikorvpallis (Fall, Machado või Gibson). Kui Killingsworthi palgarahale midagi juurde ei panda, siis on midagi vastavat oodata ka uusimast tulijast.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Uhhuu kirjutas:
KalevRuus kirjutas:
nojah kirjutas:Mina millegipärast arvan, et Killingsworth ei olnud midagi eriti odavalt käes meil. Vastasel korral poleks ilmselt temast nii kergekäeliselt loobutud, sest säästuhinnaga on teada, et ei pruugi paremat meest saada. Pigem oli asi selles, et meeskonna kõige kallim mängija jäi vahetusmeheks ja siin-seal veel mingid isiklikul tasandil jamad ja otsustati hooaja keskel, kus hinnad üldiselt langenud, parem diil teha. Kui MK oli soodushinnaga käes ja tema asemele tuleb mingi a la Kevin Owens siia, siis on tema ärasaatmine (ok vormistati küll üleminekuna aga sisult ikkagi ärasaatmine) enam kui kummaline.
Nõus. Mingeid Belgiast või Argentinast kinga saanud või lahkuda tahtvaid vendi on ilmselt sadade kaupa. Pigem lähtutakse, et kui juba uus mees võtta, siis tõsine tegija.
Paar aastat tagasi oli ju Millagega sama lugu. Nõuti, et tooge kohe ja kohe mängujuht ja seegi jõudis kohale aastavahetuse paiku. Ainult, et seekord ei jopanud.
Mille halvaga Millage sulle silma jäi? Minu jaoks oli tegemist samasuguse juhtumiga nagu Killingsworthi puhul: klassiga mängija, kellele vanus oli oma kerge jälje jätnud, kuid kes üldises plaanis mängis oma koha siiski välja (eriti veel, kui ta alguses teda vaevanud mängupraktika puudumisest tingitud kergest kohmetusest üle sai). Ja erinevalt praegu pikkade osakonnas valitsevast olukorrast, toodi Millage võistkonda siis, kui ees olid ootamas nii Sokk kui Gibson – ning minu jaoks oli tegemist upgrade`iga mõlema suhtes.

Millage osas 100% nõus, mees andis ikkagi meeskonnale väga palju (lõpuks).

Asi ei ole ju päris nii must valge, et ühel pool on Chukwudiebere ja „mingid Belgiast või Argentiinast kinga saavad tüübid“ ja teisel pool kvaliteetmängijad. Kalevi värbamised on pea eranditult riskiostud n-ö hallist alast, mis nende kahe vahepeale jääb, a la veteranmängijad, kelle karjäär on viimastel aastatel liikunud langustrendis (Boone, Millage või Killingsworth) või nooremapoolsed mängijad, kes teevad alles esimesi samme profikorvpallis (Fall, Machado või Gibson). Kui Killingsworthi palgarahale midagi juurde ei panda, siis on midagi vastavat oodata ka uusimast tulijast.
armando007
Kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 01 Apr 2015, 14:24

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas armando007 »

Millagel vanust jagub,aga Poola liigas endiselt päris normaalseid numbreid näitab ja oma satsi üks põhitegija. :)
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 296
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

Kas keegi teab kus riigis mängib hetkel see võimalik täiendus.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Mille halvaga Millage sulle silma jäi? Minu jaoks oli tegemist samasuguse juhtumiga nagu Killingsworthi puhul: klassiga mängija, kellele vanus oli oma kerge jälje jätnud, kuid kes üldises plaanis mängis oma koha siiski välja (eriti veel, kui ta alguses teda vaevanud mängupraktika puudumisest tingitud kergest kohmetusest üle sai)
See kohmetus minu mälu järgi sai tal küll kuskil hiliskevadeks üle. Aga see selleks.
Aga point oli selles, et sarnaselt praegusele ajale ei hakatud kedagi kohe juurde tooma vaid oodati sobivat varianti. Siis samamoodi nõuti siin foorumis, et tooge kohe ja kohe.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

KalevRuus kirjutas:
Mille halvaga Millage sulle silma jäi? Minu jaoks oli tegemist samasuguse juhtumiga nagu Killingsworthi puhul: klassiga mängija, kellele vanus oli oma kerge jälje jätnud, kuid kes üldises plaanis mängis oma koha siiski välja (eriti veel, kui ta alguses teda vaevanud mängupraktika puudumisest tingitud kergest kohmetusest üle sai)
See kohmetus minu mälu järgi sai tal küll kuskil hiliskevadeks üle. Aga see selleks.
Aga point oli selles, et sarnaselt praegusele ajale ei hakatud kedagi kohe juurde tooma vaid oodati sobivat varianti. Siis samamoodi nõuti siin foorumis, et tooge kohe ja kohe.
Mängijaid on võimalik värvata ka katseajaga. Just sel moel tuli meeskonda Millage. VTB-s tegi ta skoori, visketabavuse ja +/- näitaja osas head mängud juba kolmandas ja neljandas kohtumises.

Mis mind praeguse – juba kolmandat nädalat kestva – kahe korvialuse mängija olukorra juures peale üldise manageerimisalase ebaprofesionaalsuse kõige rohkem häirib on see, et selle taha võis jääda Astanalt saadud kaotus. Freimanis polnud tol päeval just parimas vormis.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

KalevRuus kirjutas:
Mille halvaga Millage sulle silma jäi? Minu jaoks oli tegemist samasuguse juhtumiga nagu Killingsworthi puhul: klassiga mängija, kellele vanus oli oma kerge jälje jätnud, kuid kes üldises plaanis mängis oma koha siiski välja (eriti veel, kui ta alguses teda vaevanud mängupraktika puudumisest tingitud kergest kohmetusest üle sai)
See kohmetus minu mälu järgi sai tal küll kuskil hiliskevadeks üle. Aga see selleks.
Aga point oli selles, et sarnaselt praegusele ajale ei hakatud kedagi kohe juurde tooma vaid oodati sobivat varianti. Siis samamoodi nõuti siin foorumis, et tooge kohe ja kohe.
Minu mälu ütleb millegipärast sama, Milllage kohmetus taandus eestikate finaaliks :D
Minge võtke kasvõi vanad kommid lahti, hulka aega oli ta hunnik õnnetust, Gibson mängis ta selgelt üle. Ta oli ikka täiesti vormist väljas kui siia saabus, aga kuna staar ikkagi, pidi Alar talle mänguaega leidma.
Killingsworth saabus siia põhiviisiku lootustega ja ei tahtnud arvatavasti varumängija rolli jääda kui Boone esile kerkis. Teda Millagega ma ei võrdleks, mänguliselt rohkem või vähem sai ta hakkama.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Mulle on just Millage meelde jäänud ühe ebaõnnestunuma ostuna. Just selles võtmes, et võtsime selle hinna eest kõige tuntuma mehe, sõltumata, mis positsioonile mängijat vaja on. Ehk tolle aja koosseisu vaadates oli PG koht täiesti võrdselt teiste positsioonidega täidetud (Sokk ja Gibson) ning vajadus mehe järele oli hoopis muus liinis (ma tagantjärele ei mäleta enam, kas pigem oleks olnud viskajat vaja või mõnda korvialust meest). Ehk Sokk ja Gibson duo toimis päris hästi ja meeskond oli sellega kohanenud, Gibson läks mäng-mängult järjest paremaks, tal olid küll omad puudused aga võitluslikkus ja hea kaitsemäng aitasid oma rolli tal täita (noh vast siis veidi Dorbeku stiilis mängija aga mõne lisaväärtusega). Siis tuli aga Millage, kes esialgu oli totaalselt kehvas vormis ja kuigi ta individuaalsed numbrid tasapisi paranesid, siis lõhkus ta täiesti meeskonna seni suhteliselt kiire ründemängu ära (tuli tavaliselt üle platsi tötsat-tötsat põrgatusega nagu EMil mänginud Timmu vanaema võiks seda teha ja alles siis hakkas vaatama, mida korraldada võiks, kui vastaste kaitse oli jõudud rahulikult ennast üles võtta) - selgelt ka seotud füüsilise kehva vormiga. Tõesti, kevadeks, finaalideks sai ta ennast vormi ja oli sisuliselt finaali parim mängija. Aga meeskonda tulles mängis ta paraku Gibsoni pingile (tol ajal ometi ju ei tulnud kellelegi pähe igavesti noort ja andekat Tanel Sokku pingile jätta) ning viimane pidi meeskonnast lahkuma. Jah nende jaoks, kes hindavad meeskonna hooaja edukust selle järgi, kas suudetakse Rock finaalis selili panna, oli ta ilmselt hea ost. Minu jaoks on Eestikate finaal hooajale hinnangu andmiseks pigem kolmandajärguline kriteerium (näiteks vaatamata mulluse hooaja hõbedale pean ma seda Cramo läbi ajaloo parimaks hooajaks) ning rahvusvaheliste mängude võtmes tegi Millage meeskonna esitused pigem kehvemaks, kui paremaks. Aga jah eestikate finaalis ta tõesti lammutas, ehk kes järjekordsest 4:0 võidust midagi orgasmilaadset said ilmselt kiidavad seda ostu tänaseni :)
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Millage toodi Türki sõitnud Skelet asendama ja ei saanud mängujuhtimisega hakkama ei Sokk ( sai hakkama kuni novembrini) ega Gibson.
Kahjuks vtb mängudes temast kasu ei olnud ja meeskond sai hooajaga ainult 2 võitu kuigi koosseis oli hea.
Finaalides võttis Millage Kurbase korralikult rajalt maha ja mees ei saanudki vist üle 6 p mängus (võin eksida ).
Kuigi mees lammutas eurosarjas kõvasti.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

nojah kirjutas:Mulle on just Millage meelde jäänud ühe ebaõnnestunuma ostuna. Just selles võtmes, et võtsime selle hinna eest kõige tuntuma mehe, sõltumata, mis positsioonile mängijat vaja on. Ehk tolle aja koosseisu vaadates oli PG koht täiesti võrdselt teiste positsioonidega täidetud (Sokk ja Gibson) ning vajadus mehe järele oli hoopis muus liinis (ma tagantjärele ei mäleta enam, kas pigem oleks olnud viskajat vaja või mõnda korvialust meest). Ehk Sokk ja Gibson duo toimis päris hästi ja meeskond oli sellega kohanenud, Gibson läks mäng-mängult järjest paremaks, tal olid küll omad puudused aga võitluslikkus ja hea kaitsemäng aitasid oma rolli tal täita (noh vast siis veidi Dorbeku stiilis mängija aga mõne lisaväärtusega). Siis tuli aga Millage, kes esialgu oli totaalselt kehvas vormis ja kuigi ta individuaalsed numbrid tasapisi paranesid, siis lõhkus ta täiesti meeskonna seni suhteliselt kiire ründemängu ära (tuli tavaliselt üle platsi tötsat-tötsat põrgatusega nagu EMil mänginud Timmu vanaema võiks seda teha ja alles siis hakkas vaatama, mida korraldada võiks, kui vastaste kaitse oli jõudud rahulikult ennast üles võtta) - selgelt ka seotud füüsilise kehva vormiga. Tõesti, kevadeks, finaalideks sai ta ennast vormi ja oli sisuliselt finaali parim mängija. Aga meeskonda tulles mängis ta paraku Gibsoni pingile (tol ajal ometi ju ei tulnud kellelegi pähe igavesti noort ja andekat Tanel Sokku pingile jätta) ning viimane pidi meeskonnast lahkuma. Jah nende jaoks, kes hindavad meeskonna hooaja edukust selle järgi, kas suudetakse Rock finaalis selili panna, oli ta ilmselt hea ost. Minu jaoks on Eestikate finaal hooajale hinnangu andmiseks pigem kolmandajärguline kriteerium (näiteks vaatamata mulluse hooaja hõbedale pean ma seda Cramo läbi ajaloo parimaks hooajaks) ning rahvusvaheliste mängude võtmes tegi Millage meeskonna esitused pigem kehvemaks, kui paremaks. Aga jah eestikate finaalis ta tõesti lammutas, ehk kes järjekordsest 4:0 võidust midagi orgasmilaadset said ilmselt kiidavad seda ostu tänaseni :)
Ei pea end nende hulka kuuluvaks, kes hooaja edukust eestikate tulemuse järgi hindab. Ja päris kurb on lugeda nii labast ärapanemist: „Aga jah eestikate finaalis ta tõesti lammutas, ehk kes järjekordsest 4:0 võidust midagi orgasmilaadset said ilmselt kiidavad seda ostu tänaseni „. Nagu isegi algses postituses mainisin, ei olnud Millage siia tulles heas kohe kindlasti mitte heas mängulises vormis. Gibson kahtlemata arenes hooaja jooksul, kuid tol hooajal väga sageli saalis käinuna meenub mulle, kuidas ta Varrakult oma halbade otsuste eest alalõpmata sõimata sai. Ja lõpuks sai talle saatuslikuks hoopis tema kaitsemäng: kodus peetud kohtumises Jenissei vastu anti suur eduseis käest ja kaotati eelkõige seetõttu, et Gibson ei saanud mängu lõpus Alex Renfroega absoluutselt hakkama.

Tulles tänasesse päeva, siis eile Delfis ilmunud Varraku kommentaaride valguses on minu jaoks intrigeerivaim küsimus, kas Ross on langenud rotatsioonis nüüdseks ka Olmrest tahapoole?
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

olgu, olgu oli jah veidi jõhkra sõnastusega nali aga ega ma siin ei üritagi kõigile meeldida :) Mis Gibsonit puutub, siis pigem mulle tundus, et ta lihtsalt millegipärast Varrakule ei sümpatiseerinud. Minu arust oli päris ok vana. Ja mis Renfroe sugustesse mängijatesse puutub, siis mingi hetk nad võivadki muutuda pidurdamatuks. Ehk ilmselt on võimalik neid kohe mängu algusest "kinni panna" aga kui nad mingi hetk hoogu satuvad, siis pole vahet, kas mängu lõpus võtnuks teda Sokk, Gibson, Millage (kes polnud veel saabunud), Arbet või Dorbek (kes oli vist välja laenatud) - tulemus on ikka sama. Ja on ka näiteks Arbeti vastu kontserte püsti pandud, teistest rääkimata. Seega ühe mängu põhjal kindlasti Gibsonit ära ei saadetud. Ja Millagega EI LÄINUD tulemused paremaks ei VTB-s ega ka BBLis (kus siis veel mängiti). See ost tasus ainult ära eestikate finaali jaoks ja minu jaoks pole sel juhul uuel ostul väärtust, kui tuuakse kallis mees ainult mudaliiga jaoks.
Vasta