Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Ma ise seda Gran Canaria leeduka juttu ei kipu ka uskuma, vaevalt et üldse uut Kupsast otsitakse, võimalik variant võib olla näiteks soomlane Gerald Lee, kes on Rumeenias rohkem pingile jäänud või mõni sarnase kaliibriga mängija. Võib-olla mõni kodus mängiv leedukas või lätlane.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas gasol2 »

Usu mind koduliigas mängiv leedukas või lätlane kes on jäänud oma satsis pingile ei ole kindlasti cramole vajalik täiendus va kui ta pole Zalgrise või rytase mees.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

vaim564 kirjutas:Ma ise seda Gran Canaria leeduka juttu ei kipu ka uskuma, vaevalt et üldse uut Kupsast otsitakse, võimalik variant võib olla näiteks soomlane Gerald Lee, kes on Rumeenias rohkem pingile jäänud või mõni sarnase kaliibriga mängija. Võib-olla mõni kodus mängiv leedukas või lätlane.
Lukcsa Andric on üldse hetkel töötu
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas gasol2 »

Teen ka ühe lampi pakkumise ja ütlen ,et mees kellest Cramo on huvitadud on Darko Planinic. Miks ma nii pakun? Sellepärast ,et Varrak mainis ,et ta on suht tuntud nimi ning ei saa mängida omas klubis eriti rohkem selliseid vasteid mina otsimise peale ei leidnud.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

vaim564 kirjutas:Ma ise seda Gran Canaria leeduka juttu ei kipu ka uskuma, vaevalt et üldse uut Kupsast otsitakse, võimalik variant võib olla näiteks soomlane Gerald Lee, kes on Rumeenias rohkem pingile jäänud või mõni sarnase kaliibriga mängija. Võib-olla mõni kodus mängiv leedukas või lätlane.
Või siis teine soomlane Erik Murphy, kes on väidetavalt Besiktasest lahkumas.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Kõik võib olla, kuid kui meil on suured rahalised probleemid, siis tunduvad Gran Canaria või Besiktase palgad meie jaoks ulmelised, seetõttu raske uskuda, et ta siia maandub. Pealegi sai tema korralikult mänguaega ja kirjutatakse Türgi klubide suurest huvist tema vastu. Pidi olema meile mõneti tuttav mees. Üks variant võib olla nt Taani koondislane http://basketball.eurobasket.com/player ... tar/156638" onclick="window.open(this.href);return false; , kes teenib Belgias u10 min mängust.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas gasol2 »

Mm kus sa seda väljalugesid ,et meil suured rahalised probleemid on...lihtsalt ilmselt soovibki Varrak saada võimalikult kõrgel tasemel mängumeest seega sellised Zohore sarnased kutid ma välistaks küll kindlasti. Isegi Tallinna Kalevisse tulnud Leedukas on vast kõvema tasemega kui see Taani poiss kellel küll head füüsilised eeldused ,kuid korvpalli oskused üsna kehvakesed veel.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Õhtulehe andmetel mingi tagamees ka juba valmis vaadatud.
http://www.ohtuleht.ee/710742/kalevcram ... ks-vastust" onclick="window.open(this.href);return false;
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

gasol2 kirjutas:Mm kus sa seda väljalugesid ,et meil suured rahalised probleemid on...lihtsalt ilmselt soovibki Varrak saada võimalikult kõrgel tasemel mängumeest seega sellised Zohore sarnased kutid ma välistaks küll kindlasti. Isegi Tallinna Kalevisse tulnud Leedukas on vast kõvema tasemega kui see Taani poiss kellel küll head füüsilised eeldused ,kuid korvpalli oskused üsna kehvakesed veel.
Seda muidugi, tegelikult on tal kollane kilekott raha täis, lihtsalt hämamiseks puhub meedias hambasse, et soovitud tasemega mehe palkamiseks jaoks ei jätku raha. Kuu aega pole Killingsworthile asendust leitud lihtsalt sellepärast, et Pau Gasol kardab Eestimaa kliimat ja pagulasi :D
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas gasol2 »

Asi ju ongi selles ,et muidugi on meil piiratud resursid jne ,kuid lihtsalt siia ei tahetagi tuua mingid suvalist venda. Ega ka meie nõ selle hooaja teised pikad pole ka päris tundmatud vennad olnud ju Freimanis-euroopas suht teada jne vend. Boone-Suhteliselt normaalne Nna karjäär. Killingsworth-samuti Euroopas teada mängumees seega ma ei usu elusees ,et siia mingi suvaline vend tuuakse...
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Planinic peaks küll päris korraliku rahalise kärpega leppima siis, pigem tundub ulme. Murphy oleks selles vaates isegi suurem võimalus, eriti kuna seal on nüüd Oktjaabrist lahkunud Hamilton kes veidi kõvem mees.
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas SirCharles »

http://www.eurobasket.com/Eurocup/news/ ... an-Canaria" onclick="window.open(this.href);return false; Kahte meest see Gran Canaria ära ei lase .
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

...see mees on korduvalt meie vastu mänginud? ootatav mees peaks kuuluma vtb-sse, kus Cramo korduvalt on mänginud!?
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

No seda ju ei tea veel, võibolla saab täna nime teada ju. Peame ainult ootama.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

barons kirjutas:...see mees on korduvalt meie vastu mänginud? ootatav mees peaks kuuluma vtb-sse, kus Cramo korduvalt on mänginud!?
Ja anna andeks, ma ei vaadanud enne delfist kui siia kirjutasin.
Vasta