VTB Ühisliiga 2013/2014

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Egert »

Sokk ja Veidekas liiga laibad lõpus, teravus puudub.
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas MEGA IRW »

Hetkeseisuga eelviimane koht VTBs see aasta tundub suht tõenäoline, kui isegi VEFi ei suudeta kodus võita.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Maxi »

vaim564 kirjutas:Selle koosseisuga mängitakse isegi hästi, VEFile oleks praeguse koosseisuga võimalik vastu hakata ainult ulmelise visketabavusega.
mis, Vef on ikka eriti lambisats ju, hunnik keskpäraseid leegionäre, Mejeris ja Meiers ning paar muidu lätlast.
Ma ütleks, et koosseisu poolest eelmise aasta vefist valgusaastate kaugusel. Kahjuks sattus mäng väga valele ajale
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Rio »

Selle rootslasest Barca kasvandiku võtaks küll enda meeskonda.
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas SirCharles »

Lubasin vabandada managemendi ees kui täna tuleb võit . Kahjuks seda ei tulnud . Jõuan koju ja lahtun maha s kommenteerin mängu . Esimese emotsiooniga 1 treener mängis teise yle . Muidugi nii madala % ga ei saa vabakaid visata .
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4701
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Uhhuu »

Tänase kaotuse võiks laias laastus kirjutada halva mänedzhmendi (vaid 7 arvestatavat mängumeest) ja esimese poolaja kohutava kate-kattest kaitse arvele. Kui siin hiljuti väideti, et Varrak ei suuda mängu jooksul (olulisi) muudatusi sisse viia, siis tänane mäng näitas küll vastupidist: kate-kattest olukordades hakati kahe mehega palliga mängijat katma ja halvati VEF-i mäng vahepeal ikka täielikult ära.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas barons »

SirCharles kirjutas:Lubasin vabandada managemendi ees kui täna tuleb võit . Kahjuks seda ei tulnud . Jõuan koju ja lahtun maha s kommenteerin mängu . Esimese emotsiooniga 1 treener mängis teise yle . Muidugi nii madala % ga ei saa vabakaid visata .

kui manageri põhiülesanne on säästa? ...ja meeskonda kompleteeritakse keset hooaega? egas see Delaš ka mingi imemees ei ole, et nüüd hakkab tulema...9 koha asemel eelviimaseks.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4451
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas vaim564 »

Maxi kirjutas:
vaim564 kirjutas:Selle koosseisuga mängitakse isegi hästi, VEFile oleks praeguse koosseisuga võimalik vastu hakata ainult ulmelise visketabavusega.
mis, Vef on ikka eriti lambisats ju, hunnik keskpäraseid leegionäre, Mejeris ja Meiers ning paar muidu lätlast.
Ma ütleks, et koosseisu poolest eelmise aasta vefist valgusaastate kaugusel. Kahjuks sattus mäng väga valele ajale
Seitse supermäni kümne keskpärasuse vastu ja ikka võidab VEF? Cramo peaks veel kaks meest ära saatma, äkki siiis läheb paremaks.
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 450
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas JukuNoorem »

Martins Meiers on eelnevatel hooaegadel ka Rocki eesliini puhtalt üle mänginud, aga kuidas kurat ta Kalevi vastu 20 minutiga 23 punkti viskas? Kaheste tabavus 92 %...

EDIT: VEFi üldine kahepunktivisete tabavus 62 % räägib ka üht-teist! No ei ole VEFi eesliin ka nüüd nii tugev.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Rix »

Vabavisked, korvialune kaitse (sisuliselt üks mees) ja lühike pink. isegi pisut uskumatu tunne oli saalis, et ikka veel mängus oldi lõpus. Kahjuks vastane suutis värskuse pealt need kolm olulist kolmest ära panna ja Cramo suht süsiste pilkudega seitse vaprat enam ei suutnud.

Kahju, võidetav mäng täiskoosseisule.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
kiilakas
Kasutaja
Postitusi: 48
Liitunud: 18 Okt 2013, 12:17

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas kiilakas »

Kas Kenned Smith läks VEF ist minema VTB 17 min ja 5.3 ast.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas nojah »

Minu hinnangul sai ikkagi otsustavaks see, et vahepeal tuli ca 20 punnine vahe sisse. Sealt tuldi küll kenasti välja aga see tähendas, et Sokk, Veidekas, Freimanis ja Boone olid viimase veerandi teiseks pooleks omadega täiest läbi. Muidugi lühike pink tingis ka selle kaotuse. Lisaks näitas see mäng selgelt seda, et on vaja lisaks PG võimekusega mängijat. Kui Sokk oli platsilt ära, siis oli kohati asi ikka katastroofiline. Ja teiselt poolt on selge, et Sokk ei ole mingil juhul selline ligi 40 min mees. Tema suudab mängida 25 min, heal juhul 30 min mängu kohta. Ei MDorbek ega Veidekas pole mingid mängujuhid, nr 2 peal palju kasulikumad. Ehk kui Boone ja Freimanise koormusele on ilmselt nüüd juba lahendus olemas (tõesti väga kahju, et nii tähtsas ja võidetavas mängus veel ta osaleda ei jõudnud), siis kindlasti on vaja mõelda ka Soku vahetusmehe leidmisele. Nii nagu täna lihtsalt ei saa. Mis veel - ühe teise teema all arutelus ma väitsin, et ei MDorbek ega Keedus ei ole veel päris rahvusvahelise taseme mehed, minu arvates tänane mäng näitaks ka seda, miks see nii on ja mis eristab neid näiteks Timmust, Veidekast ja Arbetist. Aga kindlasti on neil ka veel arenguruumi.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas barons »

nojah kirjutas:Minu hinnangul sai ikkagi otsustavaks see, et vahepeal tuli ca 20 punnine vahe sisse. Sealt tuldi küll kenasti välja aga see tähendas, et Sokk, Veidekas, Freimanis ja Boone olid viimase veerandi teiseks pooleks omadega täiest läbi. Muidugi lühike pink tingis ka selle kaotuse. Lisaks näitas see mäng selgelt seda, et on vaja lisaks PG võimekusega mängijat. Kui Sokk oli platsilt ära, siis oli kohati asi ikka katastroofiline. Ja teiselt poolt on selge, et Sokk ei ole mingil juhul selline ligi 40 min mees. Tema suudab mängida 25 min, heal juhul 30 min mängu kohta. Ei MDorbek ega Veidekas pole mingid mängujuhid, nr 2 peal palju kasulikumad. Ehk kui Boone ja Freimanise koormusele on ilmselt nüüd juba lahendus olemas (tõesti väga kahju, et nii tähtsas ja võidetavas mängus veel ta osaleda ei jõudnud), siis kindlasti on vaja mõelda ka Soku vahetusmehe leidmisele. Nii nagu täna lihtsalt ei saa. Mis veel - ühe teise teema all arutelus ma väitsin, et ei MDorbek ega Keedus ei ole veel päris rahvusvahelise taseme mehed, minu arvates tänane mäng näitaks ka seda, miks see nii on ja mis eristab neid näiteks Timmust, Veidekast ja Arbetist. Aga kindlasti on neil ka veel arenguruumi.

Varrak ju ütles, et vägisi ei võeta kedagi...vaid õngitsetakse, äkki keegi jääb konksuotsa...tegelikult haige jutt, oletame/loodame et Delas saab jalad alla - pebki saama, sest pikkade seas asi kehva - siis täna oli ka näha, et tagaliinist jäi samuti käik puudu...ma ei saa aru, kas tõesti peab selle otsimisega jõudma veebruari lõpuni, et siis KML finaalideks kedagi Tartu vastu tuua? praegu on veel, isegi tänases võtmes mingi variant vtb-s 8 hulka, aga see eeldab Alar et sul on meeskond, mitte 7-vaprat?
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas SirCharles »

barons kirjutas:
nojah kirjutas:Minu hinnangul sai ikkagi otsustavaks see, et vahepeal tuli ca 20 punnine vahe sisse. Sealt tuldi küll kenasti välja aga see tähendas, et Sokk, Veidekas, Freimanis ja Boone olid viimase veerandi teiseks pooleks omadega täiest läbi. Muidugi lühike pink tingis ka selle kaotuse. Lisaks näitas see mäng selgelt seda, et on vaja lisaks PG võimekusega mängijat. Kui Sokk oli platsilt ära, siis oli kohati asi ikka katastroofiline. Ja teiselt poolt on selge, et Sokk ei ole mingil juhul selline ligi 40 min mees. Tema suudab mängida 25 min, heal juhul 30 min mängu kohta. Ei MDorbek ega Veidekas pole mingid mängujuhid, nr 2 peal palju kasulikumad. Ehk kui Boone ja Freimanise koormusele on ilmselt nüüd juba lahendus olemas (tõesti väga kahju, et nii tähtsas ja võidetavas mängus veel ta osaleda ei jõudnud), siis kindlasti on vaja mõelda ka Soku vahetusmehe leidmisele. Nii nagu täna lihtsalt ei saa. Mis veel - ühe teise teema all arutelus ma väitsin, et ei MDorbek ega Keedus ei ole veel päris rahvusvahelise taseme mehed, minu arvates tänane mäng näitaks ka seda, miks see nii on ja mis eristab neid näiteks Timmust, Veidekast ja Arbetist. Aga kindlasti on neil ka veel arenguruumi.

Varrak ju ütles, et vägisi ei võeta kedagi...vaid õngitsetakse, äkki keegi jääb konksuotsa...tegelikult haige jutt, oletame/loodame et Delas saab jalad alla - pebki saama, sest pikkade seas asi kehva - siis täna oli ka näha, et tagaliinist jäi samuti käik puudu...ma ei saa aru, kas tõesti peab selle otsimisega jõudma veebruari lõpuni, et siis KML finaalideks kedagi Tartu vastu tuua? praegu on veel, isegi tänases võtmes mingi variant vtb-s 8 hulka, aga see eeldab Alar et sul on meeskond, mitte 7-vaprat?
Seda enam et just jaanuaris on kolme meie masti vastasega mängud , s.t. võidetavad mängud . Millest eile juba ühe pähe saime .
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4451
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas vaim564 »

Siin ongi erinev komplekteerimisloogika VEFi ja Cramo vahel - Cruz, McDowell, Hakansson jt ei ole mingid imemehed, mitte mingist teisest kaliibrist mängumehed kui kasvõi Ross oli või Keedus, Dorbek, Sokk jms, kuid täiesti korralikud mängijad. Tulemusena on meeskond komplekteeritud ja pingi pealt on alati kedagi võtta. Cramo üritab tiheda graafiku juures seitsme mehega läbi ajada KML-st VTB-ni + veel mõttetu karikavõit ja on väga ettevaatlik uute mängijate toomisel, katsume pigem ilma läbi ajada - tulemus ongi selline, et viimaseks veerandiks on võhm otsakorral, vead kummitavad ning pikema pingi pealt tehakse ära. Ärge tulge mulle rääkima, et Killingsworthi ja Rossi lahkumisotsused tulid üle öö, hommikul üles ärgates tekkis mõte ja kohe lennuki peale.
Suletud