Gregor Arbet

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

Arbet pole kaugeltki see, kes ta mõni kuu tagasi oli. Eks ilmselt see sinna laiskuse taha jäänud, ei saa rääkida pool aastat ebaõnnest ja alavormist. Mees lihtsalt ei pinguta piisavalt ja ei tee enda kallal tööd, seda on ka Matic öelnud. Mis tal ikka pingutada, kui hea palk ja ilus naine, eks nii läheb paljudega. Kui mees ei muutu, siis kindlasti jalaga ***** ja mõni andekam vend asemele.
BC Kalev/Cramo
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

FANnrOne kirjutas:Arbet pole kaugeltki see, kes ta mõni kuu tagasi oli. Eks ilmselt see sinna laiskuse taha jäänud, ei saa rääkida pool aastat ebaõnnest ja alavormist. Mees lihtsalt ei pinguta piisavalt ja ei tee enda kallal tööd, seda on ka Matic öelnud. Mis tal ikka pingutada, kui hea palk ja ilus naine, eks nii läheb paljudega. Kui mees ei muutu, siis kindlasti jalaga ***** ja mõni andekam vend asemele.
Lõpuks ka mõni tark kommentaar Arbeti kohta.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

#7 kirjutas:
FANnrOne kirjutas:Arbet pole kaugeltki see, kes ta mõni kuu tagasi oli. Eks ilmselt see sinna laiskuse taha jäänud, ei saa rääkida pool aastat ebaõnnest ja alavormist. Mees lihtsalt ei pinguta piisavalt ja ei tee enda kallal tööd, seda on ka Matic öelnud. Mis tal ikka pingutada, kui hea palk ja ilus naine, eks nii läheb paljudega. Kui mees ei muutu, siis kindlasti jalaga ***** ja mõni andekam vend asemele.
Lõpuks ka mõni tark kommentaar Arbeti kohta.
Jah, olen ka täiesti nõus. Tahtsin juba ammu sama jutu siia kirja panna, aga tihti tundub, et siinse foorumi kasutajad on noored teismelised ja teemad vajuvad väga laiali ning igaüks targutab ja kaagutab niisama, vaieldakse ja siis minnakse teemast juba täiesti mööda. Siis otsustasin sellest asjaolust lähtuvalt ikkagi mitte kirjutada. Aga olen nõus! Ja nii ongi! Ei ole asi vaid Matici poolt võetud kindluses! See võib mõjutada, aga kui mees ikka ise tahab mängida, siis ta ka tõestab seda! Kasvõi 3 minutit platsil olles. On kohe näha, kas mees pingutab või sörgib niisama platsil kaasa. Kui ma ei eksi, siis viimases mängus või viimastes mängudes on Arbet saanud ca 20 minutit aega ja pole see juures mitte ühtegi või mitte üle 1 viske teinud! No millest me siis räägime??? See näitab lihtsalt, et mehel ei ole tahet. 20 minuti jooksul peaks mõned korrad palli ikka saama ja päris mitu viset peaks olema võimalik sooritada. Lihtsalt mees on passiivne ja ei anna endast 100%. Eesti korvpall on üle makstud ning see peatab nii mõnegi mehe arengut. Lihtsalt ei viitsita täiel määral pingutada.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Ühe väitega ma nõus ei ole ,et eesti korvpall üle makstud oleks ,sest mille pärast paljud noored ei viitsigi tõsiselt pingutada ,sest mingi kuradi ehitajana Tallinnas saad sa rohkem raha kui pallimängides.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

gasol2 kirjutas:Ühe väitega ma nõus ei ole ,et eesti korvpall üle makstud oleks ,sest mille pärast paljud noored ei viitsigi tõsiselt pingutada ,sest mingi kuradi ehitajana Tallinnas saad sa rohkem raha kui pallimängides.
Ma ei tea, keda sa täpselt noorte all silmas pead. Ma ei ole päris kursis kui palju saavad näiteks TTÜ poisid või mõned muud noored. Aga mina pidasin silmas just neid mehi, kes on juba teatud taseme saavutanud, saanud Rocki või Kalevisse, ning siis vajuvad ära ja ei anna endast 100%, ei ole seda auahnust ja tõestamise vajadust! Kalevis on minu arvates 3-4 meest, kes annavad igas mängus endast 120%! Ja need mehed on minu arvates Sokk, Kriisa, Reed, Frier. Nad pingutavad, võitlevad, mängivad iga olukorra lõpuni! Teised mängivad vastavalt tujule, et kui tuleb, siis tuleb ja kui algus läheb kehvasti, siis tihti löövad käega ja ei anna endast kõike.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Kindlasti annavad peaegu kõik endast ka teised. Kuid ega see nii kerge ei olegi ju kui sa oled mingi taseme saavutanud eestikaid mängides siis edasi liikuda Rocki või Kalevisse ongi selline raske moment. Muidu Arbeti kohapealt mees on tõesti kehvasti esinenud kuid vend on minu arust ka tihti olnd erinevates külmetus haigustes jne. Pärast seda on organism kõvasti nõrgem ja mängida on raske. Lisa pingeid lisab ka see ,et platsi kõrval on üks kuri vanamees kes iga väikese eksimuse peale sõimab. Igatahes mina soovin Arbetile kõvasti edu ,et ta püsiks terve ja pakkuks meile ilusaid mänge BBL playoffis.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

gasol2 kirjutas:Kindlasti annavad peaegu kõik endast ka teised. Kuid ega see nii kerge ei olegi ju kui sa oled mingi taseme saavutanud eestikaid mängides siis edasi liikuda Rocki või Kalevisse ongi selline raske moment. Muidu Arbeti kohapealt mees on tõesti kehvasti esinenud kuid vend on minu arust ka tihti olnd erinevates külmetus haigustes jne. Pärast seda on organism kõvasti nõrgem ja mängida on raske. Lisa pingeid lisab ka see ,et platsi kõrval on üks kuri vanamees kes iga väikese eksimuse peale sõimab. Igatahes mina soovin Arbetile kõvasti edu ,et ta püsiks terve ja pakkuks meile ilusaid mänge BBL playoffis.
Jah, eks ta ole. Meie näeme asja kõrvalt ja ei tea kõiki asjaolusid ning seda, mis toimub meeskonna sees. Igatahes kõrvaltvaatajana saavad vist kõik aru Kalevi ja Rocki vahest hetkel. Kui Rock on meeskonnana ühtsem ja kõik mehed teavad väljakul oma ülesannet ning võitlevad ühe asja eest, siis Kalevil on palju arusaamatusi, meeskond on rahvusvahelisem, treener tundub ka pigem selline, kes pigem lisab pingeid ja mitte ei aita meeskonnal kokku sulanduda ja ei motiveeri mehi, vaid pigem lõhub neid nii vaimselt kui füüsiliselt. Siit see vahe tekibki. Psühholoogia ja vaimne pool ning meeskonna sisekliima loevad korvpallis minu arvates vägagi palju. Ja just sellest jääb Kalevil hetkel puudu, nimed paberil peaks olema iseensest Kalevi kasuks. Lihtsalt puudub ühtne meeskond ja sisekliima. Rock on mänginud viimased mängud 100%-liselt. Nad mängivad oma maksimaalsel tasemel. Julgen väita, et Kalevi on siiani mänginud kusagil 65-80% oma tegelikust potentsiaalist. Seega on neil arenguruumi kõvasti. Lihtsalt on vaja meeskond käima tõmmata, toimima saada.

Ning loomulikult soovin minagi Arbetile edu ning loodan hiljemalt playoffis näha temalt paremat mängu. Aeg oleks end kokku võtta.
patu
Kasutaja
Postitusi: 336
Liitunud: 16 Apr 2007, 20:36
Asukoht: Tabasalu

Postitus Postitas patu »

And kirjutas:
gasol2 kirjutas:Ühe väitega ma nõus ei ole ,et eesti korvpall üle makstud oleks ,sest mille pärast paljud noored ei viitsigi tõsiselt pingutada ,sest mingi kuradi ehitajana Tallinnas saad sa rohkem raha kui pallimängides.
Ma ei tea, keda sa täpselt noorte all silmas pead. Ma ei ole päris kursis kui palju saavad näiteks TTÜ poisid või mõned muud noored. Aga mina pidasin silmas just neid mehi, kes on juba teatud taseme saavutanud, saanud Rocki või Kalevisse, ning siis vajuvad ära ja ei anna endast 100%, ei ole seda auahnust ja tõestamise vajadust! Kalevis on minu arvates 3-4 meest, kes annavad igas mängus endast 120%! Ja need mehed on minu arvates Sokk, Kriisa, Reed, Frier. Nad pingutavad, võitlevad, mängivad iga olukorra lõpuni! Teised mängivad vastavalt tujule, et kui tuleb, siis tuleb ja kui algus läheb kehvasti, siis tihti löövad käega ja ei anna endast kõike.
Kriisa on see kes võitleb alati lõpuni, kui mingi Stimac hakkab lauda võtma siis Kriisa hüppaks Pallile järgi aga, nt Arbet ei hüppaks:)
Go Kalev Go :)
YO

Postitus Postitas YO »

Pärast järjekordset supermängu Arbeti poolt, pole mul lihtsalt selle mehe kohta sõnu:)...
Kalev 4 v 5 ga taga.... reed, krissa, arbet lähevad 3:2 kiiresse... kalevil võimalus mängu tagasi tulla, rahvas elab kaasa kõik on super kuni..... härra Arbet saab palli ja jookseb sellega lihstalt auti:D.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Õnnitlused 25'se puhul.Lillede asemel malakat sulle.
YNWA
Vaseliini Mati
Kasutaja
Postitusi: 301
Liitunud: 01 Okt 2007, 17:45

Postitus Postitas Vaseliini Mati »

arbetil sünnipäev juunis :P ära usu pasketit :D
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Vaseliini Mati kirjutas:arbetil sünnipäev juunis :P ära usu pasketit :D
selge aga tappa annaks küll.
YNWA
YO

Postitus Postitas YO »

andy72o kirjutas:
Vaseliini Mati kirjutas:arbetil sünnipäev juunis :P ära usu pasketit :D
selge aga tappa annaks küll.
Tappa vast andma ei peaks aga ta tuleks ühte ruumi koos TV-ga, mis näitab 24 h tippkorvpalli kinni panna. Las näeb siis vähemalt telekast kuidas seda mängu mängutakse, äkki hakkab ka korvpalluri liigutusi tegema, kuna trennist talle ilmselt kasu pole.
YO

Postitus Postitas YO »

viimase 5 mängu peale kokku peaaegu kuraditosin punkte:D
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Statistika on tal eriti karm.Riias Aski vastu oli tal viimati ok.tabavus protsent.(veebruari algul.)
YNWA
Vasta