BC Rakvere Tarvas

Üleüldine korvpallijutt
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas KalevRuus »

Ohjah. Alles paari päeva eest ütles Šumanov, et lähipäevadel peaks kõik korda saama...
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Rio »

Maksuameti esimene skalp ! Palka makstes peab teatavasti ka riigile makse maksma.
Kui mängija saab kätte näiteks 2000 eur siis Tarvas peab riigile tasuma selle pealt ca 1500 eur (mängija km seal sees).
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Uhhuu »

Viimaste mängude põhjal tundub, et Sõbra jaoks ongi 7 mängijat optimaalne arv. Täielik ümbersünd hooaja algusega võrreldes. Või täpsem oleks öelda, et vanade heade aegade taassünd: pall liigub ning mäng on kiire ja võitluslik.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas KalevRuus »

Viimaste mängude põhjal tundub, et Sõbra jaoks ongi 7 mängijat optimaalne arv.
Mitte viimaste mängude põhjal vaid viimase 5-6 hooaja põhjal. :D Tarvas on alati parimas hoos siis, kui selg on vastu seina ja mängitakse 6-7 mehega.
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas MEGA IRW »

Totaalselt augus Rapla, kes kõigile suure vahega kaotab ja õudne Barsy pole küll väga argumendid, millega Tarva ümbersündi tõestada? :)
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Uhhuu »

MEGA IRW kirjutas:Totaalselt augus Rapla, kes kõigile suure vahega kaotab ja õudne Barsy pole küll väga argumendid, millega Tarva ümbersündi tõestada? :)
Loe hoolikamalt – jutt käis mängupildist. Lisaks on pärast Balkani trio lahkumist võidetud suurelt ka Pärnut.
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas MEGA IRW »

Mängupilt sõltub suht palju vastasest, eksole? Vähegi tugevama vastase vastu saadakse seitsmekesi suht kiiresti haamer.

Rääkige mulle Tarva fantastilisest mängupildist siis, kui kasvõi TLÜ vastu võit kätte saadakse, rääkimata Cramost või Rockist.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas KalevRuus »

MEGA IRW kirjutas:Mängupilt sõltub suht palju vastasest, eksole? Vähegi tugevama vastase vastu saadakse seitsmekesi suht kiiresti haamer.

Rääkige mulle Tarva fantastilisest mängupildist siis, kui kasvõi TLÜ vastu võit kätte saadakse, rääkimata Cramost või Rockist.
Einoh, iga meeskonna mängupilt on sõltuv vastasest. Aga mingil põhjusel on Tarvas ka endast objektiivselt tugevamaid satse võitnud siis kui mängitakse ülilühikese pingiga. Nii oli näiteks siis kui eestikate finaali jõuti ja üllatuslikult seal 2:0 ette mindi, nii oli ka siis kui kahel korral Cramot võideti ja Kuusmaa piinad lõpetati, nagu Sõber väljendus. Need on faktid, mitte oletamised, et siis saadakse haamer.
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas MEGA IRW »

Misasjad on su meelest faktid, kas need luulud, et võrdled praegust oleme-Pärnust kõvemad Tarvast Saage-Veideman-Kriisa-Hallik-Müürsepp meistritiitlile pretendeerinud comboga? : :smash:
Ma saan aru, et järjest langev Eesti liiga koos sittade leegionäridega on meeletult igav see aasta, siis on vaja meeleheitlikult mingit intriigi tekitada, et milegi üle jahuda oleks, aga paluks mitte selliste rumalusteni ka laskuda. Ise nagu suur analüütik enda meelest. :yahoo:

Tarva mängupilt on ehk veidike muutunud tõesti ja see kiiremat sorti kolmeste paugutamine on nõrgemate klubide vastu edu toonud, aga enne imetlevat awww-suhtumis-haipi ootaks äkki ära mõne mängu kasvõi Leedu klubi või tugevama kohaliku klubi vastu. Poolkõvade asjade haipimine paari nõrga vastasega mängu põhjal on nii naeruväärne nähtus, mis paneb haipijate mõistuses kahtlema..
KalevRuus kirjutas:Aga mingil põhjusel on Tarvas ka endast objektiivselt tugevamaid satse võitnud siis kui mängitakse ülilühikese pingiga. Nii oli näiteks siis kui eestikate finaali jõuti ja üllatuslikult seal 2:0 ette mindi, nii oli ka siis kui kahel korral Cramot võideti ja Kuusmaa piinad lõpetati, nagu Sõber väljendus. Need on faktid, mitte oletamised, et siis saadakse haamer.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas KalevRuus »

Misasjad on su meelest faktid, kas need luulud, et võrdled praegust oleme-Pärnust kõvemad Tarvast Saage-Veideman-Kriisa-Hallik-Müürsepp meistritiitlile pretendeerinud comboga? : :smash:
Ma saan aru, et järjest langev Eesti liiga koos sittade leegionäridega on meeletult igav see aasta, siis on vaja meeleheitlikult mingit intriigi tekitada, et milegi üle jahuda oleks, aga paluks mitte selliste rumalusteni ka laskuda. Ise nagu suur analüütik enda meelest. :yahoo:

Tarva mängupilt on ehk veidike muutunud tõesti ja see kiiremat sorti kolmeste paugutamine on nõrgemate klubide vastu edu toonud, aga enne imetlevat awww-suhtumis-haipi ootaks äkki ära mõne mängu kasvõi Leedu klubi või tugevama kohaliku klubi vastu. Poolkõvade asjade haipimine paari nõrga vastasega mängu põhjal on nii naeruväärne nähtus, mis paneb haipijate mõistuses kahtlema...
Ma ei tea, miks ma sinuga vaielda viitsin aga OK, teen katset.
Esiteks, sul endal on oma esimese lause osas luulud. Ma ei ole ju sellist võrdlust kusagil teinud. Saad aru, ei ole? Ainus jutu point oli, et mingil põhjusel on Tarvas just siis heas hoos olnud, kui on mängitud lühikese pingiga, samas põhimehed on kõvad olnud ja viibinud ligi 40 minutit platsil. Kas see on Sõbra teene või juhus või midagi kolmandat, ma ei tea.
Teiseks, see haipimine on jälle sinu peas. Mitte keegi, sh mina pole siin pidanud Rapla võitmist või üldse viimaiseid mänge mingiks suursaavutuseks. Aga, et ilma lahkunud meesteta on hakkama saadud ongi fakt - vaata mängude tulemusi.
Kolmandaks, ma ei leia, et eesti liiga on viimastel aastatel langenud, pigem vastupidi.
Neljandaks, ka see on sinu ajukäärudes vilisev tuul, et ma end suureks analüütikuks pean.
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas MEGA IRW »

Keegi tahab äkki Jekabpils-Tarvas mängupilti kommenteerida? Miskipärast siin see "selg-vastu-seina" parim mäng ja "täielik ümbersünd" ei toiminud. Isegi Strupovicsi ulmeline viskepäev ei aidanud. Ei tea, kas kratt varastas öösel mängupildi ära. Uhhuu ja Kalevruus?
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Rio »

http://www.ohtuleht.ee/715891/rakvere-t ... -kodumangu" onclick="window.open(this.href);return false;
Mille vastu täpsemalt protestitakse ?
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas toivo »

MTÜ Rakvere Tarva Fan Clubi ühe liikme sõnul on probleemi märksõnaks peatreeneri suhtumine fännidesse/fänlusesse. “Meeskond ja mänedžment on korralikku tööd teinud. Rohkem ei ole mul hetkel võimalik kahjuks teemat kommenteerida,” ütles MTÜ liige.

“Ma ei oska ja ei tahagi kommenteerida,” sõnas BC Rakvere Tarvas peatreener Andres Sõber. “Nii viisaprobleemid kui ka maksuvõlg on faktid ja mingit saladuseloori siin pole olnud,” rääkis klubi mänedžer Madis Šumanov. “Kuna need on klubi siseasjad, siis me ei pidanud ka vajalikuks enne midagi avalikult välja öelda, kui ei olnud ise otsustanud, kuidas edasi läheme. Täna õhtul on Kastani Arenal oluline mäng ja ootame kõiki saali,” lisas ta.
http://www.virumaateataja.ee/3561505/mu ... ahelt-labi" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Zog »

Ikka jääb arusaamatuks... ma saan aru et Sõber vist ütles jälle midagi mille peale keegi solvus?
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas MEGA IRW »

Ok viimast korda sel teemal, aga mängupilt oli kuidagi nutune täna, kolmesed ei läind TLÜ vastu :)
Vasta