Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Üleüldine korvpallijutt
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas vaim564 »

JukuNoorem kirjutas:Ma mäletan hooaega, kui McLeo Kalevisse värvati, aga siiamaani pole aru saanud, mis tema põhiprobleem oli? Suhtumine? Vale positisioon?
Tema puhul ei maksa ära unustada, et mingil ajal oli ta pikalt vigastatud ja siis kui ta lõpuks platsile tuli, siis juhtus see tobe intsident M.Dorbekuga. Pärast tegi ta veel Rootsis hea hooaja ja siis ilmselt lõpetas.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas Rio »

See vigastus oli üks tavaline puukas mis venis mõne mängu pikkuseks, head esitused tegi ta esimeses 2-3 mängus.
Määravaks sai ka kindlasti treenerite vahetus kus üks tahtis temalt skoori , teine aga mängu juhtimist.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas KalevRuus »

Ei olnud ei vigastusel ega treenerivahetusel siin rolli, peale hiilgavat avamängu uimerdas ja tegi lollusi samamoodi, olgu enne või peale Kuumaad. Või vigastust.. Eks ta oli aeglaseks ka jäänud ja erilist motti ilmselt ka polnud.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas Uhhuu »

Nostalgiaradadel. Mcleodi vaevas minu meelest tüüpiline vananenud staari tõbi: ta soovis olla endiselt kangelane, aga füüsis enam ei võimaldanud seda. Ja nagu eelnevalt öeldud, oma rolli mängis lõpuks ka treenerivahetus. Varraku pukki saades muutus nii tema ülesanne väljakul kui ka mänguminutite arv, mis viis ilmselt motivatsiooni kahanemiseni.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas KalevRuus »

Uhhuu kirjutas:Nostalgiaradadel. Mcleodi vaevas minu meelest tüüpiline vananenud staari tõbi: ta soovis olla endiselt kangelane, aga füüsis enam ei võimaldanud seda. Ja nagu eelnevalt öeldud, oma rolli mängis lõpuks ka treenerivahetus. Varraku pukki saades muutus nii tema ülesanne väljakul kui ka mänguminutite arv, mis viis ilmselt motivatsiooni kahanemiseni.
Jutu algusega nõus - soovis olla endiselt kangelane, aga füüsis enam ei võimaldanud seda. Aga minu mälu järgi oli ta üsna masendav ka neis mängudes mis Kuusmaale saatuslikuks said, juba novembris-detsembris. Väga ei usu, et ta ka Blatti või Ivkovici käe all oleks palju paremini mänginud, pigem meeskonnast välja visatud või päris pingile jäetud.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas Uhhuu »

KalevRuus kirjutas:
Uhhuu kirjutas:Nostalgiaradadel. Mcleodi vaevas minu meelest tüüpiline vananenud staari tõbi: ta soovis olla endiselt kangelane, aga füüsis enam ei võimaldanud seda. Ja nagu eelnevalt öeldud, oma rolli mängis lõpuks ka treenerivahetus. Varraku pukki saades muutus nii tema ülesanne väljakul kui ka mänguminutite arv, mis viis ilmselt motivatsiooni kahanemiseni.
Jutu algusega nõus - soovis olla endiselt kangelane, aga füüsis enam ei võimaldanud seda. Aga minu mälu järgi oli ta üsna masendav ka neis mängudes mis Kuusmaale saatuslikuks said, juba novembris-detsembris. Väga ei usu, et ta ka Blatti või Ivkovici käe all oleks palju paremini mänginud, pigem meeskonnast välja visatud või päris pingile jäetud.
Mälu järgi näitas ta üsna haledaid esitusi algusest peale. Lihtsalt pärast treenerivahetust lisandus sellele ka motivatsioonikomponent: tegi ju Basket TV eraldi saatelõigu sellest.

Kui nüüd aga statistikasse süüvida, siis minu jaoks üllatuslikult ta mänguaeg VTB-s pärast treenerivahetust ei muutunudki. Statistika ise on muidugi kohutav: pallikaotusi on rohkem kui resultatiivseid sööte, +/- näitaja ei olnud üheski kohtumises positiivne, visketabavus on alla igasugust arvestust. Ühesõnaga, põhitegijaks palgatud mängijatest on tegemist Varbanovi kõrval Kalevi ajaloo ilmselt ühe suurima ebaõnnestujaga.

http://www.vtb-league.com/en/player/kei ... ?sid=62743" onclick="window.open(this.href);return false;
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas Uhhuu »

Sõda on täies hoos:

http://www.sportando.com/en/national-te ... -2017.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas Kris »

Uhhuu kirjutas:Sõda on täies hoos:

http://www.sportando.com/en/national-te ... -2017.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Pole ilus käik FIBA poolt.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas theundertaker »

Siis on eestil võimalus jõuda ju jälle emile nii.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas Uhhuu »

Kui see uudis tõele vastab, siis on Meistrite Liigasse registreerunud koguni kolm Eesti klubi:

http://www.sportando.com/it/coppe/champ ... eague.html" onclick="window.open(this.href);return false;
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas theundertaker »

Jälle see Kalle üritab.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas Egert »

Kes teab, ehk on linnalt suuremad rahalaevad tulemas.
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 504
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas Krysver »

Äkki Rapla proovib?
Peatreeneril ambitsiooni peaks jaguma.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas KalevRuus »

Kui Rapla peaks eelarvet kõvasti suurendama, siis miks ei.

Klandorfi satsil ei näe ma eurosarjas punnimise mõtet isegi siis, kui linnalt rahalaev tuleb. Mitte, et tase veaks tingimata välja vähem kui Raplal aga no milleks?
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas SirCharles »

KalevRuus kirjutas:Kui Rapla peaks eelarvet kõvasti suurendama, siis miks ei.

Klandorfi satsil ei näe ma eurosarjas punnimise mõtet isegi siis, kui linnalt rahalaev tuleb. Mitte, et tase veaks tingimata välja vähem kui Raplal aga no milleks?
Kalev , aga milleks siis seda uut Kalevi Spordihalli ehitatakse ? Kellele ? Ikka fännidele , Tallinna Kalevi fännidele . Küll see raha ka leitakse , kui Tallinna TTV le leitakse 5 M ja kui 0,5 M juurde , siis leitakse siia korvpalliklubisse ka .
Vasta