Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas RK »

korvpallihuviline kirjutas:Kopeerige delfist kalevi artiklit venest palun
kiire refereering, Sahhaliini klubi ei liitu VTB ga, 16 juuli koosolek VTB-s kus otsustatakse asjad ära, Cramol raha asjad/liigadest osavõtt segased , seepärast ei komplekteerita meeskonda , kui saadakse teada ,et mis sarjades mängitakse siis hakatakse komplekteerima, kõik välismaalased lahkuvad Cramost, eestlastest tuumik tahetakse säilitada, Valdmaa sõnul väljast vaja 3-4 mängija juurde, mõne eestlasega kokkulepped olemas kuid nimesid ei nimetatta, Venega on räägitud, Vene kinnitab seda aga ootab teiste klubide pakkumisi, huvi on mujaltki tuntud.
ühesõnaga tavaline suvine jutt, küll sügiseks raha asjad korda saadakse ja viimane NSVL meister mängib nagunii ja küll meeskond saab ka ok olema, ma olen selles 99% kindel.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas japs »

RK kirjutas:
korvpallihuviline kirjutas:Kopeerige delfist kalevi artiklit venest palun
kiire refereering, Sahhaliini klubi ei liitu VTB ga, 16 juuli koosolek VTB-s kus otsustatakse asjad ära, Cramol raha asjad/liigadest osavõtt segased , seepärast ei komplekteerita meeskonda , kui saadakse teada ,et mis sarjades mängitakse siis hakatakse komplekteerima, kõik välismaalased lahkuvad Cramost, eestlastest tuumik tahetakse säilitada, Valdmaa sõnul väljast vaja 3-4 mängija juurde, mõne eestlasega kokkulepped olemas kuid nimesid ei nimetatta, Venega on räägitud, Vene kinnitab seda aga ootab teiste klubide pakkumisi, huvi on mujaltki tuntud.
ühesõnaga tavaline suvine jutt, küll sügiseks raha asjad korda saadakse ja viimane NSVL meister mängib nagunii ja küll meeskond saab ka ok olema, ma olen selles 99% kindel.
Kas igaaastast juttu Vene sponsorist polegi?
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas RK »

japs kirjutas: Kas igaaastast juttu Vene sponsorist polegi?
ei ole :D
Mina arvan et see igaaastane vene sponsor on VTB pank kes maksab viimasele NSVL meistrile eritasu VTB liigas osalemise eest, kuid see on spekulatsioon
siin on ka lõik meeskonna kohta , põhimõtteliselt pool artiklit on siin :
Kuna võistlusväljundi kohta pole selgust, ei saa ka meeskonna koostamisega edasi minna. Kokkulepe jätkata on peatreener Alar Varrakuga ja mitme senise eestlasest mängijaga, kuid nimesid ei soovinud Valdmaa ega Sibul veel avalikustada. Eelmisel hooajal Eesti liiga finaalseeria kõige kasulikumaks mängijaks nimetatud lätlase Rolands Freimanise karjäär jätkub Türgis Usaki Sportifi ridades. Kalevist lahkuvad ka teised leegionärid: ameeriklane Morris Curry, Saint Vincenti ja Grenadiinide passiga Shawn King ning horvaat Mario Delaš. „Üritame senise tuumiku säilitada, VTB liigas mängimiseks vajaksime juurde kolm-neli mängijat,” kommenteeris Valdmaa.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

http://www.ohtuleht.ee/748641/kalevi-bo ... -000-eurot" onclick="window.open(this.href);return false;
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Veidemann vb ei jätka meil, sest tal sai 3 aastat täis ja aeg edasi liikuda.
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

Täispikka artikklit palun
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Ma lugesin lehest, mul pole tasulist neti lehte.
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

äkki keegi saaks panna ohtulehe teksti,see teema väga huvitab.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

theundertaker kirjutas:Veidemann vb ei jätka meil, sest tal sai 3 aastat täis ja aeg edasi liikuda.
Eks ta tegelikult ju loogiline ole ,et Veidemann plaanib edasi liikuda,kuid kui lehte lugesin siis kindlat siin veel midagi pole ,sest välismaale mineku pärast mees välismaale ei kipu ,kuid kui mingi hea pakkumine pidid tulema siis läheb.Veidemann on ju just sellises mängija eas ,kus ta võiks ikkagi veel proovida ka välismaale minekut.Vaatan siin näiteks Riia VEFi eelmise hooaja mängijaid ,kes järgmiseks hooajaks on välisklubidesse siirdunud näiteks Ingus Jakovics ,kes siirdus järgmiseks hooajaks N.Novgorodi või Mareks Mejeris ,kes siirdus Chaloni ,ei jäänud ju nende näitajad VTBs Veidemannile millegi poolest alla.
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

Sellest ma saan aru ,et kui näiteks mingi eelvviimane Kreeka klubi pakub lepingut ,et igakuiselt teenid 1000 euri siis sellel pole mõtet iseasi kui see pole vtb liiga klubi (kasvõi minsk,või parma),suurasi mis mängib rolli on ka agent ja eelkõige vaadatakse vtb statistikat ja mänge (Eesti liiga ei huvita kedagi).

Ja teine asi mis ma tähele panen on see ,et Eesti mängijad lähevad eelkõige sinna klubisse mille vastu mängides on nad head mängud teinud.Välismaale saaks siis ka hästi kui oleks mõni Eesti treener ees kes võtaks oma teami (vaadake kui paljud suvalised lätlased on nii välismaal jala uksevahele saanud ja enam koju ei kippugi.

Jalgpallist lihtsalt nii palju et kui Klavan inglise liigasse ja saab siis tõenäoliselt ta enam sealt välja ei saa ,see on nagu itaalias Kangur
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Õhtulehes ilmunu on täpselt samasugune jutt nagu räägivad kõik meie vähegi arvestataval tasemel korvpallurid iga suvi: tahaks siirduda välismaale, aga sinna pääseda on keeruline ning suvalisse kohta pole ka mõtet minna; huvi on tuntud, aga konkreetset pakkumist pole. Võib-olla ainus lisandväärtus selle loo juures on see, et Veideka jutust kumab läbi kerge tülpimus/motivatsioonipuudus Kalevis jätkamise suhtes.

Ta kindlasti vääriks mõnes Euroopa tippliigas mängimist. Kalevi ja Rocki palluritest on ta üks väheseid, kui mitte ainus, kes annab igas mängus maksimumi, olgu seis või vastane milline tahes. Arvestades motivatsioonipuudust Kalevis jätkamise vastu, võiks ta minu meelest siirduda kasvõi Itaalia esiliigasse. Parem teha liiga kvaliteedis korraks samm tagasi ja näidata (väga) head statistikat. Kuna nagu näha, klubi ja sa ise võid teha VTB-s väga hea hooaja, aga kuivõrd Eesti ei ole korvpalliriigina respekteeritud, siis eestlasena siit mõnda heasse liigasse pääseda on peaaegu võimatu.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Arvestades motivatsioonipuudust Kalevis jätkamise vastu, võiks ta minu meelest siirduda kasvõi Itaalia esiliigasse. Parem teha liiga kvaliteedis korraks samm tagasi ja näidata (väga) head statistikat. Kuna nagu näha, klubi ja sa ise võid teha VTB-s väga hea hooaja, aga kuivõrd Eesti ei ole korvpalliriigina respekteeritud, siis eestlasena siit mõnda heasse liigasse pääseda on peaaegu võimatu.
No need on nüüd küll uljad järeldused.
Vabatahtlikult madalamale tasemele minek oleks minu arust lollus. Ei ole nii lihtne, et teed seal kõvasti statsi, pääsed Itaalia kõrgliigasse ja jäädki sinna aastateks tiirlema.
Teiseks, palju üldse Kalevist tagamängijaid on korralikku välisklubisse saanud, olgu eestlased või välismaalased? Viimasest ajast meenub ainult Machado aga ta oli ka Veidekast kõrgema kaliibriga mängija.
Pigem on asi selles, et meie mängijad pole selle tasemega, et tasemel välisklubid neist väga huvituksid. Konkurents on tohutu ja turg on samal tasemel mängijatest pungil.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

KalevRuus kirjutas:
Arvestades motivatsioonipuudust Kalevis jätkamise vastu, võiks ta minu meelest siirduda kasvõi Itaalia esiliigasse. Parem teha liiga kvaliteedis korraks samm tagasi ja näidata (väga) head statistikat. Kuna nagu näha, klubi ja sa ise võid teha VTB-s väga hea hooaja, aga kuivõrd Eesti ei ole korvpalliriigina respekteeritud, siis eestlasena siit mõnda heasse liigasse pääseda on peaaegu võimatu.
No need on nüüd küll uljad järeldused.
Vabatahtlikult madalamale tasemele minek oleks minu arust lollus. Ei ole nii lihtne, et teed seal kõvasti statsi, pääsed Itaalia kõrgliigasse ja jäädki sinna aastateks tiirlema.
Teiseks, palju üldse Kalevist tagamängijaid on korralikku välisklubisse saanud, olgu eestlased või välismaalased? Viimasest ajast meenub ainult Machado aga ta oli ka Veidekast kõrgema kaliibriga mängija.
Pigem on asi selles, et meie mängijad pole selle tasemega, et tasemel välisklubid neist väga huvituksid. Konkurents on tohutu ja turg on samal tasemel mängijatest pungil.
Möödunud hooajal Itaalia esiliigas mänginutest, kes on nüüdseks siirdunud Itaalia meistriliigasse või teistesse tugevatesse sarjadesse (nt Saksamaa või Iisrael), saaks päris pika nimekirja. Lollus oleks hoopis jätkata mängimist meeskonnas, mille esindamise suhtes sa 100% motiveeritud pole. Mis puutub sellesse, et Kalevist peale Machado keegi mõnda heatasemelisesse liigasse pole siirdunud, siis siin on asi pigem selles, et tagamängijate osas on värbamistöö olnud palju nõrgemast klassist kui pikkade puhul (Millage, Gibson, hauaäärelt tagasi toodud Skele). No ei ole Veideman, Arbet või Timmu kehvemad mängijad kui lätlased Peineris, kes siirdus täna Kreekasse PAOK-i või Jakovics, kes hakkab mängima Nizhni Novgorodis (mööndusega, et seal on peatreeneriks jätkuvalt lätlane).
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

No seda on kõrvalseisjal võimatu öelda, kui motiveeritud keegi on. Mingi artikli põhjal ei saa siin suuri järeldusi teha.
Aga sellega olen nõus, et tagamängijate osas on värbamistöö olnud palju nõrgemast klassist kui pikkade puhul. Ja kui siit sujuvalt minna välismaale siirdumnise teema juurde, siis väga oluline on statsi vms kõrval ka agenditöö. Võib-olla pole meie meestel nendega ka väga vedanud.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas toivo »

Kui ma ei eksi siis Veidemani agent peaks Reed Nopponen olema, sama vend kes Kanguril. Ei taha uskuda, et tema taha nüüd palju jääb.
Vasta