Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
ok
Kasutaja
Postitusi: 490
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:02

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas ok »

Ma olen aru saanud, et kontrollturniiridel kasutatakse nii mitut naturaliseeritud mängijat kui vajalikuks peetakse, aga EM mängudes saab ikka üks leegionär koosseisus olla
Kareem
Kasutaja
Postitusi: 33
Liitunud: 31 Okt 2015, 23:00

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Kareem »

Eilse uudise valguses Kosovo koosseisust hakkas sama teema ennastki huvitama. Paljudel on ju meeles, kuidas 2013. aastal "Hollandit" tehti. Eelkõnelejal on õigus, reegel ühe kodustatud mängija kohta kehtib FIBA ametlikel võistlustel (p 21 (a)).

http://www.fiba.com/downloads/v3_expe/a ... LAYERS.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Zog »

Vaatasin siis seda filmi Delfist... ma ei tea mida teised arvavad, aga kuidagi mage oli minu meelest. Kaua sa ikka neid publiku emotsioone vahid? Ning need intervjuud abipersonaliga ei olnud ka just üüratult põnevad. Palju rohkem oleks tahtnud näha mänguks ette valmistumist, mida trennides tehti, millest riietusruumides räägiti, mida treenerid omavahel mängu ajal rääkisid, mis toimus pärast mängu jne jne. Tundub, et neil oli päris palju huvitavat materjali, kahju, et sellest kõigest nii korvpallikauge film vändati.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Rix »

Zog kirjutas:Vaatasin siis seda filmi Delfist... ma ei tea mida teised arvavad, aga kuidagi mage oli minu meelest. Kaua sa ikka neid publiku emotsioone vahid? Ning need intervjuud abipersonaliga ei olnud ka just üüratult põnevad. Palju rohkem oleks tahtnud näha mänguks ette valmistumist, mida trennides tehti, millest riietusruumides räägiti, mida treenerid omavahel mängu ajal rääkisid, mis toimus pärast mängu jne jne. Tundub, et neil oli päris palju huvitavat materjali, kahju, et sellest kõigest nii korvpallikauge film vändati.
See polnud nn spordifilm, vaid emotsioonifilm. Sellisena ka mõeldud.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas KalevRuus »

Ma ka imestasin, et miks seda filmi nii kaua tehti. Algselt pidi vist märtsis valmis saama. Põhimõtteliselt saaks ka Delfi klippidest samasuguse asja kokku lõigata.
Sõbrast tehtud "Töö käib!" oli kordades parem.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Zog »

Ma saan aru et see oli emotsioonifilm, mitte spordifilm, aga mind huvitavad rohkem mängijate ja treenerite emotsioonid, ning mitte eriti väga need lõpmatud kaadrid sellest, kuidas keegi publiku seast püsti hüppab või peast kinni haarab.
komtuur
Kasutaja
Postitusi: 85
Liitunud: 12 Sept 2011, 14:59

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas komtuur »

Zog kirjutas:Vaatasin siis seda filmi Delfist... ma ei tea mida teised arvavad, aga kuidagi mage oli minu meelest. Kaua sa ikka neid publiku emotsioone vahid? Ning need intervjuud abipersonaliga ei olnud ka just üüratult põnevad. Palju rohkem oleks tahtnud näha mänguks ette valmistumist, mida trennides tehti, millest riietusruumides räägiti, mida treenerid omavahel mängu ajal rääkisid, mis toimus pärast mängu jne jne. Tundub, et neil oli päris palju huvitavat materjali, kahju, et sellest kõigest nii korvpallikauge film vändati.
Lootsin ka rohkemat, midagi sarnast ehk, kui Leedu koondisest on tehtud, rohkem nö tagatoa asju aga seekord nii, hea, et üldse midagi tehti, järgmine kord ehk tuleb paremini.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Rix »

Zog kirjutas:Ma saan aru et see oli emotsioonifilm, mitte spordifilm, aga mind huvitavad rohkem mängijate ja treenerite emotsioonid, ning mitte eriti väga need lõpmatud kaadrid sellest, kuidas keegi publiku seast püsti hüppab või peast kinni haarab.
Ehk siis ootused ja maitsed on erinevad. Kui kohal olid, siis vist oleks rohkem meeldinud. Esikal mainiti ka, et eks ta rohkem kohalolijatele see film oli, et need emotsioonid läbi mängida.
Spordidokk ei olnud seekord tegijate eelistus.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
OJT
Kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 09 Juun 2016, 10:32

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas OJT »

Rix kirjutas:
Zog kirjutas:Ma saan aru et see oli emotsioonifilm, mitte spordifilm, aga mind huvitavad rohkem mängijate ja treenerite emotsioonid, ning mitte eriti väga need lõpmatud kaadrid sellest, kuidas keegi publiku seast püsti hüppab või peast kinni haarab.
Ehk siis ootused ja maitsed on erinevad. Kui kohal olid, siis vist oleks rohkem meeldinud. Esikal mainiti ka, et eks ta rohkem kohalolijatele see film oli, et need emotsioonid läbi mängida.
Spordidokk ei olnud seekord tegijate eelistus.
Ega selle tegijad olid ka täiesti spordivõõrad(eriti korvpalli) inimesed. Millegipärast arvan, et nad ei teadnud mida lihtsalt panna filmi ja kellega teha intervjuusid. Vaadates youtubes tunniseid dokumentaale NBA mingi aasta meistrist, siis on selle tunni sisse suudetud pakkida terve hooaeg ja play-off mis on umbes 100 mängu ja seda veel väga huvitavalt. Ehk oleksid pidanud tegijad neid vaatama ja uurima enne kui filmima hakkasid üldse?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Rix »

OJT kirjutas:
Rix kirjutas:
Zog kirjutas:Ma saan aru et see oli emotsioonifilm, mitte spordifilm, aga mind huvitavad rohkem mängijate ja treenerite emotsioonid, ning mitte eriti väga need lõpmatud kaadrid sellest, kuidas keegi publiku seast püsti hüppab või peast kinni haarab.
Ehk siis ootused ja maitsed on erinevad. Kui kohal olid, siis vist oleks rohkem meeldinud. Esikal mainiti ka, et eks ta rohkem kohalolijatele see film oli, et need emotsioonid läbi mängida.
Spordidokk ei olnud seekord tegijate eelistus.
Ega selle tegijad olid ka täiesti spordivõõrad(eriti korvpalli) inimesed. Millegipärast arvan, et nad ei teadnud mida lihtsalt panna filmi ja kellega teha intervjuusid. Vaadates youtubes tunniseid dokumentaale NBA mingi aasta meistrist, siis on selle tunni sisse suudetud pakkida terve hooaeg ja play-off mis on umbes 100 mängu ja seda veel väga huvitavalt. Ehk oleksid pidanud tegijad neid vaatama ja uurima enne kui filmima hakkasid üldse?
Produktsioonil kasutada olevad summad, võimalused jms taustad on umbes sama suured vahed, mis NBA meeskondadel ja Cramol.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Zog »

Rix kirjutas:
Zog kirjutas:Ma saan aru et see oli emotsioonifilm, mitte spordifilm, aga mind huvitavad rohkem mängijate ja treenerite emotsioonid, ning mitte eriti väga need lõpmatud kaadrid sellest, kuidas keegi publiku seast püsti hüppab või peast kinni haarab.
Ehk siis ootused ja maitsed on erinevad. Kui kohal olid, siis vist oleks rohkem meeldinud. Esikal mainiti ka, et eks ta rohkem kohalolijatele see film oli, et need emotsioonid läbi mängida.
Spordidokk ei olnud seekord tegijate eelistus.
Ma õiendan selle asja ära, et tegelikult olin küll kohal, aga no tühja sellest. Kui nii võtta siis oleks pidanud Riia kesklinnas olevast odavast pelmeeni-kohvikust ja Avoiss taksost filmi tegema: emotsioonid missugused :) See on küll vist juba veidi :offtopic:
OJT
Kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 09 Juun 2016, 10:32

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas OJT »

Rix kirjutas:
OJT kirjutas:
Rix kirjutas:Ehk siis ootused ja maitsed on erinevad. Kui kohal olid, siis vist oleks rohkem meeldinud. Esikal mainiti ka, et eks ta rohkem kohalolijatele see film oli, et need emotsioonid läbi mängida.
Spordidokk ei olnud seekord tegijate eelistus.
Ega selle tegijad olid ka täiesti spordivõõrad(eriti korvpalli) inimesed. Millegipärast arvan, et nad ei teadnud mida lihtsalt panna filmi ja kellega teha intervjuusid. Vaadates youtubes tunniseid dokumentaale NBA mingi aasta meistrist, siis on selle tunni sisse suudetud pakkida terve hooaeg ja play-off mis on umbes 100 mängu ja seda veel väga huvitavalt. Ehk oleksid pidanud tegijad neid vaatama ja uurima enne kui filmima hakkasid üldse?
Produktsioonil kasutada olevad summad, võimalused jms taustad on umbes sama suured vahed, mis NBA meeskondadel ja Cramol.
Miks need summad siin mingit rolli mängivad kui peab kogu saadud materjalist tegema lihtsalt parema valiku?
Ruutu
Kasutaja
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Dets 2008, 15:36
Asukoht: Tartu

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Ruutu »

Asjaosaliste kommentaarid filmile:
http://uudised.tv3.ee/sport/uudis/2016/ ... ntaalfilm/" onclick="window.open(this.href);return false;
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas villu123 »

Soku jutust tuleb siis välja, et Siim-Sander Vene hakkab VTB liigas mängima!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas marxx762 »

villu123 kirjutas:Soku jutust tuleb siis välja, et Siim-Sander Vene hakkab VTB liigas mängima!
Kus kohast selline jutt pärineb ?
Vasta