Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas marxx762 »

Tundub et Janar Soo on koondisest välja praagitud... Mees viibib tartus minuteada...
komtuur
Kasutaja
Postitusi: 85
Liitunud: 12 Sept 2011, 14:59

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas komtuur »

marxx762 kirjutas:Tundub et Janar Soo on koondisest välja praagitud... Mees viibib tartus minuteada...
Soo oli vist ainult selles algses 24ses nimekirjas, kui juba kokku tuldi ja hakati liigutama siis enam polnud, praagiti enne algust välja aga tema positsioonil ka kõige rohkem valikut.
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas SirCharles »

Iga tõsine fänn tuleb saali
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas theundertaker »

Keegi peab tööl ka käima ju!
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Rio »

Em pilet on olemas ! Raadik elu tippvormis :D
Kasutaja avatar
randomjoe
Kasutaja
Postitusi: 208
Liitunud: 05 Aug 2010, 11:07

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas randomjoe »

SirCharles kirjutas:Kui mingi ime läbi peaks kutsutama Rain Raadik 2016 a kasvõi Eesti B koondisse , siis luban osa võtta vähemalt 1 st 10 + km jooksust , mida Eestis korraldatakse .

See on anekdoot kuubis 208 cm vend ei saa teist mängu järjest mitut palli korvi korvialt , täiesti korvi alt .
Selle asja nimi on laiskus , tee k...t trenni , treeni omale jalg alla , siis suudad hüpata ka natuke .
tere :)
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas KalevRuus »

Kosovo mängu ei vaadanudki keegi? Minu arust oli pilt loodetust ehk parem (nägin küll ainult teist pooleaega) aga valikturniirilt pole muidugi selle koosseisuga midagi loota. Füüsis tundus hea, joosta jõutakse aga näis kuidas selle eesliiniga ülehomme sakslastele vastu saadakse.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vaim564 »

Esimene poolaeg jättis küll täiesti lootusetu mulje, ainus mängija, kellel mingit kvaliteeti võis märgata, oli Veideman. Teisel poolajal oli mängupilt parem, tundus, et Kosovo väsis, sest praaki tehti nende poolt kohutavalt. Korvi all on olukord suht kurb, sest Raadik ja Kitsing ei realiseeri momente ära, ennem teeb seda isegi Hallik. Selles mängus jättis isegi see Paasoja, kellest ma pole kunagi midagi arvanud, päris mängumehe mulje.
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas SirCharles »

randomjoe kirjutas:
SirCharles kirjutas:Kui mingi ime läbi peaks kutsutama Rain Raadik 2016 a kasvõi Eesti B koondisse , siis luban osa võtta vähemalt 1 st 10 + km jooksust , mida Eestis korraldatakse .

See on anekdoot kuubis 208 cm vend ei saa teist mängu järjest mitut palli korvi korvialt , täiesti korvi alt .
Selle asja nimi on laiskus , tee k...t trenni , treeni omale jalg alla , siis suudad hüpata ka natuke .
tere :)

TREENIN , TREENIN , LUBADUS SAAB TÄIDETUD , ära pabista
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Uhhuu »

Mängupilt meenutas mulle U20 koondise oma. Positsioonirünnakust saadi vaid üksikuid korve, enamus punkte tuli agressiivse kaitse tulemusena kiirrünnakutest või tagamängijate teravuse pealt. Taltsi, Vene ja Toomega võis alati loota vähemalt viiele-kuuele korvile selg korvi poole mängust. Kosovo vastu oli ainus, kes pukki palli küsis Kajupank. Kitsing oli liiga passiivne ja üldse liiga pehme. Hallik tegi kaugelt oma ära. Rain Raadik aga oli täpselt sama lootusetu nagu ikka. Raske usukuda, et Toomas Raadik tsentri kohal temast kehvem võiks olla. Või Renato Lindmets, või isegi Viljar Veski või Karl-Martin Kask. Kuna Toomas Raadikut ei taheta kasutada, siis tähendab see paratamatult seda, et Rain Raadik saab kuuluma ka valikturniiri koosseisu: vaevalt ju, et pikkadest vaid Kitsingu ja Hallikuga mängima minnakse. Igal juhul peavad Veidekas, Arbet, Timmu ja Kurbas tegema ületunde, et Valgevene ja Portugali vastu mõnigi võit kätte saada. Vaatasin huvi pärast natuke Gruusia ja Valgevene mängu. Kui ma arvasin esialgu pärast kõiki neid loobumisi, et Valgevene vastu meil suuri eduvõimalusi olema ei saa, siis praegu ma olen palju optimistlikum. Kui Parahovski ja Kudrjavtsev välja arvata (Veremejenko ei mänginud), siis Valgevene koondis jättis väga kahvatu mulje. Eesliinis on kehasid, aga mitte talenti, tagaliin tundus aga selgelt nõrgem meie omaga võrreldes.

N-ö teise ešeloni meestest jättis mulle kõige sümpaatsema mulje Paasoja. Ta võitles kõik olukorrad lõpuni ning tegutses tempokalt ja teravalt. Suurima pettumuse valmistas aga Kajupank. Rapla eest mängides paistis ta silma väga hea kaitsemänguga, Kosovo vastu lasi aga Doellmanil ennast igast asendist kottida: ta jäi pidevalt kas liiga kaugele, läks kergelt petete ohvriks või läks asjatult palli vahelt lõikama ja kaotas oma mängija silmist. Keedus seevastu sai Doellmani katmisega väga hästi hakkama. Siin lööbki välja see vahe, mida tähendab, kui sa oled mänginud kaks viimast hooaega VTB-s number nelja positsioonil või mütanud Rapla eest eestikatel ja Balti Liigas.

Natuke isegi kahju Kosovost. Nende tase on nii nõrk, et nad ei suuda isegi kahe heatasemelise ameeriklase toel Eesti B-koondist võita. Samas, Dardan Berisha võiks Veideka kõrvale VTB-s minu meelest üsna huvitav variant olla.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Zog »

See on kusjuures huvitav tähelepanek... naljakas mõelda, aga tõepoolest, olukorras, kus Taltsi, Kangurit ja Venet pole, ja Toome on treeneripingil, oleks võib olla et tõesti isegi Lindmets meie A-koondisele kasulik. Mitte et ma temast kui korvialusest mängijast erilises vaimustuses oleksin, aga ega konkurents ei oõe ka just eriti kõva. Põhiküsimus on minu meelest see, kuivõrd suudab Hallik laua blokeerimisega hakkama saada. See on tema suurim nõrkus, aga tema on praegu ainus pikk kes meeskonnale midagi rünnakul juurde panna suudaks.Tänast mängu ma ei näinud, aga vähemalt klubihooajal tundus et Kitsing on tasemelt pigem alla kui ülespoole liikunud, eriti korvialuses võitluses.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas KalevRuus »

Pooleldi B-koosseisuga Saksamaale nii napilt kaotada - seda poleks uskunud. Arvasin, et miinus 20 oleks OK. Ma ei oskagi öelda, kas meie mehed olid nii head või sakslased nii kehvad.

Ma ei mäleta vist kuigi hästi Puidetit TTÜ aegadest aga kas ta oli varemgi sedavõrd musklis tüüp? Minu arust pigem mitte, vana on vist viimasel ajal jõusaalis kõva tööd teinud.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Uhhuu »

Tänasest mängust jäi väga positiivne tunne. Puhtalt koosseisu arvestades pidanuks Saksamaa meist 20-30 punktiga üle rullima. EM-i järel jäi mulje, et Tiit Sokk on ennast ammendanud, aga kui esimene poolaeg Kosovo vastu välja arvata, on mängupilt olnud seni meeldivalt värske. Kaitse on eelmise suvega võrreldes agressiivsem ning rünnak kiirem, vabam ja ladusam. Isegi esimesel poolajal Saksamaa vastu, kui jäädi napilt kahekümne punkti peale, olid kohad hästi välja mängitud. Meeskonnavaim tundub samuti väga hea olevat. Nüüd, kus Kanguri ja Taltsi näol isakesi enam meeskonnas pole, on ka omavaheline sõimlemine väljakult ära kadunud. Ainus, mis mind seni tõsiselt häirib, on Rain Raadiku tegutsemine. Nende nappide minutite jooksul, mis ta Saksamaa vastu esimesel poolajal mängis, lasi ta jämedate eksimuste tulemusena visata endale neli korvi, neist kolm tükki esimese veerandaja viimase kolme minutiga. Jääb mulje, nagu ta oleks mõtetega kusagil mujal, mitte palliplatsil. Positiivne märk on see, et Paasoja ning Laane koos väljakul viibides ei juhtunud midagi hullu. Hoopis vastupidi, see oli mängu parimaks perioodiks. Kajupank ja Kitsing tegid palju parema esituse kui Kosovo vastu. Kahju, et nad lõpuks vigadega välja langesid, sest pärast seda muutus lauavõitlus olematuks ja see maksiski lõpuks võidu. Lisaks muidugi ka Halliku ülikehv viskepäev.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vaim564 »

KalevRuus kirjutas:Pooleldi B-koosseisuga Saksamaale nii napilt kaotada - seda poleks uskunud. Arvasin, et miinus 20 oleks OK. Ma ei oskagi öelda, kas meie mehed olid nii head või sakslased nii kehvad.

Ma ei mäleta vist kuigi hästi Puidetit TTÜ aegadest aga kas ta oli varemgi sedavõrd musklis tüüp? Minu arust pigem mitte, vana on vist viimasel ajal jõusaalis kõva tööd teinud.
Ma pakun, et sakslased olid kehvad. Ei tea nüüd millise ettevalmistuse pealt nad Tallinna tulid, aga mina oleksin mures. Samas ei saa Eesti koondisele ka väga ette heita, karta võis ju palju hullemat. Kui nüüd mängukogemust ka veidi juurde tuleb ja enesekindlust tekib, siis suudavad Kajupangad-Keedused-Paasojad täitsa mängida. Raadik sai täna juba palju vähem mänguaega, näib, et tema usalduskrediit on alla käinud. Kitsingu puhul on huvitav, et enam ta kaugelt ei taha üldse visata, isegi kui vabaks jääb, püüab korvi alla minna. Puidet on juba noorteklassis silma paistnud, et võtab kõvasti lauda ja füüsiliselt peaks ta tugev olema, suutma pikematega võidelda.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Uhhuu »

Vääääääääääääääga unine mäng esimesel poolajal. Koondis oleks nagu turismireisil. Saksamaa vastu näidatud agressiivsusest ja tempokusest on vähe järele jäänud. Viimasel viiel minutil pisukesi elavnemismärke õnneks oli. Rumeenia korvpall jätab üsna hädise mulje. Kui võtta ameeriklasest tagamängija neilt ära, oleksid nad suurtes raskustes isegi Eesti praeguse 75% B-koondise vastu. EM-ilt neile vaevalt, et ühtegi võitu terendab.
Vasta