Eesti korvpalli tulevik/lootused

Kõik Eesti koondisega seonduv
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Uhhuu »

RK kirjutas:
Uhhuu kirjutas:
Sander Raieste liitus Vitoria Laboral Kutxaga 1+2+2 lepingu alusel.
Jep seda oli suvel kuulda jah, teinegi sealt satsist, Kristjan Kullamäe leidis endale klubi suve alguses Saksamaalt ja kolmas sellest kuldsest satsist tuleb eestisse tagasi , või ōigem oleks öelda tuuakse tagasi, kuna klubil majanduslikud raskused ja mängijaõigused ostis üks eesti klubi ära , varsti tulevad ametlikud uudised ka :D
Kui sa selle vihje juba välja käisid, siis oleks aus ka täpsustada, et kumb neist – Tass või Treier – ja millisesse Eesti klubisse? Või hoopis Karpin?
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas korvpallihuviline »

Ma ei tea aga arvan et Tass
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas RK »

Uhhuu kirjutas:
RK kirjutas:
Uhhuu kirjutas:
Sander Raieste liitus Vitoria Laboral Kutxaga 1+2+2 lepingu alusel.
Jep seda oli suvel kuulda jah, teinegi sealt satsist, Kristjan Kullamäe leidis endale klubi suve alguses Saksamaalt ja kolmas sellest kuldsest satsist tuleb eestisse tagasi , või ōigem oleks öelda tuuakse tagasi, kuna klubil majanduslikud raskused ja mängijaõigused ostis üks eesti klubi ära , varsti tulevad ametlikud uudised ka :D
Kui sa selle vihje juba välja käisid, siis oleks aus ka täpsustada, et kumb neist – Tass või Treier – ja millisesse Eesti klubisse? Või hoopis Karpin?
Saatsin privaatsõnumi vastusega, loodan ,et said kätte, telefoniga raske saata :D
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas marxx762 »

Mida te susserdate siin kurat :D
Kasutaja avatar
DJKILBA
Kasutaja
Postitusi: 132
Liitunud: 11 Mai 2011, 08:51

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas DJKILBA »

Tass on samas kodulehel uueks hooajaks üles antud. Pigem siis Treier. Minu arust on Kangurgi vihjanud, kuidas Itaalias rahadega asjad on. Lisaks ei ole klubi käekäik väga veenev olnud.
#25
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Uhhuu »

Eesti-Kreeka U16:

https://www.youtube.com/watch?v=e8lDdMFks7E" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.fiba.com/ls/#12295&12296-D-3" onclick="window.open(this.href);return false;
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Uhhuu »

Pick`n`roll näib Indrek Reinboki jaoks olevat tabu. Kaitse on enam-vähem okei, aga raske on kellelegi vastu saada, kui rünnakuskeem seisneb selles, et kolm või neli meest jagavad kolmese joone taga omavahel söötu ning viimases hädas läheb keegi läbimurdele või võtab raske kolmese või keskpositsiooniviske. Need poisid väärivad paremat peatreenerit.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Uhhuu »

Eesti-Soome U16:

https://www.youtube.com/watch?v=n1SWBlA0UWE" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.fiba.com/ls/#12295&12296-D-6" onclick="window.open(this.href);return false;
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Uhhuu »

U16 EM kaheksandikfinaal, Eesti vs Leedu:

https://www.youtube.com/watch?v=S-zolR-0pMQ" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.fiba.com/ls/#12295&12297-29-A" onclick="window.open(this.href);return false;
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas SirCharles »

Tänud linkide eest . See meie sats on ikka tehniliselt nii nõrk ,et .... Siuke noorte mäng läbiminekud , aga lõpetamine jätab meie omadele tõsiselt soovida , leedukad mängisid ikka palju arukamalt . Karpin on sama pikk nagu esimesse klassi tulles . Suur poiss , aga üldfüüsiline ikka nõrk .
Muideks see pole nali , kui Karpin tuli esimesse klassi , siis lõpuklassi omad toovad noored käekõrval aulasse nagu ikka kombeks . Karpini koolis on 9 klassi ja Karl oli pikem kui see 9 klassi poiss , kes teda saatis . Midagi humoorikat ka .
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Uhhuu »

Leedukad tegid peaaegu ideaalilähedase mängu: 1) nad saagisid oma pick`n`roll`iga meie kaitse tükkideks; ja 2) nad võtsid vastu peaaegu eranditult ainult tarku otsuseid – nende arvele jäi vaid 11 pallikaotust (meestemängus võrduks see umbes viiega) ja neistki enamus tuli meie üleväljapressi survel. Meie seevastu tegime keskmiselt iga minuti kohta ühe totruse. Heaks näiteks on esimese poolaja viimane minut, kui Eesti vahendas 20 sekundit enne lõppu vahe kolme peale, aga seejärel tegi Henri Drell vastaste väljaku poolel täiesti tarbetu vea ja kinkis neile kaks vabaviset, millest mõlemad realiseeriti. Sellele järgnevalt söötis aga Erki Kuhi otsaaudist palli vastasele sülle ning poolaeg lõppes miinus seitsme peal. Millegipärast väldime me ise jätkuvalt pick`n`roll`i mängimist, kuigi meil on turniiri võimsaima kehakujuga tsenter. Ma ei ole senises neljas mängus märganud, et keegi oleks Karpinit korvi all ära surunud või üle tema käte palli korvi saatnud (ta on 205 pikk). Ta peaks olema justkui ideaalne relv rünnakul, kelle vastu vastasmängijad katetesse kinni jooksutada.

Seninähtu põhjal on raske uskuda, et me suudame A-divisjoni püsima jääda. Selleks tuleb võita ülehomme kas Saksamaad või siis kaotuse korral mõlemad mängud kohtadele 13-16. Olukorda ei muuda kindlasti lihtsamaks ka asjaolu, et pärast Mark-Andreas Jaaksoni vigastada saamist tegutseb meie põhimängujuhina sel turniiril 2001. aastal sündinud Kerr Kriisa, kes on iseenesest perspektiivikas kuju, kuid pole A-divisjoniks valmis ei füüsiliselt ega mängutarkuselt. Samuti puudub Karpinile adekvaatne vahetus tsentripositsioonile (seni pole hakkama saanud ei Entsik ega Kuhi).
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas RK »

Uhhuu kirjutas:Leedukad tegid peaaegu ideaalilähedase mängu: 1) nad saagisid oma pick`n`roll`iga meie kaitse tükkideks; ja 2) nad võtsid vastu peaaegu eranditult ainult tarku otsuseid – nende arvele jäi vaid 11 pallikaotust (meestemängus võrduks see umbes viiega) ja neistki enamus tuli meie üleväljapressi survel. Meie seevastu tegime keskmiselt iga minuti kohta ühe totruse. Heaks näiteks on esimese poolaja viimane minut, kui Eesti vahendas 20 sekundit enne lõppu vahe kolme peale, aga seejärel tegi Henri Drell vastaste väljaku poolel täiesti tarbetu vea ja kinkis neile kaks vabaviset, millest mõlemad realiseeriti. Sellele järgnevalt söötis aga Erki Kuhi otsaaudist palli vastasele sülle ning poolaeg lõppes miinus seitsme peal. Millegipärast väldime me ise jätkuvalt pick`n`roll`i mängimist, kuigi meil on turniiri võimsaima kehakujuga tsenter. Ma ei ole senises neljas mängus märganud, et keegi oleks Karpinit korvi all ära surunud või üle tema käte palli korvi saatnud (ta on 205 pikk). Ta peaks olema justkui ideaalne relv rünnakul, kelle vastu vastasmängijad katetesse kinni jooksutada.

Seninähtu põhjal on raske uskuda, et me suudame A-divisjoni püsima jääda. Selleks tuleb võita ülehomme kas Saksamaad või siis kaotuse korral mõlemad mängud kohtadele 13-16. Olukorda ei muuda kindlasti lihtsamaks ka asjaolu, et pärast Mark-Andreas Jaaksoni vigastada saamist tegutseb meie põhimängujuhina sel turniiril 2001. aastal sündinud Kerr Kriisa, kes on iseenesest perspektiivikas kuju, kuid pole A-divisjoniks valmis ei füüsiliselt ega mängutarkuselt. Samuti puudub Karpinile adekvaatne vahetus tsentripositsioonile (seni pole hakkama saanud ei Entsik ega Kuhi).
suht nõus, pick' n rolli tehti 4 veerandil 2 x :D ja lõpes ka 2 korviga :Karpinilt korv ja teine kord upitas Drell selle Karpini möödaviske järel korvi. :D Selle meeskonna õnn ja õnnetus on Drell, ntx esimene mäng 20 punkti aga ka 7 pallikaotust mis pea kõik lõppesid kiire korviga vastaste poolt, lisaks kohati suured eksimused kaitses tema poolt, nõus materjal ei kannata võrdlust 99 aastakäiguga , eriti eesliin, kui välja arvata Karpin siis ülejäänud on ikka väga nõrgad olnud aga ka tagamängijate puhul oleks aidanud Jaaksoni, Maide ja Kitsingu lisandumine, Kriisa on minu arvates üldises pildis hästi hakkama saanud aga häirib ,et suht vähe on kasutatud Jürgensteini, kes oma väheste minutitega on olnud suht koht ok, ma nägin mida see poiss suutis esiliiga F4 ja ka olen ta mängu näinud EYBL-s ja eestikatel ja ma tean mida ta suudab aga paistab ,et Reinbok ei usalda teda väga. Üldse paistab et kogu treeningaeg ja kontrollmängud on läinud kaitse harjutamise ja 12 parema väljavalimiseks aga rünnaku leidmiseks pole aega leitud. Ausaltöeldes ma olen natuke pettunud, teades millist tööd see suvi koondise laagrites tehti arvasin ma ,et edasiminek toimub EM-l aga on hoopis toimunud tagasiminek, Soomlased kellega me selles vanuses kogu aeg mängisime punkt-punkti mängu võidavad alagrupi ja meie kaotame neile suurelt EM-l. midagi on läinud valesti, võibolla ka oleks pidanud valikmängudes mõne nõrgema võistkonna vastu mängima, kus ise oleks saanud domineerida. Aga noh nüüd tulevad EM-l tähtsad mängu, nüüd on tähtis võita.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas RK »

Pöidlad pihku, väike lootus ikka on veel :D U16 eesti ja saksamaa otseülekanne https://www.youtube.com/watch?v=dzLJy2S8QLs" onclick="window.open(this.href);return false;
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Uhhuu »

B-divisjon, siit me tuleme! Me juhtisime kolmanda veerandaja keskel seitsme punktiga ning vastasel olid vead täis. Miskipärast otsustas aga Reinbok, et hea mõte oleks mängida korraga nelja pikaga (Karpin, Kikkatalo, Korshunov ja Drell), misjärel ei teeninud me sel veerandajal enam ühtegi vabaviset ja vastased tegid 17-0 spurdi. Meie rünnaku mõtestatus oli taaskord hoovikossu tasemel. Ma loodan, et Reinbokki ei lasta enam tükil ajal ühegi noortekoondise ligi – tal on vaja veel kõvasti end harida, et vastav pädevus saavutada.

http://www.fiba.com/ls/#12295&12298-34-A" onclick="window.open(this.href);return false;
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas RK »

Uhhuu kirjutas:B-divisjon, siit me tuleme! Me juhtisime kolmanda veerandaja keskel seitsme punktiga ning vastasel olid vead täis. Miskipärast otsustas aga Reinbok, et hea mõte oleks mängida korraga nelja pikaga (Karpin, Kikkatalo, Korshunov ja Drell), misjärel ei teeninud me sel veerandajal enam ühtegi vabaviset ja vastased tegid 17-0 spurdi. Meie rünnaku mõtestatus oli taaskord hoovikossu tasemel. Ma loodan, et Reinbokki ei lasta enam tükil ajal ühegi noortekoondise ligi – tal on vaja veel kõvasti end harida, et vastav pädevus saavutada.

http://www.fiba.com/ls/#12295&12298-34-A" onclick="window.open(this.href);return false;
Olen 100% nõus , see mäng oli võidetav, Reinboki vahetused lõhkusid mängu, nii ei olegi võimalik võita. Aga haridus ei päästa siin midagi, minu teada tal ongi eestlastest üks kõrgemini haritud kossutreener kui sa ei tunneta mängu siis ei tunneta, mul on poistest kahju nad ei ole nii kehvad kui see välja paistab.
Vasta