Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Metta World Peace
Kasutaja
Postitusi: 88
Liitunud: 27 Sept 2013, 18:09

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Metta World Peace »

Raadik pidavat Valka minema.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1684
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

vlk kirjutas: Natuke teemast küll kõrvale kaldumine, aga on kellelgi faktilist infot, mis meeskonnas Rain Raadik siis ikkagi oma karjääri jätkab?
igatahes Pärnus ta ei jätka, see on kindel. :D
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas SirCharles »

http://www.ohtuleht.ee/753578/tartu-uli ... eedulasega" onclick="window.open(this.href);return false;

See aasta tuleb ikka tõeline hapukurgihooaeg !!!

Ennem tulen saali vaatama eesti noori , kui Leedu kiilakaid ,( ma tean küll et see vend on alla 25 ) .
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas spartaklane »

SirCharles kirjutas:http://www.ohtuleht.ee/753578/tartu-uli ... eedulasega

See aasta tuleb ikka tõeline hapukurgihooaeg !!!

Ennem tulen saali vaatama eesti noori , kui Leedu kiilakaid ,( ma tean küll et see vend on alla 25 ) .
Samas ,ega Milka valikul Tartu eriti mööda ei pane ,sest teatakse ju mehe võimeid ja oskusi ja kui üks pikk liitub meeskonnaga veel siis on täiesti tugev ja löögikindel meeskond kokku saadud,minuteada küsimus on rohkem selles väikeses ameeriklases ,kas mees on võimeline kaitses mängima nii nagu Kullamäe loodab ja tahab.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Uhhuu »

spartaklane kirjutas:
SirCharles kirjutas:http://www.ohtuleht.ee/753578/tartu-uli ... eedulasega

See aasta tuleb ikka tõeline hapukurgihooaeg !!!

Ennem tulen saali vaatama eesti noori , kui Leedu kiilakaid ,( ma tean küll et see vend on alla 25 ) .
Samas ,ega Milka valikul Tartu eriti mööda ei pane ,sest teatakse ju mehe võimeid ja oskusi ja kui üks pikk liitub meeskonnaga veel siis on täiesti tugev ja löögikindel meeskond kokku saadud,minuteada küsimus on rohkem selles väikeses ameeriklases ,kas mees on võimeline kaitses mängima nii nagu Kullamäe loodab ja tahab.
Mis teema selle veel ühe pika liitumisega on? Neid juba on neli tükki, samas kui tagaliin koosneb Sokust, Dorbekust ja Thomasest. Vaevalt ju, et Meistri kui põhitegijaga arvestatakse. Kui mõni välismängija veel lisandub, ja ilmselt lisandub, siis tõenäoliselt ikkagi ju tagaliini.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas theundertaker »

Kullamäe sõnad olid, et ette on vaja, sest eestist pole saada mehi.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Samas ,ega Milka valikul Tartu eriti mööda ei pane ,sest teatakse ju mehe võimeid ja oskusi ja kui üks pikk liitub meeskonnaga veel siis on täiesti tugev ja löögikindel meeskond kokku saadud,minuteada küsimus on rohkem selles väikeses ameeriklases ,kas mees on võimeline kaitses mängima nii nagu Kullamäe loodab ja tahab.
Ma eelistaks igatahes pigem Milkat kui Petrukonis. Ja nõus sellega, et väike jänki on kõige suurem küsimärk.
Kui neljas leegionär tuleb, siis selge, et Kurbase asemele.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

theundertaker kirjutas:Kullamäe sõnad olid, et ette on vaja, sest eestist pole saada mehi.
Millal täpsemalt ütles?
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas SirCharles »

spartaklane kirjutas:
SirCharles kirjutas:http://www.ohtuleht.ee/753578/tartu-uli ... eedulasega

See aasta tuleb ikka tõeline hapukurgihooaeg !!!

Ennem tulen saali vaatama eesti noori , kui Leedu kiilakaid ,( ma tean küll et see vend on alla 25 ) .
Samas ,ega Milka valikul Tartu eriti mööda ei pane ,sest teatakse ju mehe võimeid ja oskusi ja kui üks pikk liitub meeskonnaga veel siis on täiesti tugev ja löögikindel meeskond kokku saadud,minuteada küsimus on rohkem selles väikeses ameeriklases ,kas mees on võimeline kaitses mängima nii nagu Kullamäe loodab ja tahab.
Minumeelest on Milka tehnika ikka üsna krobeline . Kui Tartu iga aasta räägib ,et Euroliiga on prioriteet , siis Milkaga küll Euroliigat ei mängi . Eks näeme sügisel , aga
jään oma arvamusele kindlaks . Pigem paistab siit ikka õhuke rahakott .
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas barons »

no jah, mida siin õelda? kui Milka nüüd suvel pole teinud hirmsat arengut, no siis ei tea küll...puhas rahaline valik?

meenutame, Rocki enda vastu suht silmapaistmatu, Cramo vastu kah...kaugelt viset ei ole, kui arvestada Kullamäe taktikat väikesele kate, pikk 3- se taha ja kujutage nüüd Milkat 3- me viskamas??? või nä. üle Kingi pealt panemas??? aga okey, see selleks...

aga kui raha ei ole, siis ei ole...siit jälle teemani, riigi olematu rahanduspoliitika ehk kõik on võrdsed ja võrdsemad - kus ka kossumees( või muud sportlased ) võrdsustatakse ehitusmehe või muu ametiga, et kui haigeks jääb või vigastada saab, - paneb end perearstile järjekorda ja hakkab ootama, millal saab vastuvõtule ...ja siis perearst ütleb, et kirjutan haiguslehe ja põhiline, et pead puhkama rahulikult nii nädala - kaks? ravi missugune, eriti loll gase on aga siis, kui perearst suunab erialaarstile, kus riigis järjekord nii 3-5 nädalat? aga peaasi riigijaoks on see, 33% sotsmaksu on riigi eelarves, mis aga sest, et meeskondade eelarvest röövib see väga olulise kolmandiku!? ...aga õnneks on toompeal 101 tarka, kes ütlevad et kõik on parimast-parimas korras...ju siis on, eks!? aga tegelikult vist ei ole, või...?

tunnen kaasa klubide eestvedajatele, kes kollases kommunismis neid meeskondi veavad! edu sajakordselt!
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Nagu mina olen Rocki komplekteerimisest viimasel ajal aru saanud aru saanud, siis komplekteeritakse meeskond ikkagi kevadist KML finaali silmas pidades ja selle jaoks on Milka hea küll. Kõik need teised liigad, kus osaletakse, seal on iga võit boonus, mingit tulemust sinna tegema ei minda.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1684
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

vaim564 kirjutas:Nagu mina olen Rocki komplekteerimisest viimasel ajal aru saanud aru saanud, siis komplekteeritakse meeskond ikkagi kevadist KML finaali silmas pidades ja selle jaoks on Milka hea küll. Kõik need teised liigad, kus osaletakse, seal on iga võit boonus, mingit tulemust sinna tegema ei minda.
See on küll üks lollimaid väited mida ma viimasel ajal kuulnud olen :smash:
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

RK kirjutas:
vaim564 kirjutas:Nagu mina olen Rocki komplekteerimisest viimasel ajal aru saanud aru saanud, siis komplekteeritakse meeskond ikkagi kevadist KML finaali silmas pidades ja selle jaoks on Milka hea küll. Kõik need teised liigad, kus osaletakse, seal on iga võit boonus, mingit tulemust sinna tegema ei minda.
See on küll üks lollimaid väited mida ma viimasel ajal kuulnud olen :smash:
Igaljuhul väga segane väide tõesti, loodetavasti saab vaim564 aru, et sama väide kehtiks sellisel juhul ka kalevi kohta.
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas SirCharles »

japs kirjutas:
RK kirjutas:
vaim564 kirjutas:Nagu mina olen Rocki komplekteerimisest viimasel ajal aru saanud aru saanud, siis komplekteeritakse meeskond ikkagi kevadist KML finaali silmas pidades ja selle jaoks on Milka hea küll. Kõik need teised liigad, kus osaletakse, seal on iga võit boonus, mingit tulemust sinna tegema ei minda.
See on küll üks lollimaid väited mida ma viimasel ajal kuulnud olen :smash:
Igaljuhul väga segane väide tõesti, loodetavasti saab vaim564 aru, et sama väide kehtiks sellisel juhul ka kalevi kohta.
Mul tekitas kohe sportlikku huvi Sinuga vaielda . Ma asuksin oma " sõbrale " vaimule appi .

Vaimu väide ei ole absoluutselt segane , küll tuleb Sinuga nõustuda ,et see väide kehtiks ka 99 % Kalev / Cramo kohta . Kuigi seal on teatud mööndused , Kalev / Cramo komplekteerib ikkagi oma meeskonna , nii-et nad saaksid VTB s mängida .

Palun loe vaimu tekstis nn ridade vahelt .

Tartu Rock väidab alati iga hooaja alguses , et Euroliiga on prioriteet ja seda eriti rõhutatult peatreeneri Kullamäe sõnavõttudes , kelle arvates kohalik korvpall on üks külapusimine . Euroopas tegude tegemine , aga on tõenäitaja .

Aga tegelikkus on midagi muud , ikkagi ollakse omas külas teinekord esimesed teinekord teised , aga see millest kõrgelt räägitakse - Euroliigas seal ollakse peksupoiss . Viimati oldi tegijad , siis kui Kerde veel treener oli ja Kuld ise mängis . Sõnad ja teod ei lähe kokku .

Siit jääbki ju tunne ,et see Euroopa jutt on mesi sponsorite kõrvadele .

Meie diskussioon tekkis ju ka sellest ,et miks on vaja palgata Milkat . Milkaga ju Euroopas tegusid ei tee . Sellega sa oled ju ometi nõus ?

Siin ongi vaimu väite tõehetk ,et tema saab aru ,et tegelikult on Tartu prioriteet Eesti KML i finaalis kullale tulla .
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Kõigepealt, vaidlusel on suur oht kanduda delfilikuks Kalev-Rock andmiseks, vähemalt mina püüan sellest hoiduda. Võtan puhtalt aluseks vaimu väite (millega ma tegelikult ei nõustu) ja sinu kirjutise.

Kalev / Cramo komplekteerib ikkagi oma meeskonna, nii-et nad saaksid VTB s mängida? Kas Rock ei tee sama eurosarja kohta?
Euroliigas ollakse peksupoiss? Võtame siis aluseks tõe kriteeriumi - tulemused, viimasel kolmel hooajal on jõutud eurosarjas teise ringi st suhteline koht kogu osalejate hulgas on ülemises pooles. Peksupoiss???... kuda siis veel Kalevit VTBs nimetada?
(Et nüüd selge oleks, loomulikult on VTB keskmine kõrgem, aga vaimu väite seisukohast pole see üldse oluline).
Milka osas taandub asi sellele, et mida nimetada tegude tegemiseks, mina väidan, et esimesest ringist edasi saamise eest võidelda võib ka temaga. Kas seda on vähe või palju? Üldjärjekorras esipoolde jõudmine pole kindlasti peksupoisiks olemine, aga loomulikult ihkab hing rohkemat.
Vasta