Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

RK kirjutas:
Uhhuu kirjutas:
ULEB-i ja FIBA sõda näis juba lõppenud olevat, aga alles hiljuti tuli uudis, et Stelmet Zielona Gora, kes loobus VTB-st, kuna pääses EuroCup`ile, on nüüd sanktsioonide ohus viimasest loobunud ja loodab hoopis Meistrite Liigasse pääseda.
jah, sõda eurokorvpallis käib edasi, siin probleemidega klubisid veel: Ateena AEK ja Belgradi Partizan http://www.eurobasket.com/Eurocup/news/ ... xt-Eurocup" onclick="window.open(this.href);return false;
minu viide käis nende kohta kes unistasid ,et Vene tahabki Cramo suguses meeskonas mängida, kui Cramol oleks rahadega lihtsam siis oleks ka nende liigadega natuke lihtsam, mängiks Tartu asemel kvalifikatsioonil ja pärast fiba eurocupil.
Ma peaks nt Venet ja Freimanist täiesti võrdseteks ses küsimuse ja Freimanis tahtis.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Freimanise jaoks on Cramo ikkagi välisklubi.
Kasutaja avatar
brutality
Kasutaja
Postitusi: 120
Liitunud: 10 Dets 2008, 04:48

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas brutality »

njah. enamuse teiste eesti klubide kohta tuleb rohkemal või vähemal määral infot. millal Cramo kohta uudiseid tulema hakkab. August juba poole peal kah.
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas SirCharles »

Ei maksa pahane olla , siin on ka kindlasti papp mängus . Iga mõistusega inimene koostaks meeskonna võimalikult varakult ja Cramos on kogenud ja mõistusega inimesed , aga kui pappi niipalju ei ole siis seda teha ei saa . Loe ka ridade vahelt , suvel oli Sibul nii närvis ,et ütles ,et tea kas me üldse mängime ja kus me mängime , Iff vana rahu ise teatas oma uhkusega ,et muidugi mängime VTB d. Rain teatas , et vaatab väljapoole . Ma ei usu , et ainult sellepärast ,et jälle mingi 3 aastane periood ümber saanud on . Pigem ei usu siit uudiseid tulevat veel augustis . Cramo peab alati leppima sellega mis üle jääb mujalt , õnneks on mängijate turg nii rikkalik , et viimasel ajal nad ikka leiavad üsna häid leide .
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Vot selline uudis siis... Ikka päris nutune on see Eesti klubikorvpalli seis.
http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=75355165" onclick="window.open(this.href);return false;
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas SirCharles »

lugesin ka seda . Poliitikud võiksid oma sitaseid mänge mängida omavahel ja jätta sportlased rahule . loodan ,et Iffil on mune ja ta sülitab poliitiliste skeemipunujate peale . Samas seal võib ka olla vastupidiselt hoopis ettekäändeuss mängus ja ikkagi ei saada selle aasta eelarvet kokku .
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas japs »

SirCharles kirjutas:lugesin ka seda . Poliitikud võiksid oma sitaseid mänge mängida omavahel ja jätta sportlased rahule . loodan ,et Iffil on mune ja ta sülitab poliitiliste skeemipunujate peale . Samas seal võib ka olla vastupidiselt hoopis ettekäändeuss mängus ja ikkagi ei saada selle aasta eelarvet kokku .
Ise ikka aru saad mida ajad? Vtb on osa vene propakanda osa olnud algusest peale, siin küll mingit uudist pole. Kuna aga osalejaid mujalt oli palju, kaalus sportlik kasu propakandaveskile seemneks oleku ülesse.
Mis käesolevas olukorras õige ei oska kohe pakkudagi.
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas SirCharles »

japs kirjutas:
SirCharles kirjutas:lugesin ka seda . Poliitikud võiksid oma sitaseid mänge mängida omavahel ja jätta sportlased rahule . loodan ,et Iffil on mune ja ta sülitab poliitiliste skeemipunujate peale . Samas seal võib ka olla vastupidiselt hoopis ettekäändeuss mängus ja ikkagi ei saada selle aasta eelarvet kokku .
Ise ikka aru saad mida ajad? Vtb on osa vene propakanda osa olnud algusest peale, siin küll mingit uudist pole. Kuna aga osalejaid mujalt oli palju, kaalus sportlik kasu propakandaveskile seemneks oleku ülesse.
Mis käesolevas olukorras õige ei oska kohe pakkudagi.
Sa ise saad aru , mida Sa kirjutad `?

Propaganda kirjutakse gaga muideks .

Mis propaganda see VTB sinu arvates nii väga on ?

VTB Liiga tehti ,et tõsta Venemaa kossutaset , mis on ka saavutatud .

Arvestades Eesti riigi väiksust ja geograafilist asendit on VTB s osalemine EEsti klubile tõenoliselt parim väljund mängida stabiilselt rahvusvahelisel tasemel . .

Miks peaks sellest loobuma mingite poliitiliste mängude pärast ?
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Kui lisaks Kalevile oleks VTB-s sel hooajal veel üks klubi väljapoolt Euraasia Liitu, oleks seal osalemine moraalselt aktsepteeritav; kui Kalev jääks aga ainsaks selliseks meeskonnaks, oleks olukord ühtäkki paha-paha? VTB taustal on kindlasti soov hõlmata enda alla endise Nõukogude Liidu alade meeskonnad, kuid kas seal osalemisega on kaasnenud ka kohustus esitada putinistlikku propagandat? Kindlasti mitte. Mis iganes nende loobumiskaalutluste taustal on, siis loodetavasti ei saa VTB-st lahkumine siiski teoks. Eesti klubikorvpallil kaoks muidu igasugune side Euroopa tippkorvpalliga ja meie laeks jääks toksida Euroopa tugevuselt neljandat klubisarja ning mahakäinud Balti Liigat. Kui Veidemanidel ja Arbetitel on veel lootust Euroopast arvestatav mängupaik leida, siis Martin Dorbeku ja Janar Soo sugustel teise ešeloni mängijatel kaoks paraku igasugune šanss iganädalaselt Euroopa tippude vastu madistada.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas japs »

SirCharles kirjutas:
japs kirjutas:
SirCharles kirjutas:lugesin ka seda . Poliitikud võiksid oma sitaseid mänge mängida omavahel ja jätta sportlased rahule . loodan ,et Iffil on mune ja ta sülitab poliitiliste skeemipunujate peale . Samas seal võib ka olla vastupidiselt hoopis ettekäändeuss mängus ja ikkagi ei saada selle aasta eelarvet kokku .
Ise ikka aru saad mida ajad? Vtb on osa vene propakanda osa olnud algusest peale, siin küll mingit uudist pole. Kuna aga osalejaid mujalt oli palju, kaalus sportlik kasu propakandaveskile seemneks oleku ülesse.
Mis käesolevas olukorras õige ei oska kohe pakkudagi.
Sa ise saad aru , mida Sa kirjutad `?

Propaganda kirjutakse gaga muideks .

Mis propaganda see VTB sinu arvates nii väga on ?

VTB Liiga tehti ,et tõsta Venemaa kossutaset , mis on ka saavutatud .

Arvestades Eesti riigi väiksust ja geograafilist asendit on VTB s osalemine EEsti klubile tõenoliselt parim väljund mängida stabiilselt rahvusvahelisel tasemel . .

Miks peaks sellest loobuma mingite poliitiliste mängude pärast ?
Loodetavasti ei hakka me nüüd üksteise öistest kirjutistest järjepanu kirjavigu välja otsima?

Vtb-d kui poliitilist ja pehmet mõjuvõimu suurendajat om märgitud ka kapo aastaraamatus, ma ei näe ses osas vaidlusel mõtet.

Sportliku osa kasuteguris olime minumeelest ühelmeelel.

Aga elu pole ainult koss. Venelaste tegevus Ukrainas on siiski fakt. Ainukese välisklubina osalemine segase mulje ijätab.

Aga kordan, ma ei ütle, et osalema ei peaks. Ütlen, aga et sellise. raske küsimuse tõstatamine on igati arusaadav
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas SirCharles »

japs kirjutas:
SirCharles kirjutas:
japs kirjutas: Ise ikka aru saad mida ajad? Vtb on osa vene propakanda osa olnud algusest peale, siin küll mingit uudist pole. Kuna aga osalejaid mujalt oli palju, kaalus sportlik kasu propakandaveskile seemneks oleku ülesse.
Mis käesolevas olukorras õige ei oska kohe pakkudagi.
Sa ise saad aru , mida Sa kirjutad `?

Propaganda kirjutakse gaga muideks .

Mis propaganda see VTB sinu arvates nii väga on ?

VTB Liiga tehti ,et tõsta Venemaa kossutaset , mis on ka saavutatud .

Arvestades Eesti riigi väiksust ja geograafilist asendit on VTB s osalemine EEsti klubile tõenoliselt parim väljund mängida stabiilselt rahvusvahelisel tasemel . .

Miks peaks sellest loobuma mingite poliitiliste mängude pärast ?
Loodetavasti ei hakka me nüüd üksteise öistest kirjutistest järjepanu kirjavigu välja otsima?

Vtb-d kui poliitilist ja pehmet mõjuvõimu suurendajat om märgitud ka kapo aastaraamatus, ma ei näe ses osas vaidlusel mõtet.

Sportliku osa kasuteguris olime minumeelest ühelmeelel.

Aga elu pole ainult koss. Venelaste tegevus Ukrainas on siiski fakt. Ainukese välisklubina osalemine segase mulje ijätab.

Aga kordan, ma ei ütle, et osalema ei peaks. Ütlen, aga et sellise. raske küsimuse tõstatamine on igati arusaadav
Miks mitte , kuna sa ise laia rusikaga sisse sõitsid, siis ega ma pole mees, kes vastuseta jätab . Ma mõtlesin ,et kui sa lühikeses lõigus kirjutad kaks korda propaganda k – tähega , siis äkki sa ei teagi , mis propaganda tähendab ?

Argumenteeritud aruteluks olen ma alati valmis ja Su hommikune kirjatükk on arusaadav .

Minu arvates on see massi seisukoht , kui loobuda VTB st . Mis me siis sellega saame , saavutame ?

Vibutame rusikat ja me oleme ühtsed .

Aga mida sportlased , saavad , kaotavad tohutult . Sellised nimed , nagu Keedus , M.Dorbek , Veidekas , ega ka Arbet ei mängiks täna sellisel tasemel kossu kui VTB d poleks ja see on meie korvpalliklubile super väljund . Seda on öelnud ka tunnustatud võrkpallitreener Avo Keel , et nemad kadestavad korvpallureid .

Samas minna eelmisesse sajandisse , mis mulle väga meeldib , siis me ei lahkunud ju ka NSVL meistrivõistlustelt 1991 , kui tankid Leetu tulid ja Tbilisisse . Siiamaani uhkustame selle 1991 NSVL karikaga ja korraldame üle 10 aasta showmänge .

Sport ja poliitika tuleks hoida lahus .

Majandussanktsioonidest saan ma aru , ( kuigi igas Eestimaa nurgas tänane põllumees neab neid ) .

Ja lõpetuseks , mis k..di propagandat see VTB teeb ? Kirjutati KAPO aastaraamatus , ma ei loe neid . Palun valgusta mind ka .
See VTB on ju hoopis Sergei Ivanovi projekt . Putini projekt on ikka KHL . Lisaks võttis vladimir vladimirovits Sergei Ivanovi oma kohalt maha ja suunas mingiks suht teisejärguliseks vennaks .

Pika jutu lõpetuseks mina arvan ,et peaks jätkama , meil pole lihtsalt teist väljundit . Uhuu põhjendas selle ära ,et ülejäänud väljundid on lahjad .

Aga kui Jurtsenko Ivar sellise uudise välja on imenud , siis kus ta mujalt infot sai kui Cramo managemendilt , nii-et ei lõhna hästi .
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

oi raisk nüüd küll, kui Cramo loobub VTB-st, siis kapotajad kirjutavad see aasta oma raamatukeses, et Siim-Sander Vene on vene mõjuagent...Nizni Novgorod ju venemaa klubi?

Simas loobu nüüd kiiresti lepingust, meie raha - ja riigiisad kirjutavad su muidu tähtsasse raamatusse ja oled julgeoleku risk!
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

See on ikka päris mitmetahuline teema, mis nõuab natukene pikemat arutelu siin. Loodetavasti te ei pane pahaks :)

Esimene mõte, mis mulle pähe turgatas oli see, et Cramo püüab lihtsalt paremaid tingimusi (loe: rohkem raha) VTB-lt välja kaubelda. Ehk et ilmselt on sponsoritega suht tuuga ja tahetakse suuremat VTB/liiga panust eelarvesse, et olla konkurentsivõimeline ning konkurentsivõimetu meeskonnaga pole põhjust osaleda. VTB jälle ilmselt seoses raskemate majanduslike oludega idapiiri taga üritab kulusid kokku tõmmata? Kuigi selle teooria vastu räägib see, et kui juba selline sõnum on välja antud, siis pärast on jube keeruline kommunikeerida, et kuidas suurem rahahunnik Venemaalt seda osalemist kuidagi legitiimsemaks muudab... Muidugi võib olla ka asi selles, et mõni senine suursponsor ei soovi ennast siduda siis kas Venemaa mõjusfääriga või hoopis Venemaa spordiga (ka seal on ju viimasel ajal tohutult skandaale esile kerkinud - tõsi, dopinguteema ei puuduta otseselt kossu aga korruptsioon on korruptsioon ja kahtlemata laiem). Ehk võib-olla mõni suurem sponsor (näiteks rahvusvaheline firma) on öelnud, et Venemaa spordiga sidumine ei vasta nende ettevõtte väärtustele ja ei saa toetada. Siis on aga ka kaks küsimust: 1) kas natukene hilja ei ole selle statemendiga välja tulla? Ehk selle oleks võinud sirgeks rääkida siis kui veel oli võimalus FIBA mingis sarjas osaleda ja 2) kui nüüd VTB ära kaob, siis mis väljundit peaks sponsor nägema ainult eestikates + võimalik BBL play-off?

Mis puutuba aga suuremasse teemasse st sport vs poliitika, siis kui aus olla on minu jaoks (eriti viimastel aastatel) VTB liigas osalemine olnud sama moodi moraalselt väga küsitav teema. Ehk kui me paneme ühele kaardile korvpalli arendamise ühes riigis ja teisele kaardile reaalsed sõjakannatused, inimohvrid, mida põhjustab agressori tegevus, siis minul inimesena on raske mõista, kuidas korvpalli arendamine saab inimeludest olulisem "kaart" olla. Kindlasti tunneksime me ise ka ennast häirituna, kui näiteks Eesti langeks mõne sõjalise agressiooni ohvriks ja siis mõni riik, keda me endale lähedaseks peame (näiteks Soome) jätkaks mingis konkreetses valdkonnas agressoriga suhtlus stiilis "business as usual" lihtsalt seetõttu, et selle valdkonna jaoks on see nende riigile kasulik. Mis ei tähenda, et sarnaselt ei võikski juhtuda, aga kindlasti see häiriks meid väga palju. Jah seni võis selle taha pugeda, et tegemist on lihtsalt regionaalse rahvusvahelise liigaga, kus "puhtjuhuslikult" on peakontor, kassa ja turundus Venemaal. Nüüd aga ei saa ka sinna taha pugeda, kuna sisuliselt on tegemist Venemaa meistrivõistlustega, kõik meie väärtusruumi riigid selles regioonis on sealt lahkunud. Sellises liigas osalemise õigustamine laiemalt on päris keeruline, sõltumata sportlikust aspektist. Ehk ütleme nii, et kindlasti raske otsus ja kui Cramo otsustaks taolistel põhjustel liigast loobuda, siis Eesti kodanikuna mul ei oleks küll neile vähimatki etteheidet. Ja lõpuks ei ole atraktiivsuselt ka sisuliselt ainult Venemaa (ja paari satelliitriigi) klubide osalusel toimuv liiga võrreldavgi liigaga, kus osalevad korraga a la 10 regiooni kuuluva riigi klubid.

Lisaks veel tõesti see teema, mis puutub Venemaa sporti laiemalt. On ju päris selge, et riigis, kus nii poliitika kui ka ärisektor on juurteni korrumpeerunud ei saa eeldada, et sport on sellest korruptsioonist vaba. Ja ma ei räägi ainult sellest dopinguskandaalist (üks asi on see, et lihtsalt mõni sportlane jääb dopinguga vahele, hoopis teine teema on see, kui on loodud riiklik süsteem dopingupettuste süsteemseks kasutamiseks) vaid teemasid on laiemalt - näiteks suurvõistluste korraldamisega seotud korruptsioon, olümpiakomiteelt endale sobivate otsuste välja kauplemine, või noh kas või ma ei tea poksikohtunike ära ostmine. Korvpalli puutub see nii palju, et ka korvpall on spordi osa ja kui riigi spordipoliitika on mäda, siis saab märgi külge iga ala. Jah võib väita, et Venemaa ei ole ainus korruptiivselt käituv riik ja osa spordist ongi oma olemuselt väga korruptiivne (eriti mis puudutab n.ö spordifunktsionäride levelit) aga see ei tähenda, et meie veel selles süsteemis osalema peaksime. See koostöö on meile mingis mõttes kasulik? Võib-olla. Aga see ongi korruptsioonilõks alati, et kaks osapoolt teevad vastastiku kasuliku "diili" aga seda võrdsete reeglite ja eetilise käitumise arvelt. Korruptsiooni eristabki see, et tehing on kasulik mõlemale osalejale aga kannatajaks on keegi kolmas. Sportlik ei ole see kindlasti.

Veel üks teema, miks ma algusest peale ei ole VTB suhtes liiga positiivne olnud, on see, et sisuliselt tappis VTB oma tulekuga BBLi kui potentsiaalse meile sobiva tasemega regionaalse liiga arengu. Viimastel hooaegadel on BBL olnud tõesti naljanumber aga oma parimatel päevadel just parim väljund meie klubidele. Ja oleks olnud potentsiaali areneda veel teistese piirkonna riikidesse. Miks ma peaksin tugevat BBLi meie jaoks rahaliigast VTB-st paremaks? Kas või selle pärast, et see oleks saanud olla väljund ka meie noorkorvpalluritele. Praegusel kujul VTB tase on lihtsalt nii kõrge, et seal läbi löömiseks saab toetuda ainult paarile meie koondise põhitegijale + 5-6 välismängijale. Ehk see level on meie noorte jaoks liiga kõrge, et isegi seal mängudes mänguaega saades on tasemevahe nii suur, et pigem pärsib kui soodustab arengut. Ja ei olegi loogiline, et näiteks Audentesest tulnud kutt on kohe võimeline väljakul minema vastamisi 500 000 USD dollarit teeniva tippmängijaga. Selline tasemevahe ei arenda kedagi. Tugev ja atraktiivne ja väärtustatud BBL oleks aga ka meie noortele olnud heaks hüppelauaks.

See ei tähenda, et ma midagi Cramole ette heidaksin oma mängijate vs võõrmängijate kontekstis. Vastupidi. Iga profiklubi eesmärgiks peab olema ja saabki olla ainult võimalikult hea tulemuse saavutamine (võitmine). Ja selleks tulebki kokku saada võimalustele vastav kõige tugevam meeskond. Ainult sellisel juhul arenevad ka selles meeskonnas olevad mängijad. Profiklubi eesmärgiks ei tohi olla kunagi tegevus a la "noorte arendamine" või "eestlaste arendamine" vms, eesmärk peab alati olema tulemus. Vastasel korral ei tule ei tulemust ega arene ka mängijad. Hea näide on siin teisest valdkonnast Flora "edulugu" rahvusvahelistes sarjades - see klubi on ebaloomupäraselt võtnud ju oma eesmärgiks mitte mingi tulemuse saavutamise vaid tegevuse "arendamine" ja ei ole tulnud ei tulemust ega arenenud ka mängijad. Kõige targem on sihtida tulemusi jõukohases liigas. Ja paratamatult VTBs tulemuse saavutamiseks ei saanud toetuda eelkõige mitte eestlastele vaid headele välismängijatele ja siin ma ei heida klubile midagi ette. Ja kindlasti on VTBst olnud kasu meie päris tippude arengule aga noorte pealekasvuks on see esmane latt seal liigas liiga kõrgel.

Küll aga võib sellel hooajal osalemise kahtluse alla seada see, et täna lihtsalt ei ole meeskonda võtta piisaval hulgal eestlasi, kes oleksid valmis seal isegi kõrvalrolli täitma. Ka kohaliku korvpalli arengu kohapealt vaadates ma ei näe, kuidas meie korvpallile tuleks kasuks see, et liigas osaleks meeskond, mis koosneb näiteks Arbetist, Sokust ja 8 leegionärist? Sest kõik vähegi asjalikud kohalikud mängijad millegipärast ei taha Cramos mängida. Mis on tegelikult päris kurb. Kui nad eelistaksid Cramole kogemust välisklubis, siis ma saaksin sellest aru. Seda kogemust on mängijal vaja, isegi, kui klubi ei pruugi tasemelt tingimata tugevam olla. Aga kui Cramos mängimisele eelistatakse Raplat, Rakveret, TTÜd ja isegi Tartut on see lihtsalt kurb vaadata. Aga see on omaette pikem teema ja ei hakka seda siin lahkama. Aga selge on ka see, et osaleda VTBs Jurno tasemel mängijatega ei anna juurde midagi ei klubile ega ka selle mängija arengule.

Aga lõpuks ikkagi see, kui Cramo loobub VTB-st ja ei osale ka mingites eurosarjades on kurb muidugi. Ainult BBL play-off hooaega ei päästa. Kas see tähendab nüüd päris klubi lõppu, ei tea aga harjumuspärasel tasemel klubi me ilmselt siis enam ei näe. Pigem võib tekkida raskusi ka eestikatel medali võitmisega, kui otsustatakse välismängijatesse mitte investeerida ja paari kogenud mehe kõrvale tuua rida noori (aga keda siis täpsemalt olekski võtta? Audentes ju ka ära ei anna?). Pikemas perspektiivis ma näeks ikkagi väljundit ja lahendust BBLi reinkarnatsioonis. Kus osaleksid siis kõik regiooni paremad (v.a ehk Zalgiris ja Rytas) + võiks ju leida veel huvilisi Soomest, Rootsist, Poolast, Ukrainast, Tsehhist jne - see loobunud VTB seltskond näiteks. Aga kas see on enam võimalik, eks näis.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas japs »

Väga hea kirjutis! Enamikes punktides ma ühtin sinuga :)

(klubi eesmärgipüstituse lõigus natuke vaidleks, aga see pole põhiteema)
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Keegi saab paari lausega kirjutada mis artiklis öeldud? See väike osa mis tasuta on ei ütle küll midagi konkreetset ära peale väga üldsõnaliste spekulatsioonide.

Muidugi väga kahju kui VTB hooaeg ära jääb, eriti veel kuna FIBA sarjadest loobusime.
Vasta