Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Uhhuu »

barons kirjutas:vähemalt see on positiivne, et kullamäe ei pea pangast laenu küsima minema, et kedagi juurde tuua..

aga et eesti klubi taani klubilt nii suhkamit saab ja kaks mängu järjest - on küll ebameeldiv üllatus! :oops:
Taani enda korvpalli oli seal siiski väga piiratud koguses. Välismängijad viskasid 83-st punktist 63.

Hooajast on kulunud alles kaks nädalat, aga selline tunne on, nagu see oleks Tartu jaoks juba läbi saanud. Kõik, mis järgneb, on üksnes lohutusvoorud. Vähemalt peaks devalveerunud Fiba Europe Cup`is saama Tartu vastu mängimas näha Shawn Kingi.

Mis meeskonna komplekteerimisse puutub, siis võiks nüüd ülejäänud hooajal panustada nooremate mängijate arendustöösse ja lisajõudu palgata vaid siis, kui mõni mängujuht või korvialune mängija peaks tõsisema trauma saama.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Uhhuu kirjutas:
barons kirjutas:vähemalt see on positiivne, et kullamäe ei pea pangast laenu küsima minema, et kedagi juurde tuua..

aga et eesti klubi taani klubilt nii suhkamit saab ja kaks mängu järjest - on küll ebameeldiv üllatus! :oops:
Mis meeskonna komplekteerimisse puutub, siis võiks nüüd ülejäänud hooajal panustada nooremate mängijate arendustöösse ja lisajõudu palgata vaid siis, kui mõni mängujuht või korvialune mängija peaks tõsisema trauma saama.
Kitsing saadetakse varsti tagasi, kui nii jätkab. Siis üks potensiaalne kandidaat olemas.
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 450
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas JukuNoorem »

Mida Kitsing Tartule juurde annab?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

JukuNoorem kirjutas:Mida Kitsing Tartule juurde annab?
Noh, ma arvestasin eelkõige rahalisi võimalusi. Tartu tunneks kindlasti huvi, kui ta vabaneb.
elchukakabra
Kasutaja
Postitusi: 306
Liitunud: 29 Dets 2010, 20:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas elchukakabra »

Kes Rocki alagruppi veel lisanduda võib lisaks prantslastele ja austerlastele? Või ongi kolmesed alagrupid?
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

elchukakabra kirjutas:Kes Rocki alagruppi veel lisanduda võib lisaks prantslastele ja austerlastele? Või ongi kolmesed alagrupid?
Üldiselt on alagrupid neljased aga praegu paistab ,et Tartu alagrupp ongi ainuke 3 ne , seega Tartul on lootust ,et nad ei pea palju euromänge mängima, ka mõned vanemad mängijad on rahul ja saavad kiirelt eurohooaja ära lòpetada :D Juhtkonnal ka hea meel, kulud langevad :D
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Kullame treenerikrediit hakkab otsa saama!
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nojah »

Mina selles olukorras Kullamäes peasüüdlast ei näe. Selge see, et tema võinuks ka paremini tegutseda ja paremaid otsuseid teha aga peamised põhjused on ikkagi selles, et 1) meeskond ei ole kaugeltki piisavalt hästi komplekteeritud, et vääriks ML põhiturniirile jõudmist - kas Kullamäel on ka siin oma roll, et mängijate palkamisega viivitati või mitte, seda ma ei tea aga tegelikult nii õhukese koosseisuga meeskond ei väärigi kaugemale jõudmist 2) need kolm meeskonna põhitegijat, kes on jäänud meeskonda eelmisest hooajast ja kellele peaks eelkõige tähtsatel hetkedel otsa vaatama, on totaalses alavormis - võib-olla on Kullamäel ka siin mingi väike roll aga põhiliselt on selle taga ikkagi vigastused, meeste enda panus ja võib-olla hakkab neil best-before ka kätte juba jõudma. 3) Põhitegijatest 4 uut lisandujat on kõik noored ja kogenematud mängumehed - eks selle valiku juures võib ka treenerile otsa vaadata aga rahakott seab omad piirid ja taolises olukorras tuleb riske võtta. Võib ju tagantjärele öelda, et vähemalt ühe kogenud mehe oleks võinud juurde võtta aga tegelikult peaksid seda rolli kandma Sokk-Talts-Dorbek, selline kindluse ja kogemuste meeskonda toomine sobibki rohkem meeskonna veteranidele kui uutele tulijatele.
Kasutaja avatar
Neverlast
Kasutaja
Postitusi: 187
Liitunud: 17 Dets 2007, 23:59

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Neverlast »

RK kirjutas:
elchukakabra kirjutas:Kes Rocki alagruppi veel lisanduda võib lisaks prantslastele ja austerlastele? Või ongi kolmesed alagrupid?
Üldiselt on alagrupid neljased aga praegu paistab ,et Tartu alagrupp ongi ainuke 3 ne , seega Tartul on lootust ,et nad ei pea palju euromänge mängima, ka mõned vanemad mängijad on rahul ja saavad kiirelt eurohooaja ära lòpetada :D Juhtkonnal ka hea meel, kulud langevad :D
Üks kolmene alagrupp on veel, kus mängib Kurbase Södertälje koos Telekom Baskets Bonni ja Belfius Mons-Hainautiga.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

nojah kirjutas:Mina selles olukorras Kullamäes peasüüdlast ei näe. Selge see, et tema võinuks ka paremini tegutseda ja paremaid otsuseid teha aga peamised põhjused on ikkagi selles, et 1) meeskond ei ole kaugeltki piisavalt hästi komplekteeritud, et vääriks ML põhiturniirile jõudmist - kas Kullamäel on ka siin oma roll, et mängijate palkamisega viivitati või mitte, seda ma ei tea aga tegelikult nii õhukese koosseisuga meeskond ei väärigi kaugemale jõudmist 2) need kolm meeskonna põhitegijat, kes on jäänud meeskonda eelmisest hooajast ja kellele peaks eelkõige tähtsatel hetkedel otsa vaatama, on totaalses alavormis - võib-olla on Kullamäel ka siin mingi väike roll aga põhiliselt on selle taga ikkagi vigastused, meeste enda panus ja võib-olla hakkab neil best-before ka kätte juba jõudma. 3) Põhitegijatest 4 uut lisandujat on kõik noored ja kogenematud mängumehed - eks selle valiku juures võib ka treenerile otsa vaadata aga rahakott seab omad piirid ja taolises olukorras tuleb riske võtta. Võib ju tagantjärele öelda, et vähemalt ühe kogenud mehe oleks võinud juurde võtta aga tegelikult peaksid seda rolli kandma Sokk-Talts-Dorbek, selline kindluse ja kogemuste meeskonda toomine sobibki rohkem meeskonna veteranidele kui uutele tulijatele.
Penskarite trio puhul on ühelt poolt muidugi arusaadav, et vigastus ja operatsioonid pärssisid ettevalmistustsüklit, samas on nad tänaseks juba rohkem kui kuu harjutada saanud, koondise mängude ajal mängisid nemad klubiga valikturniire, aga seis on ikka endine. Isegi kui kõik välja ei tule, oleks tahtnud näha rohkem võitluslikkust, moraalset liidrirolli, aga meeskonna mäng muutus nende platsil olles hoopis ebakindlamaks, justkui vaataksid nad vahepeal kella, et ruttu minema saaks ja seriaali algust maha ei magaks. See on Tartu poolt viljeldava strateegia tulemus, mida ma olen kritiseerinud, mugavustsooni kujundamine, kus meil on ühed ja samad näod aastast aastasse, kellel puuduvad igasugused ambitsioonid veel kusagile välja jõuda ja nii nad hakkavadki endale pensionisammast välja ehitama, sest puudub meeskonnasisene konkurents. Võõrleegionäride toomises näen ma ka võimalust meie oma mehi rohkem liigutama panna, et nad peavad oma koha ja mänguaja välja võitlema. Nt Jõesaares on praegu värskust, soovi ennast maksma panna, aga ma kahtlen, et tal seda viie aasta pärast on, kui ta oma staatusega rahule jääb ja enam kusagile jõuda ei soovi.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

vaim564 kirjutas:
nojah kirjutas:Mina selles olukorras Kullamäes peasüüdlast ei näe. Selge see, et tema võinuks ka paremini tegutseda ja paremaid otsuseid teha aga peamised põhjused on ikkagi selles, et 1) meeskond ei ole kaugeltki piisavalt hästi komplekteeritud, et vääriks ML põhiturniirile jõudmist - kas Kullamäel on ka siin oma roll, et mängijate palkamisega viivitati või mitte, seda ma ei tea aga tegelikult nii õhukese koosseisuga meeskond ei väärigi kaugemale jõudmist 2) need kolm meeskonna põhitegijat, kes on jäänud meeskonda eelmisest hooajast ja kellele peaks eelkõige tähtsatel hetkedel otsa vaatama, on totaalses alavormis - võib-olla on Kullamäel ka siin mingi väike roll aga põhiliselt on selle taga ikkagi vigastused, meeste enda panus ja võib-olla hakkab neil best-before ka kätte juba jõudma. 3) Põhitegijatest 4 uut lisandujat on kõik noored ja kogenematud mängumehed - eks selle valiku juures võib ka treenerile otsa vaadata aga rahakott seab omad piirid ja taolises olukorras tuleb riske võtta. Võib ju tagantjärele öelda, et vähemalt ühe kogenud mehe oleks võinud juurde võtta aga tegelikult peaksid seda rolli kandma Sokk-Talts-Dorbek, selline kindluse ja kogemuste meeskonda toomine sobibki rohkem meeskonna veteranidele kui uutele tulijatele.
Penskarite trio puhul on ühelt poolt muidugi arusaadav, et vigastus ja operatsioonid pärssisid ettevalmistustsüklit, samas on nad tänaseks juba rohkem kui kuu harjutada saanud, koondise mängude ajal mängisid nemad klubiga valikturniire, aga seis on ikka endine. Isegi kui kõik välja ei tule, oleks tahtnud näha rohkem võitluslikkust, moraalset liidrirolli, aga meeskonna mäng muutus nende platsil olles hoopis ebakindlamaks, justkui vaataksid nad vahepeal kella, et ruttu minema saaks ja seriaali algust maha ei magaks. See on Tartu poolt viljeldava strateegia tulemus, mida ma olen kritiseerinud, mugavustsooni kujundamine, kus meil on ühed ja samad näod aastast aastasse, kellel puuduvad igasugused ambitsioonid veel kusagile välja jõuda ja nii nad hakkavadki endale pensionisammast välja ehitama, sest puudub meeskonnasisene konkurents. Võõrleegionäride toomises näen ma ka võimalust meie oma mehi rohkem liigutama panna, et nad peavad oma koha ja mänguaja välja võitlema. Nt Jõesaares on praegu värskust, soovi ennast maksma panna, aga ma kahtlen, et tal seda viie aasta pärast on, kui ta oma staatusega rahule jääb ja enam kusagile jõuda ei soovi.
Ma jään kuhugi vahepeale. Mugavustsooni jutt on kohati õige, aga mitte täielikult, selle loogika järgi on samu mugavustsooni mängijaid on suuremas osas Eesti võistkondades (K.a Cramo). Ma pean seda üsna normaalseks seisuks.

Kullamäe puhul tooks välja vähese noorte kasutamise julguse. Saan aru, et see on laiem teema, noor peab end ise vanast mööda mängima jne jne jne... Aga kui meeskonna üldine loogika on noorendamine, siis peaks ka treener sellega kaasa minema.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

Tänase mängu eel siis ülevaate teinud õhtuleht http://www.ohtuleht.ee/764277/hooaja-es ... murepilved" onclick="window.open(this.href);return false;
Kullamäelt ootaks küll selgemaid signaale ajakirjandusel ,et kuidas edasi, alamehitatud meeskonda tabavadki sellised probleemid, kuigi usun ,et Jois täna mängib aga vigastuste oht on meeskonnas väga suur ja kui lubatud täiendusi ei leita siis kardan et Tartu fännidel saab see hooaeg nutune olema, ma ei viriseks ega ei vinguks kui need koolipoisid kes meeskonna nimekirjas on teeksid igapäevast trenni koos vanakestega aga asi on selles et koolipoisid teevad trenni esiliiga meeskonnaga ja mõnikord käivad õhtuti trennikehadeks ja mõnikord saavad ka nn suure meeskonna pingile ja mängu aga see minu arust ei ole areng :D Kuigi poiste seisukohalt , minu arvates , on need esiliiga trennid paremad ,sest julgen väita ,et selle hooaja esiliiga trennid on kõvemad kui nn suure meeskonna omad, muidugi see on minu subjektiivne arvamus, lihtsalt olen mõnda trenni mõlemal näinud :D Mis puutub tänasesse mängu siis minu silmis täna võitjas kahtlust ei ole :D Siiski loodan et Tartu üllatab millegiga ja tuleb põnev mäng, kuigi arvan ,et Varrak ei jäta midagi saatuse hooleks, võitu on Kalev /Cramol vaja , seega Jurno ja Gavrilov väljakule ei saa :D Piisab kui vaadat videost kuidas Taani karud mängisid Tartu vastu ja kohe on selge kuidas Tartu alistada :D Ise kavatsen tänast mängu saalist jägida :D
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

midagi läks nihu ja eelmine postitus tuli topelt :D
aga kasutan võimalust ja parandan oma eelmist postitust: uuematel andmetel vist ikka Jois täna ei mängi, täna tehakse uuringud, õhtuks selgub :D
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Kommentaatorid räägivad Rock ja Rock, ekraanil on scoreboardil Rocki logo. Saku saab ikka korralikult tasuta reklaami. :D
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

RK kirjutas: ma ei viriseks ega ei vinguks kui need koolipoisid kes meeskonna nimekirjas on teeksid igapäevast trenni koos vanakestega aga asi on selles et koolipoisid teevad trenni esiliiga meeskonnaga ja mõnikord käivad õhtuti trennikehadeks
Selle lõiguga kindlasti nõus, minu nägemuses oleks see selle hooaja jaoks isegi ideaalne. Kui mäletan õigesti, siis kevadel mingis artiklis toodi juba välja mingi lahendus koolipoiste trennidesse kaasamiseks (tõesti konkreetsemalt ei mäleta enam), tundub siis, et see pole õnnestunud.
Vasta