VTB Ühisliiga 2016/2017

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Zog »

Noh, eks tuleb tunnistada, et Harper ei ole tõesti ehk see kõige tugevam mängujuht, kes Kalevis viimastel aastatel olnud on, samas täna pani sellegipoolest 8 rs'i, nii et mulje võib vahel ka petlik olla. Mina jätkuvalt olen pigem sellel seisukohal, et Kalevil liigub pall rünnakul tegelikult päris hästi... VTB kaitse vastu on raske loota et asi veel väga palju ladusamaks muutuks. Esimeses neljas mängus on ka keskmiselt 81 punkti pandud... jällegi, isegi VTB tagumise otsa satside vastu on see täitsa normaalne saak.

Kui probleeme otsida, siis kõige teravam asi on minu meelest praegu Upshaw olukord... kui selgub, et tema meeskonda aidata ei saa, tuleb kiiremas korras uus mees asemele leida. Praegu on eesliin nii õhuke, et kui kellelgi mingi pisike probleem (venitus/haigus/palju vigu/kehv päev) veel lisaks tuleb, võib see kogu meeskonna mängu ära rikkuda. Mängulises mõttes... noh ütleme nii, et kolmikust Harper-Sokk-Veideman ei ole keegi paraku VTB tipptasemel individuaalse kaitsega, ning suure rahakotiga vastaste tagamehed karistavad selle kindlasti ära. Selles suhtes... ma ei ütle, et Dorbek nüüd mingi imemees on, aga täna liitus ta minu meelest päris hästi, ning loodan ise, et tasapisi hakkavad ka tema mänguminutid kasvama.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas nojah »

Ega päris VTB tipptasemele me ei küündikski kunagi. Ja ei ole Veideka ja Harperi kaitsemängul ka häda midagi. Sokul on jah omad probleemid. Muidugi Dorbek mängib kaitset teisiti ja mingi hetk on temasugust mängijat survestama vaja ning kindlasti ei tohiks ta rotatsioonist välja langeda ka praeguse koosseisu juures, kuna oma selge roll on tal ju olemas. Aga kui üleüldiselt vaadata, siis jah ilmselt 5 kohta on play-offis kindlustatud ning meil ei olegi reaalselt võimalusi kokkuvõttes nende meeskondade vastu saada - mõni üksik võit ehk küll aga nii CSKA, Unics, Kuban kui ka Himki ja Zeniit on tegelikult klassi võrra paremad meeskonnad. Aga järgmised play-off kohad on küll konkureeritavad, ok hetkel tundub, et Enisey on see aasta ka kindel play-off meeskond. Aga ikkagi jääb kaks kohta play-offi kellele siis lisaks meile konkureerivad Saraatov, Tsmoki, Astana, VEF, Nizny Novgorod ja Parma. Nende meeskondadega on küll võimalik võrdselt mängida ja ka kokkuvõttes võidelda kohtade pärast tabelis.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas vaim564 »

Ma praegu näen kõige suuremat auku korvi all, eriti nüüd, kui Upshaw väljas on. Harper on võimeline mängima PG, tõsi küll, mitte perfektselt, aga ka mitte halvemini kui Sokk.
Lihtsalt mõned elementaarsed asjad rotatsioonis tuleb selgeks teha: Keedus on SF, kes on häda korral kasutatav PF positsiooonil ja M.Dorbek on SG, kes on häda korral kasutatav PG positsioonil.
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas MEGA IRW »

No offense, aga Dorbek PG positsioonil on enesetapp. Pallikäsitlus ja platsinägemine on olematu. Ta on arendanud endale enam-vähem normaalse viske, nii et tüüpiline 3-and-D mängija aga mitte iial PG. Veideman on häda korral PG.
vaim564 kirjutas:Ma praegu näen kõige suuremat auku korvi all, eriti nüüd, kui Upshaw väljas on. Harper on võimeline mängima PG, tõsi küll, mitte perfektselt, aga ka mitte halvemini kui Sokk.
Lihtsalt mõned elementaarsed asjad rotatsioonis tuleb selgeks teha: Keedus on SF, kes on häda korral kasutatav PF positsiooonil ja M.Dorbek on SG, kes on häda korral kasutatav PG positsioonil.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Zog »

Kusjuures ma väidaks et Dorbek oskab paremini sööta, kui Veideman... Aga pallikäsitlus on loomulikult probleem jah.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas nojah »

Esimene veerand selle hooaja Venemaa liigas mängitutest kõige kehvem meilt. Nagu üks teine Kalev mängiks, see Kalle oma. Õnneks vastane igati mängitav aga vahet liiga suureks ei tohi lasta.
elchukakabra
Kasutaja
Postitusi: 305
Liitunud: 29 Dets 2010, 20:56

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas elchukakabra »

Päris masendav esimene poolaeg. Kaitse on läbikäiguhoov, oma lauda ei kontrollita, vastastel 7 ründelauda juba. Veideman endiselt totaalselt liimist lahti, Gladnessi olematu ründearsenal.... võitu siit loota on väga raske
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Uhhuu »

GAME OVER. Puhas treeneri kaotus. Selline tunne, nagu mänguks ei valmistutud üldse ette. Peaks ju olema teada, et NN harrastab ülevälja pressingut, Strebkovile ei saa katetest üldse vaba ruumi jätta, Kane ja Boynton tuleb pukist eemale hoida, jne. Täielik error.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Egert »

Tuli ära. :D
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Uhhuu »

Egert kirjutas:Tuli ära. :D
Kui sa pead silmas, et ma kutsun üles treenerit vallandama, siis think again. Küll aga lasti NNi-il esimesel poolajal ära kasutada kõik nende tugevused ja see läheb puhtalt treeneri kapsaaeda.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas nojah »

Noh jah siin liigas sellise komplekteeritusega meeskonnaga osaledes ei tohi juhtuda, et Sokk, Gladness ja Varrak jooksevad lati alt läbi. Täna on seni kõik kolm seda teinud.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas vaim564 »

Ma ütleksin, et Nižni Novgorod oli korralikult kodutöö ära teinud ja teadis, kuidas Kalev/Cramo koos Varrakuga rajalt maha võtta.
elchukakabra
Kasutaja
Postitusi: 305
Liitunud: 29 Dets 2010, 20:56

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas elchukakabra »

Tuleb ära :D
KossuF2nn
Kasutaja
Postitusi: 171
Liitunud: 20 Dets 2014, 22:01

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas KossuF2nn »

Loodame et juhtkond saab mängu vaadates aru kui kuradi sitasti see meeskond komplekteeritud on ja saadakse aru, et on vaja kedagi juurde, ei ole normaalne et korviall on gladless, 15 kilo alakaalus tollefsen, super keedus ning müstilise vigastusega ja kesise tasemega upshaw.. mängujuhi positsioonil seis vähemalt sama hull
Viimati muutis KossuF2nn, 06 Nov 2016, 16:17, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Egert »

Uhhuu kirjutas:
Egert kirjutas:Tuli ära. :D
Kui sa pead silmas, et ma kutsun üles treenerit vallandama, siis think again. Küll aga lasti NNi-il esimesel poolajal ära kasutada kõik nende tugevused ja see läheb puhtalt treeneri kapsaaeda.
Ehk peaksid lõpetama selle vastaste alahindamise ja asju vähe realistlikumalt vaatama? Enne igat mängu käid siin jutustamas, kuidas nüüd on suured võiduvõimalused. Mille põhjal selle hooaja Cramo sulle nii hea mulje on jätnud, et igas mängus (ka võõrsil) meeskond lammutama peaks? Vastane on absoluutselt igas elemendis parem meeskond, meie niigi hõre korvialune on viimaste aastate kõige kehvem.
Suletud