VTB Ühisliiga 2016/2017

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 699
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Maxi »

ehk siis esiliiga? Ma ikkagi tahaks teada millised need noored on kes praegu mängida ei saa kuna leegionärid on ees. Siin Pärnul/Rakverel/Raplal on raskusi koosseisude kokku saamisega, äkki annab kuidagi kontakte jagada vms.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas theundertaker »

No nii ütles salumets, et nii saaks tõsta eesti meeste taset. Tema sõnad!
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 699
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Maxi »

Üldiselt palju viise on kuidas korvpalli taset tõsta annaks. Korvpall koolidesse kohustuslikuks näiteks. Individuaaltreenerid alates lasteaiast jne jne.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas marxx762 »

Ma olen ka Maxiga nõus. Ma pole samuti näinud et kuskil istuks rida noori, kes ei pääse platsile, sest mõni välismaalane mängib. Kui on suur tahtmine mängida KML klubis regulaarselt, siis tee trenni ja tõesta ennast, et oled väärt kasvõi prügiminuteid esialgu. Kunstlikult ja ilusate silmade eest hakata kellelegi mänguaega lihtsalt andma on küll olematu väärtusega tegevus.


Eilsest kah. Alalõpmata on häda, kui tuleb alt punkte ja tagaliinist mitte niiväga on kohe tagamehed süüdi. Nüüd kui eile oli olukord tagamängijate poole- jälle probleem. Mõned inimesed võiks aru saada, et me ei ole Euroliiga võistkond, kus on sellise tasemega mehed, et iga mäng jaotuvad punktid 40-60 vms.

Samuti et oleks võinud panna Tassi ja Eichfussi ja Jurno oleks võind linnaloa võtta ja oleks saand teda ka proovida. Ennegi nähtud seda proovimist(ka KML-is) ühel hetkel on rütm kadunud ja siis kisa lahti, et mida see varrak eksperimenteerib. Kuradi Obradovic ka ei kasutanud eile Melihi ja Bennetyit ja Uglud-lurjus.


Enden ja tema jutt, et võiks arbetile viskele mängida- jah võiks küll, aga kui vajutab neli viset mööda oleks jutt, et oleks vaja muid lahendeid otsida. Samamoodi võiks rohkem trappida ja survet avaldada. Lauda võiks rohkem saada ning ka teravust võiks rohkem teha, üldse võiks raha rohkem olla.

See on lihtsalt meie tase, et mängupilt ja tulemused muutuks on vaja tõesti raha, nagu RK ütles, siis see üks VTB edukas hooaeg oli pigem väga heade juhuste kokkulangemine.
Kasutaja avatar
GWallace
Kasutaja
Postitusi: 193
Liitunud: 09 Dets 2013, 18:57

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas GWallace »

No ikka ei ole normaalne küll kui isegi eestikatel pusime lõpuni Valgade ja TTÜ-dega. Ses suhtes on see Tartu, mis ta on, aga vähemalt endast nõrgemaid loputatakse nii nagu nii palju suurema eelarvega meeskond peab tegema. Sellise mänguga saame BBL-is ka tappa. Eks igaühel jääb oma arvamus. Mina jään oma liistu juurde, et tuleb vahetada. Liiga kauaks jäänud ühte koha peale. Varrak pole teps mitte paha treener, aga tuleks korra aeg maha võtta. Tegid ju Kuusmaa ja Visnapuu sama ning hetkel saavad väga hästi hakkama.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas marxx762 »

Erinevuseks on see, et tartu mängib nädalas korra hetkel ainult KMl mängu, Kalev aga reisib mängib kahte sarja. Raske on loota et kõiki mänge suudetakse mängida 100% keskendumisega. BBL-is võib see ka eestist teisi loputav tartu tappa saada.

Ma ei ole vastu, et võib vahetada, aga minu küsimus on, et mis sellest muutub? Tuua täna uus treener, kes? ma olen päris kindel, et kui tehagi vahetus, siis ei muutu suurt midagi. Kui miskit muuta siis suvel.

Aga meie probleemid saavad alguse hoopis teistest kohtadest(minuarust). Meil võib siin obradovic ka eesotsas olla, aga ega sellepärast vtb final4 ei jõuta. Treener võib lõpmatuseni rääkida gladnessile või kellele iganes kuidas kaitses mängida, aga kui mehel pole lihtsalt seda oskust siis pole midagi teha. Suurtes klubides saadetakse mees minema, aga meil on lepingud juba sellised et need liigset tõmblemist see ei võimalda.
maq
Kasutaja
Postitusi: 366
Liitunud: 06 Dets 2008, 18:03

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas maq »

Miks sa nii kindlalt arvad, et treeneri vahetus midagi ei muuda? Korvapalli näol on tegemist meeskonna alaga ja siin mängib peale füüsilise poole ka väga suurt rolli vaimne pool. Ja just see ongi mis treeneri vahetusega võib panna meeskonna hoopis teistsugust mängu mängima. Ei ole võimalik vahetada tervet meeskonda, vahetada saab ikkagi treenerit. Ja ega asjata öelda, et võidab meeskond, kaotab treener. Treeneri vahetus on väga normaalne protsess ju ometi.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 699
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Maxi »

Niikuinii vahet pole, keegi ei hakka treenerit vallandama seetõttu, et ei suudeta 4-5 korda suurema eelarvega satse võita. Võtame järgmistest kodumängudest 2 võitu ära ja treenerivahetuse jutud on jälle unustatud selleks korraks.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas KalevRuus »

Maxi kirjutas:Niikuinii vahet pole, keegi ei hakka treenerit vallandama seetõttu, et ei suudeta 4-5 korda suurema eelarvega satse võita. Võtame järgmistest kodumängudest 2 võitu ära ja treenerivahetuse jutud on jälle unustatud selleks korraks.
Täpselt. Treenerit peaks, eriti keset hooaega, vahetama siis kui on selge kriis, kaos vms. Hetkel seda ju ei ole.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas vaim564 »

Praegu ei ole muidugi enam mingit vahet, kes seal kevadises superfinaalis meeskonda juhendab. Mina pidasin enne silmas ideaalis, kui juhtumisi üritatakse suuremat läbilööki või miskit, siis võib treenerivahetusest tulla kasu nii Cramole kui Varrakule endale.
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas MEGA IRW »

BBLs saab see Tartu raudselt II ringis vähemalt tappa, vaadake seda tiimi...
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas RK »

MEGA IRW kirjutas:BBLs saab see Tartu raudselt II ringis vähemalt tappa, vaadake seda tiimi...
ma küll selles nii kindel ei oleks :D võib saada aga pigem ei saa, sest Jekabils ja Kedainiai nii võimsad ka ei ole, parajad pähklid Tartule pureda, kui kõik terved on siis annaks eelise Tartule ja kui saavadki tappa ega siis midagi teha ei ole :D Meeskond on nii komplekteeritud ,et sellega küll BBL tiitlit ei võta :D samas Kalev/Cramole ükskõik mis koht esikohast allpool oleks küll altminek.
Kuuldavasti siin Tartu veel kaalus hiljaaegu 4 leegionäri palkamist aga paistab ,et sellest on loobutud, noored U18 kandidaadid : Rosenthal, Eelmäe ja Kivi tõmmati esiliiga trennidest põhimeeskonna trennidesse ja paistab et hooaja lõpuni. Muidu käisid poisid Kullamäe soovide ja vajaduste järgi üksikutes trennides.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Rio »

Kellega Pieno kokku läheb ? Seal täitsa huvitav sats ja ma usun, et kodus panevad nad ka Cramo kotti.
Dylis, Saabas, Babrauskas, Dimsa + 2 jänkit tagaliinis.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas RK »

Rio kirjutas:Kellega Pieno kokku läheb ? Seal täitsa huvitav sats ja ma usun, et kodus panevad nad ka Cramo kotti.
Dylis, Saabas, Babrauskas, Dimsa + 2 jänkit tagaliinis.
Kõigepealt mängivad Ogrega ja edasi veerandfinaalis Liepaja -Tlü kalevi võitjaga ja poolfinaalis siis kui jumal ja MEGA IRW armulikud on :D Tartu
Cramol peale TTÜ alistamist , tõenäoliselt Barons ja sealt edasi tõenäoliselt poolfinaalis Vytautas
elchukakabra
Kasutaja
Postitusi: 306
Liitunud: 29 Dets 2010, 20:56

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas elchukakabra »

Nii ümmarguse rünnakuga läheb raskeks. Terve mäng kolmeste peale loota ka ei saa.
Suletud