Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

jyrgen kirjutas:
#7 kirjutas:
jyrgen kirjutas:scott on tõesti väga ebastaabiilne ja ma jätaks sellesmõttes frieri kh vahetusmeheks, vahest särab ju
Firer on teglt lihtsalt ka mõnus vend, eile ttü's ( olin lapipoiss) tuli palli küsima mult rääkis, seal niisama ja siis ütles u. 3 lauset igas lauses oli sõna 'houmi'. :D
Sellessuhtes küll jah ta on räigelt sõbralik koju ja tuline meeskonna hing....

sama asi on Jeliciga, kes on tähele pannud, siis tema ja frier peaaegu alati püsti kui korv tuleb...
Justnii, saaks veel mehed mängima ka oleks 5+ !
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

greystone kirjutas:No ütleme nii et miks mitte, pean silmas et vend oleks sihuke Reedi tasemeline, tema saime küll omale, center ja tagamägija pole võrreldavad, aga ikkagi...võimatu pole midagi ja ega suurem oma mängijatest päris raha pärast ka ei mängi ehkki jh ega see kalev teab mis kva ja tuntud klubi ka euroopas pole.
Reedi saime endale aint tänu Kriisale,
oleks 1 hooaeg edasi läinud poleks me saand Reedi enam endale lubada.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

ega jah... kalevi juhtkond pole yhtegi head leidu teinud.... eesti läbiaegade yhe parima ostu tegi VALMO KRIISA!
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

Kalevi kõige õnnestunum ost on Kedžo minuarvates:D
See kh tänu Matile raudselt
Mänedžerid meile aint mingied PArmereid, Scotte jne toonud
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Loodetavasti on Müüürist kasu kellegi uue toomisel.
patu
Kasutaja
Postitusi: 336
Liitunud: 16 Apr 2007, 20:36
Asukoht: Tabasalu

Postitus Postitas patu »

Škele v6iks kalevisse tulla, aga ta tegi baronsiga 3- aastase lepingu:::/
Go Kalev Go :)
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

Škele ei tule eluilmaski kalevisse
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

sama siin, miks peaks skele isegi mõtlema kalevisse tulemise peale... kui ta saab isegi unicajast pakkumise, siis anna abi kalevisse see vend ei satu
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

milleks sellest siis rääkida?las keegi ytleb mingit skelet või kobet, ega nyyd ei pea sellest 3 lehte sogama!
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Playmaker tuleks uueks hooajaks tõesti keegi valge võtta ehk siis Euroopast :)
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Minule isiklikult aina enam hakkab meeldima Demarri lemmik variant Darrell Mitchell..ja kui te ütlete et Rytases põrunud mängija ost on utoopiline..siis pole üldse vaja mingitest ostudest rääkida, kui me isegi sellise klassiga mängijat ei suuda omale tuua..Ütleme nii et Mitchell on Rytase jääk, kuna ta põrus seal ja ntx Kestutis Sestokas oli kunagi kva tegija, pange youtube otsingusse rytas vs zalgiris ja seal on esimene video 35 second of unreality, kus ta lõpusekundil rytase eest žalgirisele buzzeri paneb, nüüd on aga tüüp Tartus ja eikeegi.

Sama ei tahaks ma Mitchelli kohta öelda, Kalevisse oleks ta super.
koss

Postitus Postitas koss »

kui ma vaatan tartu rocki ja kalevi kooseise siis on kalevi potensiaal kordades suurem -millegipärast pole seda siiski suudetud realiseerida, ehk siis viga on minu arust ikka milleski muus, ei ole kindel kas isegi mati kogu selles jamas süüdi on sest hooaja alguses tehti väga ilusaid mänge palju lahjema kooseisuga-nüüd on rahvast juurde tulnud aga mängupilt pole grammigi paremaks muutnud. mulle tundub et kalevit on hakanud vaevama samad probleemid mis kunagi vaevasid Jalgpallis Madridi Reali-liiga palju egoiste on selle väikese väljaku peale kokku sattunud, rockil on minu arust 6 arvestatava klassiga mängijat ülejäänud on (olgem ausad)suht lahjad minu arust aga süsteem toimib palju paremini.kui kalevi nimekirja vaadata siis on seal 1-2 mängijat kes bändist peaksid maha jääma ülejäänud ikkagi on väga korralikud mängumehed aga mida pole viimasel ajal on korralik mäng.Kõige rohkem paneb see imestama et paljud välismaalased kes mujal normaalselt mängivad ei suuda kalevis kuidagi ennast käima saada.midagi on väga valesti. ja ma olen mingi 3 korda juba öelnud siin varemgi et belkic on suht korralik mängu mees minu arust üks väheseid kes alati pingutab platsil olles.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

koss kirjutas:kui ma vaatan tartu rocki ja kalevi kooseise siis on kalevi potensiaal kordades suurem -millegipärast pole seda siiski suudetud realiseerida, ehk siis viga on minu arust ikka milleski muus, ei ole kindel kas isegi mati kogu selles jamas süüdi on sest hooaja alguses tehti väga ilusaid mänge palju lahjema kooseisuga-nüüd on rahvast juurde tulnud aga mängupilt pole grammigi paremaks muutnud. mulle tundub et kalevit on hakanud vaevama samad probleemid mis kunagi vaevasid Jalgpallis Madridi Reali-liiga palju egoiste on selle väikese väljaku peale kokku sattunud, rockil on minu arust 6 arvestatava klassiga mängijat ülejäänud on (olgem ausad)suht lahjad minu arust aga süsteem toimib palju paremini.kui kalevi nimekirja vaadata siis on seal 1-2 mängijat kes bändist peaksid maha jääma ülejäänud ikkagi on väga korralikud mängumehed aga mida pole viimasel ajal on korralik mäng.Kõige rohkem paneb see imestama et paljud välismaalased kes mujal normaalselt mängivad ei suuda kalevis kuidagi ennast käima saada.midagi on väga valesti. ja ma olen mingi 3 korda juba öelnud siin varemgi et belkic on suht korralik mängu mees minu arust üks väheseid kes alati pingutab platsil olles.
Täitsa nõus. (Y)
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Aga tegelikult ma ikka kardan väga neid Ventspilsi mängu, sest Kalev tundub ikka hetkel ülinõrk, ütleks et kui ikka Matic puldis on olnd siis selle aja jooksu ikka kõige halvem seis. aga loodame,et mehed võtavad ennast kokku. PEAVAD VÕTMA!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

kle see on ju loogiline et me saame sauna, vaata kuidas kalev mängib, siin pole isegi lootust ju enam
Vasta