Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Tassi viimane hooaeg ju kalevis, ei usu, et keegi rendile annab. Pealegi peaks ta rohkem mängu aega saama see hooaeg.
ok
Kasutaja
Postitusi: 497
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas ok »

Arvan ka et Keedusel on suurem tõenäosus põhis olla nr 3 positsioonil. Mina liigutasin ta nr 4 kohale eeldusel, et võetakse üks välismaalasest neli ja ülejäänud eesliinimehed on välismaalasest keskmängija, Mars ja Tass. See tähendab, et nii Mars kui Tass peaksid aegajalt nelja positsioonil mängima, aga põhiliselt annaks "Tollefseni kloonile" vahetust Keedus. Jõesaare põhisse edutamisel on paras annus optimismi, aga kuna niikuinii on tegemist fantaseerimisega, siis miks ka mitte. Selline rotatsioon tähendaks ka, et Tass saaks piisavalt minuteid ja loomulikult ka seda, et ta need minutid suudab vajalikul tasemel ära kasutada. VTB-s play offi koha püüdmiseks, on nii või teisiti koosseis õhuke
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

marxx762 kirjutas: Lisaks ehk vähe "kogenum/tuntum" PF.(Mitte et tollefsen oleks halb olnud või kehvasti hakkama saanud) Hetkel loodan, et Kalev ei tugevda oma suurt äärt KK-ga.(et see pole Kalevi "kogenum/tuntum" mees) Minu õnneks läheb tal poeg itaalias esimesse klassi niiet ma loodan et ta karjäär jätkub veel aastakese itaalias.
No Kangur Serie A lepingut kardetavasti enam välja ei teeni, kuid Veidemani liigas peaks vabu kohti olema ja vananevatele staaridele on see üsna sage maandumiskoht, sinna siirdus nt 35-aastane Drake Diener.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4784
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

vaim564 kirjutas:
marxx762 kirjutas: Lisaks ehk vähe "kogenum/tuntum" PF.(Mitte et tollefsen oleks halb olnud või kehvasti hakkama saanud) Hetkel loodan, et Kalev ei tugevda oma suurt äärt KK-ga.(et see pole Kalevi "kogenum/tuntum" mees) Minu õnneks läheb tal poeg itaalias esimesse klassi niiet ma loodan et ta karjäär jätkub veel aastakese itaalias.
No Kangur Serie A lepingut kardetavasti enam välja ei teeni, kuid Veidemani liigas peaks vabu kohti olema ja vananevatele staaridele on see üsna sage maandumiskoht, sinna siirdus nt 35-aastane Drake Diener.
Kanguri siirdumine Itaalia esiliigasse oleks minu jaoks veel suuremaks üllatuseks kui tema jätkamine kõrgliigas. Tundub ebatõenäoline, et mõni klubi sooviks võtta riski ja palgata teiseks välismängijaks veterani, kelle selg võib iga hetk üles öelda ja kes on muutunud puhtalt kaitsele orienteeritud mängijaks. Samas, korvpalliturg on üks äärmiselt kummaline nähtus. Üle-eelmisel hooajal ootas ta üldse hilissügiseni, enne kui sõlmis lõpuks lühiajalise lepingu Hispaania klubiga.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Subotic ja Simmons?
“I know it when I see it” - Potter Stewart
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

mis subotic?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Bojan Subotic, Budocnosti ja Cverna Zvezda taustaga. David Picki twitter.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

ju siis võib tõsi olla ja.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4784
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Subotici EuroCupi statistika on igatahes lootustandev:

http://www.euroleague.net/competition/p ... areerstats" onclick="window.open(this.href);return false;
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

Oiiii

Subotic on kyll väga kõva mängumees ja ning Simmons ka Play-off paistab.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

on ta keskmängija või suur äär?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

PF ikka.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

Pf Crevna taustaga
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

no ma ei tea kas ta on edasiminek võrreldes eelmise aastaga.
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas villu123 »

Vaatame kui kiiresti delfi siit foorumist järjekordse uudisnupu üles korjab, härrased, kes siin uudiseid leiavad te võiksite delfist palka küsima hakata!
Vasta