Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Ma nüüd küll ei julge vastu rinda taguda, et Subotic on Tollefseniga võrreldes suur edasiminek, sest Tollefsen on hea potentsiaaliga mängija, kindlasti edasi arenenud ja loodetavasti ei taba teda Wilkinsoni saatus, vaid ta leiab endale korraliku klubi. Näiteks viskajana annan kindlasti plussi Tollefsenile ja kaitseski arenes ta hooaja lõpuks kõvasti edasi. Subotic on kogenud mängija, kuid veidi ettevaatlikuks teeb, et ta pole varem väljaspool Balkani klubisid mänginud ja päris Montenegro koondisse pole välja jõudnud. Samas on ta Buducnosti eest saanud häid mänge, palju mänguminuteid, kuigi põhiviisiku mängija just polnud ja korralik Jugoslaavia kool peaks tal olema seljataga.
Kindlasti keegi tagaliini tugevdama veel tuuakse.
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 450
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas JukuNoorem »

Minu jaoks on Subotic veidi tundmatu suurus! Uhhuu poolt lisatud eelmise hooaja videost lugesin välja, et rünnakul eelistab võtta viskeid kas perimeetrilt või võimaluse avanedes korvi alla lõigata. Võibolla on seda Kalevi rahaliste võimaluste juures palju palutud, aga kahjuks low-posti mäng ei ole tema tugevam külg. Kaitsemängu koha pealt... Vähemalt 1 viskeblokeering oli ka lisatud! :D

Senise info põhjal ma olen nõus, et Tollefseniga võrdlus on asjakohane! Võrreldes Tollefeseniga on Subotic mõned sentimeetrid lühem ja vähem atleetlikum, kuid ilmselt füüsiliselt tugevam ja suurema massiga, mis võiks kaitsemängus VTB-s kasuks tulla. Mõlemad jäävad ilmselt hätta positsioonirünnakul, kui kolmesed ei taba!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Simmonsiga rääkides tundub tõepoolest et mees on otsustanud kalevisse jääda. Seega Korviall siis tuleval aastal Simmons, VDM, Tass.. lisaks juurde siis Subotic, Keedus?

Nagu ma juba korra ütlesin siis loodan väga et number 2 peale tuuakse 1 korralik mees, kui me ei näe sinna lisandumas nt olmret siis olen veendunud et näeme ühte meest SG/SF ja SG/PG veel.
Kasutaja avatar
GWallace
Kasutaja
Postitusi: 193
Liitunud: 09 Dets 2013, 18:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas GWallace »

SG peale jah vaja ühte teravat läbimurdjat meest. Arbet/Jõesaar peaksid ju edukalt nr 2 peal ka hakkama saama. Arbet küll viimastel aastatel SF mänginud, aga samas kui meeskonnas olemas ka Jõesaar ja Keedus, siis neile meestele peab ka mänguaega leidma. Jõesaar ja Keedus ju lauavõitluses ka väga head. Arvestades, et Jõesaar veel noor ja VTB tema jaoks uus, siis miks mitte esialgu teda SG peale varusse panna.

Branko-Sokk
VM-Jõesaar
Arbet-Keedus
Subotic-Mars
Simmons-Tass
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Usun, et Varrak hakkab jälle kasutama tagaliini Sokk-MIrcovic. Kui vastas pole muidugi 2 m pg-d.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Subotici leping on 100% kindel, mees allkirjastas täna lepingu...
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 450
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas JukuNoorem »

Siis tsentris VTB-s Simmons-VDM ja suure ääre positsioonil Subotic-Keedus + noormängija Tass?
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

marxx762 kirjutas:Subotici leping on 100% kindel, mees allkirjastas täna lepingu...
Kas uuest sg-st on ka juttu olnud? Olmrest?
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

kas mõni hea tagamees on saadaval?
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Häid tagamehi leidub kindlasti, aga kindlasti ei tule kellelegi üllatuseks, et nad maksavad üksjagu palju.
Olmre on minu puhas spekulatsioon. Aga ütleme nii et vähemalt minusilmis, kui SG positsioonile ei lisanduks kahte välismaalast oleks Kalev minusilmis samal tasemel nagu kevadistel eestikate finaalide ajal...
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

Simmons ka nüüd kindel...
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

barons kirjutas:Simmons ka nüüd kindel...
vaadates et meeskond on peaaegu koos ja kohe-kohe loksuvad paika ka viimased pusle tükid, siis loodan siiralt et meeskond koguneb üsna kohe kui see MM-valikturniiri kvalifikatsioon on lõppenud...saaksid kuu koos trenni teha, et ML valmis olla - ei tahaks taaskord Varraku suust kuulda, et aega nappis ja me alles nädal koos...praegu on võimalus teha endast kõik võimalik et ML 1. ringiks 100% valmis olla, ja siis 2 .ringiks ja siis võidukalt ka 3 . ringis...
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Ma loodan, et Euroopas mängimist võetakse tõsiselt ja kui jõutakse FIBA sarjas kolmandasse ringi, siis Pinar Karsyakale avaldatakse vähemalt vastupanu ja kui põhiturniirile ei jõuta, siis vaadatakse üle otsus Europe Cupil mitte osaleda.
Mitte nagu alati - meie eesmärk on VTB ja siis fännide rahustuseks peame need kaks mängu meistrite liiga eelringis ära, pärast hea seletada, tahtsime parimat, kuid ...
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

vaim564 kirjutas:Ma loodan, et Euroopas mängimist võetakse tõsiselt ja kui jõutakse FIBA sarjas kolmandasse ringi, siis Pinar Karsyakale avaldatakse vähemalt vastupanu ja kui põhiturniirile ei jõuta, siis vaadatakse üle otsus Europe Cupil mitte osaleda.
Mitte nagu alati - meie eesmärk on VTB ja siis fännide rahustuseks peame need kaks mängu meistrite liiga eelringis ära, pärast hea seletada, tahtsime parimat, kuid ...
Ole mõistlik, see ei käi ju niimoodi, et klubi otsustab septembri lõpus, et ta siiski osaleb Europe Cup`il ja siis FIBA tuleb Kalevile vastu ja saadab ühe Europe Cup`i kvalifikatsioonis edukalt esinenud meeskonna pikalt. Kui eelarve jääb eelmise hooajaga samasse suurusjärku, siis kust see raha peaks üldse tulema, et Europe Cup`i mängida? Meistrite liiga puhul on asi selge – kui jõutakse põhiturniirile, siis teenitakse korralik preemiasumma, mis katab suurema osa kulutustest. Eelringide kulutusi aitab katta ilmselt BBL-is mängimisest loobumine. Europe Cup on aga lihtsalt üks suur väljaminek ja seda veel suhteliselt väheatraktiivsete meeskondade vastu.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Uhhuu kirjutas:
vaim564 kirjutas:Ma loodan, et Euroopas mängimist võetakse tõsiselt ja kui jõutakse FIBA sarjas kolmandasse ringi, siis Pinar Karsyakale avaldatakse vähemalt vastupanu ja kui põhiturniirile ei jõuta, siis vaadatakse üle otsus Europe Cupil mitte osaleda.
Mitte nagu alati - meie eesmärk on VTB ja siis fännide rahustuseks peame need kaks mängu meistrite liiga eelringis ära, pärast hea seletada, tahtsime parimat, kuid ...
Ole mõistlik, see ei käi ju niimoodi, et klubi otsustab septembri lõpus, et ta siiski osaleb Europe Cup`il ja siis FIBA tuleb Kalevile vastu ja saadab ühe Europe Cup`i kvalifikatsioonis edukalt esinenud meeskonna pikalt. Kui eelarve jääb eelmise hooajaga samasse suurusjärku, siis kust see raha peaks üldse tulema, et Europe Cup`i mängida? Meistrite liiga puhul on asi selge – kui jõutakse põhiturniirile, siis teenitakse korralik preemiasumma, mis katab suurema osa kulutustest. Eelringide kulutusi aitab katta ilmselt BBL-is mängimisest loobumine. Europe Cup on aga lihtsalt üks suur väljaminek ja seda veel suhteliselt väheatraktiivsete meeskondade vastu.
See on selline eneseõigustus ja nagu ma ütlesin, siis mul on kõva kahtlus, et kontseptsioon ongi rajatud lootuse peale juba esimeses eelringis välja kukkuda, millega annab pärast vehkida, näete millised nad seal Euroopas on ja õigesti teeme, et sinna mängima ei lähe! Euromängudele minnakse samasuguse duhhiga nagu Balti liigat mängima. Kui Cramo oleks ühelgi korral teinud seal mingisuguse tulemuse, siis võiks sellist juttu kultiveerida.

Ole nüüd mõistlik, tunduvalt väiksema eelarvega Tartu suudab ja Cramo ei suuda neid ressursse kusagilt hankida. Muidugi ei saa seda otsust septembris teha, kuid minu meelest pole õige ka praegu välja kuulutada - ei Euroopale! Sinna me kindlasti mängima ei lähe.
Vasta