Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

greystone kirjutas:Ohjah..ei usu ka mina võitu Ventspilsi üle, kui 6 hulka ei jõua on hooaeg ***** kindel see ja miks mitte juba matic poole hooaja pealt lahti lasta, ehk suudab Vene vähemalt KML play-offide ajaks teatud meestele enesekindluse tagasi anda.
Lahti teda kindlasti ei lasta.Valdmaa pole kahjuks Pohlak.Mati oleks pidand ammu juba käed tõstma ja lahkumispaberi esitama aga ta meil SÜÜDIMATU ju.Nüüd sööme seda suppi suveni aga iseenesest ma ei näe mingit põhjust miks me ei peaks võitma Ventspilsi.Täitsa tavaline sats,kõigil seal-kaks kätt ja kaks jalga otsas.Kodus võidame raudselt neid.Võõrsil muidugi teine ooper aga ma olen jätkuvalt positiivselt meelestatud.
YNWA
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

andy72o kirjutas:
greystone kirjutas:Ohjah..ei usu ka mina võitu Ventspilsi üle, kui 6 hulka ei jõua on hooaeg ***** kindel see ja miks mitte juba matic poole hooaja pealt lahti lasta, ehk suudab Vene vähemalt KML play-offide ajaks teatud meestele enesekindluse tagasi anda.
Lahti teda kindlasti ei lasta.Valdmaa pole kahjuks Pohlak.Mati oleks pidand ammu juba käed tõstma ja lahkumispaberi esitama aga ta meil SÜÜDIMATU ju.Nüüd sööme seda suppi suveni aga iseenesest ma ei näe mingit põhjust miks me ei peaks võitma Ventspilsi.Täitsa tavaline sats,kõigil seal-kaks kätt ja kaks jalga otsas.Kodus võidame raudselt neid.Võõrsil muidugi teine ooper aga ma olen jätkuvalt positiivselt meelestatud.
ennem igat mängu peab olema positiivselt meelestatud.....see on õige suhtumine :D :D
Praegu allkiri puudub.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Muidugi me tgelt kõik usume, aga kõik ei ütle seda välja . :D
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

tgelt ma ka usun natuke :D see oleks kõva pauk tgelt kui vüit tuleks ja siis oleks korralik pealkiri lehtedes "Kalev rehabiliteeris end" vms :D kõva oleks kui 4 hulka jõuaks ja ASK ja Ventspils suht võrdsed, kuna nt täna Ventspils isegi alistas ASK võõrsil Läti liigas!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

mis see läti liiga kodukas on see basket.lv ei tööta enam :/
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

tooome johnsoni tagasi äkki paneb hullu jälle. :D
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

ASK ka mängitav.See,et ta bbl kolmandana lõpetas pole eriline näitaja.Mõlemad kalevi mängud ja rocki Tartu mäng näitasid,et nendega võib madistada küll.Valters tuleb kinni võtta ja kõik.Seal samasugused mõttetud neegrid mängivad.
YNWA
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

me oleks aski lõtva võõrsil võita jah lõtva, sest ask ise viskas 24 sanga esimene poolaeg ja nende mäng oli masendav, aga meie kalev ei kasutanud seda
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

+meil polnud siis reedi..oleks nii hea seis nagu aasta tagasi, oleks suht elu vümalus 4 hulka jõuda :/
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

ma ytleks, et see hooaeg on mega hästi saanud komplekteerimisega hakkama Barons, saatsid pooled mängijad vefi arenema ja asemele said üli kõvad mängumehed + saavad järgmine hooaeg vefist kh mängijaid võtta, kui nad arenenud on..

Nad saatsid 12st mängijast ära 10, ühesõnaga tegid CTRL+Alt+Delete

Kui kalev nüüd bblis ei suuda midagi teha, siis peaks kh enam vähem samamoodi tegema
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Postitus Postitas xrip55 »

#7 kirjutas:tooome johnsoni tagasi äkki paneb hullu jälle. :D
M6tled seda?:D
http://www.youtube.com/watch?v=FJ6G7xKZRE0
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

xrip55 kirjutas:
#7 kirjutas:tooome johnsoni tagasi äkki paneb hullu jälle. :D
M6tled seda?:D
http://www.youtube.com/watch?v=FJ6G7xKZRE0
Just seda. :)
pelmeen

Postitus Postitas pelmeen »

xrip55 kirjutas:
#7 kirjutas:tooome johnsoni tagasi äkki paneb hullu jälle. :D
M6tled seda?:D
http://www.youtube.com/watch?v=FJ6G7xKZRE0
nagu Kriisa pärast lätis kommenteeris,et ehk olek pidanud see kolmene mööda minema.Mehed sattusid sellest võidus pilvedesse,kaotus oleks rohkem motiveerinud.pealegi,see ühe punktiline võit või kahene kaotus oleks tol hetkel olnud =
Selle hooaja ventspilsist niipalju,et jah,kaks musta olid eelmine mäng küll pingil,kuid keegi ju ei tea,kas see gabrans või kes iganes ta oli,oleks ladunud need 27 punkti,kui neeger oleks mängind.tüübi BBLI keskmine oli muidu ju 7 punkti mängust.Niiet täitsa 50-50
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Postitus Postitas xrip55 »

jällegi praegu on Johnsoni ametis scott:D
Või oli see 1 Luck lihtsalt kui kalev 3p v6itis Tallinnas?
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

xrip55 kirjutas:jällegi praegu on Johnsoni ametis scott:D
Või oli see 1 Luck lihtsalt kui kalev 3p v6itis Tallinnas?
Ytleks pigem et Luck
Vasta