Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

ÕL kommis kodanik peatreener, et tegelikult on süüdi puuduv SG, sest teda lihtsalt pole ja turul sobivas hinnas meest ei ole?, huvitav kes komplekteeris võistkonna? keegi kuupealt, et see nüüd peatreenerile üllatuseks tuleb?

alar, kas endal juba piinlikuks ei kisu?
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas villu123 »

Pole kritiseeria aga Varrak ütles, et Mirkoviciga mäng jookseb paremini kui Timmuga aga minu meelest kui kalev järgi võtma hakkas oli just Timmu väljakul ja tõmmas asjad käima ja Mirkovic istus!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Mängu põhimõtteliselt ei näinud, aga sten soku mängujärgsest intekast jääb justkui mulje, et teda häirivad mõned asjad väga... Võin eksida, aga üks peamisi on Mirkovici isetegemine. Tihtilugu on see paratamatu ning teinekord jälle pisut üleforsseritud tegevus.

Tagamängijast... Varrak pole ka nüüd põhiline patuoinas. Samas, ta tõi välja intekas 10€ ja 15€ näite. Tundub et Kalev just nii käibki mängijateturul hetkel ringi. Sibul võib pakkuda talle ridamisi mehi, aga kui peatreeneril on kindel nägemus, siis sellega kaasneb ka hinnasilt, mille maksmiseks pole klubi võimeline.

See on nii kahe otsaga asi, kas võtta meeskonda mängija kes on puhas viskaja, aga ei tekita nt kaaslastele viskekohti, või on liialt ühekülgne, on kaitses äraütlemata lootusetu või mis iganes puudustega. Hetkel varrak on võtnud vast pigem seisukoha, et riskib ja venitab ning seeläbi kaotatakse olulisi mänge, kui hakatakse tooma kedagi rutakalt siia.

Kõikse enam olen ma siiski pettunud kanguris. Ma ei lootnudki et temast saab täielik tugisammas just rünnakul, aga tema olemasolev tegutsemine pole absoluutselt tasemel mida mina kasvõi miinimum eesmärgina näha oleks osanud soovida. Selline 8-10pt ppg, 4-6 lauda, olnuks/oleks see mida temalt ootan/ootaksin.
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas villu123 »

marxx762 kirjutas:Mängu põhimõtteliselt ei näinud, aga sten soku mängujärgsest intekast jääb justkui mulje, et teda häirivad mõned asjad väga... Võin eksida, aga üks peamisi on Mirkovici isetegemine. Tihtilugu on see paratamatu ning teinekord jälle pisut üleforsseritud tegevus.

Tagamängijast... Varrak pole ka nüüd põhiline patuoinas. Samas, ta tõi välja intekas 10€ ja 15€ näite. Tundub et Kalev just nii käibki mängijateturul hetkel ringi. Sibul võib pakkuda talle ridamisi mehi, aga kui peatreeneril on kindel nägemus, siis sellega kaasneb ka hinnasilt, mille maksmiseks pole klubi võimeline.

See on nii kahe otsaga asi, kas võtta meeskonda mängija kes on puhas viskaja, aga ei tekita nt kaaslastele viskekohti, või on liialt ühekülgne, on kaitses äraütlemata lootusetu või mis iganes puudustega. Hetkel varrak on võtnud vast pigem seisukoha, et riskib ja venitab ning seeläbi kaotatakse olulisi mänge, kui hakatakse tooma kedagi rutakalt siia.

Kõikse enam olen ma siiski pettunud kanguris. Ma ei lootnudki et temast saab täielik tugisammas just rünnakul, aga tema olemasolev tegutsemine pole absoluutselt tasemel mida mina kasvõi miinimum eesmärgina näha oleks osanud soovida. Selline 8-10pt ppg, 4-6 lauda, olnuks/oleks see mida temalt ootan/ootaksin.
Selles on sul tõesti õigus, et Kangur on hetkel kõige suurem pettumus!
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Vähemalt tundub, et siin kommentaariumis on patuoinas juba leitud - Mirkovic ja süüdistus on sama, mida võis kuulda Machado ja Harperi puhul - isetseb, raisk!!! :D :D :D
Paraku on õigus Ruudul: võtke Mirkovic ära ja järele jääb bunch of role players. Loomulikult ei peaks 35-aastase Mirkovici roll meeskonnas nii suur olema nagu ta on, kuid probleem on rohkem selles, et teisi ei ole, mitte, et Mirkovic on :D
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Raja »

Noh vähemalt üks ilust kaotus jälle juures.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 851
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas NoName »

Ei tea kas Olmret ja/või Paasojat ei üritatud hooaja eel tiimi tuua? Enamik olulisemaid mänge kaotatakse ju nagunii, aga siis olnuks Jõesaare kõrval vähemalt mõni huvitav eestlane, kelle arengule kaasa elada.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Paasojat taheti, aga ta valis välismaa ja olmre oli sõjaväes ja tahtis ka välismaale, aga sellest asja ei saanud hetkel.
elchukakabra
Kasutaja
Postitusi: 306
Liitunud: 29 Dets 2010, 20:56

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas elchukakabra »

Timmu intervjuud oli eile päris huvitav kuulata - mainis ära seda, et üritavad liiga palju just sissekirjutatud liikumisi teha ja see tuleb masinlikult välja, loovam mäng sujuvat paremini. Ise olen sellega nõus. Eilse mängu kolmandal veerandajal, kui Kalev Parmale järgi tuli ja mäng sujus korralikult seisuni 51-51, mida tegi Varrak? - võttis time-outi, mis võttis ka meeskonnal indu ja emotsiooni maha. Timmu ise ka just mainis, et said ka publiku mingil hetkel endaga kaasa ja seda oli ka saalis tunda. Antud oukorras oleks oodanud vastaste timeouti, sest nemad pidid midagi muutma. Peale seda tuli ridamisi ebaõnnestunud rünnakulahendusi Kalevi poole pealt ning Parma sai taas ca 6 punktiga ette ning meie punnitamine jätkus.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

elchukakabra kirjutas:Timmu intervjuud oli eile päris huvitav kuulata - mainis ära seda, et üritavad liiga palju just sissekirjutatud liikumisi teha ja see tuleb masinlikult välja, loovam mäng sujuvat paremini. Ise olen sellega nõus. Eilse mängu kolmandal veerandajal, kui Kalev Parmale järgi tuli ja mäng sujus korralikult seisuni 51-51, mida tegi Varrak? - võttis time-outi, mis võttis ka meeskonnal indu ja emotsiooni maha. Timmu ise ka just mainis, et said ka publiku mingil hetkel endaga kaasa ja seda oli ka saalis tunda. Antud oukorras oleks oodanud vastaste timeouti, sest nemad pidid midagi muutma. Peale seda tuli ridamisi ebaõnnestunud rünnakulahendusi Kalevi poole pealt ning Parma sai taas ca 6 punktiga ette ning meie punnitamine jätkus.
Kust seda intekat näeb?
elchukakabra
Kasutaja
Postitusi: 306
Liitunud: 29 Dets 2010, 20:56

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas elchukakabra »

Rio kirjutas:
elchukakabra kirjutas:Timmu intervjuud oli eile päris huvitav kuulata - mainis ära seda, et üritavad liiga palju just sissekirjutatud liikumisi teha ja see tuleb masinlikult välja, loovam mäng sujuvat paremini. Ise olen sellega nõus. Eilse mängu kolmandal veerandajal, kui Kalev Parmale järgi tuli ja mäng sujus korralikult seisuni 51-51, mida tegi Varrak? - võttis time-outi, mis võttis ka meeskonnal indu ja emotsiooni maha. Timmu ise ka just mainis, et said ka publiku mingil hetkel endaga kaasa ja seda oli ka saalis tunda. Antud oukorras oleks oodanud vastaste timeouti, sest nemad pidid midagi muutma. Peale seda tuli ridamisi ebaõnnestunud rünnakulahendusi Kalevi poole pealt ning Parma sai taas ca 6 punktiga ette ning meie punnitamine jätkus.
Kust seda intekat näeb?
Postimehes mängu järelvaadates keri kuskil ca 2h peale, kohe peale Varraku intekat

https://sport.postimees.ee/4285361/jare ... pi-kaotuse" onclick="window.open(this.href);return false;
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 699
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Selline vend nagu Michael Qualls on vaba, hinnaklass võiks sinna 10k juurde ju sobida isegi. Äkki joppab
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 678
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Ta ju Cantus prg.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 699
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

ma ei paneks ju et ta on saadaval kui ta tegelikult ei ole.

Füüsiliselt on ta hetkel Cantus, aga meeskond tahab temaga lepingut lõpetada, üheks eelduseks on et uus klubi on olemas.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 678
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Ma ei tea ei tundu päris õige tüüp olevat keda Kalev vaja oleks. Ma ise pakun Ramon Gallowayd näiteks.
Vasta