VTB Ühisliiga 2017/2018

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
KossuF2nn
Kasutaja
Postitusi: 171
Liitunud: 20 Dets 2014, 22:01

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas KossuF2nn »

Mars on ikka tõesti täiesti mõttetu pehmo vtb jaoks
KossuF2nn
Kasutaja
Postitusi: 171
Liitunud: 20 Dets 2014, 22:01

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas KossuF2nn »

Uhhuu kirjutas:Great success! Varraku vallandamine on asja ette läinud. Vahetustega ei kao enam rütm ära ja suuri mõõnasid ei teki, rumalaid pallikaotusi ei tehta ja rünnak on üldse voolavam ning kaitse peab palju paremini.
Jah oleks võinud ju varrakuga 20 aastase lepingu teha siis juba kuna tema ei ole ju kunagi milleski süüdi
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4701
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas Uhhuu »

KossuF2nn kirjutas:
Uhhuu kirjutas:Great success! Varraku vallandamine on asja ette läinud. Vahetustega ei kao enam rütm ära ja suuri mõõnasid ei teki, rumalaid pallikaotusi ei tehta ja rünnak on üldse voolavam ning kaitse peab palju paremini.
Jah oleks võinud ju varrakuga 20 aastase lepingu teha siis juba kuna tema ei ole ju kunagi milleski süüdi
Varrak polnud kindlasti eksimatu, aga kas sul tekkis tänast mängu vaadates tunne, et kasvõi üks detail oleks paremaks läinud?
KossuF2nn
Kasutaja
Postitusi: 171
Liitunud: 20 Dets 2014, 22:01

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas KossuF2nn »

Uhhuu kirjutas:
KossuF2nn kirjutas:
Uhhuu kirjutas:Great success! Varraku vallandamine on asja ette läinud. Vahetustega ei kao enam rütm ära ja suuri mõõnasid ei teki, rumalaid pallikaotusi ei tehta ja rünnak on üldse voolavam ning kaitse peab palju paremini.
Jah oleks võinud ju varrakuga 20 aastase lepingu teha siis juba kuna tema ei ole ju kunagi milleski süüdi
Varrak polnud kindlasti eksimatu, aga kas sul tekkis tänast mängu vaadates tunne, et kasvõi üks detail oleks paremaks läinud?
Isiklikult annaksin uuele treenerile rohkem võimalusi, kui 2 nädalat ning 2 võõrsil mängu VTBs, kui mingeid järeldusi tegema hakkan. Küsiks vastuargumendina, et kas midagi on sitemaks läinud, et Varraku vallandamine nii vale otsus oli?
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas theundertaker »

Minna saab ainult paremaks ikka!! Iseasi kui teha meeskonnas mingeid vahetusi. Keegi minema ja keegi asemele.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4451
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas vaim564 »

Uhhuu kirjutas:
KossuF2nn kirjutas:
Uhhuu kirjutas:Great success! Varraku vallandamine on asja ette läinud. Vahetustega ei kao enam rütm ära ja suuri mõõnasid ei teki, rumalaid pallikaotusi ei tehta ja rünnak on üldse voolavam ning kaitse peab palju paremini.
Jah oleks võinud ju varrakuga 20 aastase lepingu teha siis juba kuna tema ei ole ju kunagi milleski süüdi
Varrak polnud kindlasti eksimatu, aga kas sul tekkis tänast mängu vaadates tunne, et kasvõi üks detail oleks paremaks läinud?
Midagi ikkagi juba on, kasvõi see, et Kangur ja Arbet on mängus tagasi, aga üle varju ei saa ka hüpata. Kas Varrakuga oleks tulemus teine olnud? Mingeid järeldusi saab ehk alles pikema perioodi jooksul teha. Minsk ongi meie taseme ehk FIBA Eurocupi meeskond, võib-olla ainult kriipsujagu nõrgem. Kodus tuleb neid kindlasti võita. Praegu sõltus ka mõnest olukorrast, Arbet viskas otsustava viske mööda, Czerapowicz sisse ja see lõpuks otsustaski.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas KalevRuus »

Ma näen jätkuvalt kahte probleemi. 1) mäng on liialt Briscoe peal kui ta platsil on 2) uuel treeneril pole vist endiselt täpset ettekujutust, keda ja kuidas kasutada. Pole välja kujunenud ca kaheksat venda, kelle najal on põhiraskus. Näiteks Arbet sai täna päris kõvasti mänguaga, Keedus jälle harjumatult vähe. See ei pruugi vale olla aga nii ei ole ka õiget rütmi ja õiget vastutust.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4451
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas vaim564 »

KalevRuus kirjutas:Ma näen jätkuvalt kahte probleemi. 1) mäng on liialt Briscoe peal kui ta platsil on 2) uuel treeneril pole vist endiselt täpset ettekujutust, keda ja kuidas kasutada. Pole välja kujunenud ca kaheksat venda, kelle najal on põhiraskus. Näiteks Arbet sai täna päris kõvasti mänguaga, Keedus jälle harjumatult vähe. See ei pruugi vale olla aga nii ei ole ka õiget rütmi ja õiget vastutust.
Minu meelest on jälle õige suhtumine, et sa katsetad erinevaid kooslusi, kui et meeskonda veel lõpuni tundma õppimata rajad mängu kaartide või eelarvamuste pealt välja valitud kaheksale vennale, siis ei tähenda see veel õiget rütmi ja vastutust. Keedus alustas täna põhikoosseisus, kuid see ei õigustanud ja tema asemel said mängu Arbet ja Jõesaar. Mis selles halba on? Pikema rotatsiooniga on sul kasutada suurem valik tüüpe, kes võivad iga hetk pingilt sekkuda, mis minu jaoks on jälle pigem sümpaatne. Praegu on ikkagi palju selle taga, et kaitse ei tööta alati ja vastased saavad lihtsaid korve. Pealegi kaitsest lähtuva mänguga võib pikem rotatsioon kasuks tulla, sest 40 min sa ikka ei survesta. Ma olen suht kindel, et Varrakuga poleks tulemus olnud teistsugune. See, et Briscoe võtab palju enda peale, on mingis mõttes paratamatu, ega peale tema ja Mirkovici teisi selliseid eriti polegi.
Tommm1
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 27 Juun 2013, 02:03

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas Tommm1 »

Mars out Bamba in? :D
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas KalevRuus »

vaim564 kirjutas:
KalevRuus kirjutas:Ma näen jätkuvalt kahte probleemi. 1) mäng on liialt Briscoe peal kui ta platsil on 2) uuel treeneril pole vist endiselt täpset ettekujutust, keda ja kuidas kasutada. Pole välja kujunenud ca kaheksat venda, kelle najal on põhiraskus. Näiteks Arbet sai täna päris kõvasti mänguaga, Keedus jälle harjumatult vähe. See ei pruugi vale olla aga nii ei ole ka õiget rütmi ja õiget vastutust.
Minu meelest on jälle õige suhtumine, et sa katsetad erinevaid kooslusi, kui et meeskonda veel lõpuni tundma õppimata rajad mängu kaartide või eelarvamuste pealt välja valitud kaheksale vennale, siis ei tähenda see veel õiget rütmi ja vastutust. Keedus alustas täna põhikoosseisus, kuid see ei õigustanud ja tema asemel said mängu Arbet ja Jõesaar. Mis selles halba on? Pikema rotatsiooniga on sul kasutada suurem valik tüüpe, kes võivad iga hetk pingilt sekkuda, mis minu jaoks on jälle pigem sümpaatne. Praegu on ikkagi palju selle taga, et kaitse ei tööta alati ja vastased saavad lihtsaid korve. Pealegi kaitsest lähtuva mänguga võib pikem rotatsioon kasuks tulla, sest 40 min sa ikka ei survesta. Ma olen suht kindel, et Varrakuga poleks tulemus olnud teistsugune. See, et Briscoe võtab palju enda peale, on mingis mõttes paratamatu, ega peale tema ja Mirkovici teisi selliseid eriti polegi.
Osalt sul on õigus muidugi, uus treener mingil määral peabki katsetama. Ja piikk pink on teoreetiliselt ka hea aga üldiselt on Kalev mänginud edukalt siis kui on kindel tuumik.
Briscoe puhul on mul ka kahetised tunded, mees selgelt oskab. Teisalt, kui ta pingil on siis ei muutu midagi ka hullemaks, pigem isegi vastupidi. Kui ta liiga palju ette võtab, siis on tulemus nagu selles eestikate finaalseerias kus Machado lammutas aga meeskond kaotas, mis oligi vastaste plaan. Kullamäe ütles toona: leppisime kokku, et las ta võtab enda peale, abi ei anna, peaasi, et teised palli ei saa ning tuju ja tunnetuse kaotavad. Oli mingi moment kus kaks rünnakut järjest peale Briscoe keegi palli ei puudutanudki. On aga selge, et niimoodi mänge ei võideta. Akognoniga oli natuke samuti sarnane asi aga tema ajal muidugi polnudki eriti kaaslaste seas mängumehi.
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas villu123 »

Tommm1 kirjutas:Mars out Bamba in? :D
Kui vaadata kuidas Bamba eestikatel iga mäng pudistab, siis ei usu, et see edasiminek oleks!
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas KalevRuus »

Sõber on isegi radikaalsem kui mina :D
Kairyse huvitavaim käik on seni olnud meie oma kogenud duo ehk Kristjan Kanguri ja Gregor Arbeti mänguaja kasv. Erik Keedus ja Bojan Subotic seevastu on saanud vähem mänguaega, mis on ka igati õige. Praegu Kairys alles otsib oma koosseisu, olen kindel, et lõpuks hakkavad mängu tegema kuus-seitse meest. Vaevalt ta spordikooli mentaliteediga, kus kõik peavad võrdselt mängima, Ühisliigat mängima hakkab. Hetkeseisuga tunduvad need põhimehed olevat Briscoe, Mirkovic, Arbet, Kangur, Simmons ja ehk ka Dorbek.

https://sport.postimees.ee/4339845/kair ... nalt-nouan
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas KalevRuus »

Noh, peale võitu on kõikjal vaikus? :D
Ise nägin ainult viimast veerandaega. Tubli, et võit tuli aga kaitses on vist pole arengut toimunud, esimesel poolajal lasti 54 sanga panna?
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas Rio »

Vefi mehhiklane pani kõik visked sisse, mis iganes poosist.
Vef läheb iga aastaga kehvemaks ning kas nad järgmine aasta üldse mängivad vtb-d?
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4701
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas Uhhuu »

KalevRuus kirjutas:Noh, peale võitu on kõikjal vaikus? :D
Ise nägin ainult viimast veerandaega. Tubli, et võit tuli aga kaitses on vist pole arengut toimunud, esimesel poolajal lasti 54 sanga panna?
Esimesel poolajal mängiti täielikult VEF-i mänguplaani järgi. Tempo oli väga kõrge (visete arv oli kolmandiku võrra suurem kui keskmises mängus) ja mõlemad meeskonnad tabasid ka väga hästi. Teist poolaega alustati üsna kummalises koosseisus – VDM, Subotic, Keedus, Dorbek ja Mirkovic –, aga neil õnnestus tempo alla tõmmata ja kaitses pidama saada. Suurem osa teisest poolajast kulges Kalevi dikteerimisel, välja arvatud viimased minutid, kui Perez hakkas hullu panema. Õnneks eksis Berzins lõpus paaril korral mõlemal poolt väljakut ja aitas meie võidule kõvasti kaasa (jumal tänatud, et teda eelmisel hooajal ei värvatud). Senikaua kuni maa-ala pole suudetud korralikult mängima õppida, võiks selle kasutamist VTB-s pigem vältida. VEF-il polnud mingit probleemi selle vastu normaalselt viskele saada.

Mirkovic oli väga resultatiivne, aga see on minu meelest hämmastav, kuidas niivõrd kogenud mängija suudab rünnakul vastu võtta nii palju halbu otsuseid, millest sünnib väga totraid pallikaotusi. Tore oli näha, et Jõesaar sai paari viimase VTB-mänguga võrreldes rohkem palli ja et VDM tegi Astana mängu kõrval oma teise korraliku partii VTB-s. VEF-i eesliin on muidugi ka VTB üks nõrgimaid.
Suletud