Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Sokk on alamõõduline ja ma ei usu, et Kairys tahab mängijat kellele koguaeg üks üks ära tehakse. Oleks ta siis vähemalt kiire.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

Ma võin valesti mäletada aga VTB kohustab mängima 6 eestlast (või oli KML). Igastahes, eelmise hooaja järgi on meil klubis 7 eestlast, üks neist Soodla, kelle jätkamisest ei tea keegi miskit. Lihtsalt kardan, et me nende eestlastega väga välja ei tule, kui me Soku ka veel minema saadame.
komtuur
Kasutaja
Postitusi: 85
Liitunud: 12 Sept 2011, 14:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas komtuur »

vanafänn kirjutas:Ma võin valesti mäletada aga VTB kohustab mängima 6 eestlast (või oli KML). Igastahes, eelmise hooaja järgi on meil klubis 7 eestlast, üks neist Soodla, kelle jätkamisest ei tea keegi miskit. Lihtsalt kardan, et me nende eestlastega väga välja ei tule, kui me Soku ka veel minema saadame.
VTB-s on see reegel jah, et mängule peab üles antud olema 6 nö kohalikku mängijat.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

Facebookis sahistatakse ,et Mirkovic jätkab meil ka järgmine hooaeg nii,et üks mees siis veel tundub olevat paigas ,kuid kas on see oodatud valik Kairyselt......?
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

See uudis tekitab vastakaid tundeid. Mirkovic on siin klubis sedavõrd pikalt mänginud, et ta on nüüdseks juba justkui n-ö oma mängija – nagu Elegar või Freimanis enne teda –, mitte lihtsalt üks järjekordne leegionär. Teisalt tahaks siiski aga VTB-s play-off`i jõuda ja ma olen skeptiline, et see Mirkovici juhtimisel õnnestub.

Euroopa korvpalli esisäutsuja David Pick sahistab, et VTB-ga on liitumas Poola rikkaim klubi Stelmet Zielona Gora. Kalev saab ühe tõsise konkurendi juurde ja liiga muutub pisut rahvusvahelisemaks.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

See positiivne, et üks klubi Venemaalt väljast juurde tuleb.
Ma muidu ei usu väga, et Mirkovic ja Sokk koos meeskonnas jätkavad. Nad liiga sarnased mängijad. Ma arvan, et Mirkovici jätkamine tähendab Soku lahkumist.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

spartaklane kirjutas:Facebookis sahistatakse ,et Mirkovic jätkab meil ka järgmine hooaeg nii,et üks mees siis veel tundub olevat paigas ,kuid kas on see oodatud valik Kairyselt......?
See info tuli mulle otse Brankolt.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Õhtulehes ka uudis, et jätkab.
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 296
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

Kui juba Mirkovic jätkab siis palun tooge tagasi ka Freimanis ,Lyutich ,ja Boone.

Oleks väga supper kui keegi neist taasliituks Kaleviga.

Aga selles va juht kindel et mingi Leedukas siin Kalevis maandub.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

No korvi alla võib küll mingi leedukas tulla jah.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Kupšas :D
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

HypeBeast kirjutas:Kupšas :D
Palun mitte teda
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Jõesaare võimalikust välismaale siirdumisest siiski asja ei saanud. Huvitav, kes on need paar noormängijat, keda Kairys meeskonnas näha soovib (kui selle jaoks raha üldse leitakse)? Audentesest oleks võtta Pehka, Schmalz ja Šein.

https://sport.postimees.ee/5303644/ulev ... 1488930782" onclick="window.open(this.href);return false;
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

https://sport.postimees.ee/5712390/kas- ... 1531676907" onclick="window.open(this.href);return false;
Ega ometi Janar Talts Kalev/Cramosse ......?
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

spartaklane kirjutas:https://sport.postimees.ee/5712390/kas- ... 1531676907
Ega ometi Janar Talts Kalev/Cramosse ......?
„Eks ma pean otsuseid tehes ka passi vaatama“. See lause ütleb Taltsi võimaliku Kaleviga liitumise osas kõik ära.
Vasta