Balti liiga 2007/08

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

spartaklane kuidas siis õepojaga läks ja kas said talle poindi selgeks tehtud w? või pead mõni teine päev tulema, kui kalevil kehvem päev?
ints
Kasutaja
Postitusi: 546
Liitunud: 02 Nov 2007, 22:55
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ints »

võiks teha balti liiga tv. nbal on Nba TV siis miks ei võiks teha Balti League TV??!! :D:rolleyes::cool:
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

tee veel nalja, ise kah aru said mis just ütlesid ve?
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Karl kirjutas:peaks KAlev oma mänge kalevi hallis, oleks kalevil kah saal alati täis:D
Keegi ei viitsi juu mingit a la Valmeiraga või Neptunasega vaatama minna et kuskil 8000 saal täis tuleks
Eesmärk raha teenida aga ma jäin selle peale mõtlema,et mis see rahva arvu piir on,et ise seal miinustesse ei jää.
YNWA
pelmeen

Postitus Postitas pelmeen »

jyrgen kirjutas:seal või trekisõidu MM niiet ära lootusi hellita...

Ja ma tahaks ühe asja teile selgeks teha.. See EI OLE kalev spordi otsutada kas nad kannavad kalevi mängu üle või ei, kui kalevi juhtkond ytleb EI, siis kalev sporti sisse ei lasta oma kaameratega.. Miks peaks kalev laskma oma mängu üle kanda, kui see rahva saalist ära viiks. Ma arvan et rocki mänge kannavad nad sellepärast üle, et rocki saal nagunii täis alati ju ja rocki juhtkond lubab.
mis valemiga Valdmaa keelab mängu Lätist üle kandmast?Jutt läib ikkagi laupäevastest mängust juba :cool:
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

Kalev Sport peab lihtsalt mõtlema kumba ala on eestlaste jaoks atraktiivsem ja huvitavam, kas koss või trekisõit:D

Oleks koss oleks super, sest siis kannaks mõlemad kalevi mängud yle:D
Viimati muutis Karl, 23 Mär 2008, 11:20, muudetud 1 kord kokku.
Karlsson

Postitus Postitas Karlsson »

jyrgen kirjutas:spartaklane kuidas siis õepojaga läks ja kas said talle poindi selgeks tehtud w? või pead mõni teine päev tulema, kui kalevil kehvem päev?
Ma arvan et kui spartaklane ei saanud oma õepojale näidata kuidas mängida ei tohi siis sai ta vähemalt talle näidata kuidas mängu lõpe ei tohi mängida....
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Küsimus neile kes eile käisid mängul.Kommentaarid on siin ainult mängu lõpust aga kuidas mäng tervikuna oli?Said tüüpid naha ka märjaks või mängiti tõsiselt siis kui mängu aeg lõppema hakkas?
YNWA
TT

Postitus Postitas TT »

Esimese poolaja lõpus pandi Toome kaheks minutiks platsile
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

:D :D
eks jah, loodame parimat ventspilsiga.
Vaseliini Mati
Kasutaja
Postitusi: 301
Liitunud: 01 Okt 2007, 17:45

Postitus Postitas Vaseliini Mati »

vahepeal oli korraks näha ka päris head tiimimängu. sööt käis ilusti ja lõpetuseks 2p kirjas. aga muidu terve mäng oli suht tasavägine...lõpust jah kahju, et nõnda ära kingiti. mehed tundusid närvis ka olema ja vabakaid visati päris palju mööda. kanguri valesööt lõpuminutil oli ka väga halb, ei tohi nii kiirustada sellisel seisul...aga noh mis teha...
peale rytase viimaseid kahte möödavisatud vabakat ja kui reed palli sai oli mul küll selline tunne ja tahtsin karjuda, et ruttu visata vastase jala pihta. pall oleks siis audis ning 5 sekki olnud rünnakuks...

igatahes teisipäev siis saali ja loodame parimat! üks hooaja oluliseim mäng.
Viimati muutis Vaseliini Mati, 24 Mär 2008, 01:17, muudetud 1 kord kokku.
Leedo Toost

Postitus Postitas Leedo Toost »

Ma vaatastin Ventspilsi lehel on märgitud piletihinnaks ainult 1.60 Ls ja soodus 0.55 Ls. Kas need hinnad kehtisid ka viimasel Kalevi mängul seal
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

jah, see oligi yllatus :D seal pileti hiinad, nagu 1 krõpsupakk siin eestis
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Eilne parim kalevlane oli Tanel Sokk... selle venna kaitse oli ikka haige... lihtsalt lööb pricilt palli käest... kaotus tuli ,sest lõpus vahetati soku asemel frier mängujuhiks, kes pani mõnusat parmerit ja põrgatas reeglina rynnakuaja lõpuni!
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Mängujuht oli siiski Kriisa ju.
Suletud