Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 678
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Milline oleks sinu arust siis see pommuudis mis meie meeskonda päästaks? Järjekordne endine NBA 10 punkti mees kes pole viimased kaks aastat erinevatel põhjustel mänginud? Palun ei.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Kui nüüd Jakovics (või alternatiivina Sten Sokk) peaks tõesti liituma, siis vaevalt et tagaliini kedagi juurde tuuakse. Paasoja liitumisest saan ma aru, sest kuus vähegi mänguvõimelist eestlast tuleb kokku saada ja Keeduse ning Kitsingu liitumine pole garanteeritud. Selles, et Paasoja Dorbeku pingile istutab, pole ma väga kindel ja koondise mängudele ei saa viidata, sest Dorbek pole viimastes koondise voorudes enam mänginud. Ma saan aru, et sul on mingi eelarvamus tema vastu, aga ta tegi väga korraliku VTB hooaja ja pälvis Kairyse usalduse, mis pole niisama lihtne :)
Veidemanist ma ei usu, et ta ise tahab väga tulla, viimane Itaalia hooaeg oli päris ok, lootus välisklubis jätkata on olemas. Kui tõesti klubi ei leia, siis ma usun, et võib vabalt Raplas või Tarvas hooaja alguse teha ning esimesel võimalusel välismaale.
Ma usun, et sellel hooajal läheb möödunud hooaja VTB tulemust raskeks korrata, Venemaa klubid on enamasti tugevamaks läinud, kuid Tsmoki ja Zielona Goraga, v-olla Jenisseiga suudetakse ikka mängida. Põhirõhk lähebki ehk et Eesti-Läti liigas korralik tulemus teha.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

HypeBeast kirjutas:Milline oleks sinu arust siis see pommuudis mis meie meeskonda päästaks? Järjekordne endine NBA 10 punkti mees kes pole viimased kaks aastat erinevatel põhjustel mänginud? Palun ei.
Meil mängis eelmine hooaeg siin üks endine nba mees, kelle keskmised näitajad hooaegadel 2012/13 olid 3,7 punkti mängust ning 13/14 hooajal 3pts... Pärast seda mängis ta igasugustes naljaliigades. Täna me räägime sellest mehest et tegu on ühe parima pikaga kes siinmail kunagi mänginud...
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 678
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Ja tema siia tulemine ei olnud ka ju mingi pommuudis. Kui ta siin lepingu sõlmis siis olid ka siin foorumis tema kohta omad kahtlused. Just need samad põhjused mis sa just välja ise ka tõid. Lisaks veel see et pole Euroopas korralikuk tasemel mänginud. Ehk Türgi esilligas.

Ei saa väga aru sellest vingust siin. Pool koosseisu pole isegi veel koos aga juba ving lahti. Korvialla pole ju veel ühtegi meest toodud isegi. Eestlasi on meeskonda vaja ja pole ju kedagi võtta eriti. See et Paasoja saadi on minu arust seepärast väga positiivne.

Stelmahers ütles mingis Delfi intervjuus et tahetakse välismaalt tugevat mängujuhti ja centerit. Äkki ootaks sinna need täiendused ära siis ikkagi. Keegi Jacksoni kõrvale tuleb niikuinii ja vaevalt et see enam Jakovics või Sokk oleks.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

HypeBeast kirjutas:Ja tema siia tulemine ei olnud ka ju mingi pommuudis. Kui ta siin lepingu sõlmis siis olid ka siin foorumis tema kohta omad kahtlused. Just need samad põhjused mis sa just välja ise ka tõid. Lisaks veel see et pole Euroopas korralikuk tasemel mänginud. Ehk Türgi esilligas.

Ei saa väga aru sellest vingust siin. Pool koosseisu pole isegi veel koos aga juba ving lahti. Korvialla pole ju veel ühtegi meest toodud isegi. Eestlasi on meeskonda vaja ja pole ju kedagi võtta eriti. See et Paasoja saadi on minu arust seepärast väga positiivne.

Stelmahers ütles mingis Delfi intervjuus et tahetakse välismaalt tugevat mängujuhti ja centerit. Äkki ootaks sinna need täiendused ära siis ikkagi. Keegi Jacksoni kõrvale tuleb niikuinii ja vaevalt et see enam Jakovics või Sokk oleks.
Jakovici nimi peaks minuteada listist maas olema või polegi seal olnud.
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 303
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

marxx762 kirjutas:
HypeBeast kirjutas:Ja tema siia tulemine ei olnud ka ju mingi pommuudis. Kui ta siin lepingu sõlmis siis olid ka siin foorumis tema kohta omad kahtlused. Just need samad põhjused mis sa just välja ise ka tõid. Lisaks veel see et pole Euroopas korralikuk tasemel mänginud. Ehk Türgi esilligas.

Ei saa väga aru sellest vingust siin. Pool koosseisu pole isegi veel koos aga juba ving lahti. Korvialla pole ju veel ühtegi meest toodud isegi. Eestlasi on meeskonda vaja ja pole ju kedagi võtta eriti. See et Paasoja saadi on minu arust seepärast väga positiivne.

Stelmahers ütles mingis Delfi intervjuus et tahetakse välismaalt tugevat mängujuhti ja centerit. Äkki ootaks sinna need täiendused ära siis ikkagi. Keegi Jacksoni kõrvale tuleb niikuinii ja vaevalt et see enam Jakovics või Sokk oleks.
Jakovici nimi peaks minuteada listist maas olema või polegi seal olnud.

Väga hea uudis !
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 678
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Tundub et ei Sokk ega Jakovics pole siia enam tulemas siis. Vähemalt Peep Pahvi ja Marxxi andmetel.
East
Kasutaja
Postitusi: 1167
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Kas ma panen väga puusse, kui väidan, et ka Arturs Kurucs on/oli lisaks Sander Raiestele Kalevi radaril?
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 678
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Miks ta peaks/oleks pidanud olema?
East
Kasutaja
Postitusi: 1167
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

HypeBeast kirjutas:Miks ta peaks/oleks pidanud olema?
Lihtsalt jäi üks infokild kõrva ning kuna siin liigub ka natuke sisukamat teavet omavaid isikuid ringi, siis mõtlesin, et küsin üle, kas keegi teine julgeb ka seda kinnitada või ümber lükata.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 678
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Väga ei usu et enam teda toodaks. Eesti-Läti liiga jaoks äkki.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4784
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

HypeBeast kirjutas:Väga ei usu et enam teda toodaks. Eesti-Läti liiga jaoks äkki.
Kui Kalev oleks värvanud Kristian Kullamäe, kas sa oleksid ka sel juhul arvanud, et ta oleks toodud meeskonda üksnes Eesti-Läti ühisliiga jaoks? Või kui meeskonnaga peaks liituma Sander Raieste – kas ka tal kõlbaks vaid kohalikus liigas mütata? Raieste, Kurucs ja Kullamäe on sama klassiga mängijad.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 678
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Ei aga arvan et kui oleks palgatud Kullamäe siis poleks palgatud Paasoja. Paasoja vaevalt et vaid Eesti-Läti liigat mängima hakkab. Raieste kui liitub hakkaks kindlasti VTBs ka korralike minuteid teenima. Kurucsi puhul on point selles et kuna Eesti-Läti liigas ei läheks ta välismaalasena arvesse siis saaks teda kasutada ka siis kui meeskonnas oleks üle kuue välismaalase. Nüüd kus PG positsioonil on niigi üsna kogenematu Jackson vaevalt et teda VTB jaoks palgataks. Sest seal läheb ta ikkagi välismaalasena arvesse. Hetkel on meeskonnas kolm välismaalast. Usun et üks PG tuleb veel väljast ja ka vähemalt üks Center. Ei jääks enam ruumi Kurucsi jaoks nagu.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Eelmine hooaeg oli ka üle 6 välismaalase ju. Ma ei usu, et taha juurde tuuakse välismaalasi, vaid korvi alla ainult.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 678
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Ei olnud üle kuue ju. Hooaja alguses Lewis, Mirkovic, Almeida, Lynch, Salash, Lucas. Hooaja lõpuks vahetusid Lucas ja Almeida Moultrie ja Wroteni vastu.
Vasta